Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. jan 2011

@svetlankat uvidime, kedy hajat pojdeme, hech...

laxity
8. jan 2011

@avaka ďakujem, dúfam, že to bude tak ako vravíte...uvidím ako bude ťahať v noci 😕

a tie dva zvyšné palce od @jaja32 boli asi moje...bo my už máme aj po 😀

všetkým krásnu noc plnú sexu teda 😉

olifcek
8. jan 2011

@rivatha 😀 😀 sa maaaas

raa2
8. jan 2011

Caute, ja nejako nestiham vas sledovat, matik beha kade tade, nic ine nerobim, len ho sledujem, alebo na rukach nosim 😖 spi mi tak kadejako, najnovsie vstava o pol 5 alebo pol 6 a je vyspaty, potom chodi spavat o pol 9 az 9 a pospi tak hodinku a pol. poobede da este 20 minut a je hore az do 8. takze som rada ked si cez spanie bud pospim s nim alebo nieco porobim..vecer vas len po troche pocitam a idem spat, aby som rano vstala. cez vikend je dobre, mm s malym vstava o 8 sa striedame 🙂 tak aspon trochu si pospim. pijeme uz trocha viac mlieka, ale na veceru mi nic nechce. posledne jedlo je jogurt a to dnes mal napriklad o pol 4. sice si este pozmulal chlebik ale dohromady nic nezjdol 😕 tak potom rano vypije aj 250 ml.
detickom zubky umyvate? ak ano tak ako?
pozeram ze torty objednavate, budem uz aj ja musiet zacat rozmyslat nad tortou pre matika 😉

laxity
8. jan 2011

@raa2 ja umývam zuby iba čistou kefkou...každý deň 🙂

alex
8. jan 2011

no teda, ja som plánovala ťuťu muťu včera, ale ráno ma prekvapila mrcha, tak som doplánovala 😀 Nevadí, nabudúce...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
8. jan 2011

@raa2 ja tiez umyvam, ale v poslednom case mi nechce dovolit, tlacia sa nam ocne zuby, tak asi preto, tak potom len palcom a vodou prebehnem, lebo kefku do ust dostat neviem

olifcek
8. jan 2011

@laxity no vidiiiis x;o))
@alex hech
@raa2 my umyvame detskym elmexom

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. jan 2011

ze? i ja kukam, ze sme to dostali prevazna vacsina v 10 mesiaci babatka

blumka
8. jan 2011

no baby, ja ziram 😀 😀 si zalozme temu februarovky sexuju 😀 🤐 😀
mne sa juli budi kazdu chvilku, zas zacina kaslat, asi chyta znova nieco odo mna 😒
@svetlankat ja mam kontakt na torty od olif

olifcek
8. jan 2011

@blumka jj, a je to tato baba
http://www.tortyodmamy.sk/user/4906/images

ma tam i mobil na seba, ale Ty ho uz mas x;O)

svetlankat
8. jan 2011

@blumka aha a na tu spolocnu oslavu tiez robis tortu???

zucana
8. jan 2011

My uz SME udobreni 😀

svetlankat
8. jan 2011

@zucana 🙂

olifcek
8. jan 2011

@zucana fiiiiha 🙂

alex
8. jan 2011

@zucana no vy ste friškí 😀

zoska
8. jan 2011

caute 😀
😀 musim sa smiat, celkom sa bavim ako sa pozvolna z objednavania torty peslo k tutu mutu 😀
a za vsetko moze @jaja32 😀

inak rozmyslam nad tym ze Neli upeciem tortu ja 😕 😅 viem robit ten potah z marschmelow cukrikov-akoze modelovacia hmota ako falosny marcipan, a trufam si aj na poschodovu, len farebnost musim doriesit...ale segra ma 5.2. narodky tak vyskusam ci mi to este ide, a ak jo tak upeciem 🙂 naposledy som robila to srdce na uvitanie do zivota ak pamatate, aj foto som vtedy dala....

@alex ja mrchujem od stredy, tiez prvyraz od porodu, teda od tehotenstva...sucitim 😉

@avaka solmucol mam doma od svojej choroby- take sacky do vody...ako si to davala male? striekacko? a ake mnozstvo?

zucana
8. jan 2011

@alex Esteze sa s tym tak nenourame lebo vika to' ma vypocitane hned Po dala rev ze stacilo v postielke ....

zucana
8. jan 2011

@zoska Nnezahovaraj vy ste sa este neudobrovali ??? 😀

alex
8. jan 2011

@zucana tak paráda, dobre načasovné 😀 Nám sam minule malý rozvaľoval v posteli, tak sme ho nechceli rušiť, tak sme si dali paplón na zem 😅 😀

avaka
8. jan 2011

no a to uz 2.strana o tutu mutu... 😕 😀 to ani o tortach tolko nebolo....

@zoska ,to som mala normalne vo flasi,zatlacil sa stupel a ucinna latka sa vsypala do flase.zamiesat a potom lyzicka tam bola,ale ja som to davala nurofenovym davkovacom 🙂 este kuknem,ci to bol naozaj solmocou,aby som nekecala,kuknem na nete,lebo zbytok som uz vyhodila,to sa pokazilo o par dni a smrdelo to potom..
tak ano,toto je on
http://www.docsimon.sk/tovar/solmucol-sirup-180ml
mala fakt tak kaslala,drazdilo ju to,az sa zurivo budila kazdu chvilku,co nemohla spata preslo to

zucana
8. jan 2011

@alex My v inej izbe ;)

olifcek
8. jan 2011

@zoska saq ta torta bola krasna, kebyze som sikovna ako Ty, tiez sama urobim.. no... niesom... asi.. neskusala som

@alex hhehehe... nasa Oliv sa tiez riadne roztahuje, ale len na mojej polke, lebo paq je tam kojenecky vankus, inak by bola cela postel jej x;o)))
@zucana u nas tiez OLiv zvykne po zacat mm pytat 😀 😀

olifcek
8. jan 2011

@avaka 😀

zucana
8. jan 2011

@avaka Zavidis???? 😉 😀 😝 Hybaj sa aj ty udobrovat 😝 😝 😀

alex
8. jan 2011

@zucana ty provokatér 😀

avaka
8. jan 2011

@zucana zavidim.. 😅 ,ja kukam ordinaci teraz...,to je asi ine,ze?
😀

garonka
8. jan 2011

ja ze skocim na toho svojho konika ale ten sa usalasil v obyvacke a spi 😀 ale sak ja si ho zajtra podam 😀
aj ja chceeem 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre