Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. nov 2010

@laxity wow, to ako krasne Ti haja. My sme sli haji po polnoci ale vstali teraz, ze wow! Ale pocasie ma na tom velku zasluhu, hehe. @svetlankat jasne, ja bych dosla. Tiez je to jedina forma ako si oddychnem. Oliv je na navstevach totalne uzasna a super sa vyhra i beZOmna, chi

olifcek
18. nov 2010

@teuska dakujem. No veru, ja ked spim v noci hodku a viac vkuse, neviem spat, hehe. Som zvyknuta, ze Oliv casto papka v noci.

laxity
18. nov 2010

@rivatha ono to len tak vyzerá, že mám veľa času...ale ako vravím vždy si človek čosi nájde...teda ak chce 🙂

@jaja32 tak jej to musím skúsiť aj ja vyčesať...ďakujem 😉

@lenica81 no medzi tým boli 2 prestávky na papanie 😉 a raz sa zobudila o 22.00 a to sme si ju vzali k sebe do postele a zaspala pekne medzi nami, tak som ju potom len preložila 🙂

@teuska to je už zvyk 😀 ...mne cez deň nezaspí a potom ju to takto zlomí...ale tak snažím sa to zmeniť ale niekedy to nejde 😅

ja tiež neviem aké zimné topánočky...bo ona sa mi síce sama nepostavila, ale keď skúsim tak strašne by chcela chodiť krásne robí kroky 😕 ...tak neviem

laxity
18. nov 2010

@olifcek krásne pospí v noci to je pravda 🙂

príjemné stretko baby 🙂

lienka2
18. nov 2010

http://dojcenie.wordpress.com/2010/10/22/nepres... teraz/

zaujimavy clanok 🙂

inak ahojte, boli sme na rehabilitacii a vsetko ok, kontrola az ked bude mat rok 🙂

laxity
18. nov 2010

@lienka2 tešíme sa s tebou, že je všetko v poriadku 😉

teuska
18. nov 2010

@laxity mojej sesternicina dcerka tiez cez den nespava, to sa asi neda zmenit, asi to bude v detoch, ja sa tiez snazim aby spinkal co najdlhsie, ale on hned ako otvori oci, uz ide na nohy. Vcera v noci plakal, ja rozsvietim a on stoji v postielke, oci zatvorene 😅

@olifcek ja sa tiez budim, aj ked sa maly len otoci 😅 A ked nahodou dlhsie spi, tak ja lezim, oci otvorene a nie a nie spat.

garonka
18. nov 2010

krásne ranko 😉

u nas bola 13 hodinovka spanku ale rano sme sa nevedeli dojesť 😅

@lienka2 super, že je všetko ouki 😵

lienka2
18. nov 2010

@garonka
@laxity aj ja sa velmi tesim, keby aj povedala ze treba dalej cvicit tak neviem ako, ked je problem ho niekedy aj prebalit 😅

svetlankat
18. nov 2010

@olifcek tak kedy vas mam ocakavat???

lenica81
18. nov 2010

@lienka2 uz som citala, ale velmi zaujimave to je... a super, ze vsetko je ok... 😉

@teuska 😀 to iste s tym spankom aj ja... on spi a ja nie... alebo rozmyslam nad blbostami... idem ja skusit teraz si lahnut... obed mam zo vcera a pre neho je uz uvareny... este som povysavala, lebo furt mam pocit, ze je tu nejako vela smetia a jeho veeeeeeeeeeeeelmi zaujima... 🙄 😀

garonka
18. nov 2010

@lienka2 ak už je všetko oki, tak nebudete cvičiť 😵 a vy ste kvôli čomu cvičili?

lenica81
18. nov 2010

@garonka riadne mu vystruhalo, co... 😀
@lienka2 nam uz skace aj do umyvadla... velmi ho bavi vyberat zachytavac na vlasy z odtoku a chytat bateriu... no nema chvilku pokoja... 😅 a potom, ze preco je taky stihly... 🙄

lienka2
18. nov 2010

@garonka hlavicku daval iba do jednej strany, mal aj zlezanu.. potom uz mal vraj aj slaby chrbatik, tak sme cvicili dalsie cviky.. ale uz nie tak poctivo.. 😅 a teraz sme uz od leta necvicili, ale nas pochvalili ze vsetko ako ma byt.. len furt nesedi 😅 bo nema cas 😀

lienka2
18. nov 2010

@lenica81 to nas tiez robi, vsetko co je v dosahu zhadzuje ked ho umyvam 😀

teuska
18. nov 2010

@lienka2 velmi pekny clanok o tom dojceni. mam knihu rodicovstvo je veda a tam su podobne nazory a velmi sa mi pacia. Aj my mame problem s prebalovanim, vzdy ho musim niecim zaujat a nie vzdy sa to da 😀

@lenica81 smeti aj moj maly vysavac kontroluje, len ja mam este dceru, ktora zboznuje navliekanie goralok, sitie, a este robieva take mozaiky a ja mam hrozu z toho, ze to maly najde a spapa, tak tiez neustale vysavam, aj dvakrat denne 😅

garonka
18. nov 2010

@lienka2 aktívny je tak neobsedí čo 😀

mne tobi stale zaklaňal hlavičku dozadu, to bolo veľmi ťažke lebo všade tak daval hlavku aj keď ležal aj keď na rukach bol ale necvičili sme aj som prekvapena bola

blumka
18. nov 2010

bujaka zeny,
@rivatha @jaja32 bolo uplne FENOMENALNE...kebyze nesedim tak asi po kazdej pesnicke znova spadnem na zadok..pri kazdej jednej som si myslela ze snad ani lepsie to uz nemoze byt a ono vzdy bolo. Nakonci asi 5x pridavky a samozrejme ze zakazym standing ovation... najblizsie hra vo februari ale v blave takze pre nas daleko, ale akonahle je v ke tak samozrejme pojdeme zas...

jo, a deti to zvladli perfis...asi ani snad nepostrehli ze nie sme doma 😀
nestiham vas citat, mame navstevu este od vcera ale zakukla som ze su tu chore deticky tak prajem skore uzdravenie 😉

maculik
18. nov 2010

ahojte 🙂
akosi sa to tu rozmaha s tymi chorobami, juj, prajem skore uzdravenie vsetkym marodom 😒
Petrik aj Adelka tiez kaslu, tak len dufam, ze neochoreju prave pred cestou na Sk.

Vcera sme boli u tej kamaratky Cesky, super bolo, zavolala este jednu kamosku, deti sa pekne hrali a my sme pokecali. V pond.mame stretko u tej druhej a v januari u mna.

@blumka a na akom koncerte ste boli, nezachytila som...

blumka
18. nov 2010

@maculik Piotr Rubik

avaka
18. nov 2010

ahojte,
@blumka ,no vy si uzivate... 😎
my sme mali dobru nocku asi len 3 x hore (uz druhu noc 😎 ),potom sa zobudila o 7 mej,mrncala,tak som dala mliecko este sme zaspali do 7:45,ked nas mm zobudil 😎 a teplotku nemame,naposledy som dala vecr sirupcek 😵 ,ale to samotne pocasie uspava...

@laxity ,aj ja som este pred nedavnom vycesavala s olejcekom,uz ma len take 3 bodky,tak aj to budem musiet poriesit...,ale s tvojou Naty,neviem ako to stihnes,ved za tu chvilku co je hore sa stihne akurat napapat,chvilku pohrat...a zase spi.. 😀
@lienka2 ,krasny clanok,to je moja oblubena stranka,kde casto cerpam.. 😉 a je pravda,ze aj teraz ked sme teplotovali,tak mala stale cuckala,az som si nadprodukciu vyrobila.. 😅
super,ze Luky je o.,k 😉
@rivatha,ten nas teplomer bol naozaj lacny,cca 10euro,ale fungoval dobre,neviem,ci ho netreba skalibrovat,lebo som citala,ze digi sa maju... 😕 skusim to zistit...a mame to nejaky silvercrest,to je z lidla

dorotka2
18. nov 2010

Ahojte babenky, snazila som sa vas docitat, no nepodarilo sa mi to nejak, tak somnejake strany preskocila. 🙂 Deticky nam tu chorlaveju, my mame stale sopliky, ale vraj len zo zubkov, vcera zacala aj strasne kaslat, no teplotku sme zatial nemali. Noci sa nam zhorsili, odkedy nam zacali tie sopliky, predtym prespala celu noc, od 8 do 5 vkuse, teraz sa aj styri krat zobudi, obcas zaspim pri kojeni a robim to, co somnechcela, mala spi s nami v postely, predtym to nepoznala a nejak sa jej zapacilo. Uz aj zaspavat sme zacali tazko, najskor duda, plienka a slapa. Teraz, ked nezaspi pri kojeni, tak orgie neskutocne, stale sa stavia na nohy, normalne so zatvorenymi ocami stoji v postielke a nie a nie zaspat. Vrara mi zaspala o siedmej a o pol jedenastej sa zobudila, ze mame den,nobola neskutocne unavena a nechcela spat, ved musi stat na nohach predsa, som sa s nou 1,5 hodiny trapila, kym konecne umrela, ale do slova a do pismena. 😀 Inak topanocky, mi sme kupili malej od Wanda, samozrejme v hlohovci v aladdinovi, su peknucjke, na snurky a davame ich na uzol, inak by si ich hned vyzula. Nedavam jej ich nejak vela, iba, ked ideme von, predsa este sama nechodi, aj ked sami pusta stale aj do priestoru, ziadny pud sebazachovy. 🙂

zusika
autor
18. nov 2010

@zucana - Zuzi, dvojvajecne su..... kazdy ma svoj "zivotny priestor" 🙂
Dakujeme za reakcie, ste zlate.... citim sa vyborne, aj ked brusko je uz teraz velke ako tesne pred porodom hoci som pribrala len par kil.... snad este vydrzime aspon 10 tyzdnov nech babatka este podrastu... potom sa vam urcite pridem pochvalit....

Zelam vasim babatkam, ktore su chore rychle uzdravenie... o tyzden sa ma na SR dost razne zmenit pocasie - aj celodenne mrazy a aj snezenie, tak vydrzte....
Krasne dni vam zela!

dorotka2
18. nov 2010

@zusika inak kraaasne fotecky mas, krasnucke deturence aj bruseno. Velmi ti drzim palce

maculik
18. nov 2010

@zusika to fakt? My zrovna o tyzden letime na Sk, tak dobre vediet.
Adelka este nema teple cizmicky, zatial len jesenne, a dnes sme mali ist kupit a mm sa z toho vykruca, ale nie nie, pekne pojdeme pre istotu dnes 🙂

blumka
18. nov 2010

@maculik @zusika aj ja som to pocula, vraj koncom novembra maju prist dost velke mrazy, hlavne teda v noci 😉

olifcek
18. nov 2010

@svetlankat neuveris... mne sa dnes nikam nechceeee, je mozne presunut to na zajtra? dnes je spave pocasie a ide mi hlavu utrhnuuut

olifcek
18. nov 2010

@laxity my cez den tiez nespime moc a v noci zdaleka nie tak ako vy, juuuj, ale i ja sa dockam a paq sa i u nas bude vsetko ligotat 😉
@zusika esteze novembrom koncime plavanie... 😉
@dorotka2 Ty si na mna zabudlaaaaaa 😔
@blumka snad hlavne v noci x;oD cez den neeeee

lienka2
18. nov 2010

mne sa ten clanok o spani velmi pacil, teda hlavne mi dobre padol.. ze to co robim je dobre 🙂 maly nezaspi inak iba na mne, alebo vecer ked lezim s nim v posteli.. zoparkrat skusal mm, ale to bol krik kym som neprisla.. alebo som ho dala do postielky, ale po chvilu uz stal a bolo po spani.. jasne, bola by som radsej, kebyze ho polozim do postielky a on zaspi, ale aj takto je to mile ked sa pritisne a viem, ze je spokojny, lebo je s mamou 🙂 a dnes doobeda zaspal aj s mm, ked papali desiatu som sa ukazala, urobila papa a zmizla prec.. zavrela som sa do izby a oni isli uspavat a zaspal.. trocha mrncal ale bez placu zaspinkal.. tak som rada, lebo o mesiac ideme na vianocny vecierok do mm prace, tak hadam zaspi aj pri mojej mame potom 😅

svetlankat
18. nov 2010

@olifcek vpohode,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre