Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lalipop
19. mar 2011

@maculik dnes smo pozerala tie pogumovane nohavice a bundicky v kiku a jedno stalo 10.99. je to fakt prakticke, ale my to asi moc nevyuzijeme. chodime von len za sucha a obcas ked je naprsane tak dame gumaky. a tie veci musime oprat, co uz aj to patri k tomu. ale kupila som tam malej krasne satocky na leto. ked som ich zbadala nemohla som odolat. tak este to leto nam chyba 😀

katina2209
19. mar 2011

Ahojky babulky dakujem za reakcie od vas
@lalipop @ lolka ako vam v kutku duse v dobrom zavidim,ze vam deticky tak krasne papaju ja som sa dnes riadne natrapila,aby som do neho dala aspon par lyziciek.....

@andrea2603 ten pikovit mi cely vyplul tak neviem ako mu to budem davat a to junior mliecko co si pisala to by asi nevypil,lebo okrem cajiku a mm nechce nic ine a z cajiku mi vypije tak asi 160 ml denne.
No ja som zvedava na kedy nas objedna na odbery sestricka mi slubila,ze nam zavola...
@maculik tak dufam,ze bude uz len lepsie u vas zdravotne ale super,ze si si spravila radost kvetinkami
@svetlankat a aku mate vysku? My mame 80 cm tak asi aj od vysky zalezi...aku ma vahu ci je to primerane mne lekarka povedala,ze za dva mesiace 100 gramov je malo co pribral,ale hlavne,ze neschudol....
@zucana ty uz lepsie v praci?
@laxity a Naty ti pekne papka?

svetlankat
19. mar 2011

@katina2209 my mame nejakych 72, urcite aj od vysky zalezi, ale som presvedcena ze nevazite malo, podla mna akurat, nevim nepostrehla som ci uz chodite, lebo ak ano tak to priberanie sa spomaly, deticky to vsetko vybehaju, ja ked Misku krmim, musim sa s nou hrat, vselico jej davat a vymienat aby sa nenudila, inac tiez nepapa, ale tou hrou sa nam dari papat celkom fajn, klop klop klop

laxity
19. mar 2011

@katina2209 ako sa to vezme, obedy najviac, ráno je to bieda, poobede tiež a keď zaspáva, tak úplna bieda spapá 50-70ml kaše a ani nezapije a ide spať ☹ verím, že to bude lepšie a lepšie a ďakujem za opýtanie 🙂

katina2209
19. mar 2011

@svetlankat my musime papat iba hrou inak by mi nic nespapal a je velmi zivy teraz ho krmim v autosedacke lebo v stolicke sa mi postavi aj ked je zapasany vyvlecie si tie pasy a uz viac hodi ako lozi....
A ako casto jej davas papat,lebo ja som bezradna mne Matko dnes prvy krat papal bananik s jablckom o 10,45 co dovtedy som do neho nic nedala proste usta zalepene....

svetlankat
19. mar 2011

@katina2209 teraz mame asi tyzden co papa kazde dva a pol az tri hodky, ale dovtedy sme mali tak, ze o siedmej som nakojila a potom mi prve jedlo chcela az o jedenastej obed o druhej olovrant vynechala a potom az veceru, teraz asi tazden do zadu co mi zacala trosku viac papat, klop klop klop

katina2209
19. mar 2011

@laxity tak my sme na tom podobne ja sa modlim nech sa to zlepsi,lebo sa preto velmi trapim a Matko to asi citi...
A este Naty kojis?

katina2209
19. mar 2011

@svetlankat a uz mam od dnes kocik chicco simplicity europe sa tesim som kupila po jednom dietati a zda sa mi super len neviem ked sa zlozi kde to treba zaklapnut, aby sa nerozlozil...

laxity
19. mar 2011

@katina2209 nie nekojím už týždeň 😉

neboj všetko bude ok, ale po pravde aj ja sa trápim a čakám ako dopadneme

svetlankat
19. mar 2011

@katina2209 neboj urcite sa to zlepsi, dochucujes nejak jedlo? myslim trosku soli, kminu alebo tak,

svetlankat
19. mar 2011

@katina2209 mne sa to zaklapuje automaticky na boku je taka poistka

katina2209
19. mar 2011

@laxity a pije ti umele mliecko ci nie? A sama sa odstavila,alebo si ju odstavila
@svetlankat dochucujem uz aj malo solim aj kmin aj suchu cervenu papriku davam z vareneho mi zje najviac vobec nechce chlebik a pecivo a uz mu neberie ani ovocie nejako ani jogurtiky to v poslednej dobe
no budem musiet pozriet tu poistku kde to tam je, nemoze tam nieco zavadzat,ze by sa to nezaklaplo?

maculik
19. mar 2011

@lenica81 pred pol hodkou by som ti napisala, ze polepsilo a skoro nic mi nie je, ale pred chvilou mi zase zacala zimnica a je stale vacsi a vacsia ☹ Takze asi idem do postele, vcera som zalahla o 9 (ani neviem, po kolkych rokoch 😀 a dobre mi to padlo, aj ked som hned nezaspala. Len este cakam na cajik.
@zoska veru, celkom dobre to padne, moj mm nejako nie je na taketo, on ani nepolutuje, skor mi da tabletky alebo spravi tu stavu, caj a pod, ale to ho to musi chytit 😉

Petrik bol uz tiez unaveny velmi, zase mal pred spanim 38,6, dokelu, to fakt nakoniec pojdeme v pond.znovu k dr pre tie atb? Aj velmi casto kaka, aj tie zubky si stale trie, plus k tomu ta choroba, chuda male. Buva od 7, aj vcera tak zaspal. A dnes rano sa zobudil 6,15, no vzala som si ho k sebe a zaspali sme este do 7,40, to nas zobudila Adelinka 🙂

svetlankat
19. mar 2011

@katina2209 skus sat sedadlo do uplneho sedu a tak skus poskladat ta poistka je na pravo pod tou ciernou rukovetou, vies tou hrazdickou ci ako to mam nazvat. Miska ranajky nepapa vobec, na desiatku mame vyzivku, obed vareny, olovrant odmieta, cize banan jablko raz kusne a odhodi, ked ma lepsi den zje stvrtku alebo polku banana ale jablko len par krat kusne alebo len olyzne, vecera varena polievka, kedze tiez jej viac berie varene, alebo jogurtik

svetlankat
19. mar 2011

@katina2209 na tejto foto to pekne vidno, je to ten maly vybezok sivej farby co je pod tou ciernou hrazdickou blizko tycky, vidis? foto som stiahla tu od jednej baby z bazaru

maculik
19. mar 2011

@lalipop ahaaa, tak to je trosku drahsie, nez tu. Najlacnejsie to maju asi v C&A, ja tam planujem ist v pond.kupit Adelke tie gate, sice jedny ma, ale tie ma v skolke, tak nech ma aj ked pojdeme von. To fakt nevyuzijes velmi, ak chodite len ked je sucho, vtedy stacia aj teplaky 🙂 My tu mame hned les, tak si viem aj na jar predstavit, ze budu stale v listi klacat apod, takze u nas to vyuzijeme velmi.

@katina2209 zajtra dam foto, sama som zvedava, ako to spravim, est esom si takto balkon sama neskraslovala 🙂
asi to bude len take jednoduche, chcem to dat do starych velkych kvetinacov, co v tom boli stromceky, ale lepsie, ako nic, no nie? 🙂

@katina2209 @laxity u nas je to zase naopak, najviac jogurty a vyzivy/ovocie, obed velmi nie, nieco zje, ale malicko. Aj je taky stuplik, ma len 73 ci 4 cm a okolo 9,2kg cca. A pecivo nechce vobec, este v kociku vonku papa zemlu, ale chlieb ani za svet, ten hadze na zem. Dufam, ze sa to nauci papat, Adelka tiez nechcela papavat, ale naucila sa v jaslickach, este v Luxe, tak potom papavala aj doma.

svetlankat
19. mar 2011

@katina2209 no a ono ked sklopis kocik tak to sa tak zaklapne do takeho dzindziku

svetlankat
19. mar 2011

@maculik presne ako u nas v kociku spapa zemlicku alebo rozok, ale doma sa jej moc nechce, dnes sme boli v obchodaku tak som jej dala oplatku a na moje velke prekvapenie zjedla celu

maculik
19. mar 2011

@svetlankat no ja som kvoli nemu normalne nakupila do mraznicky tie biele zemle a davam mu aspon kusok na ranajky, ale to zje malicko, v kociku zje viac. Ale v Tal.zjedol aj celu taku malu zemlicku rano, len tam maju take ine, fajnovejsie, akoby ani kôrku nemali, tak tie mu chutili veeeelmi.

no nic, idem ja do postele, zimnica pokracuje. Dobru nocku 🙂

svetlankat
19. mar 2011

@maculik tak nech rychlo prejde

katina2209
19. mar 2011

@svetlankat vidim a to treba stlacit? Matko ak mu dam odkusnut z bananu alebo jablcka tak vypluje musim mu to nastruhat a niekedy mu do toho zamiesam tie keksiky milupa....

svetlankat
19. mar 2011

@katina2209 tie netreba to ked skopis kociar malo by sa to samo zacvaknut do takeho cuplika, resp. ten cuplik do tej poistky

svetlankat
19. mar 2011

@katina2209 mne Misa nastruhane vobec nezje

katina2209
19. mar 2011

@maculik matko hadze na zem aj pecivo aj rohlik no vsetko co mu dam do ruky 🙂
no daj foto urcite to bude krasne tie kvietky nech uz je tu len jar a najmenej aspon 15 stupnov a svieti slniecko potom ma clovek hned lepsiu naladu...

lalipop
19. mar 2011

baby vase nechcu papat pecivo. ja ho musim schovavat, aby mi zjedla polievku. a ked nas vidi jest chleba, tak stoji pri stole a caka ako maly vrabec, co jej dame 😀

katina2209
19. mar 2011

@lalipop jee aj ja chcem 🙂

zucana
19. mar 2011

@maculik poslem zemlicky ? 😉

zucana
19. mar 2011

@lalipop s chlebom napodobne... Ona ho ma ako dezert Po 300g jedle 😅

lalipop
19. mar 2011

@zucana 🙂

katina2209
19. mar 2011

dobru noc dievcata 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre