Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
2. dec 2010

@rivatha tak tie musia byť fajn...a tieto vyzerali tak krásne...ale tak možno keď dám o ponožku viac tak to bude oki 🙂 aj tak sú to len tak capačky 🙂

@olifcek ja tiež dávam Naty len tak na pol hoďku denne 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
2. dec 2010

@olifcek 😵 a maju pekne aj tie pulovriky tenke farebne... samo, ze pre dievcatka... 😔

@laxity, ake dlhe su tie podrazky, ked to odmerias centimetrom, lebo mi mame teraz capacky s dlzkou 13, a su take ze akurat, takze hladam vacsie, ale nenachadzam... ☹ chodim ja blba s pasmom po obchodoch... 😅
a ani neskusaj... 😢

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. dec 2010

@rivatha ale uz mam vyhliadnute protetiky velkost 20, prip. 19, lebo mensie sa z toho modelu nerobi, no to uz az naozaj Oliv bude sama behat, tak snad nebude moc teplo na ne, ked sa Oliv rozbeha sama 😅 😅

olifcek
2. dec 2010

@laxity skus capacky v tescu, mali dnes kraaaasne a za smiesny peniaz, i pod 5eur x;o( len mi uz Oliv zacala kricat, bolo jej teplo, tak som uz zdrhala...
@lenica81 jj, chcela som nie pulovrik, ale taku mikinku minnie, ale nemali uz velkost 9-12mes 😔 ale v ke v meste v tescu maju i chlapcenske veci paradne... 🙂

laxity
2. dec 2010

@rivatha 🙂

@lenica81 12,5 cm 😕

olifcek
2. dec 2010

baby, vy sa tu bavite o ekzemoch, a aha... spominala som, ze Oliv ma na nozicke, tak skor vnut. stranu stehienka taky svetly fliaxcik... sli sme dnes na kozne a nech sa paci... zacinajuci ekzem, ale taky, co je len bud z ineho prac. prasku, co u nas nehrozi,stale periem v lovele, avivaz pouzivat nemame, co tiez nerobim na veci malickej, takze posledna vec prisla do uvahy a to plienky ci sme nemenili... a ja, ze ano, kupila som pampers premium, inak pouzivame nie premium a este babylove.. tak nemam pouzivat tie nove, dostali sme vodicku na potieranie a kremik na natieranie, 2x denne a do bud. stvrtka to uz ma byt ok, ze dobre, ze som prisla, ze to len zacina a naozaj to vyzera, ze je to z plienok... tak neviem, nebudem davat tie premium, budem natierat, co mi predpisali a ak to zmizne budem mat na predaj premium 4 skoro cely balik./.. @svetlanka @garonka @blumka ak ich pouzivate predam... ks dajme tomu za 0.11centov...

laxity
2. dec 2010

@olifcek dík 🙂

a vy dávate papučky alebo topánočky aj do fusaku? 😕

olifcek
2. dec 2010

baby, nozicky si mame nechat zmerat v zdrav. potrebach, ci v obuvach, lebo meter nie je presny... my mame cca 11cm, a protetiky mame c.17, a je tam len pol centimetra fuga...raky, co ma @svetlankat mi prisli dlhsie a tiez maju c.17

raa2
2. dec 2010

@blumka tak som rada za tvoju sesterku, je dobre ze su v maritne, tam sa postaraju, tam je dobra nemocnica, tam rodila aj vacsia cast zien z nasej rodiny. aj teta nam tam robila roky vrchnu sestru na porodncikom,
inak aj my mame sopliky a tiez nam idu zuby, tak verim ze je to z toho, inak nic, je matko utrhnuty ako z retaze, spat ani za otca, 15 minut a dost. este ze aspon doobeda pospal.
tekvica sa ujala, spapal pekne, ale samozrejme som musela tancovat, skakat, spievat atd...ale co uz narobim 😀

laxity
2. dec 2010

@olifcek šak veď vieme, že podľa tohto sa nekupuje topánka...túto capačku čo mám má 12,5 cm a Naty má topánky 18-tky 😉 ...tiež mi merali v obchode asi ako aj vám a všetkým tu ostatným 😉

laxity
2. dec 2010

@raa2 tak super, že chutilo 🙂 , ja dávam Naty lyžičku do ruky a druhou ju kŕmim nech je spokojná 🙂

olifcek
2. dec 2010

@laxity ja som chcela capacky, ale fakt som nechcela Oliv uz rozculovat teplom.... zajtra uz mozno mat nebudu, fnuk.... od oka som nechcela kupovat i ked to bolo maaalo euracov... ale na capacky merat netreba, no nie? ja ale musim vyskusat, aaby sme obuli, lebo zatial mame kus vyssi nart 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raa2
2. dec 2010

@laxity to u nas zabera na chvilku, vsetko praskame na zem, tak ja mam aj riadne aerobik kym ho nakrmim, pri kazdej lyzicke sa musim zohnut na zem a nieco mu podat aby to on mohlo prasknut na zem, to je vam sranda velika, ale inak sa mi neda, lebo potom rucicky pcha do ust, chyta lyzicku no katastrofa, cely spinavy od jedla ked dojeme ...

raa2
2. dec 2010

@laxity ja davam do fusaka topanocky, nech mu nie je zima. ved ked bude tuhsie, dam hrubsie pancusky a hrubu ponozku este..radsej teplejsie ako by mal byt chory...tu fukava studeny vietor ...

olifcek
2. dec 2010

toto bude mat OLivka na narodky a asi i na vianoce 😉

garonka
2. dec 2010

@laxity vyzuvaju nenormalne nadavam ale čo už vynosime ich, ja skusim zajtra na ten pasik nalepiť suchy zips hadam ich nejak dam do laty nech sa nevyzuvaju a inač tobi ma v nich stale studene nožky Naty nema?

lenica81
2. dec 2010

@olifcek jasne, ze topanocky oskusame, ale capacky su ine, sak len aby som mu to na nohu narvat vedela... aj ja som videla viacere, co take ploche boli, ze kde tam mam dat palceky v pancuche a podkolienke... 🙄 asi sa tym velmi dizajneri netrapia... tak hladam dalej... 😔

@rivatha maju paradne, aj pre chlapcov, len tie farby mi nejako nerezu... 😒

@raa2 ja som skusala dat 2. lyzicku do ruky, ale to mi nezjedol nic, lebo len tu druhu ocmulaval... 😅

@olifcek 😵 bodky ja milujem...

garonka
2. dec 2010

@laxity čakam na overal, tak ho do neho budem babušiť a šup do fusaku 🙂

garonka
2. dec 2010

@olifcek jej nadherne oblečko 😵

som ťa zrušila uspavala som Tobiho a potom som zabudla 😝

olifcek
2. dec 2010

@garonka 😝

olifcek
2. dec 2010

vonku krasne romanticky snezi uz par hodin, aaaach

svetlankat
2. dec 2010

@olifcek dik za plienky ale my pouzivame len tesco, inac Oli naozaj musime ten zajtrajsok zrusit, mrzima to, vezieme tatka do nemocky

svetlankat
2. dec 2010

@olifcek no a co sa tyka topanociek Misa v nich uz pekne chodi, tak neriesim. Inac to oblecko som kukala aj ja, velmi sa mi paci. Budete peknucke

lienka2
2. dec 2010

ahojte 🙂
vyzera to tak, ze nas drobec uz bude spavat iba raz denne.. si budem musiet zvyknut 😅 vcera uz poobede nespal, dnes doobeda nechcel, zaspal az o dvanastej a o pol druhej uz bol hore, teraz uz som ho ulozila spat, tak som zvedava kedy rano vstane 😕

@olifcek to si bola v meste v tescu co si pisala ze si videla take pekne capacky?
my zatial chodime ze pancuchy a na to hrube ponozky, a sup do fusaka, ale kebyze ideme niekam kde ho vyberam z kocika tak by sa patrilo aby mal nieco na nozke.. len kedy ja sa dostanem do mesta v takom pocasi 😠

blumka
2. dec 2010

@olifcek ja o rybe viem ze sa moze od roka, nie od dvoch 😉 ale velmi sa bojim este aj teraz dat terezke, lebo aj ked sa na niektorych pise ze su bez kosti tak obcas tam kosticku najdem..

@rivatha..moja sesterka je z rodiny, kde si nesu nejaku geneticku poruchu...jej brat pochoval uz dve male deticky, ona dlho nemohla mat, vzdy potratila, teraz toto. ich teta, sestra otcovej mamy nemohla mat deti, tak asi aj ona to ma. Akurat ich najstarsi brat je ok a on ma uz 3 deticky. Dokonca sesterkina mamina, moja krstna porodila chlapceka, ktory zil asi len mesiac...nieco si tam podavaju a preto sa to deje...je toho viac nez dost na jednu rodinu ☹
@olifcek, krasne oblecko si kupila malickej 😉

lienka2
2. dec 2010

a dnes nam vykukol uz dalsi zubok, takze dva hore a dva dole 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre