Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

pepita52
14. dec 2011

@svetlankat
aj ja chcem dat malu v tomto roku natupnom ale asi nie od sept.uvydim podla toho kde si najdem pracu

svetlankat
14. dec 2011

@pepita52 ja urcite od septembra, ale do prace nastupim podla toho, ako bude Miska zvladat skolku, cize budeme mat viacmenej pol roka na adaptaciu.

pepita52
15. dec 2011

tak to mas super ja vobec neviem mala už cika ale nechce sa jej vypravat ale rozumie heee noo ved uvidim este je casuuuu

svetlankat
15. dec 2011

@pepita52 ani nasa este moc nerozprava, ale do septembra casu dost, to uz budu mlet o dusu. No a plienky, tie su uz zabudnute, chvala bohu.

mykky
15. dec 2011

Ahojte. Ja by som tiež chcela dať malú do školky od septembra. Cez deň je už bez plienky a na spinkanie jej ešte dávam pre istotu, ale aj tak sa opýta, keď jej treba, no a kecalka je poriadna. 🙂 Krásne skladá vety, len jej niekedy cudzí nerozumejú... 😉 . Už sa pár krát bola "zaúčať" v MŠ, lebo moja mama v jednej robí vedúcu jedálne a teraz, keď som tehotná, tak mi ju sem-tam vezme a celkom sa už zabývala. Škoda len, že to nie je MŠ, do ktorej bude chodiť. Je to dosť ďaleko. ☹

svetlankat
16. dec 2011

@mykky tebe sa to uz dost krati, drzim ti silno paste

mykky
17. dec 2011

No ma podrž z mojej malej. Všetky hračky dáva piškať, utiera im riťky toaleťakom a ako si to komentuje.... 🙂 Krásne sa vie zahrať sama ... som rada, aspoň nebude na mne visieť, keď sa drobec narodí, len dúfam, že nebude žiarliť

pepita52
19. dec 2011

@mykky tak to mate super že ti tam mamina pracuje a aj že kecate mojmu drobcovy sa vobec nechce musim ju nutit do toho aby nieco povedala 😒

svetlankat
20. dec 2011

@pepita52 z toho si nic nerob, nasa mala tiez moc kecat nechce, ked je sama tak povie, alebo ked nieco velmi chce tak mi povie, ale ked s nou chcem pokecat ja, tak ani nahodou a pred druhymi je ako nema rybka

lenica81
22. dec 2011

@mykky netrap sa so ziarlenim, ono to prejde... u nas ma mensi mesiac a kuk je to uz neporovnatelne lepsie, ako ked som prisla z porodky... 😉 jedine, co mi je luto je, ze sa nam nepodarilo od leta odplienkovat a teraz to mam 2x... a nemam cas ho davat tak casto na nocnik ako sme zvykli, este ked je vikend, tak ok, lebo sme na nich obaja, ale v tyzdni sa to kazi... ☹

mykky
23. dec 2011

@lenica81 A ako to zvládaš s oboma? Aj mňa to čochvíľa čaká a mám z toho nervy...

svetlankat
23. dec 2011

@lenica81 neboj tie plienky sa poriesia same ani sa nenazdas.

olifcek
25. dec 2011

@lenica81 ahojky, [resne, presne, plienociek sa zbavite coskoro podl amna x;) ja som Oliv chcela oducat na jar a Oliv sa sama rozhodla, ze je uz cas... stihla sa krasne odplienkovat a to i cez noc do dvoch rockov 😵 😵

a kecat sme zacali v dvoch rockoch... teda ale kecat, kecat 😵 😵, lebo take svoje mletie oliv zacala v 8 mesiacoch... ;o)

teuska
9. jan 2012

caute babenky, tak nam sa uz podarilo dodojcit. Najskor som chcela postupne, ze vynecham nocne kojenie, to sa celkom darilo, potom som vynechala ked chcel cez den a chcela som postupne pokracovat, ranne, poobedne a vecerne, ale ked som malemu odmietla dat cez den mlieko spozornel a pytal coraz castejsie, dokonca aj v noci, takmer kazdu hodinu, tak som s tym sekla naraz, ze maminka nema mliecko v noci aj cez den, chcela som ze vecer dam naposledy a uz nepytal, tak som nedala. Pridala som namiesto kojenia k vecernemu ritualu citanie rozpravky. A zacal sa pytat na nocnik sam od seba, takze naozaj kazde dietatko ma svoj cas. Drzim aj vam ostatnym palce, v noci place a tuli sa ku mne, ale mliecko uz nepyta. Stale sa mojkame, aby ten kontakt tam stale bol.

janielah
9. jan 2012

Dievcata ahojte !!! :D pamatate sa este na mna?
Tak strasne som tu nebolo, ze ma chyta nostalgia pri zbeznom prezreti Vasich prispevkov...
Lenica???? Tak vy ste stihli uz druhe? A ako sa ma Olivka? CO je s Blumkou? A Zucanou?
Ako sa Vam tu dari?????
Boskavam vsetky 🙂

silvika18
10. jan 2012

ahojte dievčatá, ja som tu dávnooooo nebola, asi pred 9. mesiacmi. A opat sa na vás obraciam s prosbou o radu. Po pôrode mi ostalo obrovské brucho a je na čase s ním niečo robiť. Nepoznáte nejaké zaručené cviky? ďakujem a pekný deň

teuska
16. jan 2012

@janielah jeeeeeeee. ahoj. Pamatame sa. Ako sa vam dari? Niektore babenky chodia uz len do sukromnych skupin, ak by si chcela vediet o nich viac skus ich priamo oslovit 😉 Napis troska viac o vas 🙂

mykky
17. jan 2012

Ahojte. Čo máte nové? Ja už mám doma druhú princeznú. 🙂 Narodila sa 27. decembra a mala 49cm a 3100g. Všetko je OK, mliečko mám a kojím, no Sarinka začala žiarliť. Niežeby jej niečo robila, len na seba upútava pozornosť. Začala sa mi popiškávať a trucuje, nechce upratovať hračky a spinkať...a to som ju tak pekne naučila samostatnosti... 😒

svetlankat
17. jan 2012

@mykky gratulujem, neboj Sarinku to prejde, chce to len cas

hajdylca
17. jan 2012

@maminnka @selyma @matesl @jaja32 @andrea2603 @rivatha @alex @mmaarrttiinnaa @katina2209 @zucana @lolka @laxity @jja @zoska @maculik @lucia411 @lienka2 @teuska @lenica81 @suzon78 @raa2 @dorotka2 @blumka
Ahojte kocky, nehnevajte sa, že Vás otravujem.
chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť, či by ste mi vyplnili dotazník, je tam len pár otázočiek. potrebujem ho do diplomovky. ak som niekoho oslovila už viac krát vopred sa ospravedlňujem. Ďakujem veľmi mi to pomôže 🙂 http://login.oursurvey.biz/3328

laxity
18. jan 2012

@hajdylca dotazník máš vyplnený 🙂 nech to dobre dopadne 😉

laxity
18. jan 2012

@mykky gratuľujem 🙂

teuska
18. jan 2012

@hajdylca vyplnila som, ale asi som si mala njskor zistit tie pojmy, to som fakt taka blba? 🙂

maminnka
18. jan 2012

@hajdylca mas to tam 🙂

suzon78
18. jan 2012

@hajdylca vyplneny, vela uspechov v skole 🙂

raa2
18. jan 2012

@hajdylca uz sa stalo 🙂 🙂

hajdylca
18. jan 2012

@raa2 @suzon78 @maminnka @laxity Ďakujem baby, ste moc zlate 😉
@teuska dakujem tiez, urcite nie si blba, ja kebyze nechodim do skoly tiez o tom nemam paru, a preto vlastne o tom pisem, aby co najviac ludi vedelo co su to za pojmy 😀

svetlankat
18. jan 2012

@suzon78 gratulujem k tehu, idem vyplnit dotaznik

jja
18. jan 2012

@hajdylca hotovo🙂

suzon78
18. jan 2012

@svetlankat dakujem moja 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre