Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
12. dec 2009

ani mne sa nechce hajat. pozeram jojku, chiiiii...x;o)

mami jo, tesim, uz som cez skype videla co to, ale nazivo je to ine x;o) su to veci, co este moj manzelik nosil, o to viac s ana to tesim, hehe

nikam nechodim a itak mam pocit, ze na mna cosi lezie 😕 v piatok som bola sice na ekg, ale o 5 minut som sla dovnutra a nemam pocit, ze by tam niekto bol kaslal, ci soplil...i mamka dnes bola, priniesla mi bucty, sice kaslala, ale bola kratko velmi, mozno len 10-15minut bola...hmmm...snad je to len pocit, a zajtra bude uz bre

olifcek
12. dec 2009

mami buduci tyzden bude fajny, v pondelok prinesie kamos postielku s baldachynom, matracom, kolotocom, a nejakych par detskych veciciek od tej baby od ktorej sme tie veci kupili, a v utorok stredu pridu 3 rozne balicky, po ktore ale pojde manzelik, lebo nanho som to nechala poslat, bude v nich francuzka deka, osuska, premna nocna kosela a ako darcek babo vesticka, v dalsom bude hniezdo, a v poslednom taska na kociar, chiii, som nakupovala vcera a dnes x;o)

andrea2603
13. dec 2009

Dobré ránko.
Ja už som hore o 5.30, nejak sa mi nedá hajať 😒 .
Zuci, večera ako dopadla?
Olif, veď ty budúci týždeň budeš mať už malé Vianoce, toľko balíčkov 🙂

ewelyne
13. dec 2009

Ahojte babulky,

prajem krásnu nedeľu. Ja utekám na školenie zasa, moji chlapi su od včera sami.

Všetkým Luciám všetko naj.

Ozaj pamätáte sa, čo ste zvykli na Luciu robiť? Ja som si spomenula na ZŠ a musím sa smiať,
ako sme tie krásne povery prežívali 😉

Olif, no budeš mať skoré Vianoce.

Zucana, a to je super s tými SK programami, budeš môcť s Viki pozerať rozprávky teraz počas sviatkov 😉

inak baby, na ktoré rozprávky sa najviac tešíte?

večer som tu, držte sa. 😉

papapa

andrea, inak ani ja nespim poriadne a dlho, neviem si nájsť polohu... ☹
chodím ako mátoha, ale už si zvykám 😉

olifcek
13. dec 2009

adi uha, dalsia sova?

ja do takej jednej, druhej nespim a paq to ide po masle 😉 tak ale ja si mozem pospat aj pocas dna i ked to nerobim, nech v noci nematoziiim 😅

ewe jake skolenie? a ako dopadol piatok u lekara?

adi, ewi a vlastne jooo, uz sa tesim az to budeme otvarat 😉

inak...ja po sprske ush

maculik
13. dec 2009

dobre ranko
olif, ty riadne ponocujes, priprava na babo? 😉

Nam dnes dojde ocinko a akurat som zistila, ze som zabudla vcera vytiahnut maso z mraznicky, tak asi budu obed len cestoviny s pestom a masko az na veceru.

Ideme akurat trosku von okolo domu, mne je nejako divne, mozno od tlaku, tak hadam mi cerstvy vzduch pomoze.

ewe, a to mas skolenie aj v nedelu?

olifcek
13. dec 2009

macu mozno priprava, chii. i mne dnes drahy priiiide....

i mne je nejak divne, skusim sa napapat a napit...

teuska
13. dec 2009

caute babule
neda mi nepridat sa, aj mne je nejako divne 😝
Poobede som chcela ist pozriet nejake vianocne trhy, ale asi z toho nic nebude 😖

maculik
13. dec 2009

kocky, tak som rada, ze nie som sama. Olif, nestras 😉
Mne nepomohli ani ranajky, ani prechadzka. Najradsej by som zalahla, ale Adelka je akasi aktivna, stale chce citat, akurat teraz si pusta tu hraciu husenicu (pesnicky uz viem naspamat 😝 , tak som trosku nakukla, ake bude tento tyzden v Luxe pocasie a zaroven aj sem.

Ozik, neviete, ci mozem dat piect stehna aj ked su este zmrazene? Lebo neda mi to, chcela by som ich spravit uz na obed, nech manzel nepapa len obyc.cestoviny.

garonka
13. dec 2009

krásne uzimene ranko želám 🙂

olif si predstav včera som pochodila všetko a nikde tote pasiky nemaju 😠 a tu v tip tope mame galanterku a zajtra kuknem tam lebo všetky podprdy vlastnoručne roztiahnem su mi uzke

zusika
autor
13. dec 2009

ahojte!!
no ja som uz v stave, ze sa vecer vobec netesim do postele, lebo nemozem spat,hoci som unavena...
Dnes som vstala o 4.30 a do 6.0 som prepinala programy v telke... pozrela som si Crepiny*, Macka Pooh aj Ako sa to robi na Discovery... a potom som isla zas nachvilu do postele.... no hruza

Mame tu zimu - stale je O stupnov a malinko posnezuje 😉

Ewe.. ja som bola v ten piatok na krv zbytocne - volali mi, ze sa im moja krv zrazila a musim prist o tyzden znovu 😒 (pre vysvetlenie ostatnym - mame s Ewe spolocnu lekarku, sme sa tam 1x stretli 🙂 )

Zuci, pekny stromcek.... na SK je to ale este dost skoro.. my budeme robit stromcek asi az v stredu pred stedrym dnom...
Cez vikend ide drahy na tradicnu pansku jazdu, tak ja sa budem realizovat pri peceni - medovnicky a vianocny kolac - medovy,so susenym ovocim a slinkovym lekvarom..mnaam...idem sa na to dat po 1x ...

no...ideme asi von, tak sa zatial lucim 😉
pekny den!

garonka
13. dec 2009

ewe ja som Lucifér 😀 pekne že myslíš na Lucie 😀 ďakujeeeeeem

zuci stromček je nadherny ja si ozdobím na buduci týždeň a nech sa mi aj drahy na hlavu postaví že to je skoro 😕 inač nemam v byte vianočnu atmošku keď nieje stromček 🙂

maculik
13. dec 2009

inak, ja som sa rozhodla, ze nakoniec aspon jedny medovnicky upeciem, a to tieto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21093

Robila ich jedna kocka od nas z juloviek a vraj su super, dnes ide uz druhu davku robit. A ja zboznujem vsetko orechove, tak ked uz idem robit len jeden druh, tak tento.

zusika
autor
13. dec 2009

jasne....vsetkym "bosorkam" Luciam zelam vsetko najlepsie k meninam 😀

garonka
13. dec 2009

zusi ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

teuska
13. dec 2009

maculik, daj ich rozmrazit do mikrovlnky, alebo do teplej vody. Namoc a pockaj taku hodinku. Aj ja casto zabudam vytiahnut maso a dnes mame tiez stehna, uz sa na ne tesim, mnam 😝
no idem chystat obed 😝

teuska
13. dec 2009

jeeeeeeeee a este som zabudla gratulovat Luciam, vsetko naj, naj, naj 😀

garonka
13. dec 2009

baby to je zlate ako na bosorky myslíte 😀 mne drahy kupil metlu 😕 ale i niečo normalne vianočne sviečky lebo som na ne zaťažena 😀

olifcek
13. dec 2009

macu juuuj, este ked som do prace chodila, bolo tazke, ked som potrebovala polezat i podriemkat si, no nebolo to mozne...ak sa rozhodnem pre dalsie babo, fakt neviem, kedy ho chciet...ale mozno az budem mat 34rokov, to uz mala bude mat 5-6 rokov 🙂

haronka juuuj, salfaaaa...mozno este v dargove na poschodi, nie u cinana. hmm, dokelu, co len urobime, hehe

zusi prijemnu prechadzku prajem

gari tak teda vsetko naaaaaaaaaaaj k meninkam, Ty bosorka 😀 😀

macu wow, krasne vyzeraju tie medovnicky. manzelik prinesie od svojej maminy nejake medovnicky, robil ich jeho otec x;o)) take klasicke, male okruhle a na vrchu orech alebo mandla, ale su uzasneeee chutovo x;o))) i dva obrusy vianoce prinesie, jeden dame do kuchyne, druhy do obyvacky, chiiii

maculik
13. dec 2009

teus diky, vidis, to mi nenapadlo 😅
a aj ja sa pripajam k meninkovym gratulaciam, ani by som nevedela, ze je dnes Lucie, kedze tu nemam poruke kalendar 🙂
idem ja tiez do kuchyne a citat s malou, tak zatial pa

olifcek
13. dec 2009

macu ja robim kuracinku i z mrazaku x;o) uz sa mi stalo, ze som zabudla vytiahnut...ja ale peciem kuriatko na vode, a ked zabudnem vytiahnut, inak robievame tiez prevaze stehienka len x;o)))

tak ich dam na plech, okorenim a podlejem vodou, dam piect, najprv na nizsiu teplotu, nech sa pekne rozpusti, a potom zvysim uz na upecenie x;o)) a vzdy je to masko uzasne chutne i vonave xo))

olifcek
13. dec 2009

u nas je -3, wow

cukruska1920
13. dec 2009

Ahojte...vsetkym Luckam ak je tu nejaka zelam vsetko najlepsie... a nech sa vam narodia zdrave babenka...

samozrejme aj vam ostatnym...cmuk 😵 😵

garonka
13. dec 2009

olif ja tie pasiky zoženiem 😀 no musím lebo podprdy čo vyhodíme? ? 😀 😀 😀

mňam ake fajnovinky varíte my mame kremovu kuraciu polievku, a mäsko s medovou omačkou, kukurica opečena a varene zemiaky mňam

garonka
13. dec 2009

všetkym obrovske vďaka posielam 😵 ah jaj čo stou metlou urobím no mňa by to nenapdlo kupiť 😕

olifcek
13. dec 2009

cukru a Ty uz mas napecene? x;O) darceky nakupene?

garonka ved to, ved to...ja som neratala s tym, ze pasiky nezozeniem...ze nebudem moct...joj, mam na seba zlost...

ja som sa vcera nedostala k buchtam, dopapala som, co bolo, nech nevyhadzujeme, takze dnes mam na obed buchty na pareeeee, jupiii a necham aj manzelikovi na veceru x;o)

olifcek
13. dec 2009

gari ta kukurica...to opecies surovu na panvici, ci najprv sa uvari a paq sa upecie?

garonka
13. dec 2009

olif a si predstav v optime som vošla do predajne spodneho pradla triumph ked podprdy stoja aj 100 € a predavačka na mňa kukala ake pasiky od nej chcem že či i taka vec vôbec existuje 😠 a v tesku v galanterke mali tiež vypredane tak skusim u nas zajtra v tip tope, lebo ako to budeme chodiť 😀

garonka
13. dec 2009

olif kukuricu z konzervy vysypeš na panvicu bez vody a opečieš na masle tak pekne do zlatohneda mňam chutí to fajnovo to je super príloha k mäsku

cukruska1920
13. dec 2009

olif... napecene este nie...to budem tak okolo 22 a darceky uz mam ...vsetkym som objedala kozmeticke balicky z Avonu a vybavene

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre