Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
9. feb 2010

i ja dam maleho do autosedačky vo vaničke ani za svet

martinaj
9. feb 2010

no ta reklama na prime co chodila bola otrasna..... ked som ju prvykrat vydela, strasne mi doslo zle 🤐

teuska
9. feb 2010

babulky ja sa na dnes s vami lucim, idem do postielky 😅
Drzte mi zajtra palceky, nech ma tam nechaju, len ak uz rodim, inac idem domov. Tak dufam, ze sa poobede ozvem. 😅 Dobru noc.

garonka
9. feb 2010

kati tak ja tam zajtra pôjdem dobre? a kuknem či maju a pošlem len do IP mi daj číselko a ti cinknem 🙂
ja ti napíšem aj moje 🙂

martinaj
9. feb 2010

teuska drz sa a dobru noc 🙂

garonka
9. feb 2010

teus držkaj sa 😉

ewelyne
9. feb 2010

ahojte babky...

zoska, ja som na nervy presne tak isto ako ty.... 😕
asi je nieco v lufte ci co....

pekne foto ste popridavali babky 😉

katina, martinaj, takze vy si davate stretko uz v nemocke 😉 cssss cssss 😀

inak uz aj joanna mala mat dnes CS, ze????

silta, vitajte domenky, tesime sa na fotecky 😉 aky bol porod? ja som nepostrehla, ci si pisala... 😅

fiha, leni, ze 4 cm otvorena a maly lenivcek a nechce sa mu? a ako si poctivo lezala... skus upratovat, prechadzky atd...

blumi, blahozelameeeeeeeeeeee. julianaka vitaj na svete.
😉

jani drz sa...neboj, krpka si to zariadi...

maminka, este stale chodis do prace?

inak co poznam,tak vela bab prenasalo... proste sa berie za normalne nechat 10 dni prenasat a potom to riesit...samozrejme,
ked je vsetko ok. ja viem , ze je to uz na nervy a maslu... ale ved 9 mes. sme vydrzali, vydrzime aj 10 dni naviac, ze? ved babo vie kedy, netreba hlavne stresovat, lebo to k porodu nepomoze...aj ked viem, ze byt v nemocke, je nic moc... to poznam sama...

garonka, inak aj ja som sa sulala... ta tvoja svokra...raperske nohavice... 😀

kati, tak sa chystas? pobalena? maly je ok?

🙂

garonka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinaj
9. feb 2010

no ked si mam predstavit, ze by som 10 dni prenasala, preboha 😠 to uz 3 tyzdne nevydrzim...

martinaj
9. feb 2010

ewe si podla mna pise nejake zachytne body na odpisovanie 😀 😀 😀

maminnka
9. feb 2010

Ewe, ano, este chodim do prace a dnes som tam mala riadne stresy, cely den som nejedla ani nepila. To uz sa mi vobec nepaci :( musim to prudko zregulovat, len keby som vedela, ako.

katina2209
9. feb 2010

ewe no taska uz zbalena si tu davaju doma na mna stavky ze kedy pojdem muz chce v piatok ja som povedala ze zajtra a maly vo stvrtok tak som zvedava kedy ma to chyti doktor povedal,ze moze kazdu chvilu ale piatok to urcite isti 🙂
garonka si moja zachrana budem ti dlznickou 🙂

martinaj
9. feb 2010

mami len aby si tou hladovkou malu nevyhnala von 😖

katina2209
9. feb 2010

Mozno tam este stihnem aj Lolku 🙂 a aj Janku mozno uz vo stvrtok to budes mat Jani za sebou neboj 🙂 ono to pride podla mna sa zacnes rychlo otvarat🙂

garonka
9. feb 2010

kati v pohodičke nebudeš dlžničkou ja som len dobra duša FBI 😀 😀 😀

martinaj
9. feb 2010

baby aj ja sa tam chcem stretnut....... ☹

katina2209
9. feb 2010

mati tak pod ja ta tam budem cakat 🙂 garonka 1OO krat ti dakujem 🙂
inak dnes ide ordinacia v ruzovej zahrade to si urcite pozriem 🙂

garonka
9. feb 2010

kati nemaš začoooooo 😵 😵 😵

baby dobre čujem? hlasia vo štvrtok a piatok aj tu kalamitu? ma porazí ja už chcem jar 😠

zoska
9. feb 2010

caute 😉
blumi gratulujeeem 😵

inak baby ja som tu novorodenecku vlozku z autosedacky musela vybrat, lebo ked som tam dala ten emitexovy fisak a do toho pojde este mala v hunatom overale, tak by sa tam nevosla...takze novorodenecku vlozku, kym bude treba babusit asi nevyuzijem...

granado
9. feb 2010

AHOJTE BABKY gratulujem čerstvo narodeným. Garon tak ty v piatok ostávaš? Ja keď tak tak až v pondelok, takže nezabudni nohy prekrížiť 😉

garonka
9. feb 2010

granadoooooooooooo sevas 😀

nie ja tam nezostanem ani za svet ja budem robiť všetko preto aby ma poslal het načo ma budu tyrať 😅
nohy mam prekrížene skoro stale 😀 😀 😀

garonka
9. feb 2010

normalne ma ta 40tka straší 😀 prepíšem na menšie číselko 😅

martinaj
9. feb 2010

idem ja zienky 🙂 pozrem panelak 🙂
zajtra papa...... a ked to nahodou niekoho v noci chyti, tak drzim dopredu palce 😀

garonka
9. feb 2010

baby ja vojdem do kuchyne a môj chlap žehlí 😅 😅 😅
asi minutu som ho sledovala no klobuk dolu ani v obchodoch take rovne veci nemaju 😀
ani ich nebudem nosiť ako sklada tie trička a moje pulovriky 😅

garonka
9. feb 2010

marti dobru nockuuuuuuuuuu

granado
9. feb 2010

no garonka tak to by si zaslúžil neakú odmenu, buď originálna. Mne sa táto 40 celkom páči ale o pár rokov tá mi bude určite vadiť, teda ak sa jej dožijem. Idem uložiť malého, potom mrknem sem 😉 😵

martulanr
9. feb 2010

ahojte gratulujeme cerstvym mamickam 😀 babatkam posielame cmuk 😵

andrea2603
9. feb 2010

martu, ako poslúcha drobček?

alex
9. feb 2010

maminnka to ako ti tu vyznačí tt, záleží aj od toho aký dlhý cyklus si mávala.

Inak ja som dnes v časáku pozerala a vodnár je podľa EVY do 20.2., podľa Slovenky do 19.2., tak som z toho debil.

granado
9. feb 2010

no veru aj mne sa zdalo že som najskôr pozerala že do 20 a podla života do 19 tak teda babo raď 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre