Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
12. feb 2011

@rivatha ved si vezmi, stojime uz 4 mesiace, chodime urcite dva, a uz stoji bez opory, uz skusa i krociky, je opatrna,, no viem, ze ked naberie odvahu, rovno bude chodit , opatrna, no po mne ee, asi rozvazna po mm 😀

katka888
12. feb 2011

@rivatha
a ta ista literatura neodporuca do domacnosti umyvacky riadu, lebo vraj potom prideme o nadherne chvile s detmi pri umyvani riadu rucne .... 😀 😀 😀

a viac nepisem, lebo neviem ci sa mam smiat, alebo plakat...

ozaj, co je pre ziskavanie rád lepsie, internet, alebo babky plne starých "osvedcenych" rád?

olifcek
12. feb 2011

@rivatha ne klenbu volnu, ale kotnik volny, tam malo byt

@katka888 to co za haluuuxz 😀 😀

katka888
12. feb 2011

@olifcek
ta ved chcem, ta toto decko postavim k tomu lavoru so spinavymi gratmi i keby motyky z neba padali 😀

olifcek
12. feb 2011

safla, i notak hlasi low battery..aj dobre, bo uz haji sa mi chceeee

tak uz ozaj bruuu, mamicky

katka888
12. feb 2011

@olifcek
kde to ty si? bez prudu? na lazoch?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka888
12. feb 2011

@rivatha
my sme uz vybrali umyvacku riadu .... a mlady este iniciativne na akciovy tovar vybavil zlavu 😀 😀 ... teraz rozmyslam..... nebude to brak, ze sa ho asi tak chceli v obchode zbavit?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka888
13. feb 2011

@rivatha
😀 😀 😀 😀 😀 my ideme prerabat byt, tak ja si veci inac vysvetlujem 😀

svetlankat
13. feb 2011

@avaka dakujem

Baby dobre ranko

mam otazocku, davate uz drobcom bielok? od roka sa moze, dnes mame spenatik, tak neviem ci mozem dat uz cele vajko, alebo radsej len zltko a este ma zaujima tvaroh, tiez sa moze od roka, tak uz skusit dat? ci pckat este?

svetlankat
13. feb 2011

@rivatha presne ako pises, Misa tiez viac pomoze pri umavacke nez pri umyvadle
@katka888 fakt riadna blbost

svetlankat
13. feb 2011

@rivatha presne ako pises, ked sa deturence rozbehnu, je pohodlnejsie pre ich krociky ak behaju v topanockach, ale uvidis, ze uz coskoro vam to krasne pojde aj bez nich a nebude sa smykat, Uz ani miske sa nesmyka, zvyknu si. Jedinu vynimku co poznam je Luky od @lienka2, jemu to krasne ide bez topanociek na prvy sup

lolka
13. feb 2011

@svetlankat ja som uz malej dala cele vajko a tiez do spenatiku 🙂 a co sa tyka tvarohu, z viacerych stran od doktoriek som pocula ze do 18 m. nie, ja som zatial nedala.

dobre rano 😉

elleniak
13. feb 2011

@lolka to iste sa tyka aj pribinacka?

elleniak
13. feb 2011

@lolka alebo lepšie povedane vyrobko vyrabaných z tvarohu?

lolka
13. feb 2011

@elleniak cisto len tvarohu, malej uz davam Lipanka, je to kombinacia aj smotany.
no, ani neviem do coho by som jej samotny tvaroh dala 😕

elleniak
13. feb 2011

@lolka tak fain lipanka davam aj ja 🙂

katka888
13. feb 2011

@svetlankat
pytala som sa doki prave na tvaroh, ze ho mala moze, nam povedala ze nasa moze aj kalorickejsie, lebo je stihlucka, spominala aj pudingy, len som sa jej nepytala, ake mala namysli... / mozno tie typu pribinacik a pod. /
nasa mala uz tak od 11 a pol mesiaca papala pecivko s tvarohovou naplnou, najprv len kusok a tento tyzden uz aj cele pecivko.

a co sa tyka bielka, tak po 11 mes som jej uz robila na masle prazenicku z celeho vajicka, aj teraz sme robili chlebicky, tak uz trosku bielka spapala. samozrejme, este som jej nedavala cele vajicko, len v tej prazenici.... a to len asi raz za dva tyzdne to vyslo, cize tak zatial len 2x

zucana
13. feb 2011

baby a jahody odkedy?
viki velmi chuti slivkovy sojovy jogurt....
idem ja coto popratat mm isiel s viki na nedelnajsiu prechadzku spojenu s ranajkami a kostolom a ja som si dufam konecne vybrala kosticku z hrdla...vcera sme boli na pizzi a sa mi zo sardinky ta mala kosticka zasekla v mandle a nesla mi vybrat od rana to vyberam som zvedava ci je uz vonku ma to tam drazdi ....
peknu nedelu...dnes nik neoslavuje? kde je @laxity ta to ma tusim pod kontrolou 😅

zucana
13. feb 2011

@katka888 podla mna na to ides trosku zhurta ale vrak ty si mamina 😉 ja som opatrna ale aj preto lebo mame alergiu no ta nasa by mala prejst tak dufam,ze tvoja ju nedostane v dospelosti 😕

olifcek
13. feb 2011

@katka888 ale kaloricke veci maju papat i stihle i baculky... tu ide o ich oblicky, ktore velke mnozsto bielkobin nedokazu spracovat... kati, rob ako uznas za vhodne... itak tak robis 😉

a nie v laznach, ale zasuvku mam dalej kus od postele a nebollo by mi pohodlne tak netovat x;o)
@svetlankat kludne skus le nedaj cely x;o)

olifcek
13. feb 2011

@katka888 nedavaj na rady jednej lekarky.. i ked Tebe vyhovuje co Ti povie.. takze..

suhlasim so @zucana, my alergiu nemame zrejme na nic, ale netreba brat veci zhurta... uz mame takmer rok alebo rok, tak huraaa systeem, dame vsetko? to nieee..

zucana
13. feb 2011

ja by som len chcela podotknut ze aj ked nemaju deti teraz alergiu tak sa moze prejavit v dospelosti a tej sa uz clovek nezbavi...nie je vobec pravda ako sa vravi ze nasi rodicia a my sme jedli uz bryndzove halusky ked sme mali 5 mesiacov a tu sme...lebo prave v dnesnej dobe u starsich generacii vzdnika nenormalne vela alergii na laktozu napr. a tej sa uz clovek nezbavi....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
13. feb 2011

@zucana bohuzial mas recht... o tom sme sa tu uz bavili v minulosti, ze @blumka??

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
13. feb 2011

@rivatha samozrejme, ze pridavat, ale nie hned vsetko v prvom tyzdni... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre