Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
1. máj 2011

@teuska hodím ti mail do IP a pošli ak sa bude dať. Také spoločné, alebo kde sme my 😉

alex
1. máj 2011

@teuska super, no však všetci behali, len Jakubko a Peťko po štyroch radšej. Ale aj Jakub teraz u našich pekne behá, uvidíš, že čoskoro pobežia. Len sa musia osmeliť.

andrea2603
1. máj 2011

ahojte.
Hlásim príchod domov 🙂 , Liv spala vo vlaku 3 hodiny 😵 , aj to som ju zobudila, lebo sme v BA museli prestúpiť. A bolo super 😵 😵 😵 . Teraz viac nestíham, ale večer nakuknem, dúfam 😉

lenica81
1. máj 2011

caute baby... ja som v blave uz dlhsie, ale unavena jak slak som si musela lahnut... inak baby... musim sa vam podakovat za skvely vikend... aj vasim muzom, lebo napriek tomu, ze ste sa tu dusovali, ze su nekomunikativni a pod., boli velmi pohodovi a bavili sa ako keby sa roky poznali... moj mm povedal, ze nic od toho vikendu necakal a je velmi milo prekvapeny... 😵 ja som rada, ze som vas vsetky osobne spoznala a konecne sa priradili k tym fotkam aj realne osobky, a musim podotknut velmi mile, spolocenske a sympaticke... a dietky boli uzasne, ako tam pobehovali a hrali sa spolu... je sranda vidiet tolko deti po kope... a nie je to skolka... 😀
takze kedy to opakujeme... 😀 hadam aspon takto do roka by sme to mohli zopaknut...

dnes neprijemnost vo vlaku, listok kupeny cez net nie je prenosny, a stihla som skorsi vlak, tak som si ho musela este raz zaplatit... 😠 no... najprv som aj myslela, ze vystupim, ale v zemi nikoho strasit v tom pocasi 2 hodiny... som si to rozmyslela... moj mm mi to nepovedal... ☹ dakujem tymto @olifcek za psychicku podporu... 😅

lenica81
1. máj 2011

@teuska @alex super, asi sa inspirovali... 😉 😀

olifcek
1. máj 2011

@lenica81 kedykolvek x;o)

baby, ja napisem neskor viac, uz chodime i myyyyyy, bez opory a len chodime, i behame, hehe, doma, vonku, po koberci, po linoleume, po dlazbe, vonku po chodniku, po travicke, obuta i bosa, ze woooooow, konecneeeee.... prve roky trvali cca 9minut, hehe, a mame z toho cca 4.5minuty nahraneeeee....

mmaarrttiinnaa
1. máj 2011

@lenica81 krásne si to napísala aj moj mm najprv ze neide potom no ved vás aspoň odveziem a ked sme isli domov tak že a to sa bude opakovat taky vikend aj ja teda dufam že aspon tak do roka a do dna

svetlankat
1. máj 2011

baby ked sme prisli domov sme okupalu Ajsyho a chudak zniceny odvtedy spi

aaahoy
1. máj 2011

caute superwomanky februaroffky...kedze tu nieje tema februaroffci, tak pisem cez tuto temu ;) ...pozdravte svojich mm, ze radsej by som kukal dnes vecer hokej v zasdacke s niekym, kto by spolu so mnou zreval na cele hrdlo goooool. zvlast pozdravujem "klub polarnych medvedov" :D

lenica81
1. máj 2011

@olifcek tak sa konecne osmelila... 😵
@mmaarrttiinnaa dobre, ze aj mm sa pacilo... a krasna profilovka... 😉

@svetlankat sak sa nabehal... lele ho uhnala... 😀

@aaahoy 😀 pozdravim polovicku, od ktoreho medveda... 😎

mmaarrttiinnaa
1. máj 2011

@lenica81 dakujem

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
teuska
1. máj 2011

no ved aj ja som sa smiala mm, ze bude teraz chodit aj on na konika 😀

@aaahoy mm uz kuka a zdravi 😅

balim Liviu do skoly v prirode, idem ju uz nahnat do postele, lebo od radosti nevie zaspat 🙂

hribikana
1. máj 2011

ahojte,
takze musim potvrdit dojmy a pojmy tu spomenute ... bolo vyborne, aj pocasie celkom vyslo ... deturence sa vybehali a vyskakali, baby sme sa vykecali a manzelikovia sa myslim vysantili najlepsie 😀 😀 😀
... teraz rezonujeme pozitívnou energiou co sme nou nasiakli na stretku
Bola to "cista pohodka" + sranda + vzruch + zabava ...
Deticky su uzasne a maju spravnych a zaujimavych rodicov
Vdaka Vam ludkovia
Extra poďakovanie nasim perfektnym superorganizatrokam olif a blumke
@aaahoy - moj ladovy medved tiez pozdravuje, sedi teraz pri telke sam ako kol v plote ... urcite by to vymenil za vecer s vami 🙂

mmaarrttiinnaa
1. máj 2011

@aaahoy mm zdravííí

hribikana
1. máj 2011

@svetlankat - sorry za Ajsyho ... ale ked on bol najlepsi priatel nasej Niny 😉

blumka
1. máj 2011

@aaahoy chod mi radsej uvarit caj a nevterkuj sa tu medzi nas 😀 😀

to moj mm 😅 😀

svetlankat
1. máj 2011

@blumka 😀 😝

mmaarrttiinnaa
1. máj 2011

@blumka ja som si myslela ze to bude Maťo

blumka
1. máj 2011

baby, co ste fotili, ak budete mat niekde na fotke, niekoho z mojej rodiny poslali by ste mi foto? nam sa pokazil fotak, tak mame toho zalostne malo... mail mam moj nick zavinac gmail.com
dakujem

svetlankat
1. máj 2011

@hribikana ake sorry??? a pripajam sa k podakovaniu pre @blumka a @olifcek, dikeeeeees

aaahoy
1. máj 2011

@lenica81 ja som ostal len ako psychicka podpora pre medvedov, mna nezlomili :D ...ale pri slivovici ma zlomili poriadne :D

hribikana
1. máj 2011

@blumka @aaahoy ... 😀 😀 😀 sekne vam to
baby napiste mi vase maily,poslem vam spolocne foto

svetlankat
1. máj 2011

@aaahoy aj moj mm ta zdravi a tiez uz kuka

blumka
1. máj 2011

@hribikana leni, moj mail vies, ne? 😉

@aaahoy, kukaj si tam hokej!

aaahoy
1. máj 2011

@hribikana stevovi odkaz, nech si cez prestavku privonia k slivke a nostalgicky pospomina na prijemny vikend ;)

teuska
1. máj 2011

aj ja dakujem babam, co sa podujali organizovat tuto super akciu 🙂 Babenky vedela by som si s vami predstavit letnu dovcu 😅

hribikana
1. máj 2011

@blumka - uz som ti poslala maila

mmaarrttiinnaa
1. máj 2011

@teuska aj mne to napadlo 😀

aaahoy
1. máj 2011

@blumka kuk :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre