Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

atemi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alex
1. feb 2012

ahojky kočky, tak ja ani nebudem už písať, že sme fit, lebo dnes zase kýcham jak blbá, púšťa sa mi sopeľ a hrdlo cítim. No ja nechápem či ani von už nemôžem ísť, alebo čo.
Malému som už kúpila kvapky Echinacea Hanus, to je na imunitu a asi aj sebe niečo budem musieť zaobstarať. Lebo chvíľa vonku a moje telo hneď blázni.
Tak opäť čajíčkujem, dávam si orofar a septofort a kvapky do nosa. Držte palce, nech sa malý drží a nepreskočí to hneď na neho.

alex
1. feb 2012

to malo byť inde, ale teda aj tu máte aspoň prehľad ako sa máme... od decembra sa naťahujeme s kašlíkmi soplíkmi, s malým si to medzi sebou prehadzujeme jedna radosť... Teraz je on ok, tak dúfam to tak aj vydrží. A je tu február, to bude osláv čo 😵

teuska
1. feb 2012

@alex kludne napis aj sem, len sa potesim, aspon o vas nieco viem, ked uz ste v inej sukromnej skupine 😀 Daj si aj ty nieco na imunitu, a vraj je dobry aj zazvorovy caj. Drzim palce nech ste zdravi.

alex
1. feb 2012

@teuska však my sa vidíme aj na FB 😉

maculik
2. feb 2012

@teuska dakujeme 🙂
tiez to mas vesele, ti nasi mali Petrikovia radi robia zle, ako vidim 🙂 Ja som dnes P. este nechala doma,ale poviem ti, ze ked je takto sam, tak tolko nevymysla, ako ked su doma obaja. Ideme teraz trochu do mesta, lebo v lese je velmi zima, kedze slniecko tam neprenikne, tak v meste aspon trosku teplejsie hadam bude. Nech lepsie pospi cez obed a ja mam chvilu klud 🙂

katka888
4. feb 2012

ahojte slniecka,

dlhsie som tu nebola, ale hlasim ze viki konecne na 23 mes odplienkovana 🙂

zmenil sa nazov temy, lebo som vas ledva nasla... 🙂

katka888
6. feb 2012

ahojte, blba otazka, ale nekupovali ste niektora happy meal v Mc a nedostali kupon na vikend na jeden hotel s tym, ze ten kupon neplanujete vyuzit? my sme na to zabudli a radi by sme vyuzili... ak by ste niektora mala zvysny, mozem poprosit? kupili by sme od Vas. / potrebujeme na 2 deti 2 ks /
Dakujeeem 😀

jja
7. feb 2012

@katka888 katka ja mam..ozvi sa mi do IP ak mas zaujem...

katka888
8. feb 2012

ahojte, ake autosedacky mate pre detick&*? nam treba novu a zvazujeme novu pre viki a vikina ostane ondrikovi

iemzm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mykky
11. feb 2012

Ahojte. Čo dávate svojim detičkám na druhé narodeniny? Ja neviem čo jej mám kúpiť. Hračiek má dosť, ale niečo jej predsa treba dať...

maculik
12. feb 2012

@mykky ahoj, my sme dali len dazdnik a knizku. Doma mame hraciek a veci tolko, ze mi prislo zbytocne kupovat nieco nasilu len kvoli tomu, ze ma narodky. Ved pred chvilou boli Vianoce. Dazdniku sa potesil velmi, to som vedela, ze bude mat uspech, lebo vzdy sa natahovali o Adelkin. Knih u nas nikdy nie je dost a citaju obaja. Od sestry asi dostane plastelinu.

mykky
16. feb 2012

Môj Ferdo mravec 😉

adika10
27. apr 2012

Ahojte dievcata, prosim Vas ake mate skusenosti s capikmi Carum Cavi kminove capiky, chcem ich davat malej ale potrebujem nejake info .
dakujem

joannas
28. máj 2012

@olifcek ahoj,prosím tá nenapises mi ako sa sa napaluje dvd? Ja to neviem ,niekde som čítala že tí to vieš,prosím nesmej sa zomna že to neviem,ale ja to naozaj neviem

olifcek
28. máj 2012

@joannas ahoj, nie je dovod smiat sa, ja neviem ine, co Ty vies 😉 IP

joannas
28. máj 2012

@olifcek ďakujem si VEĹMI milá že sa mi neposmievas že to neviem,zatiaľ link neposielaj,dôvod napíšem do ip

katka888
24. jún 2012

ahojte dievcatak, tak som dnes sem zabludila, dnes oslavujeme ondrejkov 1. rocik a hladala som inspiracie na ozdobenie tort ake ste tu mali, ked aj nase / u niektorych starsie / deturence mali 1. rok 🙂 🙂 joooj, to ale uteka 😀

katka888
20. sep 2012

bambulky, ako deticky ? skolkujete? @svetlankat @olifcek a dalsie

svetlankat
20. sep 2012

@katka888 ahoj ahoj, my skolkujeme a vy?

olifcek
20. sep 2012

@katka888 skolkujeme veru ;)

katka888
28. sep 2012

@svetlankat hej, volli nam v piatok, ze v pondelok moze ist 🙂
a ako to zvladate? sveti, chodis do prace?
@olifcek a ako Vy, ako sa dari? ste v BA?

svetlankat
28. sep 2012

@katka888 Nie Kati do prace nechodim, som Miske plne k dispozicii, skolku zvalda szper, plackala prve dva dni potom to uz slo hladko. Akurat od pondelka sme doma so soplikmi. A vam sa ako dari prvy tyzden?

olifcek
28. sep 2012

@katka888 dakujem za opytanie 😵 mame sa fajnucko, klop, klop, klop 😵 jj, sme v Ba od konca februara tohto roka a ryyyychlo sme si zvykli 😉

ako Ondrejko? Vikinka? co mas noveho vlastne?

lenica81
28. sep 2012

cafte baby, tak vam je hej... my neskolkujeme, v petrzke je natresk... a k tomu ja s 2. na materskej, tak to je hned vyradenie z poradia... 😝 Oli, vy ste asi v sukromke, ci... 😕

sice sa nikto nepytal, ale mame sa vcelku fajn, chvalabohu zatial zdravi, i ked ja pomaly prichadzam o nervy... 😀 ale to som si sama vybrala... Viliam skusa, co zmoze... ale inak je velmi zlaty a az premudrely, krasne sklada puzzle a kresli paradne auta... a Matejko chodi uz ako drak po 4 a okolo nabytku, tak uz len cakame, kedy sa rozbehne... 😵

katka888
3. okt 2012

@lenica81
ako vedia ze si na materskej? ja som raz musela ist do skoky aj s ondrikom a riaditelka, ze ale skolka vam nesuri, ste doma, a ja ze no ale musim do prace, kedze zijeme z jedneho prijmu a to sa neda a ona, ze ved mate matersku a ja ze nie, ze ta skoncila a teraz mam rodicak, ktory je mensi ako najomne.. tak bola ticho.

lenica81
3. okt 2012

@katka888 ved jasne, ze sme povedali, ze pojdem do roboty, ale vies kolko nas tu takych je, aj takych nevzali, co nie su na materskej a dieta malo 3 roky, lebo proste nie je miesta... 😔 dobre si ju uzemnila... 😉 a ty si teda doma, ci... ty si robila do tych latkoviek, ci sa mylim...

katka888
5. okt 2012

@lenica81 ja som doma, mame eshop s plienkami, takze tomu sa venujem, u nas na poslednu chvilu rozsirili skolku o jednu triedu, preto sa nam podarilo, volali nam 31. augusta, ze v pondelook nastupujeme 🙂

lenica81
5. okt 2012

@katka888 no aspon sa nenudis len s jednym dietatom... 😉 nech sa dari... vela bab sa dava na latkovanie, co citam, takze asi to ide fajn... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre