Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
1. aug 2010

@jaja32 bru

zucana
1. aug 2010

vsetko nj petrikovi..
jaj baby ja som dnes zistila ze v zare maju aj oddelenie pre deti 😅 a aj sebe som si kupila....
hrooooza....uz fakt nemozem nikam ist do obchodu 😔

zoska
1. aug 2010

@zucana 😀 ja som bola v zare v avione vcera pred odchodom do MT a malej som kupoila gate a jesenny kabatik, ale az od 18mesiacov lebo ma toho nateraz vela a potom to vynosi 🙂

maculik
1. aug 2010

@svetlankat a to aj kojene deti? Ale vidis, dobre, ze ste to spomenuli, mm pride o 2t pre malu autom, tak kupim aspon 5balikov do zasoby, kedze v Nem to nemaju.

inak, aj Petrik mal dnes divnu kaku, mal to take riedne, akoby hnackove a v tom mal take nitky... Banan nepapa este, mohlo to byt z tej tekvice, kt.papal aj vcera? 😕

zucana
1. aug 2010

@zoska juuuj aj v avione je ??? 😅 😕

zoska
1. aug 2010

@olifcek 🙂 😉
@zucana jj aj v avione dvojposchodova zara a super zlavy...kabatik zlaveny z 34 na 9 no nekup to 😅

kocky my mame zajtra s mm 2. vyrocie a on tu uz 2hodiny zehli...a kupil kyticu...to je darcek zejo? 😵
idem ja uz si lazkat, dobruu

sadka01
1. aug 2010

@olifcek naaaaadherny!!! Olivka bude riadna kočka 🙂

sadka01
1. aug 2010

@zoska dobru nocku 🙂

zucana
1. aug 2010

@zoska to asi bude ten darcek 😀
no a uvidim ci sa dostanem vobec do avionu 😀

olifcek
1. aug 2010

aj ja chcem take vypredaje...x;o((

ked som bola v ba, vzdy som si cosi kupila, ceny neskutocne oproti ke...ble, v ke drahsie...
@sadka01 dakujem x;o) uz v minule som kukala...priznam sa, aj som uvazovala, ci mam, ale...je to malo penazi a neodolala som...

hajdylca
1. aug 2010

@zoska aj k nam treba prist pozehlit, ze kludne moze prist 🙂 🙂 zosi a mali v zare i nieco pekne pre chlapcov? @ maculik vsetko najlepsie petikovi, krasne sa Ti rozpapal... ako a kedy ho prestalo napinat?

olifcek
1. aug 2010

@maculik Petrikovi vsetko naaaj 😵 😵

sadka01
1. aug 2010

@olifcek dobre si urobila... mne sa teraz neda, ale pri Katke som sa tiez zvykla zapajat do drazby a pekne vecicky som pokupila za lacny peniaz...

zucana
1. aug 2010

@hajdylca sa mi zda ze mali aj ked boli uz dost vybrakovani....

olifcek
1. aug 2010

@sadka01 daki x;o))

sadka01
1. aug 2010

@maculik aj ja sa pripajam... vsetko najlepsie Petrikovi 🙂

olifcek
1. aug 2010

baby, mne dnes napadlo...chceme ist o dva tyzdne na den do madarsk ana kupko, aleeee....ved ja nemam poriesenu Olivku..to musim mat pas a ju v nom? ci? @blumka @zucana @maculik @maminnka radteee pls

hajdylca
1. aug 2010

@zucana dakujem, nuz tak nas maly bude len made in cherokee 🙄

hajdylca
1. aug 2010

@olifcek alebo musi mat olivka vlastny pas

olifcek
1. aug 2010

@hajdylca do keluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...a to i ked len tu k susedom ideme , cooo? hu, cr, pl...

hajdylca
1. aug 2010

@olifcek urcite ano http://www.pasy.sk/ziadost-o-vydanie-cestovneho... kedy idete?? stihas este?

maculik
1. aug 2010

@zoska dobru noc 🙂
@hajdylca vies co, asi 3-4dni po tom, co som to sem pisala. Zacala som mu to robit redsie a aj sa to naucil prehltat, uz to neomiela v pusinke, ale rovno prehlta. Tak som rada, lebo Adelka mi papat vobec nechcela, ledva som do nej dostala 40-50ml, a to dost dlho. Az v jasliach sa rozpapala, okolo 10mes.

@olifcek hej, mala by si mat

maculik
1. aug 2010

@olifcek ale to ti zapisu na pockanie, das len 3€ kolok, ci tak nejak.

olifcek
1. aug 2010

@hajdylca o dva tyzdne

@maculik ibaze ja paas nemaaam...som zvedava kolko si vypytaju za urgenciu... 😖

maculik
1. aug 2010

@olifcek a mm nejde s vami? ak hej, moze byt aj v jeho pase.

idem aj ja buvat, aj ked uz sa vopred bojim, aka zase bude noc...
ale este nieco spapam, uz som si chcela spravit, len Petik sa ozval na dopapanie, tak som nestihla.
Dobru nocku vsetkym 🙂

hajdylca
1. aug 2010

@maculik i si mu to riedila mm, ci tou vodou v kt. sa to varilo? mne je take cudne mu to davat, ked vidim ako ho z toho napina, uplne ako keby sa mal ist zadusit, potom to vodickou zapija... ale mm mu skusil dat ovocnu a z tej vobec nic, dokonca si este aj lyzicku do ust tlacil a usta mu otvaral... tak neviem, ci som mu to ja naozaj moc huste robila- lebo ja som to len cez sitko pretlacila....inak som si citala minulorocne dieta- hladala som recepty a rady pre "malych papkacov" a tam bola i otazka od Teba, ze mam 9mesacnu adelku....... 🙂 🙂

olifcek
1. aug 2010

@maculik ani on nema pas...sluzobky v ramci EU....

a inak FAJNA FOTKAAAAA....sprvu ale, ze zosku vidim x;o)

zoska
1. aug 2010

tak este strasim 😒 mala sa zobudila na papanie, fasa o 21.45 novy rekord 😖
@hajdylca mali aj pre chlapcov celu jednu cast, ale tam som nekukala...ked budes mat cestu do BA tak vybehni...
@sadka01 dakujem.... som tu par dni nebola tak ta vítam nova clenka 🙂
no my sme sa v Blave vyblaznili, fakt super zlavy boli vacsinou 70%
tak a terz uz fakt dobru nocku, mm dozehlil idem sa povtierat nech aj zajtra zehli 😀 ja to neznasam a este stale je plny kos 😅

hajdylca
1. aug 2010

@olifcek ak ste len malej davali robit tak : Občan mladší ako 5 rokov zaplatí za vydanie cestovného pasu
do 30 dní 8 € (241,01 Sk),
do 2 pracovných dní 32 € (964,03 Sk), a ak by sa davala sebe tak do 30 dní 33 € (994,16 Sk),
do 2 pracovných dní 132 € (3976,63 Sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre