Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
3. jan 2010

Olif, mala je zlatucka, mate pekne fotky 🙂

blumka
3. jan 2010

teus, tak teraz citam v tej teme malinikovy caj ze mozes od 34tt dva tyzne po 1 salke potom 2 a potom 3 😉

olifcek
3. jan 2010

ewe pisala...ked doodsavam, pretlmociiiim

andrea2603
3. jan 2010

ja som začala piť ten čaj z ostružiny teraz 1.1., jednu šálku denne, potom sa chystám zvýšiť na 2-3 šálky koncom januára.

Olivka je milučká, už sa teším na foto z perinky 😉

garonka
3. jan 2010

olif to ewe je už dvojnasobna maminkaaaaaaaaaaa? ja som to tak pochopila 😕

maminnka
3. jan 2010

babulky, to uz by bolo privela predcasnych deticiek, nie? :(

olifcek
3. jan 2010

gari neeee, este nema babo...x;o) pisala, ze je este kus chora, nevladze este vela, maly je uz tyzden tiez chory. plodovka to nebola, to len plany poplach z vycerpania. ale uz je pobalena do nemocky, lebo citi, ze to bude skor... malicku ma nizko a je otvorena. i brusko sa jej zda velke...

garonka
3. jan 2010

olif esteze tak lebo čítam, že odsaaaaaaaaavam tak zato mi zapla kontrolka či je už maminka tak nech pekne sa držka 😉 joj ja som tu plany poplach urobila ah jaj ja nechapava

zucana
3. jan 2010

no ved mi to nesedelo na ewe este 😉 😀
ale keby ste vedeli co mojs vika teraz vyvadi az ma stehna bolia aj take kramove...preco je taka ? 😕

maminnka
3. jan 2010

tak je dobre, Olif. Dufam, ze to nevyznelo tak, ze by som sa nepotesila, to nie! Ale radsej nech uz sa vsetky deticky rodia aspon po tom 37 tt, ni nie?

garonka
3. jan 2010

zuci ty budeš nejaka veštkyňa 😀
môj maly je kľudny len sa prevaľuje a aj v noci mi da spať zlate to babo v brušku 🙂
tvoja draha ma v brušku asi disko 😀

zucana
3. jan 2010

v noci je dobra ale teraz...normalne ma stehna strasne bolia

garonka
3. jan 2010

zuci a nieje Viki nízko? alebo si našla nejake miesto kde je jej dobre a kope ťa tam

maminnka
3. jan 2010

... v poslednom case mi to nejako nepali, neviem sa dobre vyjadrovat, casto to vypali inak ako som to myslela... asi nejaka forma tehotenskej demencie

garonka
3. jan 2010

mami u mňa je tehu demencia od začiatku tehu už som si zvykla 😅

zucana
3. jan 2010

no podla mna je dost vysoko lebo ma kope hore pod rebrami....a sem tam potlaci podla mna hlavkou na mechur...ked mam ist na wc tak to normalne ma tam picha...a teraz som mala take kramove bolesti a az do stehien mi to vystrelilo...
inak moja konverzacia s mojou kamoskou pediatrickou ktora zije a pracuje v USA na margo epi:
mne aj kamoska anesteziologicka-dada velmi odporucala epi.
ono to je velky rozdiel s epi a bez.ja som kvoli bolestiam ani rozpravat nemohla,lebo som mala kontrakcie kazdu1-2minut a trvali tak minutu.potom ked mi pichli epiduralku som si to konecne zacala vychutnavat,ked nemas bolesti,tak si trosku oddychnes pred tlacenim a potom ta tlaciaca faza bola uplne super.u nas pouzivaju zrkadlo aby si videla ako tlacis a ako sa hlavicka priblizuje. takze teraz mam na porod velmi dobru spomienku.
ale mojko ak chces naozaj prirodzeny tak ta nechcem uplne odhovorit ale naozaj je to s epi ovela lepsie
[18.03.39] suzanne660 scrive:no ja by som chcela skusit bez a keby som mala velke bolesti tak si ju dam pichnut...to je moj plan tale uvidime ako to nakoniec dopadne
[18.03.49] katarina scrive:epi nema ziadne ucinky na babo,lebo je to len v tvojom miechovom kanali,odkial penetracia do tvojej krvi je minimalna
ak to pojde velmi rychlo,tak mozno nepotrebujes.ale ja ked teraz porovnavam pred a po epi= nebo a peklo. naozaj s epi mozes komunikovat s okolim,trosku oddychnut a potom mat vela sil na tlacenie. u nas bol problem ,ze anesteziolog prisiel dost neskoro lebo male nejaku emergency.

blumka
3. jan 2010

a ewe ma ktory tyzden?

zucana
3. jan 2010

termin ma 14.2. tak nejaky 34-35

blumka
3. jan 2010

aha..no to je podobne ako mam ja...juj..nech sa drzi

selyma
3. jan 2010

babky, este nerodme, drzme sa.

garonka
3. jan 2010

ešte neroďme najprv musia všetky januarovky porodiť a tak sme na rade my 😉

olifcek
3. jan 2010

mate cas veru, mate, ale uz ste takmer kazda v takom tt, ze by too bolo v pohodenke

maculik
3. jan 2010
blumka
3. jan 2010

maculik, ja som si kupila koselu cez mimibazar za 400sk 😉 odmietam dat za nocnu koselu tisicku 😉
a link mi poradila olifka 😵

inak, ja to citim tak ze nevydrzim do terminu...neviem preco...dnes mi to tak hlavou preletelo

olifcek
3. jan 2010

halo kde ste kto? x;o)

matesl
3. jan 2010

ahoj ja som tu, ale nemam docitane 😉

selyma
3. jan 2010

No ja som tu. Akurat som prisla, v telke nejde nic pre mna. Aky mala Olivka dnes dnicek?

garonka
3. jan 2010

aj ja som tuuuu a tiež čítam čítam 🙂

selyma
3. jan 2010

Co tolko citate? necitajte. 😀

olifcek
3. jan 2010

sely fajn, je mimo inkubatora, tak cely den hajinka, hehe, citi sa vraj bezpecne, ked je zviazana v perinke a zababusena v deke, tka si to uziv plnymi duskami...x;o) a pribrala na 1930g, co je super...x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre