Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
6. nov 2011

@pepita52 Ricinus 30CH v davke jedna flasticka po dobu troch dni.

homeo nezmeni chut mliecka. len spomali tok a postupne je mliecka menej.

homeo niesu na lekarsky predpis, i ked je to na kazdom napisane.

my sa kojime, na prsniku zaspavame, na prsniku sa ukludnujeme a verim, ze este aspon rok kojit budeme x;o)

pepita52
6. nov 2011

@olifcek a inak nevadi ze pijem salviovy caj teda este som len raz ale zevraj t opiju mamicky ked chcu prestat kojit

olifcek
6. nov 2011

@pepita52 nie, malickej to nevadi x;o) bilinky su ok

olifcek
6. nov 2011

@pepita52 do plusu Ti hra, ze nie je teplo, lebo teple pocasie a teplo mliecku dopomaha k spustaniu x;o)

pepita52
6. nov 2011

ok idem ja spat lebo ten den ma celkom aj vycerpal a co len nespala heh majte sa krasne pekny vecer

svetlankat
24. nov 2011

@pepita52 ahoj tak ako sa vam dari, uz ste odstaveny?

pepita52
25. nov 2011

eee kdeže mam taky pocit že9+ to nedokazem

teuska
5. dec 2011

pozeram, ze nas je este dost co koji, ze ten moj drobec nie je jediny zavislak 😀
Baby este poradim skuste dat poslednykrat, ked je spln. Poradila mi to sesternica, vraj to u nej fungovalo a je to podla luny. Ja urcite tak skusim, ale asi pockam do tych 2 rokov. Ak chcete pozriem tento mesiac na ktory den to vychadza.

svetlankat
7. dec 2011

@teuska my to este potiahneme do toho februara ak sa do vtedy neodstavi sama, lebo sem tam to tak vyzera

teuska
8. dec 2011

@teuska ja by som privatala, keby sa odstavil sam, ale u nas to tak vobec nevyzera. Aj jej nieco hovoris? Akoze malo mliecka, alebo tak? A davas jej aj ine mlieko?

teuska
8. dec 2011

@svetlankat ja by som privatala, keby sa odstavil sam, ale u nas to tak vobec nevyzera. Aj jej nieco hovoris? Akoze malo mliecka, alebo tak? A davas jej aj ine mlieko?

pepita52
8. dec 2011

@svetlankat sice som ju nenaucila od cici ale od plienok hiii

svetlankat
8. dec 2011

@teuska ja nie praveze Miske sa leni tahat, vzdy mi povie, ze nejde a chce druhy prsnik, ten chvilku pocuca a hned mi povie ze nejde a je po kojeni
@pepita52 gratulujem, my plienocky uz tiez nemame

pepita52
8. dec 2011

@svetlankat a ako ste na zaciatku zvladali ked ste niekde isli lebo ona mi nechce ist na navsteve na wc iba doma 😒

svetlankat
8. dec 2011

@pepita52 my nemame plienku od roka a pol, mala som tu vyhodu, ze mne Miska cikala kdekolvek, do nocnika, na wc, ci do travy, ziaden problem, cize u nas v pohode. A kedze bolo leto, tak sme cikali do travy, ked sme na navsteve tak v pohode ide na wecko a ked sme v obchodaku tak ideme tiez na wecko, drzim ju nad a ona sa v poho vycika.

svetlankat
8. dec 2011

@pepita52 poznam taketo pripady a tu pomoze jedine nosit nocnik so sebou, ak vsak pouzivate nocnik, ak nie tak potom neviem. Asi len vydrzat kym pochopi, ze aj na navsteve sa da cikat

mykky
8. dec 2011

Ahojte, pozerám, že riešite odstavovanie kojenia. No a ja si to všetko pekne zopakujem od začiatku 😉 Možno také 2-3 týždne a Sarinka bude mať sestričku.Už som ako balón, ani ponožky si neobujem... 😒
No a čo sa týka nočníka. Cez deň sa pekne pýta a v noci pre istotu dávam plienku, ale je vždy suchá a nad ránom sa zobudí a pýta na nočník. Akurát si netrúfam ísť bez plienky niekde do mesta, lebo ak by sa zabudla a pocikala punčošky a nohavičky, pri tom aj topánočky, tak neviem. Blbé ročné obdobie nám vyšlo .... No "plienočky už nechávame Ninke" ako malá hovorí... 😉 🙂

svetlankat
8. dec 2011

@mykky gratulujem, drzim paste

pepita52
8. dec 2011

@svetlankat no ved uvidime ako to bude aj ja poznam take pripady este aj 5rocnych ze sa boja kakat nA NAVSEVE a kojenie zatial neriesim ale mam plan heh len cakam ked bude troska viac rozumnejsia a bude vediet co jej vravim a aj odpovedat chii ale mala by si pohnuttt chii 😉 aby to vyslo heh idem si to precitat co pisete o odstavovani

svetlankat
9. dec 2011

@pepita52 a aky mas plan? ak to nie je tajomstvo

pepita52
9. dec 2011

NIE JASNE NIEJE LEN TO NIEJE domyslené ked bude mat narodeniny alebo meniny proste ked budu darceky tak skusime vymenit cici za darceky ale to musi tomu rozumiet tak skor meniny heh te su neskorsie

pepita52
9. dec 2011

@pepita52 to bolo pre teba a pocuj nevies poradit ako to je zo skolkou kedy sa hlasia deticky&, 😒

teuska
9. dec 2011

@pepita52 plan je to zaujimavy, ale ten moj zavislak by asi nevymenil 😀 Ja by som to neriskovala 😀
U nas je problem, ze Petko nechce ziadne ine mlieko. Normalne ho z neho napina na vracanie. Dufam, ze sa to raz zmeni. A ten spln je zajtra. A pisu, ze dojcit posledny rayz pri splne. Dieta uz neplace za matkou a odstavenie je bezproblemove. A vraj pomaha salviovy caj.No bojim sa 😕 😉 .
Petko sa uz pekne sam pytal, obcas mal aj nehody, ale potom mal strasnu hnacku, museli sme prejst naspat k plienkam a teraz odmieta na nocnik co len pozriet. Takze sme na zaciatku a tiez zacnem riesit neskor.

teuska
9. dec 2011

Jaj a napadlo ma este, moja dcera raz, ked bola mensia, tak sme boli na navsteve a ona odmietla ist na zachod, ze je spinavy 🙂 🙂 Chcela ist radsej do travicky.

pepita52
9. dec 2011

@teuska aho treba skusit vsetko tak uvidim ale nam je to este skoro 🙂 este chcem pockat kym sa poriadne dostaneme do toho cikania no tak s tym chceme pockat aspon do 2rockou a uvidime co bude dalej nechcem ju zbytocne tyrat lebo ona tak place ked jej nedam katastrofa tak viem o com hovoris že mas doma zavyslaka ani moja nechce ine mlieko s toho si nic nerob ani nejedavala až teraz je to troska lepsie ale polievky to je u nas tabu a ty to ides dnes skusit? 🙂 s tym odstavovaním

teuska
10. dec 2011

@pepita52 urcite este nie, tiez budem cakat do tych 2 rokov

svetlankat
12. dec 2011

@pepita52 ahoj sorry ze az teraz, mala ma virozu tak som nestihala, my uz mame dve skolky iste, na niektore skolky sa zapisovalo uz v septembri a na jednu sa bude zapisovat vo februari, cize je to velmi individualne od skolky, teda od riaditelky na skolke

teuska
14. dec 2011

@svetlankat kedy ide Miska do skolky? A skore uzdravenie

pepita52
14. dec 2011

a od kedy nastupujete?

svetlankat
14. dec 2011

@teuska @pepita52 od septembra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre