Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
24. aug 2009

boze...moja sestra vychovavala 4 deti pri nasom kocurikovi a vsetky su zdrave ako buk x;o)) i my, ked sme boli malinki, mali me macku, a ties zme 4 surodenci x;o)

baby, ako vam vlastne napadlo kontrolovat si hrdlo? to lekar nakazal? lebo ja to nerobim, a ani mi nenapadlo, glg...

zucana
24. aug 2009

olif mna skrabalo...a mala som ho cervene...ale teraz mam na tych mandliach fakt biele flaky tak uz len cakam do 4tej k obvodakovi a potom idem na siestu ku krcnemu....ja len dufam,ze to fakt nebude nic...aj keby to bola ta angina...do kelu preco prave ja?

janielah
24. aug 2009

zuzi, keby a bola angina, pokial nebudes mat horucky, tak ziadne lieky neber, ja som to mavala pravidelne dva krat do mesiaca, bez horucok, takze som si z mandli sama vyberala hnis a chodila do roboty...bez liekov, leby keby som ich brala, tak davno zomriem na otravu líekmi...

zucana
24. aug 2009

horucky nemam...uvidim co mi povie obvodny... len chcem mat proste istotu ze to bude ok a babu sa nic nestane ved potom zavolam aj gynekologovi...a uvidim ci pojdem aj k tomu krcnemu lebo stoji az 120 eur ale ked mi da obvodny antibiotika tak pojdem aj k nemu nech mi povie ci suozaj potrebne...vies, ine je ked nie som tehu to by ma tak nestvalo....ale dik za radu 😔

olifcek
24. aug 2009

yuci bude dobre, uvidis x;o)

dianab
24. aug 2009

Hi!

Olif.... sorry, že som Ti neposlala ten recept na tú lasagnu, či ako sa to volá, ale vubec nemám na nič čas. Stále niekde lietame s manželíkom, nakupovať, k rodine, stále máme návštevy atď... a pravdu povediac medzi toľkými receptmi som to narýchlo keď som mala čas ani nevedela nájsť. Ale sľubujem, že to vyhrabem ( a hlavne ešte predtým, než ideme maľovať celý dom, lebo potom už ani to nebudem zrejme vedieť, čo kde vôbec mám 🙂
Inak ja sa dosť nadlho odmlčím, lebo toho mám veľmi veľa v práci, ako aj v dome a na konika mi zostáva čas asi tak od 22.00 a vtedy sa venujeme už iba sami sebe s mužíkom.. takže baby.... dávajte na seba pozor... nebuďte choré a hlavne užívajte si tehu !!!!!!!! Neskôr sa ozvem. Pa 😎

olifcek
24. aug 2009

diana oki, ved ja si pockam x;O)

tak sa len pekne drz a venuj sa ludom okolo x;o) no skus i na nas sem tam kuknut x;O)

zoska
24. aug 2009

uf baby ja mam dost...okno umyte, zaclony oprate, zvysky farby na podlhe odstranene 😀

dufam ze ma malovanie necaka najblizsich par rokov 😉

zucana
24. aug 2009

zosi tak supis ze uz to mate za sebou...ja zasa hladam velky kochlik lebo potrebujem presadit kvet a som sa uz nahnevala lebo mi s tym nik nechce pomoct a ja 40 cm keramicky nezdvihnem tak konecne muz povedal ze pojde zohnat...tak to uz sa clovek fakt musi rozculit resp. zosmutit 😉

zoska
24. aug 2009

zuci, to poznam 😉 tiez musim obcas nieco stokrat povedat kym dosiahnem co potrebujem 😎

ja idem tiez presadzat ale len jednu fialku a mätu, takze si vystacim sama...

inak ma napadlo, ze v piatok som si mala ist do socialky pre potvrdenie ze nemam nedoplatok...ja som na to uplne zabudla, dokelu asi si musim zacat zapisovat...musim zistit ci maju este otvorene a letiet tam 😨

blumka
24. aug 2009

ahojky...ja som dnes slamena vdova..manzelik odisiel ku babke..vrati sa az dakedy v noci, no a zajtra zas budem sama..pojde na pohreb
jaaaj..a co sa mi teraz stalo...pocujem Tete ze tlaci do plienky, tak som ju chytro supla na nocnik...sedela tam s prestavkami asi 10 minut a jasne ze nic...zazvonil mi mobil a ona sa akurat zdvihla, sla si po nejaku hracku, cupla si v jedalni a sup...no dakujem pekne..vykakala sa mi rovno na zem 😝 😝 😀 😀 😅

mmaarrttiinnaa
24. aug 2009

zdravim vsetkych ja dnes robim od rana ucitelku prisiel mi brat zajtra robi reparat (neviem po kom to dieta je ) predmety literatura nemcina moje oblubene tak ho doucujem uz len doladujeme co mu neide ale uz aj ja som z neho zmagoreta tak som si dala hodinovu prestavku na prevetranie hlavy 😉

zosi ja som okna umyvala minuly tyzden a to mam 12 ale obrovskych okien mam vela svetla ale to umyvanie aj zaclon som prala mala som taky velmi dobry den nic ma nebolelo citila som sa v pohode ale po umyvani som bola jak zbyti pes ☹

mmaarrttiinnaa
24. aug 2009

blumi toto sa mi stal aj s mojou dcerkou ked mala tak okolo jedneho roka 🙂

zoska
24. aug 2009

blumi 😀 sikovna Tete 😀
martinka, 12 okien- fuu no zbohom dedina 😅 to si mozem s mojimi piatimi gratulovat 🙂

blumka
24. aug 2009

matka, my v dome budeme mat 15 😅 😅 ..ale ja uz som s muzom o tom hovorila, ze pri velkom upratovani si radsej zaplatime nejaky upratovaci servis...ja rada umyvam okna ale 15? paneboze...

mmaarrttiinnaa
24. aug 2009

mne trva umyt tie okna taku hodinku v pohode len na druhy den sa citim jak keby ma presiel parny valec inak ja mam tiez blumi 15 ale pocitala som len tie velikanske tie mensie radsej ani nepocitam teraz pred vianocami urcite robit velke upratovanie nebudem s tym brusiskom v 7 mesiaci si to ani neviem predstavit

blumka
24. aug 2009

no marti, tak to teda budeme mat podobne ako vy 😉 .. strasne sa tesim na nas dom, ale na to upratovanie vooooobec 😅 😅 ...musim si vycvicit terezku 😀

mmaarrttiinnaa
24. aug 2009

blumi dufam ze sa ti tos tete podari ja mam pomali 9 ročnu dcerku ale este sa mi to nepodarilo aj ked nieco urobi v domacnosti tak viac menej nasilu ale poutierat riad to je jej rodota ona skor take prace okolo domu s manzelom zvlada stale som vravela ze to mal byt chlapec

idem toho mojho nestastneho brata vyskusat zvysok uciva moja hodinova prestavka skoncila

olifcek
24. aug 2009

ale plastove okna, ci eurokona maju vyhodu, ze sa umyvaju len zvonku a zvnutra x;o) na to je taka fajna stierka na rucke x;o)

blum sikovna malicka, hehe x;o)

zucana
24. aug 2009

cafte baby no ja by som v tomto teple za okna asi vypadla z prehriatia...
takze bola som u obvodaka...povedal mi ze v hrdle nic nemam...ja ze ale na mandlach a on ze ano ze ale malo ze mam sol s vodou vyplachat a necitat internet ze ked budem mat teplotu alebo bude toho vela tak potom nieco podnikneme...tak som rada a zaroven teda dufam,ze ked tam mam nejakeho bacila alebo co ze to itak bude oki....
tete je sikovna..mojej krsnej sa mala vykakala za zrkadlo v spalni a dost dlho kym to nasli 😀

zucana
24. aug 2009

inak tak som zrusila toho krcneho...povedal ze vzdy mam naprv dojst za nim a potom sa dohodneme co dalej...ze nemam zbytocne minat peniaze ze on sa neboji tak sa nemam bat ani ja...tak sa uz teda nebudem bat ...alebo vy by ste itak sli aj ku krcnemu???
inak v stredu idem ku gyndasovi...tak moznoze uz by sme mohli vediet pohlavie 😉

mmaarrttiinnaa
24. aug 2009

olif ja mam drevene okna tieznsa umyvaju len zvonku a zvnutra 🙂

teuska
24. aug 2009

ahojte babenky 😀
Blum nasej malej sa to raz podarilo na cisto novy koberec u mojej mamy 😀 😀

Baby, kde beriete energiu na umyvanie okien? Ja mam len zopar, aj to len male, ale kedze este cez ne vidim, tak kaslem na ne. 😅

mmaarrttiinnaa
24. aug 2009

teuska ja by som tie okna neumyvala nechala by som to pred vianocami by sme to s mamkou nejak zvladli aj tak asi na sviatky pridu s ockom k nam ale ja som uz cez ne nevidela tak mi ich muchy okakali neviem ale tento rok mame strasne vela much tolko som ich este nezazila

mmaarrttiinnaa
24. aug 2009

už ste si všimli že je tema maj2010 jak ten cas leti mam pocit ze som sa este len nedavno dozvedela o mojom tehu a uz su tu baby ktore bude rodit 3 mesiace po mne sila

zucana
24. aug 2009

juj mati muchy su svinky....esteze tie tu nemame...ale zato komare 😉

zoska
24. aug 2009

teus
ja som umyla len jedno, len v tej izbe kde sa malovalo, lebo bolo trochu zafrkane a ram bol od farby...ostatne by sa sice zislo umyt, ale teraz na to kaslem...ved je cez ne vidiet 😉

olifcek
24. aug 2009

zuci ja by som nesla nikam, kam ma neposle obvodak, alebo gyndos x;o)

blumka
24. aug 2009

jaaaj, baby, setko ma boli a to este musim stihnut prezliect postelne na 4 postele 😒

zucana
24. aug 2009

olif dik za odpoved 😉 aspon niekto poradi.... dnes nas tu moc nie je...
inak mam nove kvetinky a nove kochliky a svokra zahlasila ze itak mi zhynu tak to ma dost vytocilo.... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre