Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
20. jún 2009

aby som sa stale neprevalovala na brucho lebo ja som zvyknuta na bruchu stale 😔

cukruska1920
20. jún 2009

jaaaj... som nechapala ze naco vankus... ja zas na bruchu neviem vobec spat a aj keby som mohla tak ma bolia prsia a to by bol brutal keby si nane lahnem... neboj zvyknes si 😉

vevoncek
20. jún 2009

ahojte tak už som tu aj ja ráno kým so msa dala do kopy manžo bol kupovať potraviny a ja som už bola taká hladná že až potom som sa šla vyvetrať teraz som robila obed (vysnážaný baklažán varené zamiaky a uhorkový šalát sladkokyslí)mňam už som sa aj napapala a teraz kým som vás dočítala teda píšete o 100 300 😀 normálne že nestíham teraz by bodlo niečo sladké po tom obede.

mne nebýva vôbec zle normálne mi je to divné dúfam že bude všetko o.k. ale ak by prebiehalo takto celé tehotenstvo a ešte aj pôrod tak rodím ako jabloň 😀 😀 😀

deda
20. jún 2009

Ahojte,tak bola som u doktorky včera a sme v 6tyždni,ale nakrv ma objednala až na 22.7. zda sa mi ti dosť neskoro 11ty tyždeň ale asi to tak ma byť lebo sestra je objednana tiž až v 11tom,ona je o 2 tyždne dlhšie tehotná ako ja...tak sa nam to podarilo tak na rovnako,ani sme netušili,ja som jej volala že čakam babo ma ona že aj ona je tehotna, bol to prijemny šok...ha ha

vevoncek
20. jún 2009

deda tak to je super že ste takto narovnako budete môcť chodiť spolu kočíkovať a deliť sa o zážitky aj ja som vždy chcela mať nejakú kamošku s ktorou by som zdieľala tehotenstvo 😀

deda
20. jún 2009

Dakujem,sestra ma dcerku-2ročnú Lauriku,mne robila doktorka už aj ultrazvuk včera a mimčo ma 9,3mm.už mu bije srdce..drobčekovi...

blumka
20. jún 2009

deda, to je mile, ze takto so segrou budete mat naraz babatka...
My sme sa tak "dohodli" so sesterkou, jej chlapcek je o tyzden starsi od Terezky...ale byva daleko, takze sa stretneme len raz za cas...
vevoncek, mne tiez nie je zle, len ked zacitim nejaky smrad tak sa mi dvihne zaludok ale inak pohodaa..

gucz
20. jún 2009

čavec, ja som dedina sestra 🙂 sem tam sem k vám nakúknem, pa 😉

hribikana
20. jún 2009

ahojte mamicky cakatelky, mozem sa k Vam pridat aj ja? tiez to vyzera ze vo februari, ked vsetko dobre dopadne budem 2-nasobna mamka 🙂

blumka
20. jún 2009

ahoj hribikana, tak ty budes mat este mensi rozdiel medzi detickami ako mam ja...ale aspon si budu surodecni dobre rozumiet 😉

cukruska1920
20. jún 2009

fiha...ale sa nas pekne rozrasta 😉

hribikana
20. jún 2009

blunka ... ja som sa narodila vtedy, kedy mas ty termin 🙂 a rozdiel bude super, tak sme to aj planovali, len teraz mam vycitky svedomia, ze nebudem mat dost casu na Ninu 🙂 a snazim sa ju odstavit od kojenia, no nadsena z toho nie je

cukruska1920
20. jún 2009

to budete mat skoro ako dvojicky ked budete mat taky maly rozdiel 😉

ivet123
20. jún 2009

hribikana, take pocity mam aj ja, ze ako to bude, ked sa nebude vsetko tocit okolo toho prveho dietatka.. ☹ Tiez sme planovali maly rozdiel, hadam teda to budepre deticky fajn.

bambulka123
20. jún 2009

Ahojte vytam nove tehulky a srdecne blahozelam.Cukruska no ja ked som dnes rano vstala tak tiez mi prislo tak neskutocne zle len ma oblial studeny pot a taky pocit aj na vracanie a na ....potom to nejak preslo.
Baby ja dnes mam hrozny den od rana som bola v robote a kazdu sobotu peciem ranajky aj kolace aj obed na benzinovej pumpe a to tak straaaaaaasne smrdelo.Oni tu maju take ine parky aj slaninu aj celkove meso aj ostatne produkty.Teraz mi to neskutocne smrdi a este vecer musim poumyvat plechy tak to bude zas potesenie.
Ja mam teda vyhodu ze nespim na bruchu ja najcastejsie na boku.

cukruska1920
20. jún 2009

bambul... mne sa to stalo prvykrat..a dufam ze sa to uz nebude opakovat.. som bola sama doma a keby niekde odkvecnem tak neviem neviem.... jaj nech uz je piatok aby som konecne po 3 tyzdnoch videla drobceka...dufam ze bude vsetko v poriadku ☹

blumka
20. jún 2009

baby, som rada ze nielen ja mam taky pocit...uz som si myslela ze som divna..ale ako citam, tak je to asi normalne...
Ja som nechcela druhe skor, lebo som nechcela ochudobnit terezku o tu pozornost co jej stale davam...no ale zasa som nechcela ani velky vekovy rozdiel..takze potom to vyslo tak ze tie dva roky medzi detmi uz nejako zvladneme...
moja svagrina ma uz trojrocnu slecnu a 10 mesacne dvojicky...a na nej vidim ze sa to da...starsia uz je rozumnejsia, pomaha jej a samozrejme ma tie dve ako zive babiky..takze sa uz tak nebojim 😅

ivet123
20. jún 2009

je to sranda, ze ked som cakala prve,nevedela som si predstavit ake to bude, a teraz si neviem predstavit ake to bude mat dve deticky 😀

blumka
20. jún 2009

ivet, no presne 😀 😀 a uvidis ze ked budu dve tak sa budeme len smiat na tom ako sme sa bali o to prve..budeme vsetko riesit za pochodu..
mam kamosku co ma dvoch chlapcov, rozdiel medzi nimi su necele dva roky, tiez sa bala a teraz stiha este viac ako ked mala jedno, dokonca sa ja niekedy hanbim, co vsetko ona zvlada a ja nie a mam len jedno... 😅

ivet123
20. jún 2009

blumka heh to poznam, kamoska ma tri, ako druhe baby sa jej narodili dvojcata a tiez stiha si s nimi upratat, navarit, prat a tak, ja sa furt stazujem ako nemam na to cas 😀

bambulka123
20. jún 2009

cukruska mne sa to stalo druhy krat toho tyzdna, prvy krat v utorok a to som bola tiez sama a v praci.Takze des.
Moja sestra ma dve deti a je medzi nimy 3 rocny rozdiel a ona ani nevie ze ich ma dokazu sa aj spolu vyhrat aj si pomahaju aj sa pohadaju ale je krasne vydiet tu surodenecku lasku.

cukruska1920
20. jún 2009

baby aj vy ste stale hladne??? mna to drzi uz treti den a je to hruuuza... neviem sa dosytit... sa uz aj krotim lebo budem vyzerat ako tank ...ako hovori moj ocino 😀 😝

bambulka123
20. jún 2009

cukruska veru aj ja som, uz teraz vyzeram ako v nejakom 5 mesiaci.No ked budem takto pokracovat tak priberiem hadam aj 30 kg ked neviem nicomu odolat.Vzdy by som nieco jedla.

cukruska1920
20. jún 2009

co narobime ked sa tomu neda odolat...teda aspon v mojom pripade urcite nie... tak ale musi sa to nejak kompenzovat ked mi nebyva zle 😀 ty si uz bola u lekara teraz v 9tt?

bambulka123
20. jún 2009

nie nebola som lebo som objednana az na 6 jula ale to zas bude len otom ze mi prehmata brusko odvazi ma a odmera,ale uz sa neviem dockat domou.Este sice 3 tyzdne ale aspon ma moj Slovensky lekar vysetri poriadne nie ako tu.Ved tu robia prvy utz az po 12 tyzdni.

cukruska1920
20. jún 2009

no to som pocula ze v zahranici maju k tomu taky zvlastny pristup... ja idem v piatok a mam take zmiesane pocity ale zaroven sa aj tesim

bambulka123
20. jún 2009

super tak to uvidis babatko a neboj vsetko bude dobre drzim palce.Ja mam tiez zmiesane pocity lebo neviem ci je v poriadku ale tak verim a dufam ze je a ja sa tesim ze vo mne rastia nas maly pokladik. 😵

blumka
20. jún 2009

baby ja som tiez taka hladnaaa stale... 😅

ivet123
20. jún 2009

ja chvalabohu ani nie som taka hladna, ale som straaaaaaaaasne nafuknuta 😝

bambulka123
20. jún 2009

blumka to mna musim manzel odhanat od jedla lebo by som len jedla a jedla 😀
baby mne zas treba ist do prace a strasne sa mi nechce,tak sa majte a peknu nedelu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre