Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
20. dec 2010

@olifcek tak nech aj ta druha oslava vyjde rovnako dobre ako ta vcerajsia, teda podla ohlasov zucastnenych bola supis... 😵

lenica81
20. dec 2010

@maculik tak to bude radosti a veselosti... 2x Jezisko... 😵

zoska
20. dec 2010

Ahojte 🙂
pozerala som foto na FB od @svetlankat vyzera to ze ste mali u @olifcek fakt peknú party 😉

No baby, nam sa nejak smola lepi na paty ci co..vcera Nelka poobede dostala horucku skoro 39, dala som nurofen, isla spinka a o 4tej rano teplota nad 39, dala som opat sirup a rano bezala k dr. hrdlo ok, trochu soplik, dychanie ciste...CRP zvysene az natolko ze je potrebne liecit ATB ☹ vraj viroza, ale kedze dychanie a hrdlo ok, tak neznamy zapal... takze nam ta hnacka tak rozhadzala imunitu ze koniec...
vyfasovali sme ATB v sirupe- Cedrox, poznate niekto?

@suzon78 Nelka sa uz z hnciek pomaly dostala, uz je to lepsie ale teraz je chora..ako som prave napisala 😒
pokial je Tiemejka taký šinter, tak sa prílis netrap s tym papnim, pokial prospieva a ma energiu tak je to hadam ok 🙂
Ja ked som bola mla som vraj nic nejedavala, len rano mlieko, vecer mlieko a cez den pri mne sedeli aj dve hodiny a ja som zasekla sústo v ústach a nejedla, mohli vraj spievat, tancovat, recitovat, nic nepomahalo a trvalo to takmer rok...
takze hlavu hore 😉

lenica81
20. dec 2010

@zoska chuda Nelinka, ju to nejako dlho kvari... nech jej to co najskor prejde, aby ste mali pekne vianoce... a tie lieky nepoznam... 😔

tak to preto si stale taka stihla... nevypasila si si teda tukove bunky za mlada... 😀

idem si ja lahnut...

lenica81
20. dec 2010

este k vikendovemu citaniu...

@svetlankat krasny stromcek, mne sa veeeeeeeeeeelmi paci oranzovy stromcek, tak hadam nabuduci rok kupim take ozdoby, tento rok sa mi nechcelo nic vymyslat... 😉 a kooooooooooolko darcekov, to je ti riadna nadielka...

@zucana @suzon78 vsetko naj...

@suzon78 nech sa Timka drzi a super, ze srdiecko poslucha, ostatne sa polepsi samo, uvidis... 😉

zoska
20. dec 2010

@lenica81 dakujem, snad tie ATB pomozu, lebo ak s stav zhorsi tak nemocka 😔 😢 a Nelka dnes ked uvidela Dr. tak takmer po vlastnych zdrhla...ma total stres z bielych plastov z nemocky ☹

a k tym tukovym bunkam 😀 ja som bola také tučnučke batoľa...mm sa doteraz rehoce ked si niektore fofo pozera, potom sa to nejak upravilo, lebo som rychlo rástla, v puberte som sa trosku zaoblila, ale len dole hore moc nie 😀 a teraz som zase akasi stihla...no tak ale nestazujem sa , len hore mi toho este teraz po odstaveni ostalo akosi menej ako predtym 😝 😅

raa2
20. dec 2010

@maculik ani ja neda zaockovat, tiez mi uz o tom dr hovorila. matko nie je ani na TBC, ma len povinne ockovania a plus co som sa dala nahovorit na pneumkoky. a dam este na mononukleozu, to co sa chyta od kliestov, lebo zijeme pod horou, ale to sa riesi az ked bude vacsi...

olifcek
20. dec 2010

@raa2 TBC je ale u nas povinne, hech... sa mas 🙂 ja som zasew pneumokoky odignorovala, fakt len to, co musime davam, i to o nejaky cas posuvam. a ked chces kliestov riesit, tak nestaci len mononuklerozu, tam je toho viac... ja nad encefalitidou porozmyslam, ale to az zacneme na turistiku chodit a ak repelenty nepomozu... inak nedam nic nic nic

olifcek
20. dec 2010

@raa2 a jo, ked kliesta vyberies do 24 hodin, nic nehrozi, vraj 😉 a cim skor vyberies, tym lepsie

katka888
20. dec 2010

ahojte baby, odkedy moze dieta tvaroh?

katka888
20. dec 2010

@olifcek
ako ste oslavili narodeniny? 🙂

olifcek
20. dec 2010

@katka888 od roka najskor. oslava bola super, ludia boli perfektni!

olifcek
20. dec 2010

@zoska 😉

katka888
20. dec 2010

@olifcek
nasa asi dopadne tak, ze ocko bude na sluzobke 😀 ... casu sice dost, ale ako tak pocuva, tak bude najblizsi 1/4 rok tvrdnut v DE

lenica81
20. dec 2010

Vilko spal asi pol hodku a jest nechce, len sa nervaci... 🙄 asi takto vyzeram... ked neprestanu tie noci s 2 hodinovou prestavkou u Vilka na somariny, asi zrusim nervy... ☹

olifcek
20. dec 2010

@zoska fiiiha... drzim pasta malickej, nech je toto na dly cas posledny neduh 😒
@katka888 na oslave nemusi byt tatko, ked nemoze... i ked je to skoda ☹

olifcek
20. dec 2010

manducove babyyyy, toto mam, ale v bordovej farbe zvonku, zvnutra ruzoveeeee, za tuto cenu sa oplatiiiii

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2887946

lenica81
20. dec 2010

dievcata, co mate tie clemy kocky, je to ok... a kolko vas to vyslo... a mate zakladne farby alebo pastelove... dakujem... 😕

lienka2
20. dec 2010

@lenica81 mame zakladne farby, a stali tusim 12 alebo 13 eur.. v tescu 🙂

dorotka2
20. dec 2010

No, konecne docitane. Nejak som sa od piatka vecera nedostala na net.

@olifcek dodatocne vsetko naj tvojej princeznicke, nech nadalej tak krasne napreduje ako doteraz.
@zucana Viki tiez dodatocne vsetko naj k vymesacninam.
@zoska skore uzdravenie Nelinke, nejak sa tej choroby nevie strriast chudatenko malinke. Ale je silna a svoju imunitku ziska urcite spat.
Babule, pisala som v chatovej teme, radsej sa odhlasujem, pretoze sa v tom obdobi chystame na dovcu, taku velku rodinnu a este zavisi od svagrinej, kedy sa pojde, takze vobec netusim termin a nechcem vas tahat za nos, aby ste chatu mohli objednat. A mm uz nebude mat viac dovolenky a sama s Viki si asi taku dialku netrufnem ist v aute.
A Viki ideme dat na rozbory az tuto stredu, kedze som mal ten uraz a sli sme do hlohovca, tak nejak v piatok sa nedalo a zabudla som volat doc, no dnes sestricka, ze v poho, nech prideme v stredu a na prevazenie teda az 27 decembra, tak dufam, ze nieco priberieme

svetlankat
20. dec 2010

@lenica81 u nas clemy frcia kazdy den, Miska ich ma velmi rada.

ja ockovanie neriesim, nakolko moja dr neuznava akekolvek nadst. ockovania. Dakze u nas iba klasika.
@katka888 akurat som na teba myslela, ako sa vam dari co nove posli ip

svetlankat
20. dec 2010

@lenica81 u nas clemy frcia kazdy den, Miska ich ma velmi rada.

ja ockovanie neriesim, nakolko moja dr neuznava akekolvek nadst. ockovania. Dakze u nas iba klasika.
@katka888 akurat som na teba myslela, ako sa vam dari co nove posli ip

zucana
20. dec 2010

@svetlankat a co ja ta nemam na fb?

raa2
20. dec 2010

@olifcek ved ja viem ze vyberiem, len toto ockovanie sa mi zda take ze by som sa dala nan nahovorit. ved uvidime potom co a ako ked sa budeme mat ockovat 😉 ostatne nepovinne ockovania neriesim, aj na pneumokoky som sa dala presvedcit, lebo mi to doporucil tu v rakusku doktor i ked to tu nepatri medzi povinne...
zoska nelke prajeme skore uzdravenie...chudatenku malinkemu...
boli sme vonku, riadna zima a vietor fukal ako besny, dali sme si nas okruh a sli domov. dnes mal matko sosovicu so zemiakom, maskom a mrkvou tak pekene papal, som len kukala ako puk. asi mu vytravilo po prechadzke 😀 teraz tu uz beha a kuka kde by co vyviedol. schmatol manducu a vlaci ju po izbe, sinter maly...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
20. dec 2010

@rivatha tie megablocks som v sobotu videla u kamosky... len tvrde su... tak tie clemy sa mi zdaju fajn... 😅 😕 stavebnice ja mam drevene a bude aj merkur, ale to ked bude vacsi... takze s tym problem neni, len on tak ci tak vsetko kuse, tak by mal aj hryzatka... 😀

@raa2 aj tu fukalo, ked som bola vonku a stala som pred potravinami, lebo som vykecavala s maminou a skoro mi ruky v rukaviciach odpadli... esteze som si vzala ciapku, sak svieti slnko... 😔 brr...

lenica81
20. dec 2010

@rivatha a este som chcela, ze ked bude vacsi, tak chcela by som do lega duplo investovat, to uz od 1,5 roka sa da... takze zatial prechodne clemy asi zozeniem... 😉

blumka
20. dec 2010

@rivatha @lenica81 jj duplo je fajn 😉 terezka sa mi s nim hrava od toho roka a pol, na zaciatku som jej ja musela stavat ale teraz uz si stavia sama co len chce. a do roka a pol ju kocky velmi nezaujimali,teda hrat, rozhadzovat a trepat s nimi o seba hej ale nemala nejak potrebu nieco spajat...juli ta je trosku ina, ona uz teraz chyti dve duplo kocky a chce ich spojit...
ale tie clemy som videla vcera u @olifcek prvykrat a sa mi to pacilo ze je to take makke takze ked si s tym aj babo tresne o hlavu tak sa nic nestane, a dobre sa spajaju, mozno aj take rocne bude vediet vezu postavit 😉

maculik
20. dec 2010

Ahojte 🙂
tak mam chvilu cas, Petulik buva a mm isiel s Adelkou k dr a este nieco kupit, vecer chcem pozvat susedu posediet si pri stromceku, bude sa nam totiz zase starat o vtaciky (a tentokrat ju aj o kvietky poprosim, lebo mm naposledy zabudol).

Kocky, uz som mala stresy, ze v stredu nepridem 😒 Bola som v meste pre fotky a zrazu sms od Lufthansa, ze nas let je zruseny a mame kontaktovat to a to cislo. Tak mm hned volal, ked som dosla a potom dosiel do izby, ze poletime, ale az o 2dni niekedy poobede. Tak ja hotova, ze fasa, tak dlho sa tesim na stretko a teraz nebudem moct ist, uz som isla rusit aj zubarku, aj pisat sem, a mm navela dosiel, ze haha, zase som ta nachytal, letime zajtra, len o 2h neskor a Rakusanmi (ti su hadam jedini, kto lieta, vidno, ze su na sneh zvyknuti 🙂 No skoro som ho prizabila, ale uf, odlahlo mi... A na stretko tym padom uz hadam dojdem 😵

olifcek
20. dec 2010

@lenica81 u nas clemmy ficia a mame take ako i @svetlankat
@raa2 no ked davas co lekari odporucaju, tak asi das toho dost zaockovat, nepovinneho 😕

lenica81
20. dec 2010

@olifcek @svetlankat a mate zakladne alebo pastelove farby...
taketo som nasla... dobre ceny...
http://www.mall.sk/stavebnice-clemmy/?gclid=CKW...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre