Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
10. aug 2009

moj priatel chce aby bolo vsetko tak ako ma byt.....hlavna vec ze on si dovoli vsetko 🙂 no co uz..a citala som na nete ze od kavy mozes zacat krvacat tak ju radcej nepijem .,,,

teuska
10. aug 2009

Matka to som citala aj ja a tiez ju radsej preto nepijem. Som si povedala, ze mi nechuti 😀

zucana
10. aug 2009

teus ja mam tiez vytok ale minimalny a biely...skoro presne ako podla cyklu ze sa meni hustota...

zoska
10. aug 2009

no baby ja sa nejdem zastavat kavy,tiez radsej nebudem okusat osud,ale pytala som sa na to dr. a ona vravela daco o mnozstve prijatych mg kofeinu, ze ak by som mala plodu uskodit musela by som pit 3 silne kavy denne... to mi nehrozí 🙂 obcas ked mi bolo tazko na zaludok som si dala deci kofoly a bolo fajn... no a teraz mam prvu kavu po asi 4och mesiacoch, malu sladku a s mliekom... dufam ze zaberie na tu hlavu ☹

matka331
10. aug 2009

a co pepsi a cola ....aj ta v malom mnozstve nemoze uskodit vsak nie?lebo ja milujem pepsi ...lenze dam si obcas tak deci a pol.....viac mi priatel nedovoliiii 🙂

zoska
10. aug 2009

jj kolove napoje v malom mnozstve tiez neuskodia 😉

matka331
10. aug 2009

tak to je supeer......nieco by som spapala alae ani neviem naco mam chuut 🙂 🙂 🙂

zucana
10. aug 2009

matka nastav si nastavenia aby sme vedeli v ktorom si tyzdni a odkial a tak 😉
je to hore pri uzivatelovi

matka331
10. aug 2009

uz sa stalo....

mmaarrttiinnaa
10. aug 2009

teuska ten vztok je uplne normalny ja mam od zaciatku take vytoky niekedy mam pocit ze som sa mormalne pocurala ja bez intimky neurobim ani krok ☹

olifcek
10. aug 2009

mati dakujem velmi pekne za radu x;o)

alex dakujem, a jo, viem ze v Ba je to viac veru x;o(

zoska jj, i moj zlatusik ide lietadlom, takze asi presne vies, ako sa citim, brm, brm ☹

zuci, ale u nas je strasna slabota s pracou, dobre platenou pracou, tu ludia bezne pracuju za 300eur v hrubom x;o( nebyt zeleziarni, tak priemerka vychodu je mizerna ☹ ☹ ale takto to zase skresluje 😖

jj, i mna nejak hlava niektore dni boli, ale tak neznesitelne, ze si neviem rady a najradsej by som ju vymenila...keby to slo, chjo

teuska, jo, i ja som to citala v odbornej literature pocas vikendu a je to v pohode x;o) ja ho sice nemam, ale zaujal ma nadpis, tak som uz precitala 😉

olifcek
10. aug 2009

jj dve salky kavy sa mozu, vraj x;o) ale ja nepijem uz asi tri mesiace, nechuti mi a basta 😉 😉 /psst, pravdou je, ze ju mam rada, chi/

zucana
10. aug 2009

😉 olif inak tu je teraz taka kriza ze velm ivela ludi nema robotu...v robote namiesto mna kym tam nie som prijali babu ktora sa tak tesila ked jej povedali,ze este ostava...
s platmi je to veru tak ale poznam aj firmy v kosiciach co davaju zarobit 😉

mmaarrttiinnaa
10. aug 2009

ja kavu vobec nepijem od kedy som tehu zacala mi z nicoho nic smrdiet a to som bola silna kavickarka take 4 silne denne chyba mi to ale staci ze rano zalejem manzelovi a uz mi dviha zaludok tak som teraz presla na karo vsak olif ? 😉

olifcek
10. aug 2009

mati a dakujem za odpoved na tu perinkku, takze urcite ju budem pouzivat i ja

matka331
10. aug 2009

ja idem za buduucim oteckom chichi..tak sa tu majte pekne .....zajtra popiseme papa

zucana
10. aug 2009

dobry vecer tak my ideme akurat vecerat...
inak moja svokra inak uzasna zena vie uzasne davat chrobakov do hlavy....som jej ukazala moje tehugate s tou latkou resp.gumou a ona zeby sa opytala gynekologa ci je to ok lebo ze ona ked bola tehotna s mojim svagrom - podotykam pred 43 rokmi tak jej doktorka povedala ze brucho ma dychat a nie je dobre mat na nom gumu...tak som jej povedala ze sa to predava v obchodoch a nosi to milion zien po celom svete a hadam taka guma co moze spravit...no proste uzas

mmaarrttiinnaa
10. aug 2009

zuci taku svokru ti nezavidim ja aby som s tou mojou nemusela byt tak sme si radsej postavili domcek sice nebyva daleko ale niesme pod jednou strechou a to je super 😀
inak dobru nocku ja idem spat lebo som strasne unavena este zavolam dcerke ako sa ma na tych prazdninach
majte sa krasne 🙂 🙂 🙂

zoska
10. aug 2009

tak sme sa vratili z nakupu, teda tu hlavu mi asi roztrhne ☹ drahy mi dal masaz krcnej chrbtice, ale pomohlo to len na chvilku... asi si pojdem lahnut do tichej tmavej miestnosti a snazit sa zaspat

olif, ja sa bojim menej ked ide letecky, lebo je to podla mna bezpecnejsie ako autom...minule siel 1000km autom do nemecka, to som sa riadne bala.... on sa sice boji lietania, ale ja so pokojnejsia ked cestuje vduchom 😅
ozaj ako bytiky??

zucana
10. aug 2009

akoze o na fakt nie je zla....pomaha...ale ona je taka zasadova a staromodna akoze ale iba v nazoroch lebo obliekat sa oblieka moderne a znackovo ale proste ona ma nieco zafixovane a tak to musi byt...tak ju vyvadzam z omylov a myslim,ze sa mi to takou prijatenou cestou dari 😀
napr ze moj muz mi bude s babom pomahat lebo podla nej muz ma byt v robote a zena sa starat i deti (ale aj robit) alebo ze lebo sa nemoze nasledne jest a robit s vajcom...atd 😎

zucana
10. aug 2009

lebo je leco ...

megg
10. aug 2009

ahojte, davno som tu nebola. Som poctivo oddychovala (aj od netu) 🙂 ako sa mavate? Mne uz nebyva tak casto blbo a celkom sa mi vypucilo aj brusko 🙂 Akurat zajtra to chcem povedat v praci...tak som zvedava.

olifcek
10. aug 2009

zucana x;) jo IT firmy x;o) takze si babe urbobila druhe vianoce? paradicka 🙂

mati caro? to je co, to ja nepoznam, chi chi... ale jo, je to fajn nahrada, chi 😉 😉 a bru nocku

zuci hech, dufam, ze je uz ten chrobak prec x;o) pani svokra to mala v minulosti ineeee 🙂

zoska no bytiky? dilema, ideme este kuknut zajtra a snad i pozajtra a paq uvidime. ten na fabryho nie je zly a tri izby budu stale troma izbami, no este chcem par bytov vidiet veru 😉
ja viem, ze lietanie je najbezpecnejsia doprava, alee...chjo....vnutorny boj so sebou samou mam, hech

zuci wow, leco som uz tiez daaavno nemala 🙂

megg no vitaj x;o) no ja chcem pocas dna spat a vecer som culejsia, hech...cize v praci trpim

blumka
10. aug 2009

ahojkyyyyyyyyyy....hlasim sa s KE 😀 drzte mi zajtra palce idem na NT 😉
este sa vyjadrim k perinke...nasa Terezka v nej spala do pol roka 😀 ... stale sa v noci budila svojimi ruckami, tak som jej ich zviazovala a jedine vtedy sa vyspinkala...perinka nam zaberala aj pri kolikach aj vtedy ked velmi plackala a nevedeli sme ju inak utisit. Vedela v nej aj rychlejsie zaspat...jednoducho sa v nej citila istejsie

olifcek
11. aug 2009

blum dakujem za odpoved na perinku x;o) a drzim dnes palce. tusim ides nejak na obed, ze?

vevoncek
11. aug 2009

dobré ránko

mňa včera tiež bolela hlava ale všimla som si že to ma vždy bolí keď som v robote lebo som tu vykrútená ako paragraf ja som si už asi 2x za celé tehotenstvo dala tabletky ale vždy len polku paralenu a jeden krát som sa vyspala z bolesti hlavy a inak ma bolí tak že sa to dá vydržať tak sa snažím nedávať si tabletky aj keď sa paralen môže
kofolu som začala piť až po prvom trimesti ale len tak pohárik za deň viac sa snažím ju nepiť a čo sa týka kávy tak tú som si kúpila bezkofeínovú pila som aj Caro ale to nemá tipicky kávovvú chuť ale Ricore mi chutí viac ako obyčajná káva zdá sa mi taká kávovejšia 😀

mi nemám autíčko z toho istého dôvodu ako olif proste zdá sa mi že je to vac nevýhodné ako výhodné, lebo ja by som ojazdené nekupovala švagriná tak kúpila a to po bratrancovy a to auto bolo komplet opravené a sa im stále kazilo a mali s ním len pantu a potom to všetko čo treba kupovať do auta benzín poistky platiť a keď by sme išli na dovolenku tak už sa platia cestné dani mimi SR a tie sú dosť veľké. Rada by som mala auto ale za takýchto podmienok a ešte k tomu keď máme všetko nablízku sa mi to neoplatí. Doktorka je blízko mesto obchody tiež aj keď niekedy na väčší nakúp je dobré mať auto a potom keď chceme ísť na nejaký výlet tak tiež ale keď chceme tak nám rodičia požičajú a pôrodnicu mám trochu ďalej od domu takže do pôrodnice asi tiež budeme požičiavať od rodičov auto

jja
11. aug 2009

Ahojte dievcence..tolko ste toho popisali, ze vas nestiham ani citat 🙂
ja som vcera musela ostat doma, tak mi prislo rano zle...zacalo ma pichat v podbrusku..ale tak silno, ze som sa ani z postele nemohla postavit...tak som cely den prelezala a dnes to uz je ok. mali ste niektora take nieco?

vevoncek
11. aug 2009

jja mňa to chytilo v robote a to som ani na WC nemohla ísť len tak som sa ledva šuchtala a sedela som len na jednej polke zadku čo ma to tak strašne bolelo ale to asi preto že bruško rastie teda aspoň ja si to tak myslím

ja som tiež asi pol hodinu najskôr čítala kým som odpísala včera večer som už nestihla, lebo sme robili kečup a potom som žehlila a bola som taká unavená a hlava ma bolela že som spravila len to najnutnejšie a išla som spať

olifcek
11. aug 2009

vevoncek jo mas recht, ze caro nema vobec chut kavy, ani len vonu..ale caro zase obsahuje i kofein...my ju pijeme v praci..teda ja uz nie, elbo mi pride moc aromaticka, hehe...asi za to moze malicke 😉

jja mna niekedy popichava, ale zatial nie tak, ze som z postele nevedela vstat. niekedy ale bojujem so sebou, ci ist do prace, alebo nie x;o)

vevoncek robite domaci kecup? da sa to kupit? ja milujem domaci kecup...

olifcek
11. aug 2009

zuci sa uz asi bali na dovcu, ze jo? x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre