Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katka888
17. mar 2011

@olifcek
ahojky Oli, uz si zistovala skolku? my sme boli vcera odniest prihlasku na cottbutsku ci akos a to pise 😉

lenica81
17. mar 2011

ahojte baby... kedze prsi a je nizky tlak, tak Vilko potiahol do pol 7mej... 😅 ale asi sa mu take pocko nepaci, lebo sa za mnou stale vlaci, na wcko, do kupelne a tak... 😅 uvidime, aky bude dalej, lebo dnes sa mi do tej pluste velmi nechce... ale mozno poobede na rychlu prechadzku skocime...

@maculik 😔 tak hadam je to zo zubov, uz sa iste tesis, ked dojde mamina... a iste by som zostala doma, ked ma teplotku, kebyze bola tak do 37,3, tak by som sla, ale viac nie... 😒

@lolka, @dorotka2, @alex vcera ste potiahli do pol 4tej... fajne muselo byt... my sme spali do 1/4 na 3... 😅

este som sa chcela opytat... mate topanocky na doma a na vonku... ked si pomyslim na tie ceny, tak 😖

katka888
17. mar 2011

@maculik
joj, nech ste co najskor fit.... drzim palceky.

laxity
17. mar 2011

ránko 🙂

@maculik vidím, že tiež to máš ťažké 😔 , dúfam, že sa to zlepší...veď už je na čase...a ja by som von nešla 😕

@lenica81 moja strašila od 5.20 😅 ale spala už od 19.00 a o 9.25 zaspala 🙂 . Ako sme sa včera rozlúčili, tak sme šli na prechádzku, postupne zaspali deti Viki od @lolka, Jakubko od @alex, moja Naty a Viki od @dorotka@, tak sme sa prechádzali a pozerali krásy Bratislavy 😀 a ja som sa s dievčatami rozlúčila o 12.20 a oni šli ešte do Hopsasa, takže tiež ako vidím im bolo fajne...len ja som už mala iné povinnosti 🙂

Ja idem dnes kupovať topánky, takže musím ísť von či sa mi to páči alebo nie 😀 a tiež mám v pláne kúpiť jedny na doma a potom jarné na von také pevnejšie 🙂 , bo v tých čo je doma, tak má stále spotenú nôžku

maculik
17. mar 2011

@lenica81 @katka888 diky 🙂
ostavame doma, mm dojde cez obed a ja vybehnem na chvilu do mesta kupit kvapky do nosa a trosku sa prevetrat, lebo vlastne ani vcera som okrem skolky nikde nebola a dnes by to bolo tak isto.

teraz sa hrame, este som posielala mame nejake instrukcie, potrebujem zaplatit poplatky kvoli tej prihlaske na vysku, lenze odtialto to tak lahko nejde, resp.ide, ale nebudem mat o tom vypis, tak mi to robi mama.

a veru, tesim sa velmi, mama dojde na 10dni a lamem aj tata, nech aspon na 4dni dojde, ze mu letenku zaplatim, len ked on je taky bojko, sam by isto nesiel z Viedne, s mamou este pojde (ta je sice popleta, ale uz tak isla 2x sama a v pohode, ona sa vzdy vynajde, aj ked jazyk nevie ziadny, ale rukami nohami sa dohovori 😀 , no cestu spat neviem, asi by ho niekto musel prist cakat do Viedne, lebo on sam odtial busom do BA nehrozi, aby isiel. Tak uvidime, ale tak mama je uz ista 😵

maculik
17. mar 2011

@laxity jej, tak to ste mali super stretko, prechadzku 🙂 Ak sa bud.jar vratime do BA (uz sa mm rozhodol definitivne, ze odtialto odchadza, jedine ak by sa mu podarilo dostat na ine oddelenie, tak ostaneme, inak uz si hlada miesto na Sk, v Rak. a hocikde inde, len nie pod touto otrasnou sefkou), tak sa potom budem pridavat k vam, jo? 😵 Toto mi je aspon utechou, lebo nechce sa mi velmi odtialto ist, zije sa tu dobre a v BA mame len maly 2i byt (aj ked lepsie, ako nic), plus napr.ta lekarska starostlivost, ked pocuvam vase zazitky niekedy, no ale zase vyhodou je plno kamaratov, rodina blizsie a pod. 🙂 A mm tu urcite nechce ostavat len za cenu tych penazi, co tu zarobi a ostatnych vyhod, to mu za to nestoji....

No nic, ideme si my citat a ja konecne nieco zjest, mala som len jogurt...

lenica81
17. mar 2011

@maculik uz vcera som sa chcela spytat, aku vysku... 😕 😉

maculik
17. mar 2011

@lenica81 chcem si dokoncit Ing, lebo mam len Bc, to som skoncila v 2007 (uz som robila v Luxe a musela som lietat stale na prednasky a skusky, lebo mi nechceli vyjst v ustrety, ze mozem vynechat viac prednasok, tak som Ing odlozila), len sa teraz bojim, ze uz mi vsetko vyfucalo a nespravim prijimacky. Ale vyskusat to idem, mozno motyka vystreli 😀

lenica81
17. mar 2011

@maculik tak drzim palce... ja si furt hovorim, ze sa musim venovat jazykom, aby som vsetko nezabudla, aaaaaaaaaaaaaaaaale, hofprd... 😠 som na seba nastvana... no, ale uvidime, ci si na to najdem cas...

matesl
17. mar 2011

@jaja32 ahoj, asi ich papal na lacno tie lieky, nie? vtedy je zle zo silnych atb :(
a malinka ako? to teraz vzdy pri soploch chodite na vytery? aj mala mala lieky?

matesl
17. mar 2011

@olifcek dodatocne vsetko najlepsie k narodeninkam 😵

matesl
17. mar 2011

@svetlankat aj tebe dodatocne vsetko dobre k meninkam 😵

ja nestiham citat, tak len co zachytim 🙂

olifcek
17. mar 2011

@lenica81 ahoj, my mame na doma protetiky sandalocky s uzavretou spickou, na vonku raky a elefanty 😵 😵
@katka888 ee 😕 😅
@maculik drzim paste na prijimackach x;o)
@matesl dakujeeeeeeeem 😵 😵

mm mam doma, ma homeoffice, lebo poobede ide prec a pride az v nedelu vecer, tak som len nakukla, u nas krasne prsi, uz sa tesim, az pojdeme s OLiv na prechadzku, kusok ju necham si pobehat, paq ju dam do manduci a prejdem sa pod dazdnikov, na ktory budu padat kvapky dazda, zboznujem tooooooooo... je i tpelo 11 stupnov, paradicka 😵 😵

jaja32
17. mar 2011

@matesl ahoj, uzival ich presne podla instrukcii, tak neviem. Presne ten problem mala aj sestricka so synom, vraj len vracal. Mala mala v kuse 2 mesiace sopliky, mali sme len pamycon, nejake kvapky co som davala aj do oka a kontrolny vyter bol o.k. Odvtedy sme mali len raz sopliky.

lalipop
17. mar 2011

@lenica81 ja som bola v utorok kupit priamo vo vyrobe topanocky od richteru a kupili sme poltopanocky ku satockam za 7 eur a sandalky za 6 eur. su kozene a vobec sa v nich nepoti nozicka. na von mame tiez richterky take snorovacie este po synovi a som s nimi velmi spokojna. ked si predstavim, ze tie iste topanocky stoja v obchode cca 15 - 20eur tak som rada, ze mame taketo vyhody 😉

jja
17. mar 2011

@maculik aj ja idem tento rok pokracovat, ja som si dala rok pauzu,,,vlastne kvoli malemu prisavnikovi🙂

zucana
17. mar 2011

@maculik juuj nech vam to' prejde ☹ A vela stastia na prijimackach....

loginka
17. mar 2011

@laxity daj vediet ako si dopadla s tymi topankami, kde si nakupila 😉
Lauri ma na doma papucky RAK, ale tiez sa v tom poti nozka, take otvorene papucky sa mi ale nezdaju dost pevne, tak asi nejake sandalky pevnejsie by to chcelo , protetika ma ale cez vikend zatvorene, tak neviem kde nakupit

a som smutna ze ste ma odignorovali ☹

avaka
17. mar 2011

ahojte 🙂

@maculik 😔 ,chudaka Petrika urcite nieco trapilo....aj u nas byvaju niekedy zle noci,ale chvalabohu,uz len vynimocne,ked napr.boli brusko...a ja spavam s malou a v pohode,je to zvyk,ja zase obdivujem kocky,co tiez v noci koja a prekladaju do postielky 😉 to by som sa vobec nevyspala,cakat,kym sa napije,podudka....ja dam a spim 😎 ´
a mne mala tiez dnes doobeda pytala2x mlieko+ pred spanim,to bolo u nas naposledy asi pred niekol.mesiacmi... 😅
@lalipop,tak to mas teda fakt super vyhodu,takto kupovat topanky 😉 ,mm bol takto v raku,no ale tam sme taku cenu nemali a bez skusania to fakt nie je bohvieco...a richter je v partizanskom?

my sme dnes boli tiez v dazdi v obchode,mala ani nechcela von z manducy,obzerala dazdnik a,aj ho musela drzat so mnou 😀 ,tak som rada,ze aspon trosinku ju vyuzijeme,lebo ked bola mala,tak sme ju pouzili,ze by sa to spocitat dalo...

avaka
17. mar 2011

@loginka ,nehnevaj sa... 😉 ,ja si tiez len vychrlim,co mam na srdci a idem si umyt hlavu... 😀

avaka
17. mar 2011

@loginka a aj tak Ta obdivujem,ze si sa s malymi vybrala sama,my nasu do auta zapiname dvaja.. 😀

katka888
17. mar 2011

@olifcek
nem vadi 😉 😉

maculik
17. mar 2011

@olifcek @zucana dakujem, ale to az v juni budem mat, nastastie 😉

@avaka isto ho nieco trapi, asi tie zubky. Aj si v kuse trie akoby pod nostekom, asi ho to svrbi, ale teraz pospal 2 1/2h, mal pred spanim zase 38,6, tak som mu dala Nurofen sirup, teraz sa zda, ze je mu celkom ok.
A robila som mu tie zemiaky s vajickom (uhorku som nemala, lebo mm mal dojst cez obed a ja ist do mesta aj na nakup, ale volal mi, ze nieco pise, tak ci moze radsej vecer dojst skor, tak uhorku som nemala kde kupit), a veeelka dobrota, zjedol skoro vsetko, ja som si to tiez spravila ako prilohu k telaciemu masku, lebo samotne zemiaky sice zjem, ale az tak ich nemusim.

a je tu hnusne, 7st a fuka, mrholi, tmavo, sedo, vobec sa mi nechce ist do toho pocasia, no Adelku v skolke nechat nemozem 😀

lenica81
17. mar 2011

@maculik 😀 fakt nie... 😀 tu je taky tak... ☹
a k tej skole... to mas ekonomicku alebo... prepac, ja si nepamatam... 😅 😔

svetlankat
17. mar 2011

@matesl dakujem

maculik
17. mar 2011

@lenica81 ano, ekonomicku. Nechce sa mi tam naspat, ale tak chcem si to dokoncit. Dam si este prihlasku aj do BB na ekonomicku, to by tiez nebolo zle.

uz sme doma, ani sme neostali vonku, lebo P.ma stale trochu zvysenu teplotu. Mm slubil dojst pred 6, aby som mohla aspon na hodku vypadnut von.

laxity
17. mar 2011

ahoj @loginka jój sme zabudli...ani nie že zabudli, ale ja keď som písala babám tak som písala aj všetky ostatné a si nereagovala, ja som presne nevedela, kto všetko má záujem ísť...na budúce isto nezabudneme sľubujem 🙂

topánky som kúpila Protetika, také pevnejšie jarné a na doma som nekúpila žiadne, bo tak ako píše @loginka tie otvorené sa mi nezdali moc pevné, tak zatiaľ vynosí tie čo má a potom uvidím, keď sa úplne rozchodí

a inak už tretí deň krásne chodíme...baby videli a dnes je to už samozrejmosť 🙂 🙂 🙂

a idem dočítať 🙂 a potom vyrážam von 🙂

zoska
17. mar 2011

caute
@maculik kamoska ide robit prijimacky na EF BB tento rok, tak ak by si cosi potrebovala, materialy alebo tak, tak daj vediet ...vyzistila by som ti... 😉

ona ale ide tusim na odbor, ktory konci mgr. niesom si ista

maminnka
17. mar 2011

@loginka @laxity na mna sa tiez zabudlo :(

lenica81
17. mar 2011

@maminnka ja ked som dala prvotny popud na stretko, tak som napisala "blavacky"... mali by sme asi vytvorit zoznam, koho oslovovat, bo nie vzdy si clovek spomenie... 😔 prepacte...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre