Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

julietka
13. júl 2009

alex vsetky sa budeme mat, nikdy nic nie je iste zial...

babenky vy ste tu rozoberali nedavno krce v podbrusku, ja viem ze su normalne aj ich obcas mavam, ale teraz za posledne 3 dni ich mam ovela intenzivnejsie ako pred mrchou sa bojim ci je to ok, mali ste to niektora?
asi dnes skocim na sono, aj ked som objednana az na 27jula ale nevydrzim cakat v tej neistote este dva tyzdne..

ivet123
13. júl 2009

ste zlate, dakujem.

zucana
13. júl 2009

julietka pred mrchou to byva ale ked chces byt kludnejsia tak skoc na sono....ja som tiez sem tam mavala aj som sa lekara pyta a ze je to normalne...
ale sono ta ukludni najviac to je fakt....

blumka
13. júl 2009

ahojte...no ste sa krasne rozpisali, vidno ze uz je po vikende...
alex...trosku ta poopravi....uz sa nikdy neprestaneme bat...ci budu zdrave, ci sa im nieco nestane, ci im niekto neublizi, ja este teraz kolkokrat vecer idem pozriet terezku ci spokojne spinka ci dycha ....udel matiek...
inak k tomu bruchu....mne sa akosi zvacsilo za posledny tyzden...este par dni a uz fakt nic nezanem...takze nech je leto aby som mohla behat len v satach....
ivet, drzkaj sa

janula10
13. júl 2009

Ahojte maminky, drzim vam palce vsetkym februarovkam:o))) Tehotenstvo je super a rychlo Vam to ubehne ako voda.... 😉 Si pamatam ked sme zacinali my temu februarovky 2009....rychlo to leti....
drzkajte sa a vela zdravicka prajem

PS: ak by ste mali nejake otazky kludne napiste 😉

alex
13. júl 2009

blumka no s tým rátam, ale taký prvý level bude držať bábo zdravučké v náručí.

janula ďakujeme 🙂

blumka
13. júl 2009

alex, dobre si to napisala..ze prvy level..ja tiez hovorim manzelovi nic nie je iste kym sa babo nenarodi....potom si na par sekund vydychnem a potom sa zacnem bat znova 😅

jablonka
13. júl 2009

ivet123 - je mi to luto, vela sil 😔
baby, ja mam stale pocit ze s nasim babetkom nie je nieco v poriadku, zasa som mala taky tmavohnedy vytok /uz som to mala koncom juna/, len pri utierani na wc, nebol ani na spodnom pradle, ale BOL ☹ a dnes ma tak mrchovsky boli brusko...moj lekar mi stale hovori ze klud a nestresovat, uzivat Duphaston a verit tomu malemu...
inak dnes mi moja kamaratka napisala, ze cestou z dovolenky si robila test, lebo uz jej to meskalo, a bol pozitivny 🙂 ...tretie babetko bude mat a ma termin asi tri tyzdne po mne...a to chcela ist od septembra konecne do prace, lebo je lekarka, ma 30 rokov a este ziadnu prax 😅 ...ale samozrejme ze sa velmi tesia 😵

blumka
13. júl 2009

jablonka, a kedy ides na dalsiu poradnu? ...vies ak sa ma babo udrzat, tak mu prospeje ak sa nebudes stresovat a ak nie, tak nezmoze v takomto rannom stadiu nic ani lekar ☹ ....ale ja by som na tvojom mieste asi hned bezala k dokimu nech sa na to kukne (ved to som aj urobila, minuly tyzden, ked sa mi nieco nezdalo)...a lekar ma pravdu....klud

blumka
13. júl 2009

a inak, aj moja suseda a dobra kamaratka, je tehotna...je za mnou asi nejake tri-styri tyzden...velmi chceli babo, bude to uz druhe...teda vlastne tretie, druhe tehotenstvo mala mimomaternicove a museli ho ukoncit v 8 tt...tak dufam, ze tentokrat to dotiahnu do pozitivneho konca

jablonka
13. júl 2009

blumka - idem ako na potvoru streda-stvrtok na sluzobku, takze v piatok mu zavolam a bud cez vikend alebo zaciatkom tyzdna konecne idem na kontrolu
je super ked je aj nejaka kamoska v blizkosti tiez tehu, mozeme to spolocne prezivat a deticky sa mozu spolu hrat 🙂

hajdylca
13. júl 2009

ahojte, tak ani neviem, ci som Vam pisala, ze som bola v piatok u dr. dostala som aj knizku, foto zo sona nie, ale som tam tak nakukla, a normalne som tam babenko videla 😀 alex mas krasne saty, a uprimne ja mam tiez uz take brusinko velikanske... a uz nie a nie stiahnut... nestiham vsetko docitat co sa tu udialo, zle spravy dufam, ze uz nebudu pribudat a prajem kockam vela sil... zusika ja som tiez bola raz v holiday na tom augaci, ale mne sa tam moc nepacilo- bolo nas tam dost vela a ked sme uz koncili, mali sme tusim plavat krizom cez bazen, cicoto, a vtom si prisiel Jozko Raz a skocil si do bazena a plaval si tam medzi nami... skoro za 5 eur by som cakala troska sukromia... potom som bola aj na vo fakultnej par krat, ale tam som vobec nedociahla, som musela stat na tom schodiku, a to sa mi moc nepacilo... a potom som najradsej chodila, na pasienky- bolo to v tom vyukovom bazene, a to bolo cvicenie uplne o niecom inom, po par cviceniach som aj vysledky videla...len aj to malo nevyhodu- byvavalo to az o 19... a len v pondelok a stredu, ale inak to bolo super... tak potom mozme skusit ist do toho snopu, ked bude vsetko Ok..

teuska
13. júl 2009

ahojte babenky 😅 Aj ja by som sa rada k vam tisko pridala. Tisko preto, lebo som uz bola na viacerych takychto pokecoch, ale nikdy nie do konca ☹ Teraz by som rada bola s vami celych 9 mesiacov a dotiahla to do stastneho konca. 😅

blumka
13. júl 2009

ahoj teuska...vitaj

kejtty
13. júl 2009

Ahojte nastavajuce mamicky, aj ja sa k vam pridavam - ak vsetko pojde hladko, tak vo february by sme mali byt 3členná rodinka 🙂

zucana
13. júl 2009

ahojte nove tehulky vitam vas aj ja....kejtty nastav si pekne nastavenia ;)

kejtty
13. júl 2009

zucana, uz sa stalo 🙂 som tu nova 🙂 zaujimave, ze tu v nastaveniach mi vyratalo ze som v 11tt, a podla mojho doktora by som mala teraz byt v 10 tt... hmmm...

zucana
13. júl 2009

mozno si 10tt a jeden den a uz ti to hodi 11tt ale to nesedi vzdy presne mame tu aj take co su 2 tyzdne pozadu tak ziadny strach 😉

blumka
13. júl 2009

kejtty, mne kon pise ze som v 9tt ale podla utz som o tyzden aj nieco pozadu...ale to sa bude menit, lebo babatko bude rast a bude sa lepsie dat zmerat ;)

ewelyne
13. júl 2009

ahojte babusky , vitam nove 😉

ivet 😔 vela sil a opatrujte sa ...
ja som dnes dostala knizku 🙂 a v piatok ma idu zasa odkrvit...a mam uz aj terminy poradni na august.

mam aj ja krce a bolesti v podbrusku, ale to je vraj normalne a hlavne ked sa namaham a cely den beham a lietam ako dnes... ale davam si pozor.

zusi, pocuj, tebe kazali sa objednat na NT ultrazvuk na Kramaroch? To je nejaky, co sa robi 11-12 tt. na tie genet. poruchy a vady a ja sa tam vobec neviem dovolat... tak som sa nazlostila a objednala sa teraz v gin-fiv na zahradnickej a nastastie sa to neplati, lebo v ruzinove mi povedali, ze za to zacvakam 40 E a tam sa plati len nejaky poplatok za presny termin 9Ea hradi ten screening poistovna... no a to ma varovali dopredu, ze treba mat trpezlivost s Kramarmi, ze sa tam tazko dovolam /skusala som to tyzden.../ a osobne,ked pridete, tak vam povedia, ze mate pockat v poradi... s pacientkami... no diky ja s malym cakat dve hodinky kvoli nejakemu terminu... tak ak sa tiez nevies dovolat, tak skus te gyn -fiv...

zucana
13. júl 2009

ewe no nazdis tak daj foto drobaska 🙂
ja idem na NT uz tento piatok tak snad bude vsetko ok
u zubara ok ze som si zakusla do slinneho kanalika a sa trochu blokol ale neni to zapalene takze nic by sa nemalo stat a malo by to prejst
zajtra idem este k mojmu co poznam na celkovu kontrolu a dentalnu hygienu ak je treba lebo som bola v marci
teraz idem kloktat slanou vodou tak snad mi nedojde zle 😲

loginka
13. júl 2009

caute kocky , tiez vitam nove prirastky 🙂
ivet ☹
alex pekne brusko 🙂

blumka
13. júl 2009

zucana, isto bude vsetko ok 😉

zucana
13. júl 2009

jojo blumi vsak si to hovorim kazdy den 100krat 😉
prave som zjedla 3 chleby s lekvarom 🙂
idem do obchodu kupit chlebik ....
muzik mi ide na fotbal dnes vecar a zajtra mi ide na sluzobku 😔
no co uz....
blumi a ty si u vasich bez muzika?kde si ho nechala?

blumka
13. júl 2009

zuci, ja som prave zjedla dva chleby so syrom :D
poslala som ho do usa ku bratovi 😀 ...ale v nedelu sa uz vrati...uz sa neviem dockat

teuska
13. júl 2009

zucana no ja by som teraz kloktat slanu vodu rozdodne nemohla 😝 Si fakt odvazna 😉
Baby aj ja si stale opakujem, ze vsetko bude ok

zucana
13. júl 2009

teuska no idem skusit snad sa nepoto....preto som si dala 3 chleby predtym 😉
blumi no to mas za chvilu 😉

blumka
13. júl 2009

no jo...siel len na dva tyzdne ale mne to pirpada ako cela vecnost 😔 no ale uz je polovica za nami...len nech stastne doleti...teraz tie havarie lietadiel, to je hrozne

teuska
13. júl 2009

Blumka a to si smalou sama? alebo ti niekto pomaha? Mne by tiez urcite chybal.
Asi idem aj ja jest 😀

teuska
13. júl 2009

ja blba az teraz som si precitala, ze si u vasich 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre