Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
10. aug 2010

ránko 🙂

@olifcek tak ja mám Naty vysoko asi, lebo ona nedočiahne na prsník určite...musím si to vyskúšať na viac spôsobov, ako mi to vyhovuje najviac 🙂

my noc nič moc dvakrát hore, to u nás nezvyk a od 6.00 hore 😕

laxity
10. aug 2010

a už spinká 😵

olifcek
10. aug 2010

@laxity ja mam oliv tiez vyssie, ale ked chce papat, uvolnim pas, aby padla nizsie a aj ramena x:o) ked nepapa, mam ju tak, ze jej dam pusu na hlavku

svetlankat
10. aug 2010

Caute babenky, tak mi uz sme spat. Skusim Vas aspon prelistovat, vsetko cicat nestiham.
@olifcek My pouzivame tesco tie zelene uz od zaciatku a sme velmi spokojny. Este sme s nimi nemali ziadny problem.

laxity
10. aug 2010

@olifcek hej hej mám ju tak, že jej dám pusku na hlavičku 🙂 , tak ja som v tom ešte neni taká zabehnutá 😀

laxity
10. aug 2010

@svetlankat to patrilo asi @garonka ona chce vyskúšať Tesco 🙂

laxity
10. aug 2010

@jaja32 Natálke prajem všetko najlepšie k pol roku 😵

svetlankat
10. aug 2010

@jaja32 vsetko naj k polrocku

svetlankat
10. aug 2010

@laxity nie nie, pre olif, ona tu davala otazocku ake pouzivame, ze chce predat pampers, len ja som tu nebola, tak odpovedam az teraz

jaja32
10. aug 2010

@laxity @svetlankat Ďakujeme 🙂
dobré ránko 🙂 po dlhom večernom uspávaní, Natálka spinkala do 7,30h bez zobudenia 🙂 Večer sme sa už s mm striedali, zaspinkala asi o 20,45h. Tak ako blumka písala, bola som úplne vyčerpaná a nevládala som už uspávať ju. MM ju uspával večer 1x, on by aj častejšie, ale malá sa pri ňom len smeje...

svetlankat
10. aug 2010

baby ja vam dam nase miery kolko sme pribrali a narastli az v piatok. Ideme na poradnu. Vo stvrtok ideme k ortopedicke na kontrolu. Dufam, ze uz jadierka budu osifikovane

svetlankat
10. aug 2010

@jaja32 aspon trosku si sa vyspnikala

jaja32
10. aug 2010

@svetlankat trošku lepšie, ale aj tak som bola hore 100x za noc...ja neviem čo to znamená

olifcek
10. aug 2010

@rivatha moc odchytit je najlepsie asi ako my sme urobili...nalepit sacok, pochodit kusok po byte s babom v naruci a ono sa o chvilku pocikaaaaa 😵 😵
@svetlankat no ahooooooooooooooooooj, pis pis pis, zazitky, foto daaaaj

@jaja32 vseeetko naj veeelkej slecinkeee

@svetlankat jadierka uz budu na sto percent ok x;o)))

jaja32
10. aug 2010

ďakujeme @olifcek aha nová prifolovka 🙂 super

olifcek
10. aug 2010

@jaja32 dakiii 😵

laxity
10. aug 2010

@svetlankat ahaaaaaa 😀

laxity
10. aug 2010

baby prosím vás, svokra mi robí výživu z broskýň pre Naty...má tam dať aj cukor? Či radšej nie? ďakujem

olifcek
10. aug 2010

@laxity eeeeeeeeee, cukor eeeeeeee

laxity
10. aug 2010

@olifcek myslela som dííííík 😉

olifcek
10. aug 2010

@laxity mozem este poprosit o jeden naaaakup, az pojdes do ba?

laxity
10. aug 2010

@olifcek samozrejme čo potrebuješ?

olifcek
10. aug 2010

@laxity bodynka s dlhym i kratkym, staci ak by boli hoc i dvoj ci trojpack, abo i jednotlivo, ale takeee, co sa rozopinaju zhora az dolu, ze netreba cez hlaaavku tahaaat....v HaM maju kraaasne, vieeeeeem, len v ke nemali momentalne velkost aku sme potrebovaliiiiii, a jasne, bez zlavy to tu maaame, zatial...

cize tak po 2ks staciiii,velkost kratky rukavik 62, dlhy kludne 62/68, alebo 2x62 a 2x68,

laxity
10. aug 2010

@olifcek ok pozriem viem čo myslíš...prípadne ti budem volať 🙂

olifcek
10. aug 2010

@laxity dakiiiiiiiiiiii, si poklad!

garonka
10. aug 2010

bre ranko 🙂

dnes sme boli 3x hore prvykrat sme spali zle, neustale sa Tobimu niečo zle snívalo, asi trauma zo včerajšej navštevy u svokry 😒

teraz susedia vrtaju ah jaj a nem von isť čakam na kuriera 😕

krasne vonku je horucooo bude 😵

olifcek
10. aug 2010

@garonka 28 v tieni ma byt, pfuj

dnes musim do mesta, idem do DM nakupit par ovocnych vyziviek aaaaaaaaa ovociiiiiicko pre Olivku i zeleninku

inak...zemiak, tekvica a zltko, dost horke to je....bleeee, ale Oliv to chuti, chi

garonka
10. aug 2010

@olifcek jej ty jaka supiš mamina a ja že kto tu novy 😅 😅 krasna profilovka

tfuj tfuj ja sa schovam neviem kde, potom chceme k mojej mamine na slivkove guľky mňam a Tobi sa tam zregeneruje

spali sme nejako čudne, z chrbatika na bok tak na bruško tak zas na chrbatik a pekne sa krutil po posteli ako vrtuľa 😅

raa2
10. aug 2010

@rivatha tak vela uspechu, daj potom vediet ako si dopadla s ceremoniou 😉
dobre rano, my sme mali tiez dobru noc, iba o 5 som davala papat a do 8 sme spali. ku podivu aj vecer dobre zaspal, uz o 8 spinkal...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre