Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
7. jan 2011

Natálku mi zobrali svokrovci von, tak si idem ľahnúť pate zatiaľ 🙂

olifcek
7. jan 2011

@laxity no, nasa OLiv je tiez velmi sikovna, tiez robi skoro vsetko skor ako ,,mudre,, tabulky kazu... a to sme este predcasniatko 😵 😵 😵

lienka2
7. jan 2011

@olifcek
@rivatha len na blocku nie je napisane kvoli comu bola zlava.. no nic, skusime 😅

olifcek
7. jan 2011

@lienka2 tak je to ich chyba, oni to tam mali napisat 😵 😵

lienka2
7. jan 2011

@olifcek skusila som vymenit baterku a ide 🙂 len nechapem.. ved sme tam dali vtedy nove baterky.. ani nie mesiac ma auticko.. a keby bola zla baterka by som cakala ze sa vobec nezapne, nie ze bude chrapcat 😅

olifcek
7. jan 2011

@lienka2 😀

jaja32
7. jan 2011

@blumka veru malo pospinka, dnes 1hod., skor ako o 4 hod sa mi neoplati ju uspavat, ona nechce a potom je uz neskoro. My uz o pol siedmej kupkame a niekedy skor, zalezi od toho ci je mrzuta, alebo nie.
@rivatha a ty mas kde profilovku? Taku krasnu si mala
@maminnka sikovnicku mas...my ukazujeme prstekom, ale kocky stavat nechce, len rozhadzovat

Mne Natalka pije acidko z poharika, inak som neskusala.

lenica81
7. jan 2011

@laxity nech sa vam rychlo polepsi a nech vas uz vsetko zle obchadza, uz mate "odchorobovane" do zasoby... 😔

svetlankat
7. jan 2011

@laxity ako sa hovori, ked sa vali, tak sa vali, skore uzdravenie, no a prave si ma vyviedla z omylu, ja som si myslela ze ked je niekto zaockovany rotavirusom, ze ho nedostane.

svetlankat
7. jan 2011

@zoska dakujem skusim jej ho dat z tiez z poharika,kupila som acidko plnotucne tak uvidime

svetlankat
7. jan 2011

@zoska dakujem skusim jej ho dat z tiez z poharika,kupila som acidko plnotucne tak uvidime

lenica81
7. jan 2011

my ukazujeme prstekom, ale jakym stylom, napriahne ruku a potom rychlostou blesku stiahne k sebe... 😀 a pozera na lampu, stromcek, hodiny... blaboce skor... dede, mama, tata... ale to len ked nieco chce, alebo sa mu chce, inak vselijake dava slabiky... a zatial nestaviame vezicky, ale uz ich nebura jednym vrzom, ale po jednom pekne rozoberie, resp. vyberie postupne jeden z druheho kelimky, ak su do seba poskladane... a mame takeho slona s otvorom na kocky, tak mu to pomaly ide ich tam hadzat... ale vsetko sa mu musi chciet... 😀
a uz si vie pekne sadnut a vratit sa na brusko cez zlozenu nozku... a uz sa postavi ku gaucu v celej vyske, ak je rozlozeny, tak sa na neho vyskriabe... 😅

zucana
7. jan 2011

idem sa pochvalit 😀 vika zaspala prvykrat v postielke.sice nam to trvalo 50 minut ale zaspala tam a ja ju hladkala...ked mrncala spievala som.nastastie to nebol desperatny rev....a teraz sa zobudila bola som tam dala dudlik a nemusela na ruky brat...skusim to aj vecer ale to bude asi ine zuzo 😀
@maminnka my ukazujeme uz ale tiez sme pred tyzdnom zacali (a my sme starsi) a hovorime mama, papa, tata, baba, hop, vute vute (niekedy to znie ako bude bude) ..... ale neviem ci sa toto beru ako slova...no a neboj kazde dietko inokedy zacne natalka je sikulka ved ako rychlo zo dna na den zacala robit pokroky 😉

lenica81
7. jan 2011

@svetlankat ja viem, ze vakcina je len na zmiernenie priznakov u rotavirusu... inak pri tazkom priebehu musis do nemocky... 😒

laxity
7. jan 2011

@svetlankat aj my sme si to mysleli 😔

ďakujem baby 🙂

laxity
7. jan 2011

@lenica81 keby sme neboli zaočkovaní a chytia ju rotavírusy, tak určite, že skončíme v nemocnice 🙂

zucana
7. jan 2011

@laxity jaj dufam ze vam uz bude lepsie a uz len zdravi budete...
a my vezu este neskladame a ani vela inych veci co ine deticky tu ale moc ma to netankuje...niekedy mi to tu pride ako predbiehacka kto je v com lepsi a kto je v com prvi 😀 tym chcem vsetkym povedat ze su ovela dolezitejsie veci ako ci vie niekto poskladat vezu alebo utriet si pusu alebo ine...na nikoho teraz nenarazam 😎 samoska ze si tu vravme ze kto co vie ved je to suepr aj sa pochvalit 😉 ved aj ja sa chvalitm 😀 😝
no a my spime takto:
ideme spat cca o 21.00 az viac a vstavame o 9.00 a viac a potom mame jeden denny spanok poobede okolo 14-17 (spi tak hodku a pol ale v tomto rozmedzi)

blumka
7. jan 2011

ziadne ockovanie nechrani pred chorobou, len vraj zmiernuje jej priebeh

@laxity skore uzdravenie prajeme natalke..ked sa dari, tak sa dari 😒

laxity
7. jan 2011

@zucana presne tak a preto som to písala vyššie 😉

zucana
7. jan 2011

My este spime.... Ozik baby viki zaspi najlepsie na vankusi Ale potom jej ho vezmem... Uz mozU babatka na vankusi?

laxity
7. jan 2011

tak práve mi mm povedal, že doktorka sa len domnieva, že ide o rotavírusy (také príznaky aké má Naty), ale tým, že je očkovaná, tak má to len ľahký priebeh ako som hore písala...ale Naty akoby fakt nič nebolo 😀

@zucana @blumka ďakujem

@zucana ja som sa už na to pýtala dávnejšie a myslím, že do 2 rokov či? by sa malo spať na rovnom 😕

zucana
7. jan 2011

Inak jaku hrubku som dala... Ze prvi 😅

laxity
7. jan 2011

@zucana ja som si ju všimla 😝 😝 😝

olifcek
7. jan 2011

mne sa paci, ked sa napise, kto co vie, lebo ako som pisala, ak sme to este nerobili, mozem s tym zacat a vediet, coo aj ine babatka...

garonka
7. jan 2011

@laxity Natalke želáme skore uzdravenie a nech ju už choroby netrapia, take slniečko krasne 😵 😵 😵

olifcek
7. jan 2011

boli sme vonku... oliv sme zgulovali, povozili na auticku, pacilo sa, chiiiii... uz budu i sane, ale tie kym pridu... dostane ich oliv na narodky abo vianoce 😵 😵 😵

olifcek
7. jan 2011

@garonka a Ty de mas profilovku?

laxity
7. jan 2011

@garonka ďakujem moja 😉

olifcek
7. jan 2011

veru, ockovania nie su na zamedzenie ochoreni, ale na mierny ,,prejav,,, ked uz prride...

garonka
7. jan 2011

@olifcek nakratko som ju dala off 😅

olifcek
7. jan 2011

@garonka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre