Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
17. feb 2010

no uz sme hore,tak ideme skusit prilozit 😅 au au 😀 😝 ale zvladneme hadam 🙂

zatial pa

martinaj
17. feb 2010

zosi drzte sa 😉

matesl
17. feb 2010

Mati..uz aj ty zacinas s takymito otazkami? 😀 ja ti vravim, ze uz som to vzdala a necaka, bude ako bude 😀 😀 😀 snad do leta to nepotrva .... 😅 😅 😅

Zosi malinka je perfisna a asi trosku na teba sa podoba, ze 😉

maculik
17. feb 2010

dobre ranko 🙂
zosi, malinka je krasna, na tej prvej fotke sa mi zda, akoby sa podobala uplne na teba.
my sme stale chori, nakoniec Adelka este dnes ostala doma, aj manzel pojde do prace az ked mala cez obed zaspi. Ja sa citim trosku lepsie, akurat ze mi to zislo z nosovych dutin na hrdlo a priedusky. Noc nic moc, mala spala dobre, manzel bol pri nej len raz hore, no ja s malym sme boli hore takmer celu noc (teda Petko spal na mne, neviem, preco v noci nechce v postielke spat ☹ Zase mame fazy pricucnutia, stale chce byt prisaty, no nic moc...

maminka, gratulujem k Natalke a tesime sa na foto 🙂

martinaj
17. feb 2010

matik, ja to tiez vzdavam, ale vzdy ked ma chyti nejaka ta falosna kontra, tak si vravim, ze snad..... 😅 nepojdeme si dnes zabehat? 😀

martinaj
17. feb 2010

maculik drzte sa a konecne sa vyliecte ☹

matesl
17. feb 2010

aj muz mi vcera povedal, ze ci by beh nepomohol...myslis, ze by sme to udychali 😀 😀 😀 najskor by sme si infarkt uhnali 😅
cukraren mi pride ako lepsia varianta ... najneskor o 15 odidem z prace...najneskor...oki? dam vediet

martinaj
17. feb 2010

ok daj vediet 🙂 ja som doma 🙂
tak ja dnes nebudem pouzivat vytah a budem chodit po schodoch..... 😎

blumka
17. feb 2010

ahojky..tak mi sme uz doma 😵
noc ako vzdy otras...mala bola hore do pol stvrtej...do jedenastej som s nou bola hore ja, potom do pol stvrtej manzel a potom sme konecne vsetci zaspali
olif, mne toto robi mala v noci...prisaje sa, napapa a potom uz len dudle bradavku..ked jej ju vytiahnem tak hned zacne hladat..ale uz nepapa...annag mi odpisala ze to nie je hladom, pravdepobodne ju nieco trapi, brusko mozno...skusala som ale co mi poradila a nepomohlo, tak asi to chce fatk len cas...s manzelom sa budeme v noci striedat, jednu noc bude hore on a druhu ja..inak sa neda...a verim ze to malu coskoro prejde ☹

mmaarrttiinnaa
17. feb 2010

ahojte zdravim vas po poradni u nas sa nic zaujimave nedeje nato ze mame dnes termin sa malicky tvari akoze ja nic ja muzikant sice mi na ctg ukazalo kontrakcie ale ze zatial este mozem ist domov dalsie ctg teraz po termine kazde 2 dni ja uz neviem asi ho odtial budu musiet tahat 😀

mmaarrttiinnaa
17. feb 2010

jak pekne mam v pase napisane ze : dnes cakame chlapceka kiez by to tak bolo ☹

maculik
17. feb 2010

blumi, a ako sa budete striedat? Odsajes si mliecko, aby ju mohol nakrmit?
My v noci tiez len tak, ze nechce byt mimo mna, len na mne, bud zuzle prsko alebo len tak zaspi na mne.

kocky, drobcom sa asi nechce do tej zimy, cakaju na slniecko 😉

katina2209
17. feb 2010

Ahojky Zoska gratulujem ti mala je zlatucka, mne dnes vypadol prvy stich tak ten co ma najviac tahal tak normalne sedim som skoro odpadla este vcera som mala nenormalne bolesti a ked som bola hned druhy den na velkej to bola patalia tak sa drz inak najlepsie ked budes musiet na velku tak si pridrz tie stichy vlozkou pomoze a nebude tak hrozne boliet

martinaj
17. feb 2010

martina drzim ti palce 😉 uz je to na nervy 😀
inak vsetko naj k narodeninam 😉

martinaj
17. feb 2010

kati to ti uz vypadol stich? mne zacali snad po 2 tyzdnoch az......

katina2209
17. feb 2010

Maculik vyliecte sa ja sa tiez bojim lebo moj manzel prisliel s takou nadchou a stale kycha tak tu vetram dufam,ze to maly Matko nedostane.
Ja mam jednu bradavku celu rozhryzenu aj mi krv z nej tiekla pri tom ako maly papal mliecko a manzel bol za deckou lekarkou ci sa malemu nemoze z toho nieco stat a vraj nie len ja som z toho dostala teplotu predvcerom som mala 38.2 tak sme znizovali paralenom

mmaarrttiinnaa
17. feb 2010

martinaj dakujem za blahozelanie najkrajsi darcek by mi dal aj tak moj syn kedy sa uz zberal von ale mozno ma do vecera este prekvapi 😀

katina2209
17. feb 2010

mati no predstav si ten pri zadku co ma najviac tahal po 6 dni

martinaj
17. feb 2010

baby ja uz som totalne prasa..... tehotenske chute ma chytaju teraz ku koncu.... som sa natlacila mastnym chlebom s jarnou cibulkou 😝 ak by ma to chytilo, tak by v porodnici zdochli, keby som predychavala.....

martinaj
17. feb 2010

no tak to sa ti ulavilo kati 🙂
marti mozno sa to rychlo zbehne.....
inak uz sa chystaju aj marcovky zacat rodit..... som spionila.....

katina2209
17. feb 2010

Dnes musim zehlit no normalne nevladzem som hrozne unavena pôjdem si asi na chvilku lahnut a varit uz vobec sa mi nechce manzel isiel vybavovat po uradoch asi ho poslem s malym sa najest ked pride zo skoly,lebo vcera sme nevarili a doniesla nam mama aky sme boli na totalku vycerpani 🙂
A inak mam 6 kil naviac od povodnej vahy

martinaj
17. feb 2010

aj ja chcem mat len 6 kil naviac od povodnej vahy 😀

matka331
17. feb 2010

baby ...ja idem dnes s malou do poradne a ja nemam co na seba 😢 som zufala ....vsetko mi je bud tesnee alebo velkee...co mam robiit? moja malicka je zlatunka prebalim ju napapame sa a tiez papa az pokial nezaspi a potom ked jej vytiahnem bradavku tak este chce papat ..ale krasne mi spinkaa aj 3h dufam ze to neni zlee

blumka
17. feb 2010

macu, nebudem odsavat, lebo mi odsavacka este viac ponici bradavky...dnes v noci sme to napr. urobili tak, ze manzel vzal malu, ked sa napapala, odisiel s nou do obyvacky a ja som spala dve hodky, potom mi ju doniesol aby sa znova napapala a tak dookola az do pol stvrtej...potom mala zaspala s nami v posteli...
kebyze aspon zaspi na mne..ale ona ma proste od deviatej vecer do rana otvorene oci a len chce byt prisata a dudle alebo ked je mimo bradavky tak sa zlosti a hlada ju...ale ked je na nej tak oci dokoran a nie a nie zadriemat....
toto som pri terezke nepoznala..tak ked bola hore tak aspon kukala okolo seba a nevyzadovala byt prisata...no mozno malu fakt trapi brusko tak skusim sa odrazit od toho, zacneme masirovat a nahrievat a tak...

katina2209
17. feb 2010

😉 neboj mati aj to bude pockaj po porode to pojde dole

martinaj
17. feb 2010

blumi, ze ti manzel pomaha.... 😅 a Tete ako vnima malu? 🙂

blumka
17. feb 2010

marti, no musi...ved nemozem tahat kazdy den aj nocnu aj dennu...aj pri Terezke pomahal ako len mohol
Terezka zatial v pohode, stale sa chodi na malu pozerat, hladkala by ju, uz jej doniesla aj svoj pohar s mlieckom ze nech pije 😅 ale vidno ze som jej chybala je taka zamraucana za mnou, ale je aj chora tak to moze byt aj tym...

ja som v porodnici nechala 10 kg..takze este 10 dolu a budem spokojna 😅

martinaj
17. feb 2010

aj mne mm pomahal pri verci velmi...... tym, ze ja som odsavala, niekedy som spala aj celu noc.... no som zvedava teraz, ta denna aj nocna, to bude 🙄

supi
17. feb 2010

kati, nemas nahodou cislo na tu decku Dr.? Mala dnes o 11 ku nam dosjt a este stale nedosla a v ambulancii mi to uz nikto neberie.....
45 min je uz slusne meskanie, nie?

olifcek
17. feb 2010

garonka pise o granadoooo

cauko aj granado ma babo. vola sa Nelka. narodila sa dnes o 8.45 a jej miery 3980g a 51cm. supni infosku na konaaaa

😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre