Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

nedockava4
2. sep 2009

ahojte, tehulky...ja som na trippe cakala 3 dni

kakatka1
2. sep 2009

Ja som si volala na 9 den.

lienka2
2. sep 2009

fiha, nedockava, teda vy mate vybratych vela mien 🙂 sa neviete rozhodnut?

tri dni, tak to este nie je az take hrozne..

nedockava4
2. sep 2009

lienka...no, to su mena, ktore sa pacia mne
manzel chce dievcatko Zuzanu, no uvidime o tyzden na 3D, kto vo mne byva a podla toho vytriedime aj mena 🙂
pozeram, ze si z KE...ku komu chodis?

lienka2
2. sep 2009

tak ja som mala v menach jasno este som ani nebola tehu 🙂 hoci pre chlapca boli vybrate ine, nakoniec ma kamosky predbehli, tak som musela vymyslat nove.. 🙂
chodim k dr. bujnakovi mladsiemu, a ty?

nedockava4
2. sep 2009

dr. Muranska pri Zeleznicnej nemocnici....
chodis niekam cvicit?...lebo ja by som veeelmi chcela, len neviem kam

lienka2
2. sep 2009

na cvicenie nemam ani pomyslenie zatial, som rada ze mozem oddychovat.. takze ostavaju zatial iba prechadzky.. ale videla som v cakarni u dokiho nejake letaky ze cvicenie pre tehotne.. keď hodis do googla urcite ti nejake najde 🙂

nedockava4
2. sep 2009

takze ti este byva zle?

lienka2
2. sep 2009

zle uz nastastie nie, ale obcas ma prepadne este unava, a niekedy aj prechadzka da zabrat, dychcim ako keby som behala a nie chodila 😀
kedy si citila prve pohyby?

nedockava4
2. sep 2009

este ich necitim 🙂 nase mimi ma asi cas....ale zajtra idem k lekarke, tak som zvedava, co mi povie...veeelmi sa tesim, ze ho po mesiaci uvidim 🙂

vevoncek
2. sep 2009

katka ja nemám problém vydržať zatiaľ som v sladkom nevedomí a potom keď príde ten deň že mi povedia výsledky a buú zle asi ani tak nebudem stresovať, lebo viem že tieto testy treba brať s rezervou ale ak mi odporučia amnio tak potom už stresovať budem lebo toho sa bojím

aj ja som chcela chodiť cvičiť ale zatia som nemala kedy ísť sa opýtať ako to funguje a asi už ani nebude čas na to veď uvidím možno budem doma cvičiť podľa nejakej knihy alebo dvd

zucana
2. sep 2009

dobre ranko ... katka gratulujem k vysledkom...ja na moje AFP som cakala den 😎
inak logi ja som mala tiez hroznu noc...ale navecer pride maminka tak sa moooc nesim....
vevoncek ty uz citis pohyby?
ndockava tak daj vediet zajtra ako si dopadla...ja idem az 15.9. na morfo .
inak dalsi teply den....
blumi ja tu mam serialy a mozem si ich dat aj v naglictine aj filmy...mam taku telku a taky satelit 😉
a mne sa najviac paci dirty sexi money, jimov zivot alebo ako sa to preklada a potom mame ze fox retro (to su starodavne serialy z 80tych a 90tych rokov ) a tam mork and mindy a love boat 😀 ale to asi nepoznate 😅

lienka2
2. sep 2009

fuha, tak to si fakt dava na cas.. tak drzim palce aby sa coskoro ozvalo 🙂 ja este len zajtra zacinam 16tt, takze sa este nacakam.. ale bola by som pokojnejsia, keby som uz nieco citila, aspon by som vedela, ze je ok 😅

nedockava4
2. sep 2009

zucana...jasne, ze zajtra dam vediet, mozno sa aj dozviem, co cakame....hm, vcera sa mi snivalo s dievcatkom, tak snad bude mala Žužu 🙂

lienka2
2. sep 2009

nedockava, hodila som do google to cvicenie v KE a zopar stranok mi naslo, tak skus si pozriet 🙂

vevoncek
2. sep 2009

ja som cítila už od 14tt ale to bolo tak raz za deň potom dva dni nič a potom zase ale teraz už cítim aj viac krát za deň a už je to také intenzívnejšie ale sama som bola z toho prekvapená, lebo som nečakala tak skoro pohyby no naše dieťa bude asi tanečne nadané lebo akurát keď som si robila doma disco tak sa prejavilo

zucana
2. sep 2009

tak to bude moja menovkyna 😀 pekne meno ste si vybrali 😉
inak my povedzte ako mam prezit teplotny skos z piatka na sobotu: piatok hlasia 32 a v sobotu max 18 stupnov...

vevoncek
2. sep 2009

ja so mtiež nešla kôli tomu na tie cvičenia, lebo občas ma chytí taká únava že len spať a spať a ešte k tomu sme teraz makali takže som to zatiaľ nechala tak

zucana ani nehovor o teplotných výkyvoch, lebo ja to dosť pociťujem ráno codím do roboty na pol 7 a to je vonku 7 stupňov a poobede keď idem domov tak je 28 a viac

zucana
2. sep 2009

vevon abrusko si dala do februaroviek? aj vy baby ostatne?
tak to bude mozno chlapec vevi...sa vravi ze skor citit chlapcov ale to je tiez relativne ako vsetko ostatne co sa hovori 😉

nedockava4
2. sep 2009

lienka...no, pozerala som na to v Stonozke, tak uvidime...musim tam zavolat
vevoncek...wow, tak to je super, ze uz citis malinke 🙂
zucana...no, aj ja som Zuzana a manzelovi sa to meno paci (a pravdupovediac aj mne), tak ked bude dievcatko, tak bude Žužu...vsak, ze je to pekne meno?

zuzulik
2. sep 2009

ahojte tehulky, ja som to uz tak dlllllllho nebola resp. dlho som neprispela, ale citat sa Vas snazim pravidelne, aby som mala prehlad 😵 .
Vy asi doma ci v robote nemate co na praci, ze ?? 😉 ked ste stale na PC 😀
nedockava : ŽUZU je kraaaaaaaaasne meno 😉 😵

nedockava4
2. sep 2009

Zucana...tie teplotne vykyvy, hm...neviem...mne dost prekaza to teplo...ale vcera sme boli s MM v Tatrach a tam bolo uzasnych 17-20 stupnov...uplne iny vzduch....suuuper 😵

vevoncek
2. sep 2009

zacana a kde do februároviek? ja mám len vo svojom albume zatiaľ foto ale je tam len taká čo tam ešte nemám brucho a teraz chcem počkať ešte dva týždne a potom by som dala aj brucho a aj sono do albumu

no mne zatiaľ tipujú tak pol na pol jedna sesterka mi hovorila že sa jej snívalo že budeme mať dievča a zároveň kamošky mi vyrátali že chlapec takže necháme sa prekvapiť ale už som veľmi zvedavá už by som bola rada keby sme nevolali naše dieťa TO (stredný rod) muž väčšinou hovorí v mužskom rode a ja ho stále upozorňujem na to tak uvidíme

nedockava4
2. sep 2009

zuzulik....oooh, dakujem 🙂 no, ja som PN, takze viacmenej sa doma nudim....vsetko vyupratovane, navarene, hm...uz len PC mi zostava ako spolocnik a samozrejme VY, tehulky 😵

vevoncek
2. sep 2009

ja mám rada teplo keď večer idem od rodičov a nemusím mať ešte sveter oblečený ale zase nie veľké horúčavy ale také príjemné večerné počasie mám rada keď fúka teplý vánok a vzduch vonia od kvetov jej vtedy mám pocit ako keby som bola na dovolenke

zucana
2. sep 2009

a este krajsie je v taliancine: susanna (citaj druhe ako z a prve ako s )
ja som doma...uz na pred materskej...inak zuzulik ty mas taku tabulku s tymi mesiacmi...ja uz tomu nerozumiem lebo to mi pise ze som v 19tom tyzdni a na academy 19ty tyzden je piaty mesiac a piaty mesiac na academii konci 20tym tuzdnom a tak neviem podla ktoreho to je...lebo potom tehotenstvo trva skoro 10 mesiacov

vevoncek
2. sep 2009

ja sa zase v práci nudím šéfku nemám v robote a ja mám takú robotu že na jar a jesen je najviac roboty takže ja doma čas nemám to si vždy niečo ale v robote vypisujem o 106

maculik
2. sep 2009

nedockava, ja som Adelku zacala citit az na konci 20.tt, tak ty mas este cas 🙂
zuci, tak to budete mat riadny skok, no teda.... Daj pozor, aby si neprechladla, lebo teda 14st rozdiel uz teda fakt citit.. 😒

zuci, tehu trva 10 lunarnych mesiacov, alebo 9 kalendarnych. Tych 10 lunarnych je vlastne 40t.

zuzulik
2. sep 2009

nedockava a mas aj nejake problemiky,ze si PN ,alebo si si chcela odpocinut??
ja budem "predpokladam" tiez od 11.9. na PN a budem sa venovat len babatku, manzelovi, psikovi a domacnosti 😀 😀 😀

maculik
2. sep 2009

vevon, tak ty si tu aku vecernu atmosferu nahodila... presne to milujem aj ja, ked pridem k nasim domov (co teda tento rok vychadza len 3x ☹ , tak to sa neviem dodychat toho vecerneho a ranneho sviezeho vzduchu, a este ked je po dazdi, no paraaaada. Ja mam najradsej jar a jesen, ale jesen tu skoru, nie tu, co uz prechadza do zimy.

Ja mam v praci toho dost, ale teda nejaka som tieto dni leniva a nevyspana, tak si robim caste prestavky a vzdy kuknem sem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre