Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. aug 2009

baby, este sa pouzivaju perinky? x;o)

vevon ani my auticko nemame a ani mat nebudeme veru. sme zasadne proti...

zoska
10. aug 2009

olif preco ste proti? 😕

zucana
10. aug 2009

ja zacinam v septembri tiez pozriet ten moj co sa mi paci a uvidim ako bude nazivo a ci ma zaujme tak ako zatial 😀
som zjedla polku melona a je mi divne ☹
som nastvana na muza teda tak primerane lebo zas isiel do roboty a pritom ma mat tento tyzden dovolenku...a aj zajtra rano pred odchodom este ide...
a jeho brat (pripominam ze maju rodinnu firmu s otcom a zamestnancami) tak ten za vratil z dvojtyzdnovej dovolenky a este ide minimalne na dve....

zusika
autor
10. aug 2009

nooo olif, to aj mna zaujima, ze preco ste proti autu?
ja si bez neho neviem predstavit zivot.....v marci sme dokonca kupili vacsie, prave kvoli kociku...takze teraz mi tam vojde aj na stpjaka 🙂 take je velke 😀
Jane je fajn kocik, ale mne sa zda dost drahy.... som ochotna ist tak do 20tis. max.......
a pocula som, ze je velmi dolezite, aby bol kocik zvnutra tmavy.... a pratelny potah, lebo to sa hned strasne uchyta....
kocky, pomaly sa lucim.... nepopiste vela do zajtra 🙂
pa!

olifcek
10. aug 2009

zuci hm.mas asi hoooodne zodpovedneho muzika...x;o)

zoska, zusika no vel astarosti je okolo toho, a stale nejake poistky zan treba platit...ble...x;o) v meste je dobra doprava, takze prezijem x;O)

olifcek
10. aug 2009

a teraz budeme splacat hypo, platit najomne, inkaso, k tomu malicke, a chceme i cosi nasetrit, aby sme o par rokov mohli vymenit bytik za vacsi...vyzera to tak, ze kupime len dvojku, i ked 58m2 x;o) drahy nechce kupovat trojku v povodnom stave, lebo nie je bre obdobie na prerabku, ze sa chce rovno nastahovat a hotovovo x;o) a ja niesom proti... 😀

mmaarrttiinnaa
10. aug 2009

olif ja bez auta neviem ako by som existovala my mame dva ja a manzel on je stale v robote a ja potrebujem donedavna este do roboty (teraz uz nerobim ) potom dceru do skoly na tanecnu na nakupy a kedze sme z dediny tak vsetko je v inom meste dcera chodi do skoly mimo bydliska na tanecnu zas do ineho mesta a este aj do roboty som chodila do ineho mesta fakt si to neviem predstavit bez auta mozno keby sme byvali v meste kde by som mala aj robotu aj dcera skolu aj tanecnu tak potom hej ale takto ale na druhej strane by som ten božsky pokoj na dedine nemenila za ziadne mesto 😉

olifcek
10. aug 2009

zuci to poznam x;o( mne je niekedy tak po jablku alebo hrozne ☹

zoska
10. aug 2009

olif ja som si tiez dlho vedela predstavit zivot bez auta, ale odkedy ho mam k dispozicii si uz neviem predstavit zivot bez neho 🙂
chodim si sama na nakupy velke, k starym rodicom, do skoly, a s manzelom na dovolenky na vylety do okolia cez vikendy... a taaak 😀 hlavne pocit slobody a setrenie casom... ale do penazi to ide to uznavam 😉

olifcek
10. aug 2009

mati jj, kebyze mam cosi daleko, ako Ty, autocko by davno bolo, ale takto ho nepotrebujem x;o) na kazdom sidlisku je i skolka, skola, takze pohodicka x;O)

ale ano, iste je to pohodlnejsie. ja som sa autickom vozila cca 4 roky, ale som rada, ze ho drahy nepotrebuje tak ako ani ja...kebyze ale chcem, tak mi nejake kupi, jasne, ze nie drahe, ale spolahlive a bezpecne...no....takto sa viac prejdeme, viac sa porozpravame a pod.

ale napriklad uz teraz riesim, ze ako s odvozom do porodnice, ked mi praskne voda? 😕 ale ved..snad mi nejaka kamoska, ci kamos prepacia, ked ich zobudim v noci, hehe x;o))

olifcek
10. aug 2009

zoska jj, ako pises. ja viem, ze to dava cloveku kridla, a suhlasim, ale tiez, fakt to stoji peniaze...a uz ma hneva, ze tento stat, vlastne ako kazdy, z ludi dranka peniaze za to, co si uz raz kupil niekolko krat v inych podobach...ved i cestna dan sa uz plati, ze? hech..x;o)

mmaarrttiinnaa
10. aug 2009

ja neviem co vsetko treba platit ked mas auto ja len sadnem a idem teraz si mozno poviete ze aka blba ale o take veci sa stara drahy poistka emisna estekacka ani neviem kedy mi konci ja som sa este len nedavno naucila tankovat sa priznam niesom blondinka ale niekedy si tak pripadam

zucana
10. aug 2009

olif cestnu dan plati iba podnikatel....tiez si bez auta neviem zivot ani predstavit a vlastne jazdim uz od 18tky ale mas pravdu olif ide to do penazi...a hlavne ked teda chces nieco nove a rychle a bezpecne...to moje teraz stoji zvacsa vonku....a kupila som si ho pred rokom nove na leasing lebo robotu som mala 25 km od domu a svokre som nechcela stale brat...inak ked si to zoberiem je to chore lebo so svokrovcami mame v garazi spolu 5 aut a to sme styria....
takze olif v najorsom ked sa jedneho budeme chciet zbavit dam vediet 😉

zucana
10. aug 2009

inak moj muz mi vravi ze musime dat auto po roku na reviziu a ja ze nie lebo itak moc teraz nejazdim a je to drahe ... inak v IT sa plati este aj rocne dan z auta...hroza

mmaarrttiinnaa
10. aug 2009

olif tebe asi este nikto neodpisal o tych perinkach tak ja mam perinky a urcite ich budem aspon mesiac dva pouzivat kym bude malicke take jemnucke este ani hlavku neudrzi nerada by som mu ublizila ako zdravotnicka viem co sa vsetko moze stat tak urcite potom sa uvide aj Vanessku som mala v perinke do 3 mesiacov ked uz pekne sama drzala hlavku tak som ju nedavala

olifcek
10. aug 2009

mati chi...ale ved ked mas na to lidi x;o)

zuci oki, hehe x;o) a saq...uz budete o jedneho viac, tak na 18 dostane auticko 😉

zuci, uz je lepsie? ci este trosku plackas za sestrickou? ja ked si predstavim, ze drahy v nedelu opat leti...fnuk...

zoska
10. aug 2009

olif aj mne ide manzo zase prec, v pondelok na tyzden do Svedska ☹ ach jo

zucana
10. aug 2009

uz je trosku lepsie aj sme spolu volali...uz je doma... ;)

prave sa tlacim chlebikom vo vajci
😀

zucana
10. aug 2009

a moj sa chysta do libie ale snad to zrusi

olifcek
10. aug 2009

ciiiiiiii, a ja chcem chlebik vo vajicku, jaaaaaaaaaj, jake chuteeeee...na veceru si to ale nemozem urobit fnuuuuk....

aha, i tento bytik ideme dnes kuknuut

http://reality.bazos.sk/inzerat/2069274/3-izb-K...

zoska autickom, ze?

alex
10. aug 2009

zucana ty vieš narobiť chute

olifcek
10. aug 2009

no nic, idem ja uz dom x;o) dnes kukame dva, mozno i tri bytiky...zajtra dva, chi...nejak sa to rozbehlo x;o)

mmaarrttiinnaa
10. aug 2009

olif ten na Fabriho 3-izb. je zlaty taky milučky neviem cim ale zaujal ma na prvy pohlad je jedno ktory si vyberiete podstatne je aby sa vam dobre byvalo a boli ste v nom stastni 🙂

alex
10. aug 2009

olif pekný bytík a super cena, v BA taký kúpiš o milión drahší 😖

matka331
10. aug 2009

ahojte.....ako sa dnes mate ?mna bolii hlavkaa fnuuk 🙂

zoska
10. aug 2009

olif ak si myslela, ze ci ide drahy do svedska autom, tak ee, ide letecky...
matka ahoj, mna zacala boliet hlava pred chvilou a je to cim dalej horsie 🙄

matka331
10. aug 2009

zoska...moj priatel mi nedovoli ani kavu vypit ked ma boli hlavka tak to musim pretrpiet 🙂

zucana
10. aug 2009

aj ja sa pridavam k boleniu hlavy uz som si aj klimu zapla...cely tyzden 35 stupnov snad pri mori bude lepsie
inak som akurat pozerala tie ceny ty brdo tu za taku sumu teda byt nezozenies...ani garzonku...

teuska
10. aug 2009

ahojte babenky 🙂
Trosku sa pripojim do diskusie o autickach. Aj ja som z dediny a taktiez do prace a mala do skoly dochadza. Takze auto je nevyhnutne. Akurat, ze muz teraz zmenil pracu a potrebuje auto kazdy den. Tak keby sme nahodou niekde nasli zopar eur, tak nevaham a kupim si auto 😅 Som bez neho normalne nahrata. 😝

Ja tiez asi budem pouzivat perinku aspon tie dve mesiace. Aj pri malej som ju pouzivala a bolo to super. A ako poznam moju malu bude chciet babo pestovat, tak myslim, ze najbezpecnejsie bude v perinke. 😉 🙂

Baby chcem sa opytat, mavate vytok? Mna trapil doteraz taky biely a teraz sa mi zmenil na zlty. No ale citala som, ze v teho je vytok normalny, tak sa asi nemusim znepokojovat, ze?

zoska
10. aug 2009

ale ved kava sa moze, tak jedna s mlieckom este nikomu neuskodila 😉 mne moc kava nechuti ako som tehu, ale asi si idem spravit, lebo ma porazi
minule ma bolela tak strasne az som mala zimnicu a zvracala, tak som si dala polku paralen- ten sa v tehotenstve sice moze ak nemas problemy ale bala som sa ho dat, az ked sa to uz nedalo vydrzat tak som si ho dala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre