Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
30. jún 2010

@katina2209 ak ho neboli brusko tak to nechaj tak, kojene deti nemusia kakat kazdy den...

teuska
30. jún 2010

caute babulky 😅
Prave som dorazila z obchodu a uz je tam strasne teplo. A to ideme poobede na ockovanie. Chudacik Petko 😖 Este sa ide niekto dnes ockovat?

lolka
30. jún 2010

@katina2209 moja kamoska mala tento isty problem, syn jej kakal aj 1x za 2 tyzdne a to len po nejakych kvapkach alebo sirupe, takze sam od seba vobec. chodila po lekaroch, ze co to moze byt a maly je uplne zdravy. prdiky ma a jeho vobec netrapilo, ze nekaka. nakoniec mojej kamoske este povedali, ze nie on ma problem, ale ona - ze ved maly je ok 😅 takze uz to neriesi, maly ma 6 mesiacov a furt kaka velmi zriedka....ale minule sa jej prekadil v autosedacke tak, ze aj auto bolo od toho (asi si to setril) 😅

svetlankat
30. jún 2010

@katina2209 aj ja mam info, ze kojene deticky nemusia mat stolicu aj jeden dva tyzdne, takze ak nema nejake problemi tak nemusis vobec riesit. Aj som to citala a aj mi pediatricka zdoraznovala.

svetlankat
30. jún 2010

@blumka tak to mas doma velmi zaujimave, vdaka svokre

blumka
30. jún 2010

@svetlankat no..uz neriesim...neviem sice ako mi teraz bude mala spavat, asi budem musiet ist mimo domu, a to znamena ze nebude ani navarene ani upratane, ale dieta mi je prednejsie,

teuska
30. jún 2010

@lolka 😀

andrea2603
30. jún 2010

@katina2209 Liv kaká raz za 7-9 dní a úplne je všetko o.k.

tatiana1985
30. jún 2010

ahojte dievcata, este docitavam ohlasy na moju otazku... dakujem za rady 🙂

@katina2209 inak katinka, neviem presne co vas trapi s kakanim, len citam ze 4dni maly nekakal...
ked moja asi pred 2 mesiacmi nekakala 19dni, vybrali sme sa k dr.....dr.mi povedala ze kedze len kojim, malicka vsetko moje mliecko vstrebe a nema co kakat.... kedze si z mm berie uuplne vsetko...odvtedy raz denne(vecer) musim davat flasku nutrilonu a na upravenie kaky som malej musela kupit probiotika...davame kazdy vecer do tej flasy s nutrilonom....

... probiotika zabrali okamzite,,, 🙂 taka je moja skusenost 🙂 snad som pomohla 🙂

tatiana1985
30. jún 2010

inak..zabudla som..mala mi uz mesiac kaka raz do tyzdna 🙂 kazdy pondelok... 🙂

svetlankat
30. jún 2010

@tatiana1985 preco musis davat nutrilon? To pocujem prvy krat?

svetlankat
30. jún 2010

@blumka presne tak, dieta na prvom mieste, kasli na domacnost, bordel neujde. 🙂

tatiana1985
30. jún 2010

@svetlankat no ja kojim, ale raz na poradni som sa "postazovala" dr. ze mala je akasi placliva, stale-aj kazdu hodinu prso chce, je "nervozna", ze proste cim to je??? no a ked sme ju odvazili, dr.zistila ze malo pribrala 😖
do toho ze nekaka vobec...

takze vysvetlenie dr. : dieta malo pribralo, je nervozne, stale chce prsnik-cize asi sa nevie napapat poriadne, plus nekaka 19dni-cize vsetko mm vstrebe, stale ma malo, nema co kakat...to vsetko sa rovna: mamicka skuste davat raz denne nutrilonik 😒
ale odvtedy je naozaj mala kludnejsia, nepyta prso stale, kaka raz za tyzden 😅
inak dr. je velmi dobra, pristup, vsetko...na nu nemozem krive slovo povedat 🙂

katina2209
30. jún 2010

Dakujem vam babulky mne to bolo iba cudne,lebo predtym kakal pravidelne aj 3 krat za den a teraz uz 4 dni nekakal asi sa meni.... no len v noci prdka a puci sa tak dufam,ze ho brusko neboli,ale nema tvrde brusko tak to nebudem teda riesit s doktorkou... dakujem pomohli ste mi....
Na rucicke sa mu spravila taka susinka taky hlucik malych bodiek a je to take suchucke nad laktikom mohol by to byt atopicky ekzem? vyzera to ako lisaj...

katina2209
30. jún 2010

A tu su fotky ked sme boli na oslave a v tomto sme isli aj na uvitanie do zivota...

svetlankat
30. jún 2010

@katina2209 mna este napadli aj zubky, my sme tiez kakali pravidelne a pri zubkoch sme nekakali, aj ked som citala ze prave naopak pri zubkoch prehana, je to individualne. Moze to byt lisaj a moze to byt aj ekzem, len ziadnu paniku, doktorka poradi lepsie. podla mna.
@tatiana1985 to je ok, ked musis tak musis, len to bolo cosi nove pre mna. Dolezite je ze ste spokojnucky. Ci uz na mm alebo na um, no nie?

svetlankat
30. jún 2010

@katina2209 aky fesacik, a aj ty si fesanda 🙂 🙂 🙂

dorotka2
30. jún 2010

@katina2209 ahoj. kamoska ma uz 5 rocnu dcerku a ona jej tiez nekakala niekedy aj tyzden. Mna na to doktorka tiez upozornila, ze babatko pokial je kojene, nemusi kludne aj tyzden kakat, co znemane, ze vsetko mliecko cop vypije sa spotrebuje. A pokial je malinky oka, tak by som sa asi nebala.

tatiana1985
30. jún 2010

@svetlankat veru tak ... 🙂 babenka nech su spokojne 🙂

maculik
30. jún 2010

Ahojte,
tak my sme uz doma, boli sme s oboma u dr, Petrik mal preockovanie, trosku plakal, ked ho pichli , ale o chvilu uz bolo dobre (@teuska tak drzte sa aj vy poobede) a Adelka mala 2r preventivku, no ta im tam cirkus robila, ale dr nas ukludnila, ze takmer vsetky 2r deti tam vyvadzaju. Potom som ich zaviezla do jasli a do rob.a ja som isla domov.

A mm ma vytocil, lebo v jeho rob.je odstavene moje auto a rano som mu nachystala od neho doklady aj kluce, ze teda ked ja idem domov jeho autom, nech on mi dovezie vecer moje. A teraz mi volal, ze on tie kluce nechal doma, len doklady si vzal, nech mu ich cez obed prinesiem. Boze, toto ma vie tak vytocit, urcite zase nad niecim inym rozmyslal, pritom tie kluce tam mal na tych dokladoch polozene... 😠 Takze o 12 ideme zase do prace, ale to sa tam uz rovno najem, nejdem varit...

@katina2209 mne Petrik kakal kazdy den a posledne asi 2t uz len kazde 3-4dni. Neriesim to, lebo vyzera spokojny, akurat ze viac prdi (sorry, musim to tak napisat, lebo to nie je poprdkavanie, ale riadne hlasne prdy 😅 😀

Olivka uz ma asi po operacii, dufam, ze to dobre zvladla, ved @olifcek sa ozve, ked bude moct.

svetlankat
30. jún 2010

@maculik tak ste to pekne zvladli, mas dvoch sikulakov doma, no a muzi ti vidia len to co chcu vidiet. O opaku ma nikto nepresvedci @teuska tiez drzim palceky pri ockovani

zucana
30. jún 2010

cafte baby musim letet lebo mm volal z plaze ze viki je hladna ale docitala som 😉
dik ze mi prajete oddych az si pripadam blbo lebp my aj celkom dobre spavame...teraz ako vstavame o cca 9tej zaspime o 20.30 a spime do 22.00 a potom pol hodku hodku hore a zaspime znvoa...ale spinka akurat ked sme na veceri takze super....
olifcek myslim na vas...
a aj na sotatne baby...som si vcera nedala krem a som spalena pritom som bola pod slneckikom 😠
inak v piatok ideme pozriet tetu do montalcina a potom pojdeme este asi na noc do florencie....
macul posli link na tu romantikus 😉

blumka
30. jún 2010

@katina2209 aki ste pekni 😵
ja pridavam moje babule a kostym pre zosku 😀

zoska
30. jún 2010

@blumka 😀 dik 😉 Tereka je v tom zlatá, nechcela v tom aj spinkat? 😀
a vidim ze ani Juli neobisla naprazdno 😉
a viem o com hovoris, s tym spanim na balkone, my uz mesiac spavame vnutri, lebo mame vedla 2 stavby a oproti zatepluju 😠

@maculik no jo chlapi... 😀 nepomozes si... ja minule Vladovi hovorim, ze ci nevidel Nelkinu žltu celenku a on na to : ktoru modru? a potom este...zastavila som pracku, hod do nej co je navrchu a pusti ju a on: a ako sa zastavuje?
no a potom sa cuduje ze som z neho nervozna, ked m vobec nevnima... 🙄 😝

zoska
30. jún 2010

@katina2209 uz máš velkeho fešáka, v tom oblečku vyzera ako taky malý dospeláčik 🙂

zoska
30. jún 2010

@cukruska1920 ahoj cukrus...no co to citam ☹ ale neboooj, vela bab malo kadejake vysledky a nakoniec este prenasali 😉 len pekne oddychuj, vyloz nohy, pozri nejaky film...neupratuj nenamahaj sa a velmi na to nemysli, nech niesi v strese 🙂
drzim ti palceky silnooo 😉

zoska
30. jún 2010

este idem trosku pokracovt v samomluve kym Neli spi 😀
@zucana dobre sa to čita, čo popises, tak si pekn nadalej uzivaj, nech je viki stale anjelik, uzite si navstevu aj florenciu...som rada ze vam to pekne vychadza, a nezabudni sa natierat 🙂 🙂 😉

lenica81
30. jún 2010

@katina2209 @blumka nadherne deticky, a ta vila... 😵

cukrus, oddychuj, ved co je teraz prednejsie... 😎

my sme uz stihli prechadzku, vam poviem, tam zacina peklo... 🙄 😀

jja
30. jún 2010

ty brdo a my kakame trikrat - styrikrat do dna 😀

@blumka nadherne babulky...ja z tej tvojej malej nemozem aka je uzastna 😎

lenica81
30. jún 2010

@zucana natierat sa treba, lebo odlesk od vody a inych povrchov je silny, a hlavne ak nenormalne pece slnko... 😉

asi budem chodievat takto na prechadzky, dnes som sla nieco okolo 3/4 na 9 a pohodove to bolo... len musim dat kratasy a tielko opalovat sa takto... lebo tak skoro si ja na plazi nepolezim...

Vilko teraz pre istotu u nas trpi samomluvou... inak, casto rozprava s palcami v ustach, tak neviem co s tym... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre