Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
17. máj 2011

@svetlankat je to proti urieknutiu a este vraj aby ho zle veci obchadzali, ale ja to hlavne proti urieknutiu riesim, lebo matko sa vyskiera po kadekom, ludia na neho pozeraju, mavaju mu a tak. v nedelu bol zly, az o 23 zaspal, nevedel si najst polohu, tak tu somnou kukal telku, pred dvoma tyzdnami zase grcal, ako sme dosli z vonku, tak idem vyskusat, ci to zaberie..ja som mala aj stuzku cervenu v kociku ked bol este malicky.
@olifcek boli sme v hainburgu, pri vode a potom este pokupit par veci, tak sme sa aj s kamaratkou a jej syncekom motkali. samozrejme matko cikal v parku a na stojaka 🙂 Druhy krat ma ocikal, tak mal z toho desnu srandu.
Inak mame teraz take obdobie ze ma bije a dost ma bije, neviem co mam s nim robit...

raa2
17. máj 2011

@svetlankat mame toto : http://www.jantec.sk/index.php?module=4&kategor... a je fakt dobre, ma stabilitu, som spokojna..najskor ho tlacil ako kocik pred sebou a teraz aj po byte by behal aj po vonku 🙂 suseda ide kupit toto iste, tak budu ako cestni pirati...

svetlankat
17. máj 2011

@raa2 vyzera super,paci sa mi

svetlankat
17. máj 2011

@olifcek teraz sa jej zacalo pacit, ale mne sa nepaci, lebo sa na nom tazko odraza, je velmi siroke

olifcek
17. máj 2011

@raa2 hehe, tiez som nedavno videla maleho chlapceka, ako piska postojacky, mile to je, take male a uz mimo plienociek x;o)))
takze prijemne popoludnie? super.. ja som bola u maminky, tiez bolo perfis... oliv mi od 8-16 nespinkala, paq zalomila na 3 hodky, hehe x;o)

olifcek
17. máj 2011

@raa2 fakt paradne vyzera ta motorka, verim, ze je i stabilnaaaaa

@svetlankat veru, i mne pride siroke, i ked to oliv ide, ale nechce tam byt dlho itak... moznofakt kvoli tomu, ze sa moc namakaju, kedze je sirsie.. 😅

svetlankat
17. máj 2011

@olifcek ja som si urobila mienku ked bola u nas tete a sadla si nan, slo to velmi tazko aj trojrocnej tete,

raa2
17. máj 2011

@svetlankat
@olifcek tiez som pocula ze tie siroke nie su moc dobre, ze to ide velmi tazko,
@olifcek pekne popoludnie si mala, teraz je oliv este hore alebo uz spinka znova? lebo to ja keby som mata dala spat o 16 a tahal by tak dlho, tak by bol teraz dobity ako baterka a najskor by siel spat o pol noci 😖

mmaarrttiinnaa
17. máj 2011

@olifcek idem mojim kolegyniam pomoct pocas dovoleniek 🙂tak sa aj tesim na nich

raa2
17. máj 2011

@svetlankat hej aj znami idu kupovat to puky uz 2 rocnemu synovi, ma to siroke auticko a ze na tom mu to ide strasne zle..toto je stabilne, je to kovova konstrukcia, nie tazka, tak spokojna. zvladam nosit aj matka aj odrazadlo 😀

svetlankat
17. máj 2011

@raa2 😉

mmaarrttiinnaa
17. máj 2011

raa2 pekne to odrazadlo ja nad takym rozmyslam

olifcek
17. máj 2011

@svetlankat fiiiha, tak TeTe to potvrdila

@raa2 este nehaja, ale okolo 22.00 pojdeme haji a postupne zaspinka 😵 mala dnes olivka vela zabavy, nebol cas na spanok 😀 normalne som sa dvihla, ze uz ideme, dala som si ju do manduci a o chvilu uz odkvecla 😀

olifcek
17. máj 2011

@mmaarrttiinnaa pekne... ja mozno v dec. pojdem babam pomoct, uvidiiim 🙂

mmaarrttiinnaa
17. máj 2011

@olifcek ja od noveho roka chcem ist uz nastalo do roboty

olifcek
17. máj 2011

@mmaarrttiinnaa no, to uz bude mat matthyasko skoro dva rocky, a pojde do skolky, ci ostane s babkou? ja skusim dat olivku do skolky o rok, a uvidime, ako jej to tam pojde, ako sa jej bude pacit a ked, i ja nastupim do prace skor ako v decembri 2012 😉

raa2
17. máj 2011

@olifcek a uz sa oliv aj sama zahra alebo vyzaduje pozornost ? nasho matka vsetko bavi 5 minut 😀 a hore dole chodi, na terasu, potom do vnutra a hore dole 🙂

raa2
17. máj 2011

@mmaarrttiinnaa ja pojdem podla vsetkeho buduci rok od septembra do prace a vobec sa mi nechce 😝

mmaarrttiinnaa
17. máj 2011

@olifcek pojde do skolky mamka este pracuje a svokra s nim nebude

olifcek
17. máj 2011

@raa2 juj, sama sa nezahra, musime sa hrat spolu, alebo sa hra s inymi detickami, ci dospelakmi x;o) je to v tomto veku este prirodzene, takze neriesim 🙂 teraz tu vresti, jak sa sali s manzelom, hehe...
@mmaarrttiinnaa no, v skolke mu bude itak fajne, aj skusis ho tam davat postupne? myslim, hodka, dve, pol dna, cely den 🙂

katka888
17. máj 2011

@olifcek
este sme sa s mm nedohodli, resp, som mu este nevravela o akcii, ale v duchu planujem ist

olifcek
17. máj 2011

@katka888 hehe, snad duchovno vyhra 😀

olifcek
17. máj 2011

no idem ja do sprchy, a paq hajde haji

bru nocku mamicky 😵

mmaarrttiinnaa
17. máj 2011

@olifcek skusame uz teraz chodime do skolky k detom a je mu tam fajn

idem babky dobruu

alex
17. máj 2011

ahojky,
@olifcek krásna nová profilovka 🙂
@raa2 to odrážadlo si kde kupovala? By som si ho chcela aj osobne pozrieť a skúsiť malého na neho dať, či by mu to išlo.

blumka
18. máj 2011

bre rano @svetlankat @olifcek podla nasej tete si nerobte zavery na odrazadlo, ona sa nevie odrazat na nicom...ide jej to velmi tazko asi ma slabe nozky abo sa jej nepaci ten princip... 😉
ale je to vase siroke to je fakt 😉

mmaarrttiinnaa
18. máj 2011

Dobre ranko
@olifcek pekna profilovka 😉

olifcek
18. máj 2011

@alex
@mmaarrttiinnaa
dakujem krasne 😵 😵

teuska
18. máj 2011

caute babenky 🙂
Nejako nestiham, a kedze ste sa zasa rozpisali, neviem vas ani docitat 😀
Dakujem vsetkym, ktore si spomenuli na moje meniny, kedze sa moj nick a meno tak podobaju 😀 😀
Ja som bola s Liv u zubarky, vraj ma krive zuby a koli strojceku a nakoniec jej dva zuby vytrhla a jeden vrtala, brrrrrrrrrr, prvy krat jej nieco robila a bola z toho vystrasena, ale nakoniec to zmakla ako hrdinka. Mne je este teraz nevolno 😝 A nema hore trvalu 3, lebo tam nema miesto na nu. Tak jej 5 vytrhla, ci sa jej 4 a 2 posunie, alebo bude treba dat strojcek. Takze problemy uz aj s trvalymi zubmi.
Malemu som ockovanie prelozila, lebo soplikuje. A teraz momentalne spi, ma porazi, zasa poobede bude horor. Ale on ked sa zacne ukladat a nedam ho spat je nervozny. Niekedy sa da to natiahnut a niekedy proste nie.
Preberali ste cervene snurky, ja som malemu davala, Liv mu uplietla normalne s cervenej nite na vysivanie, splietla tri dohromady a tak sme mu dali na rucicku. Len ja na to zabudam. A myslim ze tiez obcas byval nervozny, ked sme prisli z vonku, preto som mu to zacala davat. A hoci moj mm takymto veciam neveri, normalne nic na to nepovedal, co som sa cudovala. Myslim, ze staci aby to bolo cervene, nemusi byt original. Minule hovorili, ze aj take pekne goralkove cervene naramky, ale to myslim pre nas, nie chlapcekom 🙂 plnia tuto ochrannu funkciu.
Som sa nejak rozpisala, a pritom vobec neviem co budem varit. Neporadite? Stredu mame bezmasovy den, rozmyslam nad palacinkami. 😅

teuska
18. máj 2011

@olifcek naozaj pekna profilovka, mala by som aj ja tu vianocnu zmenit 🙂 A velmi som sa zasmiala na tom nakupovani, ako keby tomu rozumela, co pridava do kosika 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre