Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
19. apr 2010

baby, vy ste take pekne, stihle...ale i ja budem x;o)

...k svrbeniu koze...sice mam pecen ok i cukrovka ma obisla, no helicobrakter...mam zvysene hodnoty, tak ideme v stredu s malou do nemocky k neurologicke, potom dom, paq na klbiky a somnou na kozne, zaplatim si 5eur za prednostne vysetrenie a budem dufam, ze su len kusok zvysene, a ze sa to bude dat liecit tak, aby som i kojit mohla, inak smola, neoberiem Oliv o mliecko, to sa radsej vyskriabem z podoby....

olifcek
19. apr 2010

marti no mna vzali skor, lebo som si zaplatila prednostne x;)

matesl
19. apr 2010

jej lolka, ake modelky ste 😵

matiiii...to faaakt? a to kam chodis?

matesl
19. apr 2010

http://www.babytrend.sk/fisherprice-sedacka-od-...

lolka nad touto rozmyslam, prakticka ze az do 18 kg, moze mat drobec este dlho pohodlne kresielko, a aj cena OK

olifcek
19. apr 2010

nam prsi, cize oliv prespinka cely den, hech

matesl
19. apr 2010

olifcek, ale helikobaktera myslim moze mala chytit od teba...nie?
viem ze ked to mala moja sestra, mali sme davat poroz, ze by sme po nej nejedli a nepili...

olifcek
19. apr 2010

matesl nepytala som sa x;o(( co mam robit, aby ho nechytila? 😔

katina2209
19. apr 2010

matesl aj my mame take podobne lehatko 🙂
lolka ty si aka stihlucka ja musim dat dole este 3-4 kila
ja idem dat Matka za chvilku na balkonik nech si trosku pospinka

olifcek
19. apr 2010

Spôsob prenosu helicobaktera

Helikobakter sa prenáša sa úzkym kontaktom medzi zdravým a nosičom, spôsobom stolica- ústa, ústa - ústa. V rodinách je prenos častejší ako v kolektívnom zariadení. Vplyv dojčenia a prenos zo zvierat nie je potvrdený.

no uzas z;o((((((((((((((((((((

maculik
19. apr 2010

olif, ja zase taka stihla nie som, pozri na moje stehna 😀
tu malo byt dnes slniecko a 16st, no je pod mrakom a chladno, tak som zvedava, ci sa poobede vyjasni. Cez obed ideme maleho dat odfotit na ten jednorazovy pas, aby mohol ist na Sk, tam mu dame bud urobit jeho alebo si ho dam len zapisat do svojho, este uvidime.

olifcek
19. apr 2010

Prítomné je nechutenstvo, nutkanie na vracanie, pocit plnosti, zvracanie.

toto nemame, tak ok...ale itak poprosim, aby zo stolice malej zistili, vi nahodou... ☹

tatiana1985
19. apr 2010

ahojte baby 🙂 mozem sa pridat??? 🙂
vy vsetky ste mamickami od februara 2010??? 😲
🙂 jeeej super... 😵 hladam maminky takych malych drobcov, lebo mame prve babo a kolkokrat sa dobra rada zide 😀

martinaj
19. apr 2010

olif to bol prvy volny termin na rano 7.30, neskor nemozem... chodim do GPN ale moj doktor robi doobeda iba utorky 🙂

maculik
19. apr 2010

tatiana ahoj, jasne, ze sa mozes pridat, je nas tu veru plno 🙂
Ako sa vola drobec a kedy sa narodil? Asi je to dievcatko, ze? 🙂

teuska
19. apr 2010

Caute babenky 😅
Konecne som sa dostala k PC. Ale urcite vas nestihnem precitat.
Minuly tyzden som perfektne zavrsila. Vo stvrtok som sla po dceru do skoly autom a na krizovatke, ked som davala prednost autu, ktore islo po hlavnej zo zadu do mna buchol jeden mily chlapec, co rozvaza pizzu 😠 Odpadla mi iba znacka nastastie.
V piatok som bola na kontrole po sestonedeli a bolo to v pohode, vobec ma to ani nebolelo. Akurat som sa vytasila na vahu a ze 47 kg. To som aj predpokladala ☹ A kym bude piatok a budem vediet co dalej s tym Petkovym ockom, tak zo mna ostane len kostra ]

martinaj
19. apr 2010

tatiana vitaj 🙂
teus, darujem aj 30 kil 🙂

teuska
19. apr 2010

Martinka, beriem 😀

martinaj
19. apr 2010

len ako ti ich dodam 😕 😅

teuska
19. apr 2010

No dodavali by viaceri, sestricka u zenskeho povedala, ze je to nespravodlive. Kto chce pribrat neda sa a kto chce schudnut, tiez problem. Som si totiz vsimla, ze aj ona dost pribrala odkedy som ju nevidela 🙂
Skus poslat IP 😀

matesl
19. apr 2010

teuska, ja teda nie som taka stihla ako ty, ale tiez uz som na povodnej vahe...to asi tie neprespane noci...a potom mi ani moc jest nechuti... ☹

no olifcek, tak som nejak aj ja pocula, nebozkavaj malu moc na pusinku, teda tam vobec, snad na licko je to neuskodi...myslim, ze zavolaj pediatricke a ona ti uz povie co a ako

tatiana1985
19. apr 2010

🙂 maculik ahooj 😉 no mojka 🙂 Nelinka sa narodila 22.2.- spontanne a vsetko sa ucime, co ako kde 😀 lebo nic neveme 😀

martinka ahoj 🙂

ake mate babatka vy? pochvalte sa mi 😉 🙂

matesl
19. apr 2010

zazrak, maly spal 1,5 hod na ruke, zlozila som ho a on spi dalej, idem rychlo odsat, lebo ma uz zas pobolieva prsnik, obleciem sa a ked on vstane nakrmim ho a pojdem s nim trochu na vzduch

matesl
19. apr 2010

ahoj Tatiana, aj my sme sa narodili 22.2.-....odkial si? 😉

martinaj
19. apr 2010

teus a co je s Petkovim ockom? 😕

olifcek
19. apr 2010

matesl no, ja som malickej na zaciatku i pusu na pusu dala x;o(( ale od konca februara uz nem, iba ked som na licko chcela dat, ale oliv bola akcna a otovcila pusu ku mne x;o(( ale niekedy som jej dala pusu na rucku a ona si ich dava do pusy x;o( musim verit, ze to odomna nema, ze je v pohode...v stredu sa koznej opytam, ci to vedia zo stolicke babatku zistit, tusim to i spominala, takze...po neurologii mam volat pediatricke, kvoli ockovaniu malej, tak paq sa jej na to opytam...

ja uz oliv len na hlavku budem pusinkovat...a na brusko x;o)

matka331
19. apr 2010

tatiana vytaj...juj baby to ako sa vam podariloo na povodnu vahu hm???aj ja chceeeem 😖

teuska
19. apr 2010

Ahoj Tatiana 😉
Nelinka je peknucka 😉 My sme sa narodili 15.2.
Matesl, ja jem celkom dost. Ale nespavam dobre, lebo sa len prehadzujem a riesim ockovi problem 😠

martinaj
19. apr 2010

baby, hodila som nove foto na FB
http://www.facebook.com/album.php?aid=14035&id=...
😉

matesl
19. apr 2010

kati a spokojna si s tym lehatkom, ci sedatkom?

teuska
19. apr 2010

Jaj Martinka absovovali sme preplach a kedze sa nepodaril tak v piatok ideme znova. Uz teraz mam z toho panicky strach 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre