Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
13. jan 2010

zuci, drahému si mala niečo namiešať do večere 😀 napr. diazepan

suzon78
13. jan 2010

zuci už sa ti to kráti o chvíľu už ideš na kontrolu, držkaj sa a daj o sebe vedieť...

zucana
13. jan 2010

jojo akurat mi volala segra a chcela mi rozpravat o porode jej kamosky o bolestiach o siti tak som ju poslala kade lahsie...

zoska
13. jan 2010

zuci ...no ale nedodrziavas rozvrh... ved segra ma este skusky a muz futbal, to si ako predstavujes? 😀 😀

matesl
13. jan 2010

garon, inak vies si predstavit, ze by sme sa fakt stretli vsetky v jednej vzdycharni, kecali hovadiny a rehotali sa medzi kontrakciami, asi by lekari boli z nas na prasky...usmev na tvari...slzy v ociach od bolesti...
no tak to by som tam ani muza nepotrebovala....noooo, co baby???? 😀 😀 😀

garonka
13. jan 2010

mates joj až mi zabehlo 😀 😀 😀 a mm na mňa pozera či mi šibe 😀
a ešte by sa aj babätka rehotali a boli by sme v spravach ako ,,najblaznivejší pôrod februaroviek" 😀 😀 😀

zoska
13. jan 2010

baby vy na com slapete? 😀 😀

blumka
13. jan 2010

😀 😀 ale tu je veselo 😀 😀 😀
zuci ides? drz sa 😉

garonka
13. jan 2010

zosi ale rozvírime tu trocha humoru ale mates sa trafila do čierneho 😀 😀 😀

garonka
13. jan 2010

zuci držím prstíky a očakavame potom newsky čo a ako joooo?

zucana
13. jan 2010

baby vy fakt na com slapete? ja som si slahla trochu cukru ze akoze energia 😀
zosi veru nedodrziavam...a zajtra ma ist svokra na vylet 😅

maculik
13. jan 2010

jej kocky, tu je nalada 😀 No ja uvidim, ci vydrzim do polnoci, ale ak hej, tak urcite nakuknem, a ked nie, tak prva vec rano, ked vyprevadim tych mojich dvoch do prace a do jasli. A mozno od zvedavosti nakuknem v noci v ramci cik pauzy, lebo mne to urcite v noci napadne, ze ci uz je Viki na svete
😵 Zuci, drz sa a daj urcite vediet, jo?

garonka
13. jan 2010

a ja budem celu noc nalepena na skle a čakať na spravičky 😉
mates ušla ta asi fakt rozmyšľa o spoločnych pôrodoch 😀 😀 😀

zoska
13. jan 2010

he he zavislačky riadne 😀 😝

matesl
13. jan 2010

no co uz...asli nam to uz lezie na mozog...organizmus sa brani stresu...tak miesto na porod myslim na blbosti...bo sa toho tiez bojiiim..aaaaaaaa

no ale realne by sme usetrili 16 eur za otca pri porode a mozno aj 100 za epi...a mozme si nieco pekne kupi na seba, ked budeme po porode 😀

zuci, ja som si kupovala do nemocky balicek hroznoveho cukru...a upozornila ma lekarnicka..ze max 3 denne, lebo ma moze prehnat...to by bolo aj fajn, ani klistir by nebolo treba...

zucana
13. jan 2010

no vsak pokusim sa 😀
odjizdime az o osmej....muzik rozhodol lebo ze doktor povedal ze medzi osmou pol deviatou a v nemocke sme za 7 minut....
inak ziadny vytok....zasa toho ruzoveho s takou malilikou trobkou krvi bolo len jednorazovka...
dik babce za palceky 😉

maminnka
13. jan 2010

dobre da bavim nad tymi hriankami s prazenicou 🙂 je tu este niekto, kto takto "nizkokaloricky" veceria o osmej vecer?

zucana
13. jan 2010

tu nemaju hroznovy cukor...uz som zistovala...tu nemaju nic..ak som si dala 2 lyzicky cukru ...a prehnat by ma tiez veru este mohlo...mam este na plane o 10 minut wcko skusit 😎

matesl
13. jan 2010

a teraz teda jedna vazna otazka....

vsimla som si v poslednom case, ze mi piska v usiach...mavate to niektora?
tlak mam u lekara 1208/80...takze to nebude vysokym tlakom...myslite ze to tym prekrvenim? ze by to po porode preslo?
neviem ci to mam riesit...ci cakat

maculik
13. jan 2010

matesl, ten hroznovy cukor je dobry napad a este k tomu je chutny, ja to mam velmi rada. Ale este ma z neho neprehnalo, a to bezne zjem jednu tu rolku na posedenie 😅

No, idem chystat malej mliecko, som ju teraz po velmi dlhom case umyvala ja a som sa zhrozila, aku repu mala za usami, tak som rovno manzela sprdla, ze miesto tych srandiciek, co tam vyvadzaju, nech ju sem-tam aj za usami umyje 😠 😀

zucana
13. jan 2010

aj mne niekedy piskalo....ale od coho to teda neviem....

vevoncek
13. jan 2010

ahojte ja som tu už dlho nebola si ma už ani pamätať nebudete 😒

zucana
13. jan 2010

pamatame vevon...ako?co nove?

zoska
13. jan 2010

zucik
tak vykročte tou spravnou nohou...cely den som mala pocit ze rodit este nebudes, ale teraz sa ten pocit meni, ze uz to bude coskoro.... 😉
tak vela stasticka a ked sa bude dat tak cakame netrpezlivo novinky 🙂

martulanr
13. jan 2010

zuci neprehana ta?

vevoncek
13. jan 2010

ale to rýchlo uteká že za chvíľu sa tu budeme stridať zo zážitkami z rodenia 🙂

blumka
13. jan 2010

aj mne piska hocikedy ale to aj pred tehu, tak neviem ci to suvisi 😅
ja mam tiez rada hroznovy cukor a tiez zjem viac ako 3 ks na den a nic 😅
vevoncek, pamatame coby nie, ako sa mas?

zoska
13. jan 2010

vevoncek ty si tu teda fakt dlllho nebola... kde si sa flakala? 😉 vsetko o.K?

zucana
13. jan 2010

marti nie...ale ked som sla na wcko tak trosku aj taky tlak bol..ale nejedla som toho vela...teraz mam trochu vetry 😀
marti na tlak soms a ta pytala...ci ti nic nevraveli...ty si mala tiez 140/90 nie?

vevoncek
13. jan 2010

máme sa super keď vám mám pravdu povedať ani neviem ako to rýchlo utieklo a ani neviem čo som robila celé tie dni ale ubiehalo mi to veľmi rýchlo.

sme v poriadku teraz sme boli na prietokoch a ozvách všetko je v poriadku všetko je úplne ukážkové teraz mi doktorka povedala že je malý nizko na hlavičke sa jej nedali pozrieť cievky ale potom sa jej to podarilo a trochu mi tvrdne brucho ale to mi robilo celé tehotenstvo lebo som nesedela stále na mieste ale tvárila som sa ako že tehotenstvo nie je choroba keďže som nemala žiadne problémy

teraz cvičím s epinom neviem či to poznáte a chodila som aj na predpôrodnú prípravu a cvičiť s tehotnými

ale vy sa pochválte ani neviem čo máte nové

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre