Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
24. aug 2010

@zucana Ty kedy to auticko budes mat?

@janielah my davame do zeleninky a panensky olivovy

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
24. aug 2010

@rivatha ja zas dufam, ze vo stvrtok bude prsat x;o)

olifcek
24. aug 2010

@rivatha ja som vydrazila toto upne noveeee, na 6 mesiacov este s visackami...ale ponosime este teraz x;o)

11,50 vrtaane postovneho...postovne bolo 2,80eur / vydrazila som to u dvoch ludi/

olifcek
24. aug 2010

@blumka mm pojde cez obed za Tvojim mm....budetam?

blumka
24. aug 2010

@olifcek kolo jednej ide na obed

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
24. aug 2010
olifcek
24. aug 2010

@rivatha 😵

deda
24. aug 2010

ahojte maminky som tu dlho nebola, nejak sa sem neviem dostať, tak len tak na skok....hlásim že Tomáško má už 73cm a 9kg....poviem Vám že to už neni sranda ho dlhšie nosiť na rukách

olifcek
24. aug 2010

@deda ahoj, fuuu, tak to Ti verim

ja cakam, kym sa ochladi kusok, nech ideme von x;o)

laxity
24. aug 2010

ahojte babulky

ja len na skok...Naty mi nechce papať mrkvičku, stále ju napína...tak tomu ešte nechám týždeň čas asi na to nie je ešte pripravená 😕

a idem vás trošku počítať 🙂

janielah
24. aug 2010

@olifcek dakujem Oli, a je vhodny olivovy? Nie je lepsi repkovy, alebo slnecnicovy? Bavili ste sa tu uz o tom? A kolko sa ho ma pridavat do jednej davky?

olifcek
24. aug 2010

@janielah bavili...niekto, ze olivovy najlepsi, ja som i tak citala, ini, ze repkovy, ale ten nie je vhodny vzdy, kedze je to i laxativum, aby babo vedelo kakat i bez neho...ja davam malinko

svetlankat
24. aug 2010

baby my sme prave spapali mlnu misku, mali sme mrkvicku zemiacik tekvicku a kalerabik. Mozem uz pridat aj masko?

njonja
24. aug 2010

@svetlankat wow, klobuk dole🙂 ste dobri papkaci! to masko - neviem, v clankoch od @blumky sa tusim pise , ze az po mesiaci zeleniny....Ale pockaj radsej, kym ti povedia nieco skusenejsie...🙂

lenica81
24. aug 2010

ahojte, po dlhsej odmlke sa hlasim...

@laxity u nas mrkva nejde... nechuti... skus nieco ine... ja odporucam yemiak a cukinu... tu by zjedol aj celu jednu... 😀

laxity
24. aug 2010

@svetlankat mne pediatrička poradila po dvoch týždňoch zaviesť mäsko a vždy po dvoch týždňoch zase vaječný žĺtok .....

laxity
24. aug 2010

@lenica81 a tiež ho napínalo? Bo mne včera hodila hroznú šabľu v kuchyni chúďa moje ☹

lenica81
24. aug 2010

@laxity no, z mrkvy ked zjedol jednu lyzicku a hned sa odvracal... aj ked som po tyzdni skusila... a ostatne pase... 😅 este skusim karotku, tak mozno ta bude chutnejsia pre neho... a ked nic, tak nic... 😔

njonja
24. aug 2010

@blumka, kocky, co mate tie pismenka na zem, aku to ma vyhodu oproti deke? Zvazujem, ci sa mi to oplati este kupit, alebo zostanem pri interaktivnej deke...

janielah
24. aug 2010

@olifcek oli, dakujem a slnecnicovy - nem dobre? Pripadne cerealny, taky by nebol idealny? CHcela by som jej dat najlepsi, lebo je to velmi dolezite...

Ostatne dievky, aky olej pridavate?

janielah
24. aug 2010

@njonja ja tiez nad tym rozmyslam, lebo z deky, prip. inych pokryvom na zem mi vzdy odpochoduje 😀 lenze potom rozmyslam, kolko baleni tych pismen by sme asi tak potrebovali....na cely byt asi 80 m2 😀 😀 😀

lienka2
24. aug 2010

@njonja ja som to kupila len nedavno kvoli tomu, ze ked bol maly iba na deke a otacal sa hore-dole, tak som len trpla ako hadzal hlavu o zem az obcas zadunelo.. ta pena je hrubsia a prakticka, vyuzili sme aj na dovolenke 🙂

fem
24. aug 2010

@njonja , ak sa mozem pripojit, je to super, okrem makkosti, co tu bolo spomenute, je sranda, ak to zacne postupne rozoberat, dost ho to bavilo, naozaj sa tym dlho dokazal zabavit (ja som do toho nezasahovala) a neskor sme zacali aj skladat, ked malicky sam sa pokusal dat tam tie vnutorne tvary naspat (ale my mame zvieratka vo vnutri tych puzzle, pismenka su asi pre starsie deti) 🙂

garonka
24. aug 2010

@janielah ajoj ja davam ľanovy olej Bio kupeny z bio obchodu 😵

blumka
24. aug 2010

@njonja, ako uz baby pisali, je to maksie ako deka, nezhrna sa to ked babo po tom lozi alebo sa kotula...juli mi to tiez zacala rozoberat a zut, takze sa s tym aj zabavi...
ja som to teda kupila kvoli tomu ze ked som mala terezku na deke, stale sa to pod nou smykalo a zhrnalo a ju to brzdilo v plazeni, a toto je pevnejsie...ale odpochoduje aj z toho 😉 juli sa mi uz parkrat tak pregulala na zem...trosku sa buchla ale nic sa nedialo..

olifcek
24. aug 2010

@njonja to puzzle nie je studene, nesada na to prach, nie je to tvrde,ale ani makke, a nezhrna sa pod babo...len je nutne kupit i zakoncovace, lebo babatka to rady rozoberaju zda sa x;o))) ja uz dnes budem mat zakoncovace doma...a ked si kupis velke balenie, mozes to pouzit ako koberec x;o)))
@janielah jj, i ja som chcela tonajlepsie..mne radila i pediatricka olivovy...uvidim, co poradi ta, ku ktorej sme presli...

@njonja este som chcela...ja som chcela kupit zvieratka, ale ta pani mi to neodporucala, aby sa babu cosi nestalo, ze ked podrastie, normy vravia, ze od 36mesiacov so zvieratkami, ci ciselkami...tak mame maxi cisty a neskor dokupime zvieratka....x;o)

jja
24. aug 2010

@olifcek oli, pamatam si este z "dávnych " 🙂 casov, mavala si upchate mliekovody....ako si ich liecila? posledne dni di neviem rady s pravym prsom....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre