Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
13. sep 2010

@blumka jasne dakujem, tak toho psika s velkou pravdepodobnostou nekupim
@rivatha my mame tiez tento problem, dnes som uz nasadila vlocky a trosku sme aj kakali ale este stale velmi tvrde. No uvidime zajtra.Navarila som obedik na zajtra a tiez som pridala trosku vlociek tak pevne verim ze to bude lepsie

svetlankat
13. sep 2010

Idem spat, uz poriadne nevidim na pismenka. Dobru noc

svetlankat
13. sep 2010

@olifcek jezis oli az teraz mi doslo som ja ale tapa blba. No ako pisem uz spim na stolicke a nerozmyslam. PREPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAC

blumka
13. sep 2010

@svetlankat bru 😉

zoska
13. sep 2010

ahojky 🙂
dobry vecer 😉
@rivatha myslim ze sa ti zajtra z toho jablcka vykaka zajtra 😉
Nasa Nelka ked ma take bobky tk to riadne smrdi 😅

inak sa nam dnes Nelka postavila pri gauci, chytila sa hore a hop na nohy a hned sa skydla na zadok 😀 a odvtedy to skusa stale, no a uz viac stvornozkujeme ako platime, takze veseloooo, dnes som lietala ako handra 😝
mm zajtra leti do finska, ale vecer dojde mama a v stredu je volno takze budem s nasimi, mm sa vrcia v stvrtok a v piatok bude doma namiesto stredy, tak som vytesena...

@svetlankat ja ako neskusena len napisem svoj nazor, ze by som sa priklonila ku klasickemu nocniku 😉

svetlankat
13. sep 2010

mm ma predbehol v sprche tak este cakam, baby meska mi menzes uz tyzden a test vysiel negativny. Vsak to moze bat pri kojeni, ze ciklus este nie je ustaleny? ci?

avaka
13. sep 2010

@olifcek ,jak povinne,co si???ja som rada,ze sme sa streti 😉
a vrestadielko moje zaspalo este na hodku ,skoro pri dome a teraz od 8 mej buva,po chrumkach bola ako masurko.. 🙂 a sa jej zapacilo to vase baran buc,sa rehotala,sme robili... 🙂 Hned bolo lepsie ked pospinkala..

svetlankat
13. sep 2010

@zoska dikes za nazor, asi to tak aj urobim. mna len segra presviedcala. tak som sa vas radsej opytala, nech nekupim hovadinu. Nelka sikulka. My sa este ani neplazime fnuk, ale neplacem aspon este mozem trosku vegetovat a pripravovat sa na neskorsie behacky 🙂

blumka
13. sep 2010

@svetlankat jasne ked kojis tak nemusis mat pravidelne 😉 nepanikar

blumka
13. sep 2010

@zoska, aktivistka mala 😉 som ti hovorila ze to bude zbojnik, ze? 😅
inak ja som asi divna ale mne vyhovuje ze juli sa plazi a zalezie si kde potrebuje, akoze davam pozor aby na nu nieco nespadlo alebo tak ale praveze teraz je este spokojnejsia ako predtym, ked chcela niekde ist a nemohla sa tam dostat

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. sep 2010

@rivatha ja som sa ho uz pytala, ze ci ta pozna..ze hej 😀 sme sa smiali ze aky je svet maly 😀
iank ten nocnik akoze pre dievcata nemusite kupovat iny..lebo napr. Terezka niekedy ked cika tak tlaci tak ze aj ona by cikala von keby tam nebolo to vyvysene...to len aby chlapci nemali bez vyvysenia 😉

blumka
13. sep 2010

no bru nocku zeny

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
13. sep 2010

@rivatha nahodou dobry film..taka odychofka, nemusi byt vsetko psychologickofilozoficke 😀
ja ho mam na skype sme debatovali ze ako sa mu to pacilo, lebo vcera mi nic nechcel povedat, ze sa mam nechat prekvapit a on sam bol zvedavy ako to zostrihaju...tak preto som sa uz stihla spytat 😀

laxity
14. sep 2010

ahojte

@zoska super šikovná Nelka 😵

uff ja ešte nočník ani nemám a vy už dávate do ňho dieťa 😕, neponáhľate sa akosi? 😀

mám takú otázočku....chcem dať dnes kaleráb bo ho ešte nemala, s čím ho mám urobiť prosím vás? Mala včera a predvčerom pohánku, kur.mäso, mrkvu a cukinu....ďakovala 🙂 dochádza mi inšpirácia a to sme len na začiatku pomaly 😀

Naty sa už odráža na kolienkach, takže tiež už máme ďalší pokrok...som myslela, že sa už ani nerozhýbeme 😀

@blumka prosím ťa to odrážadlo od Fisher Price je dosť stabilné? ďakujem 🙂

zoska
14. sep 2010

cafte 😉
no je to sikula, aj som rada ze sa viac pohybuje, lebo tak ako @blumka napisala dostane sa kam chce, ked zbada hracku tak sa k nej vie dostat....
uz sme zrusili konferencny stolik, obyvacka sa zmenila na hernu.... a teraz ju laka DVD a video, su v skrinke pod TV a ta je otvorena, dala som tam vankus, ale uz prisla na to, ze sa dalahko posunut 😅

@laxity ja som robila kalerab so zemiakom a kralikom 😉 Nelke to veeelmi chutilo

laxity
14. sep 2010

@zoska 😀 dík urobím

a mne malá schudla 100g...je to ok? Tak neviem či u doktorky ich váha váži viac alebo naozaj Naty chudne 😕 ☹

svetlankat
14. sep 2010

@laxity ja som robila kalerabik s karfiolikom zajacikom a zemiacikom, popripade aj mrkvicku, no ale tu ste mali vcera

svetlankat
14. sep 2010

@zoska juj budete asi vsetko premiestnovat o policku vyssie, co? Nas to caka tiez ale boh vie kedy

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
14. sep 2010

@rivatha ja ze hellou kitty napises 😀

inak tak mi napadlo teraz, ked pises o tych chranicoch a take tie vychytavky...my sme doma mali chranicky jedine v zasuvkach, na rohy som nedavala ani na krb ani na dvere tie zarazky aby sa akoze prsteky nepricvikli a neviem teda ci to bolo tym, ze ked sa tam raz terezka tresla uz si davala pozor alebo mala len stastie ale ona sa fakt minimalne poudierala...na zaciatku ano ale potom bola opatrna, tam kde sa tresla tam uz nesla alebo si nasla iny sposob...ani teraz pri juli nerieism siadne chranice, verim ze aj u nej to tak bude, ze sa sice obucha ale to ju nauci

blumka
14. sep 2010

jo a pridavam zachranene foto terezkinho vyrazu ked videla svoju izbu 😵 na tej druhej hovori "vidis" to ona tak vzdy povie ked niekomu nieco ukazuje 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
14. sep 2010

@rivatha no ja teda neviem, vravim len z vlastnej skusenosti ale terezka sa na tom istom mieste neobuchala viackrat..a plazila sa od konca septembra..podla mna deti vedia najst svoje limity...ved ked si tak vezmem juli, ona sa da na styri a mysli si ze si tak po nieco zajde a asi zisti ze nie, tak si lahne na brucho a odplazi sa...parkrat sa hodila dopredu a buchla sa ale uz to nerobi, tak myslim, ze na to prisla, ze sa to da inak, a bez bolesti

blumka
14. sep 2010

@rivatha to na moj podnet je fialova 😀 ja ju tiez rada 😀 ubytuje coby neubytovala 😉

svetlankat
14. sep 2010

@blumka tomu sa hovori uprimna nefalsovana radost a nadhernu farbu ste vybrali fakt

blumka
14. sep 2010

@svetlankat dakujeme...je trosku ostrejsia ako na fotke, ale doplnky budu biele takze sa to dost opticky zosvetli...a druhu izbu mame krasne nebovo modru, ta je snad krajsia ako tato fialova...to mm vyberal farby ked ets juli nebola na svete a naivne si myslel ze to bude izba pre chlapca 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre