Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
15. júl 2010

@svetlankat my sme platili 65 000 za styri okna, a sietky mame v kazdej izbe aj kuchyni + balkonove dvere

svetlankat
15. júl 2010

@garonka nakoniec vsetko dobre dopadlo 😀

garonka
15. júl 2010

@jaja32 robia v rovnakej firme, dokonca i švagor ten ma pracu z domu, môj mm je vo firme podľa môjho nazoru ako nejaky poskok, on by vôbec nemal čo chodiť po nociach pracovať a ak ano nech nariadia normalne nočne a na druhy deň voľno, ale ne tak budu zdierať ľudí ale chapem, že v nemocnici vytapalo suteren bolo to surne ale tak potom odpočinok musí byť

zucana
15. júl 2010

krasne torty baby
my noc teplo...zvlhcovac fical ale nic moc....
no a teraz uz ficime na klime lebo uz tu je 30 stupnov....
baby jak ju mam naucit vodu pit?
@rivatha no malo cika sa mi zda a proste ked sme vonku tak je horko a musi pit...a prikldat ju stale ved ma 6 mesiacov musi sa naucit....

garonka
15. júl 2010

@svetlankat vidíš my mame o jednu sieťku menej a na balkonovych nemame ale cenovo sme skoro rovnako

dopadlo ale reval chuďa moje to mal 6 rokov 😅

garonka
15. júl 2010

@zucana zuci ja som skušala všetko možne i nemožne, fľašu ee, lyžičku vôbec tu hryzol tak mi @blumka poradila čarovny hrnček Avent z toho pije ale prišiel na to, že naustok je mäkky tak aj to hryzie, nakoniec injekčnou striekačkou vodu pijeme

jaja32
15. júl 2010

@zucana ja som sa tiež bála, ked mala Natálka málo pocikané plienky, ale bolo mi vysvetlené, že veď sa potí... , tak menej ciká, no neviem, tak to už neriešim

garonka
15. júl 2010

@jaja32 Tobi v noci necika skoro vôbec to nechapem a vody pije až až ale nakoniec je to aj tym, že papa len rano tak asi preto

blumka
15. júl 2010

@zucana nemusi sa naucit...fakt zbytocne budes viki ucit na flasku..potom bude problem s oducanim...ak velmi chces, tak skusaj len s pohraikom, ten oducat nemusis...ale moj nazor je ze si to sama budes zbytocne komplikovat, ked mas mlieko v prsniku, skoda je ti davat flasu...a na poharik sa raz nauci, no len to zrejme nebude v 6. ale mozno v 10 mesiacoch..

u nas je fuj, hnusne uz teraz...sme dnu, mame zaluzie stiahnute.fuj

blumka
15. júl 2010

@jaja32 presne, to som chcela este k @zucana napisat...viac sa potia, tak to ide stadial...aj juli menej cika..ani rano nema taku plnu plienku ako mala kedysi a to 2x v noci papa...ale spotena je stale

blumka
15. júl 2010

@garonka tak kup tvrdy naustok... 😉 aj ked ten makky je prave pre taketo deti ale mozno tobi preskoci jednu fazu naustkovu 😀

jaja32
15. júl 2010

@garonka aj Natálka mal málo pocikanú plienku...jedla len večer a ráno...
@blumka ...tak som ťa predbehla 🙂
ufff, spali sme až 45 min. 😠

garonka
15. júl 2010

@blumka hryzie mi všetko čo vidí 😀 asi ho ošalím ak fakt kupim ten tvrdy naustok 😀

zoska
15. júl 2010

receptík odoslany 🙂 komu nedojde ozvite sa, lebo som tak za pochodu pisala tie adresy 😅 mala sa chce hrat 😉

garonka
15. júl 2010

@jaja32 my sme komplet vyspatí ale zaľahneme okolo obeda a dnes chcem isť konečne na tu večeru jooooooj

jaja32
15. júl 2010

@zoska ďakujeeeeem, mne už prišiel 🙂

svetlankat
15. júl 2010

@zoska dikes aj ja uz maaaaaaaaam

olifcek
15. júl 2010

@garonka super cena za okna, wow

garonka
15. júl 2010

@olifcek len som zvedava či budem spokojna

olifcek
15. júl 2010

@zucana u nas je ako u vas jk na tie teploty kukam...este o polnoci tu bolo 25, fuj

zucana
15. júl 2010

@zoska vsak daj recept do tej nasej temy
a poslite pls link na ten avent 😉

olifcek
15. júl 2010

@zucana skus poharik na ucenie s naustkom, mne oliv z toho hned vedea x;o)

inak my mame rano neskutocne mokru plienocku, i mokre vsetko pod oliv...poti sa a vela cika, no i veeelmi casto pije.....a ja, ze preco uz nechodim cez noc ani raz cikat....ked oliv vsetko vypije.... 😅

zoska
15. júl 2010

@zucana zuci ja by som dala, ale mam to vo worde s obrazkami a je to strasne dlhe...dala by som aspon link, ale uz to neviem najst, lebo to bolo davno ked som to ukladala, aj google sklamal

olifcek
15. júl 2010

@zoska dakujem i mne to prislooooooooooo

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
15. júl 2010

baby vedla nas zacali prerabat byt, pilia panel 😢 😢 😢 ja sa zblaznim...
nasi prerabaju byt, byvaju u znamych na dedine 12km odtialto
vonku teplo jak fras...no to co tu ja idem robit, ved mi nebude spat ani minutu dnes, ci co...slahne ma

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
15. júl 2010

caute, my po prechadzke, pape a sprske... 😀 vonku je jakyyyyyyyyyyyy hic...
stretla som kamosa, s jeho zenou chodim kocikovat, ale teraz je doma pri starej lubovni a tam ze v noci 10 stupnov... 😅 dala by som radsej, ako 30... a v noci ma zas nasr... nejaki typci... stali pri aute a pustali si alarm, okolo 1 v noci...

Vilko od 3 bol hore kazdu hodku a predtym 2x... vam poviem, ze smadny je az az...

sely, pekne miery... blumi, fajn, ze ste bez reakcie... 😉

inak, zas siblo tomu konovi, sa neda poslat ip tou ikonkou, je tam iba "tato tema nie je ok"... 😠 idem pisat zoske... 😀 ja kolace rada... 😵

lenica81
15. júl 2010

uz je to tam... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre