Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
2. aug 2010

@zoska neeee,ze si mu pekne povedalaaaaa

olifcek
2. aug 2010

@zoska to je jasne potom, kupite novy byt 😵

zoska
2. aug 2010

@garonka neviem, myslim ze vypredavaju letne, aby urobili miesto na zimne kolekcie 😒 ale skus sa popytat blavacok, oni budu vediet ako je to v septembri v obchodoch u nich 😉
urcite chodte do eurovea 😉

ja som kupovala kabatik jesenny, rifle, tensie nohavice, tuniku, svetrik, tricko, suknu, leginy, ale vsetko az na 12-18 mesiacov, ten kabatik je od 18mesiacov...nateraz ma toho moc

zoska
2. aug 2010

@olifcek 😉 to aj on povedal, ze vela nakupuje, aby sme sa konecne uz prestahovali 😀 haha logika

ale uz sme zacali riesit domcek, teraz skusame zistit info o jednom pozemku a ak to vyjde tak asi budeme stavat 😅 ale tesim sa, lebo je tu hluk, vedla nas zacali stavat novu budovu, ani susedia uz niesu ti co boli ked sme prisli 😒

jaja32
2. aug 2010

@rivatha 🙂 no šibalka to je 🙂
tuším musíme aj my kúpiť ten puzzle koberec....zdá sa mi, že je osvedčený. Vrtí sa ns posteli, hrazdičku skope a prevaľuje sa 🙂 Posteľ je malá a jej je jedno, že hups tam už sa nedá pretočiť, lebo bácccc

sadka01
2. aug 2010

Ahojte, my sme boli dnes v poradni. Vazime 7200g, dalsia kontrola v 8.mes. Spominali ste vypadavanie vlasov. Mne kadernicka poradila uplne obycajny recept, ktory mi zabral uz hned na prvy raz. Kazala mi urobit prhlavovy odvar (spravila som silny, 2 litre) a priniest k nej. Umyla mi normalne vlasy samponom proti vypadavaniu vlasov a potom mi do pokozky vmasirovala ten odvar, zvyskom vlasy preliala a nechala mi ich volne stiect cca 20 min. Potom normalne vysusila. Okrem toho som pila zihlavovy caj (sackovy, 1 salku denne). Uz po tyzdni bolo vidiet zmenu. A to mi vlasy padali na zaciatku v celych pramenoch. Po tyzdni som k nej isla znova a po dalsom tiez. Odvtedy mi padaju v minimalnom mnozstve.

olifcek
2. aug 2010

ideme do optimyyyyy, necakaneeeee, tesiiiiiiim a idem i do HaM kuk ;))))

ja som volaLA LEKARKE, DVIHLA SESricka, maju dovcu, takze po 16.08 mam volat, chi, ockovanie sa oddialuje, tesiiiiiim

sadka01
2. aug 2010

Vypadky dychu pocas spanku sme mali pri Katke od 9.mes. do 2,5 roka. Bolo to sposobene tichym refluxom, alarm nam hucal takmer pravidelne. Po viacerych vypadkoch dychu nasledovalo spankove laboratorium v Martine, kde nam v sprave uviedli riziko SIDS. Dalej sme museli ist na tyzden do Podunajskych Biskupic na vysetrenia - tam zistili reflux + alergiu na BKM. Zahustovali sme mliecko, brali lieky a reflux zmizol v 2,5 roku, alergia v 3. U Barborky nam uz tiez v prvych 3 mesiacoch hucal alarm, potvrdili reflux a ako zahustujeme mliecko, bol len 1 poplach. Dufam, ze uz ani nebude.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sadka01
2. aug 2010

@rivatha po tom umyvani odvar z cestvej zihlavy, ale prizvukovala mi, ze najprv vmasirovat do korienkov, preliat a nechat volne bez zmykania stiect

blumka
2. aug 2010

zeny dala som na FB video so svagrovymi detmi..pozrite si..stoji to za to ..perfektne zdvihne naladu 😀 😀 😀

njonja
2. aug 2010

Kockyyyy, kedy zistim najskor , ci som tehu? my sme toto, ked som mala mat najplodnejsie dni podla Jonasa, ale s rizikom 3, co nie je dobre☹ A dnes sme boli u znamej, ktora je jasnovidka a len tak z nicoho nic nam povedala, ze skoro prijde dalsie!!!!! Co by bolo super, len ta trojka ma tam dost plasi☹

laxity
2. aug 2010

@olifcek mám pocit, že nemám dobre tu manducu...neviem kde má mať Naty ruky 😕 a žužle mi ju je tam taká čudná 😕

kuk prosím ťa foto 😉

njonja
2. aug 2010

@laxity, zapni ten zisp na chrbatiku, ruky maju byt medzi tymi ramienkami. Spravna poloha je, ked jej mozes dat pusu na hlavicku s tym, ze trosku sklonis hlavu.

laxity
2. aug 2010

@njonja ďakujem moc 🙂

jaja32
2. aug 2010

@blumka myslela si video, kde mládenci tancujú 🙂 super je

baby, dokedy je dobré mať v postieľke monitor dychu? Kamoška čaká v októbri bábo a chcela by si od nás kúpiť monitor... neskôr sa ho už asi nezbavíme. Neviem čo mám urobiť.

sadka01
2. aug 2010

@jaja32 my sme pouzivali do cca 2 aj 3/4 roka... museli sme... pisala som vyssie

jaja32
2. aug 2010

@sadka01 hmm, ďakujem...to vám až tak neskoro zistili tichý reflux?

blumka
2. aug 2010

@jaja32 ne to, to su kamoskine deti 😉 take co tam dvojicky kakaju 😀 mali by ste to aj vy vidiet

blumka
2. aug 2010

@jaja32 my sme mali monotor do roka

jaja32
2. aug 2010

@blumka ďakujem...asi som na oči, ale nenašla som ho tam

blumka
2. aug 2010

ne? nechapem...sla si cez moj profil?

jaja32
2. aug 2010

@blumka veru šla...píšem na fb

svetlankat
2. aug 2010

@laxity co som si vsimla olifku rucky mala popod popruhy tie vrchne

svetlankat
2. aug 2010

baby bola som si dnes zacvicit, celkom dobre mi to padlo. MM medzi tym Misku okupkal a uz ma cakali na kojenie. Miska je uz v postielke.

blumka
2. aug 2010

@svetlankat a kde si bola?

sadka01
2. aug 2010

@jaja32 no ano, Katka len malo vygrckavala, sice to bolo aj hod.-dve po jedle, ale nikoho to nenapadlo. az ked zacali apnoicke pauzy, tak to zistili

zucana
2. aug 2010

@njonja nemysli ze by sa malo nieco zle stat.....a jasnovidka by ti snad povedala keby nieco zle 😉
my az ked budem oki....
inak sme mali to stretko a toto je nas frajer teda vikinkin frajer 😀
@garonka ja som nasla vacsi vyber v auparku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre