Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mmaarrttiinnaa
13. máj 2011

@olifcek ta prečo tak razantne nieeeee sak nechces aby bola oli jedinacik či?

jaja32
13. máj 2011

@mmaarrttiinnaa Natalka sa zacne prehadzovat, mrvit, hlada dudel.... to trva niekedy aj hodinu a viac.

blumka
13. máj 2011

no ja som cakala ze sa nieco dozviem nove o ockovani od @dazupa a nic, tak uz fakt idem spat..
krasny vikend vsetkym prajem 😉

olifcek
13. máj 2011

@mmaarrttiinnaa vies, ze zatial chcem aby bola jedinacik? def. rozhodnutie padne, ked bude mat oliv 4 rocky... paq uvidim ako sa budem citit a hodime s mm rec 🙂
@jaja32 my sme len v ten vecer podnikli vsetko tak, aby babo bolo... a test 02.06. potvrdil, ze na 1. sup tp vyslo 😵 😵

mmaarrttiinnaa
13. máj 2011

@blumka nic take co by sa nedalo predychat len ten den blbec
ked sme uz pri tom plodení my sme maleho splodili 22.5. a to som mala nocnu muzovi to neslo do hlavy ze ako a potom si spomenul na ranajky 😀 😀

olifcek
13. máj 2011

@mmaarrttiinnaa 😀 😀 😀 😀 😀

jaja32
13. máj 2011

@mmaarrttiinnaa 😀 😀

jaja32
13. máj 2011

@blumka aj tebe pekny vikend 🙂

raa2
13. máj 2011

idem aj ja spat, @dazupa nam rano odpise, hadam aj dve stranky odborne textu popise 😀 dobru noc a pekny vikend ak by som sa nezjavila

mmaarrttiinnaa
13. máj 2011

@olifcek tak to ani nie tak dlho ja som rozmyslala 10 rokov ci Vanesska bude jedinacik
@jaja32 presne to aj matthyasko zacne sa prehadzovat mrncat hlada prsnik ak by som mu nedala tak sa zobudi tak mu dam taha jak o dusu a zas na hodku hodku a pol pokoj

olifcek
13. máj 2011

@raa2 😀 😀 😀 😀 krasny vikendik

olifcek
13. máj 2011

@blumka krasny vikendiiiik a bru nocku koc~ka

mmaarrttiinnaa
13. máj 2011

tak som rada ze som vas pobavila idem aj ja dobruuu a tesim sa ze to tu tak žije pekny vikend vsetkym

olifcek
13. máj 2011

@mmaarrttiinnaa no, ja uz nemam cas dlho rozmyslat 😀 neskoro som mm stretlaaaa 🙂 ale dakujem kraasne... super si sa rozhodla, mas krasnucke deticky 😵 😵 😵 a ako sa ma malicky?

olifcek
13. máj 2011

@mmaarrttiinnaa bruuuu i Tebe

uz idem i jaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 krasne snicky prajem

mmaarrttiinnaa
13. máj 2011

@olifcek sak este niesi taka stara v pohode mas do 40 casu dost ďakujem za opytanie ma sa lepsie chvala bohu teploty nema ale este sopli a kasle ale je to lepsie

olifcek
13. máj 2011

@mmaarrttiinnaa ked nechcem zazit, ze pridem na stuzkovu a budu sa mojho dietatka pytat, kde ma mamku, ze preco babka prisla 😀 😀 😀 😀

padim, paaaaa, uz fakt musim

mmaarrttiinnaa
13. máj 2011

@olifcek 🙂 🙂 😀 😀 😀 ahoj aj ja idem

olifcek
14. máj 2011

kosiceeeee a okolieeeee, ahaaa

http://www.denrodiny.sk/index.php?option=com_co...

tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, uz sa i obed vari, dame si ho skor a hajde do mestaaa

blumka
14. máj 2011

@olifcek jeeej, oli, to vyzera dobre...mozno zozeniem dajaku kamosku aby mi pomohla s detmi a dotrepeme sa poobede 😉

andrea2603
14. máj 2011

dobré ráno 🙂
@mimisash
chcela som už včera odpísať , ale sme presúvali pc z detskej do obyvky, tak mi celý internet vždy padal, tak som to radšej vypla 😒 .Ja by som brala ovčie kiahne, teda ak nie už tento rok, tak budúci dúfam, nech si tým prejdeme, pokým sme doma, v pokoji, v kľude, lebo ja keď chodím do práce, tak mne nemá kto deti strážiť, mama a svokra majú do dôchodku ďalekoooooooo 😠, tak aj preto, by som bola rada, že by sme to mali za sebou. Lenku som dala "nakaziť" od sestrinej dcéry, keď mala presne 2 roky a všetko úplne v pohode, bola tak stredne veľa vybodkovaná, ale dávala som fenistil a vôbec sa neškrabala 😉

olifcek
14. máj 2011

@blumka 😵 😵 😵 paq brnkniiii, my tam pobudneme kusok.. olivke i veci do piesku vezmem, nech s apohra s kamienkami, pojdeme paq domov ako spindirci, ale nevadiiii 🙂

mmaarrttiinnaa
14. máj 2011

ahojte len som vas prisla pozdravit a idem upratat navarit a ved to poznate v sobotu je vzdy co robit a este mi treba posadit hrasok a uhorky na pole tak sa ozvem asi az vecer pekny den vsetkym

olifcek
14. máj 2011

no do keluuuuuuuuuu, saq dnes nie je 21.05. posalili ma a ja som to robila daleeeeeeeej, jooooj

olifcek
14. máj 2011

tak o tyzden 😵 😵 😵

blumka
14. máj 2011

@olifcek 😀 tak dobre ze sme sa do mesta netrepali 😀

olifcek
14. máj 2011

@blumka 😀 😝 saq keby si uz sla, tak by sme dali zmrzku, postali pri fontanke.... 😀 ...ale o tyzden tam smeeeee o cca 12tej

svetlankat
14. máj 2011

Caute baby tak som tu trosku aj ja nakukla, my uz naobedovani, sice sme jedli trosku neskor aleoplatilo sa cakat a teraz pojdeme sa prejst okolo jazierka, zakotvime v pieskovisku a dame si kofolku. Tak sa zatial majte

mmaarrttiinnaa
14. máj 2011

Dnes to tu nejak viazne ani ja nic nestiham este upratujem a cakaju ma veci vysusene ktore treba poskladat do skrine zajtra ma mamka narodeniny tak vobec nebudem doma a chcem si tu nechat poriadok tak dnes budem upratovat asi do polnoci .Dobruuu 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre