Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. máj 2011

@teuska pokial je to 6 choroba, vyrazky maju zmiznut do 5 dni, kludne von ist mozes x;o) ak by to ale boli ovcie kiahne, ci osypky, urcite von neist

maculik
10. máj 2011

@teuska ahoj, von mozes ist, nie je to nakazlive. A nam tiez nezmizol ten vysyp po 3dnoch, dlhsie to trvalo a mizlo to postupne.

dnes sme boli vela vonku, z ihriska sme dosli az o pol7, rovno isli obaja do vane, taki boli hnedi :D Celkovo sme teraz vela von, ked je tak teplucko, teraz si citam, mm ostal v robote, ale pojdem pomaly spat.

teuska
10. máj 2011

@maculik no len mne kazala dr. prist, ak to nezmizne do 3 dni a mne sa tam veru velmi nechce 😝
tak dobru nocku 😅
idem aj ja upratat kuchynu a sup do postele 🙂

maculik
10. máj 2011

@teuska tak zajtra este nechod a uvidis v piatok, ci ma toho menej. a dobru noc 🙂

svetlankat
10. máj 2011

@katka888 a to naco ste boli ?

katka888
10. máj 2011

@svetlankat
myslis kardio? chodime od narodenia, ma v srdiecku nejaku strunku, tak sleduju ci nevznikne selest na srdiecku. boli sme tam asi 4x od narodenia, a az teraz mi doki povie, ze tu strunku tam este ma. na zaciatku nam vraveli, ze to zvyknu deti mat, ale ze sa to casom upravi , apotom stale ze vsetko je oki, len preventivne ze mame prist a teraz povie, ze to tam stale je ☹

svetlankat
10. máj 2011

@katka888 fuha tak to ma mrzi, nevedela som, verim ze sa to casom strati a bude ok

svetlankat
10. máj 2011

bruuuuu

hajdylca
10. máj 2011

ahojte 🙂
@svetlankat dobruu
@lolka tusim Tvoja bambulka ma dnes meninky a i @zucana vsetko najlepsie 🙂 neviem ci je este viac Vikiniek, ak ano tak i tym vsetko len najlepsie 🙂

zucana
10. máj 2011

@hajdylca dakujeme krasne 😵

hajdylca
10. máj 2011

@zucana to je to najmenej 😵
v It sa meniny oslavuju?
ako sa inak mas? ako v praci? Vikinka to zvlada v pohode?

zucana
11. máj 2011

@hajdylca veru neoslavuju ale stretli sme sa s kamoskou z SK a ona ma tiez viki tak si baby pogratulovali a aj male darceky dali ....
my oki zvykame si na zhon ale viki uz ma rada babysitterku a je to velka vymyselnica ;)
vy ako?

katka888
11. máj 2011

dievcata, bude este niektora z vas pridavat fotky z vikendu?

svetlankat
11. máj 2011

@katka888 ja nie

lolka
11. máj 2011

ahojte,
@hajdylca jeej dakujeme 😉

my sme uz tiez po ockovani MMR, v pondelok sme nabehli k dr., najskor vazenie - 11560 gr, potom meranie 81,5 cm a to sa jej uz nepacilo, tak spustila rev a revala cely cas co sme boli u doki. injekciu sme dostali do ramienka, popytala sa par info co uz vieme, ako spi a pod.....a kedze sme sa cez ten rev ani nepoculi, tak to bola rychlovka 😅 reakcie mozu byt tak o cca 10 dni,t ak som zvedava ako to zvladneme.
@teuska tak aj u vas je uz 6.choroba....my sme ju este nemali, som zvedava ci ju budeme mat aj my 😕
ja uz som teraz bola dojata pri Dni matiek a to ani nebolo ziadne predstavenie.......ale viem, ze revat pri vystupeniach budem aj ja 😅
po Liptove sme aj my kupili detsky kocik pre babiky, lebo sa Viki strasne pacil.........no a teraz s nim len beha po byte a nahana psa, chudak, nevie kam sa ma schovat 😅 zacali sme ho bravat aj von, tak si vykracuje ako "mama" 😀

super, ze je uz tak krasne vonku 😉

mmaarrttiinnaa
11. máj 2011

Ahojte my sme sa boli v utorok očkovať na 14 mesiacov od vtedy uz druhy den teplotujeme Matthyasko bol chory a aj tak mi ho zaočkovala . 😒

svetlankat
11. máj 2011

@mmaarrttiinnaa fuha, tak nech to cim skor prejde. Moja dr na 14 mesiacov neockuje ani nahodou a uz vobed nie ked je dietatko chore. Verim ze to skoro prejde a budete fit 🙂

garonka
11. máj 2011

@mmaarrttiinnaa juj nech vás tie teploty obídu čím skôr 😒

svetlankat
11. máj 2011

@lolka krasne miery

mmaarrttiinnaa
11. máj 2011

@svetlankat my sme boli očkovany tou mmr vakcinou ani nasa lekarka neockuje ked je dieta chore ale neviem co jej v utorok bolo asi nejake zatmenie dakujeme za skore uzdravenie aj @garonka

lolka
11. máj 2011

@svetlankat dakujeme, myslela som ze ma viac, lebo na rukach je tazka dost, ale vytiahla sa. nas ockovala skoro presne na 15m. (mala 15m a 1 den)
@mmaarrttiinnaa no, to mohla este pockat, ved ked bol chory......a este nemal ani 15 m 😒 nech ste cim skor fit 😉

svetlankat
11. máj 2011

@lolka my pojdeme na poradnu az buduic tyzden tak som zvedava, ale mi nemame este ani 9 kg a uz vobec nie 80 cm, myslim ze tak 75 cm by sme uz mohli mat

mmaarrttiinnaa
11. máj 2011

@lolka mohla počkat aj ja som jej vravela ale ona tvrdila ze dieta je zdrave a pritom som ju upozornila ze celu noc kaslal a sopli aj pred nou poriadne zakaslal ale to je uz jedno len nech sa z tych teplot dostane
Inak my mame 11kíl a 83 cm myslim že može byt 🙂

svetlankat
11. máj 2011

@mmaarrttiinnaa tiez super miery

andrea2603
11. máj 2011

ahojte 🙂
@mmaarrttiinnaa tvoja MUDr. by si zaslúžila jednu konskú injekciu rovno do zadku 😠 , choré dieťa očkovať?, čo nemá rozum 😕 ?
Liv dnes brali krv a tiež hneď chceli očkovať, ale nedala som, zatiaľ.

mmaarrttiinnaa
11. máj 2011

@svetlankat ďakujeme 🙂

@andrea2603 aj ja si myslim ale uvažujem že zmenim lekárku len doteraz som s nou bola spokojna a to som tam este ja chodila hned potom som zacala s Vanesskou tam chodit a teraz s malym .Este to musim zvazit 😒

olifcek
11. máj 2011

@mmaarrttiinnaa ja bych zaockovat nedala, kebyze je dietatko chore a mohla by sa i na hlavu postavit... teraz bojuje s infektom, pls dalsimi troma oslabenymi chorobami, fakt ,,super,,...

@lolka jo, vraj o 10dni sa prejavuju neziad.ucinky

ja asi zavolam pediatricke, lebo neviem, ci je na 15.mes.povinna lek.prehliadka, my sme tam naposl.boli na rok... tretie ockovanie nedam, lebo i my sme mali teraz 6. chorobu a niektore odb. kruhy tvrdia, ze mesiac po chorobe najskor ockovat... a paq uvidim, ci dam to tretie preockovanie...

@svetlankat vidis? som zabudla... infarix hexa je len 7 a 13, ak miska mala 10, mala inu vakcinu uz od zaciatku , lebo ako som pisala, 13 je od leta. min.roka 😉

olifcek
11. máj 2011

@mmaarrttiinnaa teraz ta lekarka pochybila... a Ty si jej v tom mohla zabranit... drzim ale prsty, nech je to ok 😵 😵 😵

olifcek
11. máj 2011

@katka888 my chodime raz rocneee, kvoli selestu... ten ma ale kazde dietatko pri narodeni, a bohuzial nie kazdy lekar to pocuje... nam sa zmensuje, takze super... boli sme 2x...raz v juni pred rokom, ked sme riesili predoperacne toho pruhu , paq v decembri a najblizsie teda az v decembri a zrejme naposledy, duuufam... mali tam 13rocneho chlapca, kt. mal selest tiez od narodenia, len to pediater nezistil, prisli na to az teraz, ked je udajne obrovsky, a treba to akutne sledovat... kardio krutila nad tym hlavou... no co uz... srzim malinkej palce 😵 😵 😵

teuska
11. máj 2011

@katka888 mozno sa to naozaj casom upravi, drzim palce nech mate s tym klud. Fotky uz pridavat nebudem

@lolka vsetko najlepsie Viki k meninam, vela zdravia a krasnej detskej radosti 😅 nadherne miery, ja som zvedava kolko bude maly vazit

@mmaarrttiinnaa drzim palce nech ste uz coskoro zdravy, mne tiez maleho prvykrat zaockovala, ked mal problemy s tym ockom a velmi som sa bala, nastastie je to o.k., neviem preco sa s tym tak ponahlala, ale hlavne nech uz je to o.k. a ozaj super miery

@andrea2603 kedy budes vediet vysledky? snad uz to bude o.k. a nebudete musiet ist znova, drzim palce

@zucana tiez gratulujem Viki k meninam, preco sa to v Tal. neoslavuje? Ale vy mozte ved Viki je napoly Slovenka, ked bude vacsia bude tomu len rada

@olifcek ja tiez budem uvazovat o ock., my mame ist na buduci tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre