Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. nov 2010

@laxity Oliv neobsedi, lozi po byte, vkuse sa stavia, musime spolu chodit. Hraciek i oblecka mame dostatok, a ked je cosi podla mna super, ci potrebne, kupime. Urcite na Olivne nesetrime a ani ju neukracujeme, takze o com?

laxity
21. nov 2010

@olifcek Oliv ty neber všetko vždy tak...veď nikto ti nevraví, že šetríš alebo ukracuješ Oliv...to si si ty teraz vymyslela...ja som to myslela inak, len každý to pochopí, tak ako chce...nečerti sa 😅 ...veď ja viem, že na nej nešetríte...to každá z nás na svojom dieťati nešetrí 😉 ...aj keď treba s rozumom 😀

olifcek
21. nov 2010

@laxity Tebe sa zda, ze je toto malo hraciek? Jasne, ze ma aj ine, dost i na narodky dostane. Len nekupujem do bludu, snazim sa rozumne ist na to

olifcek
21. nov 2010

@laxity jo, certim sa, ani nevim proc. Asi som Ta vzala doslovne.

maculik
21. nov 2010

no, tak Petrik buva, Adelka spala nakoniec az do 15,15, skoro som odpadla, mm ju naozaj velmi unavil (naschval ju vzal von na cele doobedie, aby mi cez obed co najdlhsie spala, kedze isiel prec). A kym spapala jogurt a Petrik olovrant, tak uz bol zase unaveny on, tak sme von nesli. Mozno este ked sa zobudi.

Ja idem citat, treba umyt dlazky, ale som sa rozhodla, ze az ked vecer zaspia. Adelke som pustila Spievankovo (pozera len cez vikend), tak mam chvilu pre seba 🙂

@zucana sikulka Viki, krasne uz sama stoji, to uz nie je daleko do chodenia.

no ja co sa tyka nakupov, tak velmi nenakupujem ani hracky, ani oblecko. Teda co sa tyka Petrika. Oblecko len fakt, co potrebuje, skor teraz kupujem Adelke, ta to uz aj dlhsie vynosi. A hraciek mame dost po Adelke, takze fakt aj na Vianoce dostane len 1-2.
Inak, co sem @blumka dala link na toho slimaka od FP, tak toho mame a je super, P.si uz vie pustit tu abecedu a potom kope nozickami, co sa tak tesi a stale si to pusta, a Adelka teraz sa farby ucila, tak aj toto jej pomohla. Vie uz tie 4 zakladne a teraz sa uci oranzovu a fialovu, ale vlastne pyta sa na vsetko, co je aka farba, tak sa uci tak prirodzene.

olifcek
21. nov 2010

sme uz hodnu chvilu na prechadzke, tak sa lucim

olifcek
21. nov 2010

@zucana Tebe som este chcela. Viki je sikovnica

zucana
21. nov 2010

a ja veru uz musim setrit aj na hrackach 😀 @olifcek neber si veci doslovne....ja som bola doteraz v tom,ze mate vy najviac hraciek 😅
no a zasa mi tu davate tipy...slimak a pod....ale my mame toho uz az az 😕
viki uz zaspala...idem k nej na gauc...mm spi od 13.30 super nedela 😎

zucana
21. nov 2010

a dakujeme za poklony...
este som chcela pochvalit moju sikovnicu ze bol ana gauci a pekne zliezla sama ako som ju ucila nozkami dole...normalne som cakala co spravi ked uz bola hlavou pri okraji a ona sa otocila a zliezla nozickami 😵

laxity
21. nov 2010

@maculik ja som tiež dávala ten link na slimáka že ho chcem kúpiť...tak super, že sa vám páči vyskúšame aj my 🙂

@olifcek nie asi ale určite 😉

laxity
21. nov 2010

@maculik od nás dostane Naty asi len jednu hračku možno práve toho slimáka...ostatné od rodiny 🙂 , potrebujeme autosedačku...takže to bude finančná záťaž 🙂

u vás nemá zmysel kupovať veľmi, keď hračky má po Adelke 🙂 ...aj u nás to tak bude, keď bude druhé zvezie sa po Natálkiných hračkách 😀

svetlankat
21. nov 2010

@rivatha my mame vela hovoriacich a tie sa nam teraz najviac pacia

@olifcek u batu

@olifcek @blumka baby ohladom toho stretka, ja v utorok nemozem idem blahozelat synovcovi,ma 6 rokov a uplne som na to zabudla, ze som sa so segrou dohodla na utorok, okrem utorka ste vitane kedykolvek, len mi dajte vediet kedy vam to vyhovuje

svetlankat
21. nov 2010

@zucana tak to mas doma uz riadnu sikulku

andrea2603
21. nov 2010

@zucana Viki šikulka a zdá sa mi podľa tej poslednej foto, že aj ona ľúbi sadiť 😅

zucana
21. nov 2010

@andrea2603 sadit ani nie ale trhat listy to ano 😅
inak pred 10 minutami vika urobila taky prvy minikrocik sama 😵

andrea2603
21. nov 2010

@zucana 😵 super, ani sa nenazdáš a môžte si zahrať naháňačku 😉

svetlankat
21. nov 2010

@zucana @andrea2603 🙂 🙂 🙂 🙂

svetlankat
21. nov 2010

@zucana ked sa pusti uz ju nezastavis

zucana
21. nov 2010

isla od gauca ku mne taky minikrocik 😵 a ked uz sa drzi tam pri schodoch tak mava rukou a stale tapi tapi aby sa nemusela drzat 😅

andrea2603
21. nov 2010

@zucana aj ona má z toho radosť, že čo už dokáže 🙂 😵

svetlankat
21. nov 2010

@zoska vsetko naj naj naj

svetlankat
21. nov 2010

baby idem sa dat ostrihat, uz ma to fakt nebavi len vsade zbierat moje vlasy, je to hroza.

maminnka
21. nov 2010

ahoj kocky, hlasim sa spat z dovolenky 🙂

laxity
21. nov 2010

@svetlankat aj ja bych sa najradšej dala...len mm by to asi neprežil 😅

@maminnka vitaj a ako ste sa mali? 🙂

olifcek
21. nov 2010

@maminnka ahooooj, budu i fotky a zazitky? 😵 😵

olifcek
21. nov 2010

uz sme doma, super bolo... tak rychlo ujdu tie vikendy ☹

olifcek
21. nov 2010

@zucana takze ste prvi, co sa uz aj nedrzite vobec nicoho a nikoho x;o) cakame kto bude dalsiiiiiiiiiiiiiiiii a paq sa i my pridame 😉

svetlankat
21. nov 2010

@maminnka vitaj ako bolo?

svetlankat
21. nov 2010

@laxity mne to mm schvalil, lebo aj on uz ma dost tych vlasov, su uplne vsade.

zucana
21. nov 2010

@maminnka som na teba myslela ako bolo a kde?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre