Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
15. júl 2010

@zoska krasna torta 😉
na Orave je okolo 30...menej ako v Ke ale aj tak horuco...ale tam sa aspon vecer ochladti na tych 23-24 a tu aj vecer je 30 😝

zoska
15. júl 2010

@blumka no aspon trosku chladnejsie...a bude sa lepsie spat 😉
akurat som bola na balkone a mame 21st. tak este vetram, ale pred 30min. bolo 18, takze to zazina riadne stupat 😒
meteorol. ustav vydal na dnes varovanie 2.stupna pred horucavami 😖

blumka
15. júl 2010

@zoska fuuu,to sa radsej z domu nepohnem...

zoska
15. júl 2010

presne tak, radsej doma, nikam nechodit a vela piť 😉
8 hodin odbilo a dietatko spinka 🙂
no kedze to tu este moc nezije, idem listovat mama a ja 😉 relaaax....mne sa neoplati ist si lahnut, lebo mala je za 45 minut hore 😅

blumka
15. júl 2010

@zoska to poznam..u nas je ten prvy spanok tiez taky kratky vacsinou, takze nic nerobim, lebo sa mi neoplati ani zacinat 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
15. júl 2010

@rivatha dik vyzera to celkom mnamnko...ja sladke mooozem 😅
tie ozdobky som nerobila to su cukrove kupene...ale uz viem kde zozeniem farbivo potravinarske, tak nabuduce vyrobim....lebo ruzove ozdoby na ruzovej torte moc nevyniknu...no a korpus v podstate jednoduchy 😉
kto bude chciet, mam to aj s fotopostupom, mozem poslat mailom, lebo uz sa to na nete neda najst

olifcek
15. júl 2010

bujaka!

my uz domaaaa...boli sme v novej nemocnici na hemato po novy maltoferik a kusok sa prejst...asi hodku a pol sme boli vonku, paraaada....je len 24stupnov zatial...

@blumka veruuu, uz je stvrtooooooooooooooooooooooook

idem vas docitat

@zoska dakujem za odpoved na tortu, resp. figurky x;o) a super priklad si vybrala ;oDDD

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
15. júl 2010

🙄 moja suseda nevie normalne rozpravat, jaci tak, ze ju pocut cez zavrete platove okna 🙄

olifcek
15. júl 2010

@blumka upozorni ju...resp popros, ci by nemohla znizit volume...

blumka
15. júl 2010

@olifcek nema vyznam, nie prvykrat by som ju....ona proste ked vidi nejakeho suseda tak zjaci ahoojteeeeeeeeeee...alebo tak nieco...ale akoze nerozmysla ze moze spat nejake dieta alebo co...hlavne ze aj ona ma male a na svojho syna krici ked je hlucny ze babo budi 🙄 ale co uz...cez obed bude ticho, lebo zalezie kvoli horucave, tak juli bude ason vtedy spat...dufam

olifcek
15. júl 2010

@blumka my mamezlatych susedov,,,tych nad nami...ked pocuju, ze sme vstali, vtedy cosi vrtaju...ked stichneme, prestanu....vcera zacali, ja som nahlas, ze joooooj....a prestali x;oDDDD bo oliv nemohla zaspat, hehe

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
15. júl 2010

poradte par firiem na plastove oknaa...mm, ze jasne, ze do spalne dame hned, ze nie je co riesit x;o) a raid bude v obyvacke....x;o) juchuuu

olifcek
15. júl 2010

@rivatha 😀 😀

olifcek
15. júl 2010

@rivatha to by ju za gate musela drzat asi

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
15. júl 2010

@rivatha jj pogooglim, len referencie by sa zisli x;o)

svetlankat
15. júl 2010

Dobre ranko, bujaka. My sme mali hroznu noc, Miska mi nechcela spinkat, len pomrnkala a bola v kuse na ciciku. Bolo neskutocne horuco. Chudatko moje. Uz je to teplo fakt na nevydrzanie, kvoli detom.
@selyma krasne miery, pekne priberate.

garonka
15. júl 2010

bre ranko

my sme spali celu noc od 22:15 do 09:30 🙂 a papali len raz i to len 5 min 😅

včera sme pili vodičku zmlsol jej 75 ml parada tak ani smädny mi nebol 🙂

@olifcek my mame neviem koho, už by nam mali prisť robiť na buduci tyždeň ale je to vo hviezdach lebo mm vravel, že oni dopredu tyždeň zavolaju aby sme si stihli veci poskryvať a ja zurim kam to všetko podavam ako pozakryvam

draheho mam zas doma, bol v noci v robote stiahli ho a ešte chceli aby šiel i dnes tak som svokrovi zavolala či aspoň on berie na neho ohľad, že príde mi rano o piatej domov unaveny na smrť, dnes ma byť horuco a on nevyspaty ešte šoferovať ma tak že čo mudrujem 😠

jaja32
15. júl 2010

@zoska krásna torta...si šikuľka, ak môžeš pošli recept...dám do ip email

garonka
15. júl 2010

@zoska aj ja sa pripajam k tortičke krasne sa Ti vydarila a aj mňamkovo vyzera 😵

ja nahodim foto aku robila tortu pred dvoma rokmi kamoška synovcovi ten jačal nechcel ju dať pokrajať 😅

garonka
15. júl 2010

a taku mal švagor na 40tke ale nechutila mi len pekne vyzerala 😀

svetlankat
15. júl 2010

@olifcek my mame LK servis, ale nie kazdy je spokony, my zatial sme, aj servis ok. Ale ze vraj su drahy, ze vraj su aj lacnejsie firmy, my sme teraz vyberali do brany, mali sme okolo 10 firiem aj s cenami, ale nedari sa mi to najst, tak keby nahodou dam ti vediet.

jaja32
15. júl 2010

...uf, ani som sa nepozdravila...Ahojte 🙂 my sme spinkali od 20.00 do 5.33 a o šiestej už spinkala do 7,30 h zaspala na fľaške. Boli sme vonku asi 45 min., strašne začalo pripekať a to ešte len ráno.
@garonka manžel robí u svojho otca?...je veľmi nebezpečné taký nevyspatý šoférovať.. 😒 už by mali trošku brať aj ohľad

svetlankat
15. júl 2010

@garonka ten spider man, uzas, to moj synovec je teraz do neho. Ten by asi odpadol

garonka
15. júl 2010

@olifcek našla som papier za 4 okna platime 1700 € su v tej cene, sieťky na 3 okna, žaluzie, odvoz okien, parapety, vyspravky ale nazov firmy neviem ten papierik je čo drahy pisal ak tu bol ten ujo merať oblaky

garonka
15. júl 2010

@svetlankat i môj je do neho blazon ale jak reval, že on ho neda pokrajať a tak ma zdrbali, že hentaku tortu len na paradu som dala urobiť, ale presvedčili sme ho no toho spaiďaka si bral domov a tortu sme nakoniec zjedli 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre