Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
16. feb 2010

no to asi skor.... 😀

matesl
16. feb 2010

idem aj ja do sprchy, keby ze naaaaaaaaaaaaaaaaaahodou v noci nieco 😀
uz teraz si aj vlasy fukam, nech nejako vyzeram, keby to na mna doslo 😀 😀 😀

martinaj
16. feb 2010

a ja sa idem vyvalit k biatlonu 🙂
dobru nocku 😉 a mamicky, nech vas drobci co najmenej budia 🙂

lucia411
16. feb 2010

Ahoojte baby, tak ja som dnes bola u lekara...vsetko ok, mala ma cca 3200 - 3300 g, tie krce co dostavam do noh su uplne v poho, mala mi taha za nejaky nerv co som nerozumela za aky...preto ich mam..dali mi na to pancusky a gel na natieranie noh...porod zatial nehrozi...takze si asi este pekne pockame...a hadam budeme aj marcovky 😀 ...jaj ked Vás citam baby uz mate svoje deturence aj doma.... 🙂 aj odrodene....vsetkym Vám gratulujem a zelam vsetko len to naj 🙂

lenica81
16. feb 2010

jaj, martinka, a ja ze si dnes s mangelom dame a mozno ten maly spunt vylezie... 😎 😀

idem ja teda do perin... sa mi oci zatvaraju, aj ked som poobede spala skoro 3 hodky... joj... 😔

dobru noc...

katina2209
16. feb 2010

Tak baby ja som teraz nakojila a som zvedava aka bude noc vcera som prvu noc spala 3 hodiny dokopy a 2 cez den tak som celkom vyspata lebo v nemocnici som spala max 1 HOD v noci, no ku mne domov ma prist v piatok lekarka zatial balim nasiroko som zvedava co mi povie...
A Matesl a Mati dokedy chcete nosit tie deti v brusku 🙂

katina2209
16. feb 2010

Tak dobru baby aj ja sa idem natiahnut maly mi zaspal 🙂

alex
16. feb 2010

no tak to som asi jediná, ktorej sa spať nechce 😅

lucia411
16. feb 2010

aleee nie....ani mne sa spat este nechce..... 😉

alex
16. feb 2010

no veď čoskoro už budeme vďačné za každú voľnú chvíľku, čo si budeme môcť pospať 😉

olifcek
16. feb 2010

,,vyborne,, Oliv zboznuje bradavky 😒 ked jej ju vytiahnem, lebo uz zaspava a nepapa hned je hore a chce papat... ☹ to, ze chce byt primne a namne mame poriesene, nosic mi uz pride...ale co s tymto? cumel odmieta, dokonca ju napina 😒

lucia411
16. feb 2010

No ja dospavam a dospavam ranooo....spim tak do 12.00 ...predtym som vstavala do prace o 4.20 rano 😝 tak to bol boj, teraz odkedy som uz doma, vyspavam a vyspavam...a ked pride malicka, tak si zvykneme zase na jej rezim...uz nas tu nie je vela co by este mali porodit ze?pozerala som terza tabulku tak ta sa riadne zaplnila.... 😎 wwwauuu

alex
16. feb 2010

olif no neviem... nie je dobré ak malej vyhovieš a urobí si z teba dudlík. Annag ti ale určite niečo poradí, ako to poriešiť 🙂

Luci, tak som trošku sondovala a zisťovala a už som zistila aj o iných kočkách z tabuľky, že majú odrodené, takže hodím aktualizáciu.

alex
16. feb 2010

Inak u mňa je to tiež tak. Večer neviem spať a potom spím aj do dvanástej...

alex
16. feb 2010

a stav z tabuľky 24 dievčat a 19 chlapčekov 😉 inak už teda pekná kôpka detičiek za február 😵

lucia411
16. feb 2010

Presne tak...ja som hore aj do 2.00.....potom sa asi 4x zobudim este na Wc-ko a potom nie a nie vstat...tak vychutnavam a dospavam....muzik chodi aj tak o tej 23.00 z prace, tak ho pockame, kecneme kusok kto aky mal den a tak....on si pohladka malinku, prehodi s nou par viet..a mala je v tranze.... 😀

alex
16. feb 2010

luci, tak ja niekedy potiahnem hore aj do tretej, štvrtej rána... našťastie, keď zaspím, tak sa na wc nebudím.

lucia411
16. feb 2010

no tak to nechodenie cikat ti zavidim 🙂 moj muzik sadol za pocitac ja sa tu trapim s iphonom...figu borovu vidim 😝 ale aspon mam pristup k netu...tak lezim v posteli a surfujem

matesl
17. feb 2010

bre ranko 😵

hlasim, ze ani tejto noci sa u nas doma v BP nic nove neudialo 😀

katina2209
17. feb 2010

Ahoj Matesl ja som dnes vstavala o siestej uz som aj poprala a spala som dokopy asi 5 hodin rekord sice prerusovane ale predsa maly sa budil kazdu hodinku a pol uz sa tesim kedy dame stretavku na kolacik uz aby si mala aj s marti odrodene 🙂

zuzulik
17. feb 2010

Dobre ranko 😉 u nas stav nezmeneny, ale my to mame viac menej iste na toho 22.2. planovany CR

Srdecne gratulujem zoske a maminke 😉 😵
Kto rodi dnes?? 😉

martinaj
17. feb 2010

dobre ranko 🙂
ja som mala v noci kontrakcie 3 hodiny, normalne pravidelne ale neboli moc bolestive...... najprv 12 minutive intervali, potom 10 potom 7 a potom 5..... a nakoniec to zmyzlo.... mm sa uz vytesoval, ze podme a tak..... ja uz fakt neviem 😖 ☹
zajtra ta trafena poradna 😠

olifcek
17. feb 2010

ali jj , ja viem...uvidime, ci v tom bude pokracovat 😉

martinaj
17. feb 2010

zuzulik tebe sa zije, aspon vies kedy urcite 🙂

zoska
17. feb 2010

ahojky...
malinka prave spinka, tak som vasprisla kuk 🙂
garonke a maminke gratulujem dodatocne...

ja som sa nechcela predbiehat...ale teraz som rada ze to mam za sebou 😅
vcera som bola bez bolesti, ale vecer ked prestali ucinkovat oblbovaky tak mi nebolo vsetko jedno...dostala som na noc injekciu a potom este v noci cipok...az ten zabral na bolest...

Jani aj ja mam vnutorne stichy...radsej ani nechcem vediet kolko...som sa ich iba spytala ci mi tam obrazok vysivaju 😝
Manzel bol stale so mnou aj teraz tu je...v noci mi pomohol osprchovat sa...neviem ako by som to zvladala sama...mam pocit ze zeny na ostatnych izbach bez manzelov su strasne hrdinky...
Pri porode bol trosku vystraseny a bolo mu ma luto,ze minevie pomoct...ale vraj je na mna hrdy 😵
a mam vas od neho pozdravit 😉

matesl
17. feb 2010

kati, aj ja uz chcem kocikovat a tak ist na kolacik, aby bolo v bruchu viac miesta 🙂

martinaj
17. feb 2010

zosi mala je krasnucka 😵

zoska
17. feb 2010

kuk pridalasom fotocky 🙂

inak mala uz cucala trosku, ale z jedneho prsnika mi ide krvave mliecko- vraj hormonalne zmeny....prikladat mam len na jedno a toto druhe odstriekavat len...
dufam, ze to rychlo prejde...
ja som mala vzdy citlive bradavky a je to pre mna dost bolestive, najma ked sestricka dojde a stlaci prso, ze ukazte mamicka, ake ide mliecko...tak vidim hviezdicky 😔

martinaj
17. feb 2010

coze? to tam u vas skusaju? 😕
mates tak kedy ideme rodit? kazdodenna otazka 🙄

olifcek
17. feb 2010

zosi, ved aj si hrdinka. dakujem za pozdrav aaaaaaaaaaaaaa malicka je kraaasnucka veru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre