Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

vejinka
3. júl 2009

cukrus bud rada ze si v 11tt ja som o tomto case mala pred sebou balon a ledva som dychala 😀

a nesledujem taaaa...len som si vsimla ze si pisala 😉

cukruska1920
3. júl 2009

veji.. no ved to...ja budem mat balon pod kabatom v zime 😀

blumka
3. júl 2009

lepsie v zime ako v takejto horucave 😝

cukruska1920
3. júl 2009

tak ja sa na dnes lucim....sice neviem ako zaspim v tejto horucave ale pokusim sa...tak sa majte a pekny vikend..papa

hajdylca
3. júl 2009

caute... piatky zacinam nemat rada, tak ako minuly, aj tento som sa sklanala k wc mise 😝 nie ze ine dni by mi bolo lepsie, ale dnes to stalo za to....
vejinka ak si tu, ja mam jednu otazocku ak mozem, mozno predcasne, ale kedze budem este dost dlho doma tak asi tazko pojdem nieco kupit, ale zaujjima ma ci Ti nieco pomohlo proti striam- respektive ci existuje nejaky vyrobok, kt. dokaze minimalizovat ich vznik... ja kedze stale chudnem-priberam, priberam, priberam, chudnem a priberam, priberam ich mam uz dost po stehnach, nerada by som ich mala aj na brusku, sice uz sa mi tak na boku na jednej strane zacala trhat koza, ale nechcela by som mat zvysle trhanicky po celom brusku.... tak ak nieco vies, tak hod typ prosim... dakujem 😉

blumka
3. júl 2009

hajdylca, nie som sice vejinka ale myslim, ze ak mas predispozicie na strie tak sa ti urobia aj keby si sa mazala tym najlepsim olejom...ja som sa mazala obycajnou niveou a nemala som...ale ani moja mama nemala ani pri jednom porode...

hajdylca
3. júl 2009

blumi tak ja tie predispozicie uz mam dost dlho, od kedy som v puberte zacala rast 😖 nevadi, aj som si myslela, som niekde citala, myslim ze tu na konovi, ze sa neoplatia drahe pripravky kupovat lebo ak to clovek ma geneticky dane, tak sa mu spravia... ja som si kupila v lekrani nejaky olej, 50ml a stal ale 6 eur, len tam uz polku nemam... tak som zvedava, ci pomoze... ale je pisane, ze by mal redukovat aj tie existujuce a mne veru tie moje ani len nezbledli... dakujem za radu, a mne je jedno ci vejinka, ci ina (ne)mamina odpovie 🙂

ivush
3. júl 2009

Čaute...

Blumka - presne ako Ty, ani ja som nemala ani len striu a to som pritom úúúúplne štíhla a bruško som v závere mala relatívne dosť veľké....🙂

Náš drobec dnes spí od 19tej, poobede totiž nevedel zaspať keďže sa tu po okolí kosilo vo veľkom, tak som zvedavá kedy budem mať ráno budíček....
Tiež som akosi unavenejŠia teraz, ono je to kombinácia tých tehu nevoľností, pobytu vonku na tom teple a celkovo tie aktívne dni pri takých šibaloch dajú tehulke dosť zabrať.... 🙂 😉 Prvé tehu si vychutnajte baby, lebo potom sa uŽ fakt nedá len tak ľahnúŤ kedy Človek chce, vstať kedy chce a pod 🙂 A vôbec, celé tie týždne letia akosi rýchlejŠie, vôbec sa nestíha Človek tak detailne zaoberať tým pomalinky vykúkajúcim bruškom 🙂

blumka
3. júl 2009

hajdy, no mozno ten olej pomoze na tie este neexistujuce, ze sa budu robit menej 😉 ...velakrat su to len reklamne tahy a jasne ze mi chceme pre seba to najlepsie, tak si to kupime 😀 ..ja som zvedava ako to bude so mnou tentokrat...ja som ale lenivka, co sa tyka natierania 😅

blumka
3. júl 2009

ivush, presne ako si napisala...toto druhe tehu je akesi ine...tesim sa na babatko ale mam menej casu to vnimat. pri prvom tehu som vedela kedy mi zacina novy tyzden, citala som si kazdy den knizku a teraz si spomeniem ze som tehotna ked mi je zle, alebo ked uz piatykrat dviham terezku 😀
no a idem do hajan, tak bru nocku

hajdylca
3. júl 2009

blumi vsak ja som tiez leniva... ale vylozila som si ten olej do kupelne ku sprchacu tak ked dosprchujem ponatieram... lebo vecer mi to vadi, ako sa na mna pyzamo a paplon nalepi 😔 dobru nocku...

olifcek
3. júl 2009

... Len aby to s tymi striami nebolo tak, ze cim mladsia mamka,tym mladsia pokozka ... Ked mi vyberali znamienka pred rokom,povedali,ze mam dobru,pruznu kozu,co by mohlo znamenat,ze ma strie obidu,ale nemusi to tak byt.Od kedy sa mam vlastne natierat?

blumka
4. júl 2009

dobre ranko prajem...
olif, ja sa uz natieram, ved nikdy nevies, kedy ti brusko zacne rast...a s tou mladou pokozkou, neviem ako to je, lebo moja svagrina mala prve dieta este mladsia ako ja a strie sa jej urobili...a mne nie..takze by som to asi zvalila na genetiku

vejinka
4. júl 2009

hajdy...asi ta sklamem ale ja som do 34tt nemala ani bodocku...a potom sa mi porobili na bokoch tam sa to dost potrhalo..pritom som mastila tri krat denne a uplne najviac sa mi vsetko potrhalo po porode 😔 zadok stehna ..aj z vnutornych stran bolo to hrozne..cele fialove ako keby som medzi nohy dostala poriadnu nakladacku...a to som rodila cisarom cize v skratke: neexistuje nic co by na 100% predislo striam 😔 tie drahe pripravky co reklamuju obsahuju v kocke presne to co najlacnejsi krem na telo...ja som pouzivala niveu q10 ale ani ta hoci som jej uplne verila ma neuchranila...takze ak mozem poradit kup si co najmastnejsi krem aky je mozne dostat moze byt za par centov...ale aby si vyhadzovala niekolko desiatok eur za nieco co ti urcite nezaberie to je podla mna vyhodene peniaze von oknom...a plati zasada ze nie menej je viac co sa tyka kremu na pokozke...ale nakydaj si tam toho aj na hrubku palca a nevynechavaj boky a takto natreta lez na posteli aspom 10-20 minut pokial sa to nevstrebe alebo druha moznost masiruj dovtedy kym krem nezmizne 😉

viem ze som vas prilis nepotesila no radsej nech to viete teraz ako sa potom trapit preco vam popraskala pokozka..ja som revala ako tur v 35tt ...ze som poctivo natierala a bac ..aj tak nepomohlo..a inak z velkej miery zalezi genetika a elastickost pokozky.

a este jedna vec natierajte si uz teraz...ja som zacala okolo 10tt 😉

vejinka
4. júl 2009

no a strie mam dodnes ..trolinka vybledli ale na kupko v plavkach nepojdem ani za "milion" by som sa hambila ako pes a medzi nohami to tiez troska vybledlo ale vidiet to stale... ☹

jablonka
4. júl 2009

dobre ranko, dnes je fakt nadherne 🙂
no a strie...mne sa tiez urobili na konci tehu ☹ ...brusko som mala take velke, ze fakt v miestach kde malo brusko tazisko, sa strie spravili...takze mam trochu napravo dolu a nalavo kde malo babo nozicky a kopkalo mam trochu viac 😅 ...ono to dost zle vyzera hned ked sa urobia, lebo su cervene 😲 ...ale postupne vyblednu, aj ked teda trva to dost dlho 😖 ...no a som rada aspon to, ze nemam strie na prsiach ani stehnach, zadku...nikde len na spodku bruska...a natierat urcite, ako uz kocky povedali uz treba zacat 😉

olinka6226
4. júl 2009

ahojte ja som sa zas nenatierala vobec a striu nemam ani jednu jedinu. cize ako pisala vejinka je to hlavne o genetike. ale celkovo na jazvy a strie je vyborny sipkovy olej http://www.bioshop.sk/obchod/rastlinne-oleje-ar... ja si ho planujem kupit na jazvy po znamienkach, lebo sa mi porobili keloidy

stru

olinka6226
4. júl 2009

strie mam nejake ale tie mam z puberty ked som rychlo vyrastla a pribrala nad zadkom. ale z tehu ani jednu.

zucana
4. júl 2009

cavte baby no tu je dneska tak dusno ze asi z domu vyjdem najskor o 5 a to nabehnem do obchodu kde maju vsetky pripravky prirodne a pozrem si to na tie strie....resp. ja som nikdy nemala iba trochu celulu 😀
a teda nivea Q10 je dobra?

vejinka
4. júl 2009

zucana ak si zvyknuta na kozmetiku znacky nivea kup si niveu...pre mna je to znacka cislo jeden aj malemu vsetko z tejto znacky davam od sampona po opalovaci pripravok 😉

zucana
4. júl 2009

vejinka ja sa moc nekremujem a akurat pletovy krem pouzivam estee lauder (aj to len sem tam ☹ ) aj nocny mam taky ale ja sa nerada kremujem....
takze toto je novinka ze krem na plet tak neviem na to brusko vobec co si dat a este tu v talansku 😅

vejinka
4. júl 2009

ak ta to upokoji tak ja sa vobec nenatieram..teda xchicht ani denny ani nocny pouzivam len cistu vodu 😅 a v tehu to nebolo inak len to brucho som si natierala a aj tak mi to nepomohlo

olinka6226
4. júl 2009

zucana ak chces prirodne skus zohnat bambucke maslo, alebo lush robi body butter milujem ho vola sa king of skin https://www.lush.co.uk/index.php?page=shop.prod...

tiez sa nerada mazem, ale po tomto mi vydrzi dlho moja sucha koza vlacna. ja som uz trosku ina, co sa da pouzivam bio prirodne a nechcemicke kozmeticke aj cistiace pripravky to vsak neznamena ze ich budem nutit vam 😉

blumka
4. júl 2009

zucana, ja som tiez pouzivala tu niveu Q10... 😉 ale to si asi kazdy musi vyskusat sam, co mu bude pasovat

sjuz7
4. júl 2009

Ahoj kocky - co sa tyka strii - ani nie to, cim sa natierate ma vyznam, ale skor masaz - prekrvenie pokozky - pretoze pri masazi sa tvorba kolagenu zrychluje - a ten je zodpovedny za pruznost pokozky. Pri jeho tvorbe je dolezity vit. C. - a to vo vysokych davkach. V prvom trimestri sa odporuca 3000 mg denne - rozdelit do troch casti - no neda sa zacat len tak - treba si o tom aj nieco pozriet..🙂, ale to len na margo. Takze skor vit. C a masirovat brusko🙂
Ak by mal niekto zaujem blizsie vediet o vit. C, nech sa paci 🙂 - http://badatel.sk/ nalavo nizie je kniha o vit. C, da sa stiahnut v PDF-ku.
Inak - Oli - teraz som sa vratla z nemocnice - v utorok mam prist aj s vecami - ak babatko nenarastie viac a srdiecko nebude silnejsie, zostavam ☹ . Som z toho velmi smutna, a snazim sa vyrovnavat sa s tym...Vam vsak prajem vela uspechov, drzte sa!

olinka6226
4. júl 2009

jejda sjuz to ma velmi mrzi... dufam, ze vsetko bude fajn. v kazdom pripade sa drz. budem na teba mysliet.

blumka
4. júl 2009

sjuz, budem ti posielat pozitivnu energiu aby bolo vsetko v poriadku

zucana
4. júl 2009

sjuz drzim palcey ale ved je este skoro a ked bije srdiecko
neboj vsetko dobre dopadne

sjuz7
4. júl 2009

Vdaka baby - ja uz sa pomaly zmierujem so stratou ... ste zlate, fakt vdaka.
cunnderlik povedal, ze srdiecko bije pomaly, a ze babatko skoro nenarastlo od poslednej navsetvy u neho... z nemocnice sa vratim uz asi bez babatka..drzte sa, dam vediet.

blumka
4. júl 2009

sjuuuuz, to nieeeee... ☹ ☹ nie som lekar ale mne sa zda ze je skoro take nieco hovorit...nechces ist este k inemu lekarovi? aj ked viem ze cunderlik je odbornik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre