Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
6. feb 2010

maculik maly aky krasny aj adelka a ty uz aka si chuda

lenica81
6. feb 2010

kati, ja skoro kazdy den si v priebehu dna schrupnem, niekedy skor, niekedy neskor... a potom bez problemov o desiatej zalomim... len keby som nechodievala furt na wcko... 😒

zoska
6. feb 2010

kočky pre dnesok sa lucim aj ja...idem do sprchy a venovat sa tomu mojmu umyvacovi okien 😀
sladke sny

lenica81
6. feb 2010

dosiel mangel, tak ja na dnes koncim... pekny vecer este a dobru noc... 🙂 zajtra asi nestihnem nazriet, mozno len precitam... tak hadam mi nieco dolezite neujde... janka hadam mozno aj porodi... ci... drzte sa...

katina2209
6. feb 2010

tak papa a dobru noc a malo chodenia na wc 🙂

suzon78
6. feb 2010

macu aký je Peťko krásny a aké má dlhé a husté vlásky 😵 Krásna rodinka ste, sranda Adelka blondínka a Peťko má hnedé vlásky...Adelka je asi viac na ocina a Peťko na teba, že?

kati aj ja si občas schrupnem, ale zvyčajne potom bývam ešte viac oťapená..ale v noci spím i tak...na WC chodím niekedy aj 4 krát v noci.

zucana
6. feb 2010

dobru babky...ideme aj my...mala asi zaspala...dufam teda..idem umyt a zalahnut kym spinka...
maci tak nasi mozu spavat spolu 😀
inak ta kamoska co tu bola tak je v 10tom tyzdni cakaju druhe babo moc sa tesia a ma sa narodit v auguste tak budu rovnaky rocnik 😉

suzon78
6. feb 2010

Dobrú nôcku Vám babenky..idem aj ja, manžel už kričí na mňa 😉 , zajtra ma čaká riadenie, dnes sme všetko nestihli a znižoval manžo strop v kúpelni a je tam všetko špinavé a nakvapkané od farby, tak máme čo zajtra robiť 😒 idem búvať skôr..pekný zvyšok večera papa.

alex
6. feb 2010

no všetky už idete do hajan, tak idem ja teda k telke. Dobrú nocku! 🙂

maminnka
6. feb 2010

moje brucho je tabu pre kazdeho okrem mojho muza a syna. Ani mame nedovolim, je to mi to fakt neprijemne.

maminnka
6. feb 2010

vsetky ste sa rozlucili, sama so sebou si pisat nebudem 🙂

matesl
6. feb 2010

este som tu ja 🙂
robim si poriadok na farme na 🙂 fcb, bo mi uz kamoska pisala, ze si myslela ze som rodila, lebo tam mam vsetko pokapate 😀

janielah
7. feb 2010

Dobre ranko, tak sa hlasim, zasa akokeby sa ani nechumelilo .. 🙄

uz som z toho cakania unavena, tak len aby ste vedeli, lebo vas len citat budem, nech vam tu nekazim naladu 😢

martinaj
7. feb 2010

ahojte 🙂
jani, neboj zajtrajsok sa blizi 🙂
ja som tiez 2v1 a este asi aj dlho budem 😀 mne naozaj nic nieje, nejako sa mi polepsilo posledne 2 dni 😉

blumka
7. feb 2010

jani...prestan sa na to tak sustredit a ono to pride..pre malicku je najlepsie vnutri..ona vie preco je este tam 😉 Ja som terezku prenasala 8 dni, tiez mi uz z toho svitorilo ale nic sa tym nevyriesilo...len som mala zlu naladu 😉

janielah
7. feb 2010

a moze mi potroske plodova voda odtekat, alebo som uz total debil? sa mi zdalo vcera v noci a aj dnes v noci...

co v takom pripde?

matesl
7. feb 2010

jani,

uz aj supi sa na teba pytala, ze co...a ja ze teda nic 😉
viem si predstavit ako cakas, ja som len v 38ttt a tiez cakam, lebo noci su uz hrozneeeeeeee, pri kazdom pohybe som hore, bo si brucho musim podkladat 😅

a marti, nebyva to tak ze pred burkou ticho...hmmmm??? 😎

garonka
7. feb 2010

dobre ranko 🙂

jani to príde samo uvidíš, malej je v brušku dobre 😉

zuzulik
7. feb 2010

dobre ranko 😉
v prvom rade gratulujem Supi k Emicke, nech je malinka zdrava a Ty nech mas vela mliecka 😵
Macu, tebe svokru nezavidim...ja by som ju uz asi davno poslala domov ako znasat taketo chovanie :urazanie a pod. , kde je potom ta pomoc, ked okolo nej musite obskakovat ako kolo maleho decka... 😕

a idem citat dalej... 😉 😀

katina2209
7. feb 2010

Dobre ranko no kto nam ide dnes rodit? 🙂 Dnes dalsia taska noc 4 krat WC ledva som sa postavila uz je to horsie uz som nevladny tulen 😀

katina2209
7. feb 2010

Uz mi pise 39 tyzden to uz aby som isla 🙂

jja
7. feb 2010

Jani, nebud smutna...som tu este s tebou aj ja 🙂

garonka
7. feb 2010

kati a ja zas odkladam 😀 chcem datum 12.2 to mam v piatok kontrolu v nemocke tak som zvedava 😀

inač mam tri časaky Mamina, Mama a ja, Dieťa a neviem ktory mam prvy čítať, môj drahy mi nakupil časopisy ako blazon 😅

matesl
7. feb 2010

kati, presne jak ja...kym sa vymotam z postele, vzdycham uz jak keby som mala rodit
uz aj moj muzik, co mi do teraz hovoril, ze nech pekne vydrzim do konca sa nado mnou zlutoval a prial by mi porod, ze ked vidi ako uz trpim ;)

katina2209
7. feb 2010

Neboj garonka zober si so sebou do nemocky tam precitas 🙂 Matisek mne muzik hovori nech uz idem aby som bola do 13 spat lebo ze je otvaraci ceremonial olympijske hry a to on musi vidiet a potom mi hovori,ze dufa ze nebude otvaraci ceremonial v nemocnici 🙂

katina2209
7. feb 2010

Mne sa uz paci aj 10.2. 🙂

garonka
7. feb 2010

keby sme si tak mohli datumy vybrať nie? 🙂 🙂 🙂

katina2209
7. feb 2010

No veru povedali by sme tym nasim milacikom teraz a isli by sme to by bolo super 😀

katina2209
7. feb 2010

Co budete dnes varit ja idem robit hovadziu polievocku a pecene kuriatko asi 🙂

maculik
7. feb 2010

ahojte,
tak dnesna noc bola lepsia, asi 4-5x som kojila, ale uz bez toho revu, ako minule. Aj som medzitym pekne pospala. Dokonca ani negrcal, len tak normalne si odgrgol. A ani pri prebalovani nereval (musim pouzit slovo "revat", lebo pri prebalovani to nie je plac, ale rev 😅, dokonca ani rano, ked som mu cistila pupcek /v noci mu odpadol/. Tak hadam bude lepsie.

suzon, no dost som slaba, ale ja som stratila dost krvi, ked som porodila placentu, takze asi potrebujem aj zelezo. Uvidim potom. A hlavne spanok treba, co ja som doteraz velmi nemala, aj ked tato noc bola lepsia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre