Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
11. nov 2010

baby inac ja nejak nestiham, skusim vas docitat ale neviem musim vkuse odbehovat.

svetlankat
11. nov 2010

@jaja32 jej krase miery

svetlankat
11. nov 2010

@lucia411 fakt skoda ze letite tak skoro a tiez mate paradnu vahu.

@olifcek ten spenat ti prinesiem k Lubke v pondelok

svetlankat
11. nov 2010

@blumka jej som sa zasmiala ako sa tete odnaucila od cumlika. my tiez mame radi dudku a na noc ich mame 4, ktoru si v noci najde tak tu si da do pusinka a hajka dalej.

svetlankat
11. nov 2010

@olifcek to je inac fajn ze Oli si pocucka kedy kolvek, Miska ked je napapana z prikmu a ponuknem prsnik tak ma silno kusne.
Ale dnes sme celkom pekne zacali pit cez slamku

svetlankat
11. nov 2010

@olifcek Oli a dnes nam dosli tie gulicky od fisheru, Miska sa s nimi uz 40 minut hra, odkotulaju sa, doplazi sa za nimi, trepe s nimi, no sranda. Tie kocky mi zatial ignoruje, tie dosli vcera

olifcek
11. nov 2010

@svetlankat super...snad ma @lienka2 dost miesta v mrazaku, nech ich donho dame x;O) a ja ich paq zabudnem, hehe

@svetlankat sikovnica mala je to x;o) rozmyslala som i ja nad slamkou, ale to az v lete, a ked jej raz za mesiac dam, krasne taha z naustku, ci pekne pije z doidy poharika x;O)

svetlankat
11. nov 2010

@avaka kludne moze aj zo zubkov, my to tak mame, je to ojedinele, ale nam prve zubky isli s tvrdou stolicou. Vacsinou prehana deticky, ale u nas to bolo prave naopak, tak to len z vlastnej skusenosti

olifcek
11. nov 2010

@svetlankat jj, gulicky su super x;o) aktualne x;O)

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/olifcek/albu...

svetlankat
11. nov 2010

@olifcek musim uznat, ze tie gulky sa jej zapacili hned, hadam aj kocky neskor

olifcek
11. nov 2010

@svetlankat kocky podla mna okolo roka zaujmu 😉

svetlankat
11. nov 2010

A musim sa trosku pochvalit,dnes som si kupila novu zimosnu vetrovku, musela som, isla som dole o dve konfekcne velkosti a minulorocna mi je strasne velka.

svetlankat
11. nov 2010

@olifcek asi zabalime pod stromcek co ty na to???

zucana
11. nov 2010

baby prosim link na tie gulicky 😅
no a prosim aj pomoc pri kalendaroch....tu maju taky za 17,50 uz aj s vyplacenim pekny len je po talansky....ja bych potrebovala aj po slovensky a s menami 😵 kto mi poradi prip.napise IP a posle mail ako to vyzera .... 😉 dakujem 😵

svetlankat
11. nov 2010

@zucana ja som kupovala pouzivane, kedze nove sa uz nedali zohnat, su to starsie hracky od fisher price tak preto, Oli mala asi stastie ze este v tescu zohnala, ja som dost dlho hladala potom som nahodila na bazare ze chcem kupit a ozvala sa mi jedna mamicka, tak sme zrealizovali obchod, takze ja link nemam, je mi luto

zucana
11. nov 2010

@svetlankat neva dik moc ...

olifcek
11. nov 2010
garonka
11. nov 2010

@zucana my sme take podobne gulilčky kupili v dračiku ale maju aj ich v altoyse, nech ti maminka pozrie 😵

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

olifcek
11. nov 2010

@garonka jej, aj Ty si tu? v pondelok teda ides s nami k @lienka2 ?

lienka2
11. nov 2010

@olifcek vela miesta v mrazaku nemam, ale ked bude treba tak ja nieco vyberiem a dame tvoj spenatik dnu 🙂

olifcek
11. nov 2010

@lienka2 ked, tak cosi pojeme 😀 😀 😀 trebars lad, abo tak

blumka
11. nov 2010

no.. a ja som sama..deti spia, dufam, ze budu az do rana a mm prave odisiel oslavovat...som zvedava kedy pride 😀

jaja32
11. nov 2010

@blumka a uz nie je marod?...len nech to oslavi 😀

blumka
11. nov 2010

@jaja32 ale je..ale uz nie je total odkazany na lezanie...aj lekarka mu uz dovolila obcas sa postavit...doma je stale, do roboty nechodi, riesi vsetko cez telefon...ale tak oslavit treba aj keby s postelou siel 😀

jaja32
11. nov 2010

@blumka jasne, ze treba...ja by som tiez isla...no mozem 😀 ?

raa2
11. nov 2010

Ahojte dievky 🙂
tak nam asi idu zuby dalsie, matik vcera kakal po kazdom jedle, chvalabohu uz to nebolo vodove, riedke, ale pevne kako. dneska uz sa to ustalilo a iba rano sa pekne vykakal a cely den si poprtkaval. Pekne papa, je vesely, tak neviem ci to boli dozvuky este z toho mlieka...
dnes sme boli na nakupe v haiburgu, tatu mame do zajtra vecera este prec, tak som bola nejake potraviny pokupit a zdrzala som sa tam 4 hodiny 😀 som aj matikovi auticko k meninam kupila, tak sa s nim chvilku hral. chudak bol sokovany, ked som mu gratulovala, ze co to robim 😀
kukala som ze ste riesili topanky, aj my sme kupili uz pevne kozene topanky, vanda sa volaju a vyrobene su tu na slovensku. Zatial mu ich davam iba do kocika, aby mu nebola na labky zima 🙂

zoska
11. nov 2010

caute 😉
mm je uz doma 🙂 zajtra pride dom uz na obed, tak tesim 🙂 🙂
teraz este cosi riesi, ale snad sa za chvilu bude moct venovat 😉

@zucana ten kalendar co som ti posielala sa nepacil? ci este aj ine moznosti chces asi... 😉
ja som mm ukazala ten nas dnes a velmi sa pacil 🙂

a uspech, kupila som hrncek znacka NUK a mala z neho pije 😵

no a teraz ju idem uspat, lebo uz je ako máčik

lucia411
11. nov 2010

@svetlankat no je to skoda...no vaha je riadna 😅

raa2
11. nov 2010

@zoska super ze sa malicka naucila pit 😉

zoska
11. nov 2010

@raa2 dakujem, sa velmi tesim z toho 🙂

a ty si si pekny nakupny den spravila 😉 a som sa musela zsmiat, ked som si ta predstavila ako malemu gratulujes 😀 a inak aj od nas vsetko naj, daj mu pusinku 🙂
a @blumka tvojmu Blumiakovi tiez vsetko naj 😀 😉

@lucia411 fiiha vy ste teda riadna váha 🙂
@jaja32 pekne miery 😉 to ty mas toho zvlastneho dr, vsak? 😀 no mozno nabuduce odmeria a budete mat o par centi menej 😀 ale aspon meriate ta moja sa neunuja, ja si malu meriam sama, pokial ma naladu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre