Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
24. okt 2009

garonka a tebe sa dobre na chrbte spi? ja akonahle sa dam na chrbat tak mi zacne byt nevolno..tak sa obraciam na bok..
ja byvam v Krasnej 😉

garonka
24. okt 2009

ja zbožňujem spanok na chrbte ale malemu to nevyhovuje 😒 a pod hlavou mam veľký vankuš a ešte 2 male vankušiky a vankuš na kojenie medzi nohami 😀

hi v Krásnej, bývala draheho babka 😉

janielah
24. okt 2009

ja som uz tuuu, granado, teraz si kam ty zasa zmizlaaaa ??? 😒

granado
24. okt 2009

file:///C:/Users/hrotka%20stefan/Documents/Downloads/quads.wmv

blumka
25. okt 2009

dobre ranko...dobre ste sa vyspinkali? o hodinku dlhsie 😉

matka331
25. okt 2009

ahooj.....blumi ja som sa nevyspala dober v noci som nemohla spinkat ,.,,, 😒

blumka
25. okt 2009

mati skoda...ja zatial spavam dobre ale viem, ze v tehu je bezna nespavost 😒

matka331
25. okt 2009

no a mne uz niako neni dobre ani na chrbte ani na boku ....a to ma mamka povzbudzuje ze neboj bud rada ze len tak lebo ze to bude este horsie :0 🙂 🙂

zoska
25. okt 2009

ahojte,
mne sa vynimocne spalo celkom dobre 🙂
včera ocino oslavoval okruhle narodky, tak som este teraz prejedena, a ked sa pozriem na zakusky v chladnicke tak akosi stale neviem odolat...ale uz sa musim krotit 😉

ywonnee
25. okt 2009

dobre rano kocky.... aky je dnes u Vas den??? u nas strasna hmla nejakoé sychravo... neviem ci sa mi dnes bude chciet pustit do opravy auta....

ja od malicka spavam na chrbte alebo na brusku a este celkom mi to ide aj teraz (teda na brusku uz nie 😅) ale musim mat 2 velke vankuse inak ma maly ide ukopat... na boku neviem zaspat ani za svet....

loginka
25. okt 2009

cafte!
ja som nasilu lezala este v posteli, aby som nevstala prilis skoro
inak ja lezim aj na chrbte, trosku podlozena vankusom a mali zatial neprotestuju
kopkaju viac ked som na boku a tiez tak navecer ked si lahnem

tak vajicko ci vacsia sedacka? ja mam prenosne tasky, tak mozno tie autosedacky ani nebudeme vyberat

blumka
25. okt 2009

u nas je po dlhom case krasne slnecno...len skoda ze ocinko nam poobede odide a vrati sa az zajtra podvecer...

loginka
25. okt 2009

a tu je tiez kraaaaaaaaasne 😎

blumka
25. okt 2009

logi, prenosne tasky nie su bezpecne...v pripade havarie ti vobec nepomozu..
ja som uz pisala, pre Terezku sme mali vajicko, potom ked z neho vyrastla sme kupili vacsiu autosedacku 😉

mmaarrttiinnaa
25. okt 2009

ahojte este k tej sedacke lebo vecer som uz zaspala a neodpovedala som nieje nijaka znackova je tam znacka Fibo kupovali sme ju v polsku to najnizsie nastavenie uplne kopiruje vajicko ma vsak tu vyhodu ze ked bude mat malicky viac ako 10 kg nemusim vajicko menit za novu sedacku ale si nastavim do inej polohy a zas bude dobra ma vsak aj tu nevyhodu ze sa pevne montuje do auta a neda sa potom vyberat ako napr. vajicko ale ja mam na take prenasanie super fusacik takze tak uz som do nej skusala dat aj novorodenca aj rocne babo a obom vyhovovala

ywonnee opravit auto ? ty ? ja by som sa do toho bala pustit mas moj obdiv 😉

zoska taky problem mam aj ja od dnes som si povedala ze budem jest normalne a nie stale ked na nieco pozriem ale neviem odolat uz uvazujem aky kolačik upeciem 🙂 🙂 🙂

zatial sa lucim ideme do kostolka poobede sa este objavim peknu nedelu prajem

ywonnee
25. okt 2009

ako Vam zavidim to pocasie.... u nas bolo vcera pekne slnecno, tak sme to s malou vyuzili a boli sme von skoro cele poobedie...

loginka myslim ze zo zakona prenosne tasky do auta uz nesmu... aspon tak som to citala niekde... a vy budete mat chlapceka a dievcatko???? moja sestra ma tiez tak ako Ty a mala som tu cest im byt krstnou mamkou.... su roztomili ale vobec si niesu podobny ani za mak....

ywonnee
25. okt 2009

mmaarrttiinnkkaa ja ani nie ja len nahodim baterku , nalejem do nadrze benzin a pokusim sa odviezt auto ku svokrovi.... treba tam vymenit cely chladic a termostat a do toho sa ja nepustim... hehe keby to bola skodovka tak ano ale do mojho oplika si netrufnem.... ale iste budem asistovat lebo to je tiez moje dietatko a rada sa sprtam do aut 😀

ewelyne
25. okt 2009

ahojte baby, pekny dnik je tu 😉

ja si tiez neviem najst polohu casto a som casto taka unavena ze az preunavena a nemozem z unavy zaspat,
tak potom robim samanku po nociach a robim si caje a natieram sa olecekom a pustam aromalampu-
len nech rychlo zaspim, a inak tie oleje mi pomahaju 😀 taky fetak 🙂

tie autosedacky, to vajicko je na zaciatok super, a potom kupit vacsiu....
ako pisala blumka, cim vacsie rozpatie, tak tym menej spolahliva, my sme potom kupili RECARO ked podrastol
a sme velmi spokojni-ma aj bocnice dvojite proti bocnemu narazu a ked som videla tie "plastove otvorene" ako papierove , kde dieta nie je z bokov vobec chranene .... 😖
logi to je jedno na ten rok, chicco, maxi cosi, peg perego, strochenwiege...ak to nebudes mat ku kociaru tak fakt je to jedno...

jani tak to je dobre, ze ste to takto dobre vybavili, a to ste kupovali cez bazar a ona vas tak okaslala? ako ze to nebol origos ??? a aky kociarik tereaz budete kupovat ?😉

ywonnee, ty sa chystas opravovat auto? 😉

inak nas drobec dostal v piatok zo skolky takeho velkeho somarika, ktory sa vola Zvedavko a vsetko musi vidiet,
ako u nas prebieha vikend a a drobec s nim vsetko robi a stara sa o neho a teraz asi ideme na vylet pozriet kozicky na farmu a ja sa tesim na bryndzove halusky 🙂 a je tam taky pamatnicek, kde sa dava foto a pise sa ako sme spolu so Zvedavkom prezili vikend 🙂 no takze mam na vecer robotu 🙂 sa s tym bavkat.

garonka, tip top je blizko toho kruhacu, ci hodin? ja som byvala tiez v ke, a pri hodinach mam kamosku a jednu aj na braniskovej 🙂

ewelyne
25. okt 2009

zoska, to ja vzdy ked idem okolo cukrarne, neodolaaaaaam... a nakupimsi kopec kolacikov 😀

mmaarrttiinnaa
25. okt 2009

yvonnee aj ja mam oplika dostala som ho pred rokom od manzela je presne take ake som chcela perfektne auticko ja si tak na nom trufnem natankovat o vsetko ostatne sa stara manzel 😉

ywonnee
25. okt 2009

mmaarrttiinnkkaa ja som ho dostala ako dar za prvorodenu pravnucku od mojej starkej.... nebolo nove ale najlepsie s tych co ma ona... mojmu to moc rada nedavam do ruk lebo je to automat a on je zvyknuty na manual... moj ex bol tiez tak, pokazil mi ho,vratil a teraz nema ani v pazi zaplatit vyzivne kde to este servis.... ece ze mam teraz supis svokra tak mi to opravi... a aky mas oplik??? ja opel astra sedan kraaaasne strieborny... hodim foto do albumu ako som ho dostala

janielah
25. okt 2009

ahojte babky, dobre ranko.

ewe, ano, to bol pouzivany kociar, cez obrazky sa nam pozdaval, tak sme sa vydali na cestu a sli pre nen.
No az doma som to cele obzerala, ved pred sa to az tak nedalo a vyzeral dobre, a zistila som, ze to nie je kocar na trojkombinaciu, ze je to len sportovy, a tie ostatne casti kupovala zvlast. Preto to tam nesedeló, aj vanicka aj vajicko sa hegali dopredu i dozadu, zeby to dieta mohli i vypadnut..
ale stastie ze vratila peniaze, len mam obavu, ze ktora jej to teraz kupi, ze sa tak okasle ako my.... 😒

teraz zaciname aj s granadko odznova, hladame a hladame po bazaroch... ☹

matka331
25. okt 2009

juj aj u naaas je krasne slnecno moj milasik isiel na huby do lesa...som chcela ist sniiim ale nebudem riskovat pretoze by som sa mohla niekde smiknuut alebo spadnut a to by som nechcela a tak ani on ma nechcel zobrat zo sebou.....
garonka ja s mojim priatelom sme chodili na obedy do tip topu dober tam varia ....

loginka
25. okt 2009

to som nemyslela, ze by v aute boli len v taskach, bohvaruj, myslela som na prenasanie a sedacky by tym padom mohli byt na pevno

loginka
25. okt 2009

matka aj ja milujem chodit na huby, ale teraz len houby doma 😅

zusika
autor
25. okt 2009

ahojteeee... peknu nedelu vam prajem.... ja ju mam pracovnu - do cca 16.0 😒

mmaarrttiinnaa
25. okt 2009

ywonnee ja tiez nemam orginal nove auto zohnali sme ho od jedneho co si chcel kupit vacsie je to opel korsa zelena aka pekna mala sikovna akurat pre mna a dva autosedacky dozadu maneze ma svoje do toho mojho ani nevojde haha lebo ma pomali dva metre na moju vysku je ako ušite

zucana
25. okt 2009

peknu nedelu babce...ja som sa vyspala na 2 veci...spala som v obyvke lebo muzik ma nadchu....a vobec som sa nevyspala...
no vidim to este na dnesnu noc...
ideme akurat na obed k svokre oni totiz na moze nardodky oslavovali vyrocie 42 rocne...
inak tu je slnko a bude asi 20 stupnov...ale muzik musi lezat ! 😎

janielah
25. okt 2009

zuzi, ty mas komplet maroda doma...noha, nadcha 😒

zucana
25. okt 2009

no jojo jani je to blbe...ale co uz narobim...teraz cakam na pyre kym sa dovari som neskoro ho dala varit... 😕 a o jednej mame byt dole

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre