Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
13. júl 2010

jjjjjjjjaj my sa pozname 10 rokov, 3 roky sme svoji, hava mame 9 rokov a Tobik je len čerstvy 😀 😀 😀 😀

kika58
13. júl 2010

cafke kocenky 😅 mate zaujimavu debatku, ja sa s mm poznam uz 13 rokov a svoji sme 4 roky teda bude 5.8.
a inak moja Ivi dnes prespinkala tretiu noc po sebe celu 😵 😵 😵 zaspinkala o 22 a zobudila sa o 10 az tomu neverim 😅

garonka
13. júl 2010

@kika58 jeeej krasne spinkala 😵

garonka
13. júl 2010

tak my hajame a ja si idem tu niečo na nete pokukať a aj objednať niečo čo mi padne do oka nemam kam eurače kotuľať 😀

garonka
13. júl 2010

inač včera skoro do nas ťukli autom policajti, ten somar v zelenom nekukal pred seba ale neviem kam, šecko bolo v poradku, mne srdce skoro vyskočilo, Tobi ostal vyplašeny ale poznamka uja poliška že čo to mame za sedačku, šak decku visia nohy z nej a keď som povedala že to je 5 mesačne decko ta mal dosť

fasa už len ta poznamka ma nakopla aby sme kupili novu ale ja neviem ked nesedíme ta čo mam robiť 😔

svetlankat
13. júl 2010

@zoska juuuj pred tebou na pozore.
@olifcek mate stastie na tie 19-ky. My sa pozname 7 rokov a pol, spolu budeme dva roky v oktobri a mame jeno babatko a tiez sme o jedno nenarodene prisli

blumka
13. júl 2010

@garonka ty si hlavne pozri do kolko kg a cm je tvoje vajko..nohy vystrcene nevadia ale hlava..ak este centimetrovo a kilogramovo splnate skoda by ti bolo novu kupovat, lebo vajicko je bezpecnejsie ako tie ostatne sedacky pre take male babo 😉

svetlankat
13. júl 2010

baby my sme boli vonku, ale nedalo sa to vydrzat, tak sme radsej prisli domov, teraz Miska haja na balkone. Mame uz tien, tak je lepsie

garonka
13. júl 2010

@blumka naša je do 11kg ešte aj opierku mame aby mu hlava nebimbala kade tade
a tie nove su až od 9kg
a tu v jednej teme už jedna kočka kupuje autosedačku, jej maly ma okolo 8500g je o par dni mladší ako my ale tie chvasty, že ako jej sedí a tak, no mne sa nezda

blumka
13. júl 2010

@svetlankat ja som praveze teraz musela dat juli dnu, lebo akurat zacina na tu stranu piect bo tam mame balkon...a este akurat dosli stavbari a vozia kamene..nakladju do furika, rachotia pri tom samozrejme a potom vysypuju za domom...perfektne nacasovanie... 🙄

garonka
13. júl 2010

@blumka i ja si myslím, že novu netreba, predsa len nech visia tie nohy ale hlavne, že ma chrbatik pekne v takom ľahu

lenica81
13. júl 2010

caute baby... ja vas dnes nestiham... uz rano okolo pol 8 sme vypadli na prechadzku, tak do 10, potom sme papali a vynucoval si Vilko pozornost, takze ked som na nieco chcela reagovat, nestihala som.. asi mu je straaaaaaaaaaasne teplo... ma aj potnicky, ale je len v plienke, len na noc mu davam body tielkove, tak uz neviem co viac... 😔
noc celkom ok... dnes vstal az o pol 6... 😀 samo, ze 2-3 jedol, uz si nepamatam... 😅

my sme s mm od dec. 2003, v okt. 2007 sme sa vzali... a jedna kolegyna mojej mamy tapa, ze preco sa berieme, ked necakam babo... 🙄 😠

garon, no s tou sedackou to fakt nie je nic moc... nasa som si vsimla, ze je do 11 kg, ale to my mame cas, mame zatial okolo 6,5 kila... 😅

na www.brendon.sk je vysledok testu sedaciek, tak chcem pokukat, bo na jar mozno bude treba... 😕

blumka
13. júl 2010

@garonka nech si dava sediet ked chce...vajicko je bezpecnejsie ako tie autosedacky od 9kg uz len preto ze je v proti smere jazdy a hovorim nevadi ze trcia nohy, hlava nesmie trcat dohora vonku, vtedy treba novu sedacku 😉

garonka
13. júl 2010

@blumka jaj no som sa ukľudnila lebo už som včera hysačila, že novu treba ale fajne

lenica81
13. júl 2010

@kika58 aj ja chcem... aspon kebyze zaspi okolo 8 a vstane okolo pol 7, a papa aj 3x, ale aby zaspinkal pri tom... 😔 ja si este pockam...

zosi, no tak tebe dat stuchanec by som sa neodvazila... 😀 este aj mm by ma zmangloval...

lenica81
13. júl 2010

@blumka my uz mame skoro tien, ale nejako sme si odvykli spinkat na balkone, spinkame v postielke, ked sme doma... ale ten ventilator poslem mm asi aj dnes kupit... 🙄

lenica81
13. júl 2010

teraz spi, tak sa cinim... 😀 ale sa asi idem tiez vystriet, ked bude tak hysacit, ako doobeda, tak potrebujem nacerpat sil... 😔

blumka
13. júl 2010

@lenica81 ja by som brala aby sa naucila v postielke...terezka mi tak spavala..ked spala dnu ja som mala veget..a ked nespala sli sme vonku...ale v podstate aj juli spi dobre, nemusi spat za pochodu ako vela deti

blumka
13. júl 2010

@garonka a ty nehysac 😀

garonka
13. júl 2010

@blumka už nebudem 😀

garonka
13. júl 2010

fíha tu sa zatiahlo, bude burkaaaaa asi asi 😉

maminnka
13. júl 2010

@svetlankat juuj, zavidim tien, my mame cely byt na juh :(

maminnka
13. júl 2010

@garonka a ako mu visia nohy? mas ho v smere jazdy?

garonka
13. júl 2010

@maminnka jo vzadu sedí v smere jazdy

blumka
13. júl 2010

vam poviem srandu...vcera jak sme nemohli uspat juli sa mm postavil s nou ku chladnicke a to ju uspalo ako hucala 😀 😅 uz sa necudujem kamoske co pri digestore malu uspava

andrea2603
13. júl 2010

@garonka búrka, kde 😕 , aj ja chcem trošku dažďa, ale tak akurát, nie veľa 😵

blumka
13. júl 2010

@garonka de sa zatiahlo 😕

blumka
13. júl 2010

@garonka v proti smere snad

svetlankat
13. júl 2010

@blumka to my mame fajn, mame balkon na vychod takze uz je tam tien, ale pozeram ze idu nejake mraky od madarov

maminnka
13. júl 2010

@blumka ja som Petka uspavala pri pustenom vysavaci a Natalku pri ventilatoroch z kupelne a WC 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre