Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
9. feb 2010

olif jasne, prekočíkujeme cele Košice 😵
a to už tvoja mala bude loziť a my? ešte ani sedieť nebudeme 😀

garonka
9. feb 2010

mates a ty by si už šla i teraz nie? 😅

garonka
9. feb 2010

macu tu poletuje snežík ale ja by som už chcela jaro a krasne teplučko a slnečno ☹
toto počasie ktore je teraz je deprimujuce

garonka
9. feb 2010

zuci ako zvladaš varenie, upratovanie ? da sa to zvladnuť? ja ani nepamätam kedy som varila a kym po pôrode zabehnem do systemu sa bojím aby som z toho depresie nedostala 🙄

silta
9. feb 2010

ahojte.tak my sme uz doma len nic nestiham tak vas len jednym ockom kuk 🙂 potom sa ozvem viac a pridam foto.maly je velky papkac 😀

olifcek
9. feb 2010

mne keby mala spala pocas dna inde ako na rukach, ci vedla mna...chjo... 😔

matesl
9. feb 2010

garon, asi hej, mna to uz na tulena nebavi ☹

garonka
9. feb 2010

mates že tuleň 😀 ja som podľa mm hrošica a aj riadne pyskata 😀

zoska
9. feb 2010

no ked o vareni tak akurat robim čínu... povysavala som a umyla dlazky, ale mam taky mop co robi na zemi mapy, takze tie podlahy vyzeraju strasne 🙄 ale kaslem na to, aspon su ciste

dnes mam strasnu naladu, furt mi je do revu 🙄

garonka
9. feb 2010

zosi aku vodu davaš, horucu? ja davam vlažnu lebo od veľmi teplej som mala tie šmuhy
a keď drahy umyje podlahy je jedno aka vody šmuhy su furt 😠

ja som mala včera bojovu naladu, je to normalne, že mi vadilo, že chce drahy spať? a ja nie? 🙄

matesl
9. feb 2010

zosi, aj mne je nejak divne...ale to asi tym pocasim...ako este vladzes tolko veci, mne uz sa fakt nechce, radsej idem na chvilu do prace medzi ludi

garon, a aj to ze chodim v jednych monterkovych riflach, jednych cizmach, asi 2 trickach - muzivych, jednej bunde-muzovej, proste hroza...uz chcem chodit v normalnych veciach a nie vo vreci

a dnes mam teda aj ja poriadnu depku...fuj

matesl
9. feb 2010

GARON JA MYSLIM, ZE JE NORMALNE AK TI TERAZ VADI UPLNE VSETKO 😀

garonka
9. feb 2010

mates tie raperske širokanske rifle mam i ja do ničoho nevojdem, oblečiem jedine na seba len 3 normalne pulovre obujem jedny širokanske rozčaptane topanky a svoju bundu ani nezapnem na zips len gombíkami hruza,
a to ma ešte v sobotu pozvali na ples preboha

garonka
9. feb 2010

mates len my sme sa pohadali ja som z nervami v koncoch odišla do obyvačky a trucovala som až som sa hanbila, bože ten chlap chodí do prace, navaril, požehlil a volal ma poďme si pekne ľahnuť ale on zaspal tak som taky cirkus robila, to som nikdy taka nebola, a riadne mi preskočilo, lebo i psovi som nedovolila spať 🙄

zoska
9. feb 2010

aspon ze v tom nie som sama...asi je cosi vo vzduchu...

garon dala som teplu vodu, nie horucu...ale toto je urcite mopom...prvy bol lepsi, len sa pokazil, potom som kupila taky sklapaci aj s vedrom, ale ma hrubu tu frote cast zle sa to zmyka a preto sa robia cmuhy...asi kupim este jeden mop, taky ako predtym...

no tak ja som si uz dnes aj porevala...na chvilu pomohlo, ale dnes je fakt zvlastny den

mates, ja tiez chodim v piatich kusoch oblecenia posl. mesiac minimalne, uz mi z toho hrabe a ked si daco operiem, tak sedim doma, lebo nemam ist v com 🙄

garonka
9. feb 2010

k tomu ma včera i svokra vytočila poriadne lebo zima a ja chodím rozopnuta no načo sa do mňa stara, dosť protivne mi to vytkla ale brala som to s humorom prišla prave z očkovania proti prasačej chrípke 😀

joj ale stale tu žalujem 😔

garonka
9. feb 2010

zosi ten mop mame i my, taky zeleny a ten zle umyva podlahy my mame šmuhy furt

zoska
9. feb 2010

no gaon tak muzikovi to vynahrad...lebo tomu mojmu preskakuje v poslednej dobe asi...
ked som mu uz asi treti raz vycitala ako sa spraval v nedelu, ze tri hodiny na mna cumel ako vytieram prach a upratujem kuchynu a nic nepomohol, tak mi povedal, ze som nejaka cudna v posl. case...

akoze som vybuchla, som mu povedala, ze do 7meho mesiaca mi nemusel nic pomahat a teraz ked uz nevladzem tak ho musim poprosit o pomoc a ze ma to uz nebavi, ze neurobi nic sam od seba...ved ma preboha oci a vidi co treba urobit 🙄

.........skoda reci, to by bolo na roman....a este k tomu vsetkemu som vystrasena z porodu a vsetkeho co nastane potom, hormony so mnou riadne plieskaju, ale vysvetli chlapovi, co od neho chces....

garonka
9. feb 2010

zosi joj a u nas to je opačne on zas porobí všetko sam o sebe do postele ma posiela nech mu nezavadziam len mne začína poriadne v tej hlave prepínať, vadí mi ako žehlí, vadí mi ako umyva podlahy, a vadí mi že ešte divne na mňa pozera, bože a to by som mala byť rada
to sa neda nič proti tym hormonom robiť a som zvedava ako zvladnem po pôrode keďže nerobím nič to keď upadnem do popôrodnej depresie tak ďakujem pekne 😠

ale zas ak sadam do auta musím si pomôcť sama lebo vtedy mu nedôjde, že neviem sadnuť pohotovo keď zastaví na ceste a auta chodia a ešte sa nahnuť a zavrieť dvere

no tvoj mm to berie asi tak ak si zvladala do 7 mesiaca tak zvladneš aj teraz strašne a po pôrode dufam, že ti bude pomahať

matesl
9. feb 2010

garon, to uz nam sibe z toho vsetkeho...ja si stale hovorim, nechaj muzika nech oddychuje po praci, ale ked vidim, ze tiez sa vysavaca nechyti a handry v kupelni, tak ma ide rozhodit, ale drzim sa, lebo fakt sa snazi a verim ze aj on je unaveny....

zoska
9. feb 2010

no dufam garon, berie si dovolenku na cas ked pojdem do porodky a na tyzden po prepusteni z porodky, potom pride mamina moja na tyzden...takze na rozbeh to bude fajn...

ibaze ked ja poviem mojmu muzovi poviem ze ma cosi urobit a on ostane sediet tak mu poviem ci sa laskavo zdvihne a urobi to a on sa oduje a povie ze to urobi ale nie hned...aby na nasral (s prepacenim)

nerad upratuje pri mne lebo aj ja ho furt buzerujem ze to robi zle...no ale ked vidim ze s jedenkrat namocenou handrou je schopny vytriet celu miestnost tak ma ide porazit...a prach utrie asi tak ze vezme papierovy obrusok- jeden- a nim poutiera tri policky...akoze handra, vedro s vodou a pronto mu nic nehovoria...

uz sa zacinm na tom rehotat 😀

garonka
9. feb 2010

mates praveže ten môj porobí všetko ale nie tak ako mne to vyhovuje, ja si pripadam ako chora na hlavu nie aby som bola rada ale furt do neho rypem a v noci to bol vrchol toho všetkeho keď mi vadilo, že zaspava tak sa mam ísť liečiť bože dufam, že budem snaď normalna 🙄

matesl
9. feb 2010

garooon, ale ved ho uz nebuzeruj tolko...ved on aj zehli?????

moj to v nedelu skusil ked som zehlila, ozehlil si 2 stare tricka a ked narobil kopu pukov vsade, povedal, ze tak toto on asi nezvladne, ze na to nema ;)
ale riady ja neumyvam a ani neutieram, navari....ale ostatne tiez musim povedat a aj to odklada do poslednej chvile 😖

zosi, mam este jedny tehu gate, ktore obleciem, ale nemaju traky a smykaju sa mi z brucha, tak som z nich na prasky a nosim len ked si toeto operiem.

a uz ma nebavi ani sa namalovat ked idem von, vlasy do copu a nech mam pokoj...uplne ze kaslem na to, bo ma to nebavi

garonka
9. feb 2010

mates on porobí všetko od varenia , upratovania a žehlenia a furt pindam ako to robí, som asi vadna
včera žehlil par veci a už mi vadilo ako sklada plienky on pekne na mňa či to nemôžu byť aj tak šak su štvorcove ale ja harpya jačím že neeeeeee 🙄

zosi a môj upratuje tak ako tvoj 😀

a od včera sa u nas žehlia i slipy a gaťure lebo ako budu v skrinke vyzerať pokrčene preboha 😀

zucana
9. feb 2010

gari ja varim ked mala spi...aj zehlim alebo mi zehli svokra a upratovat mi chodi jedna vo svrtok a tie denne veci si porobim ked spi...a riady spratava muz a pomaha vecer s malou...
zosi to su muzi...povedz ze ked ti nepomoze si budes musiet niekoho ineho poprosit...a moj je taky isty...odpoved na nieco co ma spravit: hned...cize tak skoro nie

garonka
9. feb 2010

dnes sa pokusim byť normalna lebo cely deň mrzne vonku beha autom kade tade tak si zahryznem do jazyka ak sa mi to nepodarí dam si po hlave sama 😒

zucana
9. feb 2010

ty brdo ten moj nikdy nezehlil 😀
ale varit vie dobre...

garonka
9. feb 2010

zuci uf čiže zvladaš v poho a odychuješ aj? že si prečítaš časopis alebo sem tam zajdeš do obchodíka
ja sa hrozím toho kolotoča, že mi prepne až až

olifcek
9. feb 2010

gari, ked Ti babo nebude spat len na rukach, ci tesne vedla Teba, vsetko porobis...moja mala najnovsie kazdu pol hidku papa 😔 zacinam mat ... pocit zlyhania...ale fakt ine nestioham,ked je Oliv aka je...aspon zatial..

garonka
9. feb 2010

oliv ja len preto sa pytam, lebo ma buzeruju aka som bola urevana ja vôbec som nespala mama mala so mnou veľky problem a takisto mm nespal lebo mu nevyhovovala žiadna poloha na spanie a ja vravím načo porovnavaju veď babo nemusí zdediť naš odpor voči spanku ako sme boli mali nie?
a ja som teraz pekelne zlenivela tak ak nabehnem do systemu to bude ťažke 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre