Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
5. nov 2010

@andrea2603 ,joj,Andrea,to z chudokrvnosti nepapa? 😕 ,to som ani netusila....to akoze jej nechuti?a mliecko Ti pije?,dufam,ze aj nasa nie je...
ale to sa Vam tbl upravi,ze?tak nech je Livka cim skor v poriadku 😉

svetlankat
5. nov 2010

@rivatha jej gratulujem zubacovi

avaka
5. nov 2010

@rivatha ,tiez gratulujem 🙂 ,naozaj to bude komicke,ale zlate... 😵 ,tiez nam to tak vychadzalo zle,ked spala doma niekedy aj do 16-tej,uz by sme isli von po tme,tak chodime teraz po obede,nech sa pokuka a potom ju dam rovno lahnut a spinka... 🙂 ,alebo opacne,podla toho,kolko je hodin...
inak tie cizmicky som aj ja malej kukala v tescu,ale mali len biele,tak som ich nebrala...

olifcek
5. nov 2010

@avaka veru, chudokrvnost robi vela problemov...

olifcek
5. nov 2010

@avaka ja kupujem z nextiku yettovky, buduci tyzden mi priiidu, tesiiiiiiim

olifcek
5. nov 2010

@svetlankat ku kockam mam jeden nazor zo skusenosti...

,,my mame tie 3 kocky fisher price a dcerka ich ma cca od 6 mesiaca a stale na nich objavuje nieco nove, dokonca aj teraz ako 24 mesacna sa vie s nimi pohrat,,

tak neviem...x;o)

svetlankat
5. nov 2010

@olifcek dikes este musim pouvazovat,kukam aj na ine, pacia sa mi aj tie zvieratka s tou prisavkou do vane

lucia411
5. nov 2010

@avaka ideme na Sk trosku povegetit a pozriet rodinku... 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
5. nov 2010

@lucia411 tak stastnu cestu... a uzi si to... co si urcite uzijes... 😉

my mame zabky a kacicku vo vani a kruti sa tam Vilko jak ringispiel... este narastie a zasekne sa napriec vanou... 🙄 😀

idem ja spat... pekny vikend, ja asi nebudem stihat, ideme si nahradit zajtra plavanie a potom mame este v nedelu a potom ideme na navstevy ku kamosom... 😅 😎 dobru...

olifcek
5. nov 2010

my mame 3ks rybiek, taka sada - zlta, modra, fialova, potom mame dalsiu sadu, kde je kacicka, zabka, chobotnica, vodna hviezdica, a este mame hrosika a par penovych x;o) Oliv sa uz krasne hrajka, pevne sedi, takze i sedak je odlozeny....x;oD

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avaka
5. nov 2010

@lucia411 ,tak si to krasne uzite 🙂

@olifcek ,ale ak by jej nechutilo,tak asi vsetko nie?jej napr.ovocie velmi chuti,aj pekne zje,vacsinou 100ml,niekedy ovela viac,aj 150...

olifcek
5. nov 2010

@rivatha 😉 a mm mi nechce nic dovolit predat x;O) ze nechame pre druhe a pritom sme sa vcera bavili, ze dalsie uz ee...teda ja som mu to povedala, on povedal, ze dobre no, objal ma, dal mi pusu a pomojkal ma...no asi veri, ze si to rozmyslim, az bude Oliv vacsia 😀
@avaka bohuzial chudokrvnost neznamena, ze nebude papat nic, cosi chutit moze ;o(( my sme mali vyhodu v tom, a mame v tom, ze Oliv je predcasniatko a robili jej vsetko mozne, co inak detickam nerobia, a tak velakrat neskorp sa pride na anemiu, ci ine neduhy, ktore sa uz mohli stat tazsimi formami 🙄

zucana
5. nov 2010

@avaka nestresuj sa @andrejkina mala aj nepriberala moc ale drzim palce nech vsetko dobre @andy dopadne 😔 isto lieky zaberu a bude dobre aj sa rozpapa...aspon alergie nemate a pecen a ine sa liekmi upravia....nebojkaj ani ty
dik baky este raz ...aj ja bych brala take cizmicky ale za 5 eur nezozeniem 😀
my uz spime ale velmi na krivo 😅
@lucia411 stastnu cestu a uzi si pekne pocko este
tu uz ma byt skaredo a tie kocky ze dobre vyzeraju 😉 hodte este nejake linky na inspiraciu

olifcek
5. nov 2010

@avaka ale anemiu vidiet i na kozi babatka 😉

avaka
5. nov 2010

@olifcek ,ale ked jej brali krv a mala o.k,tak to by zistili nie?

avaka
5. nov 2010

@zucana ,ja uz nemozem nikde nic citat radsej,sakra 😖 😀 ...

olifcek
5. nov 2010

@avaka jasneeee, z krvi to zistia hneeeed...ibaze to, ze to nemala teraz, ci pred par mesiacmi, neznamena, ze to mat nebude...kazde babo ma obdobie, ked ma menej cervenych dosticiek, prwtoze rychlejsie rastu, dokonca naposledy v 14 ci 15 roku zivota 😉

zucana
5. nov 2010

@avaka ja som taka ista stresmenka ale lekarka by ti povedala neboj....a ved ti papa....trosku ale papa...neboj aked jej brali krv tak by zistili

avaka
5. nov 2010

@olifcek ,bola by bleda?? 😕 😅 ,v lete bola biela,ale ja som ju chranila pred slnkom,aj kremom,aj slnecnikom...

hribikana
5. nov 2010

ahojte,
tak som sa rozhodla, ze predsa len napisem ... s olifcek sme sa prave spoznali cez mimibazar 🙂
sem tam som sem uz prispela, tak ak vam nevadi, prispievam opat 🙂
chudokrvnost - s Tomaskom sme si uzili v 6 mesiaci rotavirosove a adenovirusove hnacky, ktore mu zanechali nedostatok zeleza a vsetko, co sa ho tyka poriadne znizene, vlastne v case zavadzania prikrmov, cize zo zaciatku mu velmi nechutilo ... teraz je to uz ine kafe 🙂 momentale netusim, ci je uz anemia prec, ale mudr. nam predpisala maltofer,ktory tomas v brusku neznesie a stale vyzvrackal, cize som zaviedla to,ze do kazdej kase,ktoru dostane na veceru dostane kusok trstinovej melasy, 3 krat do tyzdna dostava cervene masko, divinu, hovadzinu ... a raz do tyzdna do jablcka zamiesam stavicku z cvikly, licka mu zacali cervenat, takze,ked pojdeme omesiac na poradnu verim, ze uz bude vsetko ok

svetlankat
5. nov 2010

@avaka ked jej robili KO tak to by zistili na sto percent

avaka
5. nov 2010

@zucana ,ale to jej brali velmi davno a lekarka,no co si sama nezistis... 🙄 ,radsej jej bude robit sono za 10 euro,aj ked je vzdy o.k

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre