Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
23. apr 2010

okiiii, tak o 10tej x;o)) kuknem, jak mi bus ide x;o)) ale, kebyze sa Ti zmenia planym, daj vediet do 9tej, oki???

je tu ta kocka z jazera? kludne sa pridaj x;O)

blumka asi nic, ze? TeTe chorucka?

olifcek
23. apr 2010

gari 9,43 mi ide busik,a paq o 10.3, su to len 4 zastavky, takze raz dva som dole x;o))

olifcek
23. apr 2010

kika do 0,5mm je to ok, tusim...a ak sa to nezvacsuje...my to mame niekedy uplne ok, ze uz len sucha chrasticka je a na dalsi den uz je tam opat bobulka s hnisom...
neviem, ci sa moze ockovat, kym toto nie je ok...blumi?

blumka
23. apr 2010

olif, ja nee...ani nie kvoli terezke, vyzera ze to nie je choroba ale alergia, ale zajtra uz mame plany s mm a so znamymi 😉 poobzerajte to poriadne, a ak sa oplati pojdem nabuduce..aj ked my mame veci na mraky, uz ich nemam kde davat 😅

blumka
23. apr 2010

olif, neviem terezka nebola ockovana proti tbc, tak netusim ako sa to dalej vyvija

olifcek
23. apr 2010

blumi ani my uz nemame kam davat, tak ale...x;o)) uz mam i velikansku tasku s vecami, ked trosku podrastie x;o)))

jaj jo, alergia, pisala si...

olifcek
23. apr 2010

blumi opytam sa v pondelok lekarky x;O)

garonka
23. apr 2010

olif i mm vie, že ideme s Tobim na logi fogi a podareny, že koľko euračov mi treba na zajtra? lebo ja som chora do nakupov 😀

jj my vas počkameeeeeeeeee tam pri zastavke

a blumi asi nemôže či hej? Tete je chora asik

garonka
23. apr 2010

my mame tu chrastičku takisto červenu ale nekukam na ňu vraj je to oki tak ako olif piše do 0,5mm 🙂

garonka
23. apr 2010

my nemame toľko veci a preto ja furt chcem nakupovať a nakupovať 🙂 🙂 🙂 🙂

olifcek
23. apr 2010

ja mam stastie, ze patrim medzi tie, kde mm npovie a uz dost, len sa opyta, a treba este? ale jasne, len kup x;o)

garonka
23. apr 2010

olif ani môj nepovie nič ten by kupoval viacej ako ja 😀 alebo ak nemame toľko loviek a niečo veľmi chcem tak prižmuri oči a kupime ale ja mam potom vyčitky svedomia že som mohla počkať no

inač riešim dilemu v lete meníme okna teda mam si vybrať ktory mesiac či jun, alebo jul a to chce i mm vymaľovať cely byt a ja mam stresy čo s Tobim, mamina pracuje ta sice sľubila, že príde jeden deň ale ostatne dni? a svokre ho nedam ani za svet

olifcek
23. apr 2010

gari vyber si jul, nech je teplo, aby farba rychlo vyschla x;o)) i my menime okna, ale asi az v septembri x;o)))

jak co s tobim? nevymaluje to za den? x;O)) to by ste paq mohli ist na noc a den k mamke a paq uz domov x;o))

olifcek
23. apr 2010

gari len ked uz je toho fakt vela, tak periem i dve pracky veciciek cisto malickej len x;o) aby vynosila vsetko, tak ju i kazdy den prezleciem x;oD

garonka
23. apr 2010

olif no len mm chce i na steny nejake stierky davať že už urobíme tu v byte tak aby to vyzeralo normalne, lebo tie steny mame hruzneeeeee a pukaju 😠 a ešte nas suseda vytopila pred rokom tak mame pekne čiary na stene v obyvačke

ale vidíš dobry napad isť aj k mamine ale tam mi zas vadí oco, ten je v narkoze každý deň 😠

garonka
23. apr 2010

olif a my perieme často lebo nemame veľa veci aby sme nosili pekne čiste 😀 ale kakame jedna radosť a včera sme boli až po vlasky to som mu u lekarky zle dala plienku 😅

som normalne šokovana inokedy haja do obeda len hodinu a teraz už ťaha 3hodinky a pak pôjdeme vonku, zlate babo a aj ma nechal v noci sa vyspať

olif to len my dve tu?
ostatne de ste? kočíkujeteeee?

olifcek
23. apr 2010

gari ostatne kontroluju baba na balkone asi x;oD

ja kukam markizu a oliv cucka a driemka x;o)

janielah
23. apr 2010

ostatne potichu citaju, co pisete 😀

kika, dakujem 😉

garonka
23. apr 2010

olif ja kukam Sladka Valentína na jednotke 😀 😀 😀

jani hej asi potajomky čítaju 😀

Tobi je horeeeeeeeeee ideme papať

Olif ešte tu dnes prikvitnem a zajtra naše logy fogy platia čakam pri pošte jj? 😉

lenica81
23. apr 2010

dobry obed... 😉
citam, bo skrabete o dusu... a chcela som to dobehnut... dnes mam mm doma, potreboval cosi vybavit a poobede ideme na poradnu, tak uvidime, ako sme sa natiahli a rozsirili... bo uz ma zapastia bolia, ako ho nosim...
zosi, zatial tie homeo nepotrebujem, keby nieco, napisem IP... skusili sme maleho dat skor spinkat, umyvali sme uz o 6tej, aby tu najhorsiu fazu prespal, dali homeo chamomilla a este aj infacol... a zda sa, ze to zabera... klop, klop... zaspinkal o 7mej, o 9tej este papal a potom spinkal do pol 4tej... potom mala session v manduce a opat na hodku a pol spal a potom sa rozhodol, ze uz vstavame...
ta vy jake nakupne plany si robite... ja ked dojdem do KE, tak skocim tiez kuknut ten sekac, ale ked gari hovoris, ze pre chlapcov maju toho malo, tak uvidim, ci nieco zozeniem... 😕

lenica81
23. apr 2010

tu sa dnes kocikovat barz neda, dost je chladno, ale dame kratku prechadzku po poradni, ak teda maly bude ok... 😅

jani, a ty teraz kde byvas, si spominala, ze si sa stahovala... 😕

olifcek
23. apr 2010

gari oki, ja pridem urcite...len nech pride nizkopodlaznyyy bus 😉

zoska
23. apr 2010

baby ma sa odratat 0,5 stupna, ked sa teplota v ritke meria ci nem?
namerala som 37,3 a neviem ci odratat alebo ee 😕
mala je nekludna...zasa manducujemema uz spinka, ale taka je nejaka o nicom a prilis tepla sa mi zda...kurnik sopa

a de je zuci? este nebodaj spi??? kokos ja mam uz vecer teraz co som od 4tej hore 😝

zucana
23. apr 2010

baby vy sa ale cinite....
my sme spali od 23.00 do 3.30 a potom sme papali o 7.00 a spali do 10.35 spolu vo vo velkej posteli....
inak moja najstarsia vyhrava s tym bruskom....hlavku drzi len ked jej dam tie rucky pod seba...vydrzi max 2 min. a potom sa zabori, zadok hore a nozicky akoby lozila a ziadne ze pridrzanie zadocka nepomaha....a ked ju dame akoze postavit sa tak normalne uz akoby chodila....moj mm ju normlane uz dal postavit....a ona drzala....hovori ze ma silne nohy ...ja ze co si este ju nemozes davat stat...zejo ???
a pocujte moja mala sem tam aj po hodke vygrcne taku vodovu.....zmes....aj to trosku smrdi tou kyselinou ale ona vobec neplace....aj teraz sa hra v hrazdicke a dala taky splech ani som si to nevsimla az teraz ze co je to tam mokre....to sa ma nejak liecit alebo je to ten reflux???

blumka
23. apr 2010

kosice zasa vedu? 😀

zoska
23. apr 2010

aa zuci vitaj 😉 boze ze si spala do 10.35??? uaaa aj ja chcem 😕
bacha na to vstvanie na nozicky, to by sa moc nemalo...

to vygrcnutie vodoveho aj my mame... pokial jej to nevadi, tak neries...aj tak na to nic neexistuje, iba polohovanie do vyvysenej polohy 😉

zucana
23. apr 2010

zosi chudatko moje normalne baby bych tam dosla a postrazila aj zoske aj olifke babatka a vy by ste v manzelskej spolu spinkali 😉
moja sa uz hodinu hra sama v hrazdicke az mi je blbo...ze sa jej nevenujem...ale to nevadi nie? nech sa aj sama trosku pohra....
a mu budeme bud.tyzden same doma...prvykrat....v noci....sluzobka na juhu...
a svokra ma horucku tak nemozem ist na rehabilitacie ale o 6tej pojde aj mm s viki so mnou ze aspon masaz nech si dam spravit a pak vecer pojdeme aj s viki do japonskej 🙂

zucana
23. apr 2010

zosi sak som mu to povedala a on ze vsak to iba sem tam....na sekundu...tak snad sa jej nic nestane....s tymi mischelinkami

zoska
23. apr 2010

jasne, neboj nestane sa nic...to len keby sa dlho ale casto robil, by to nebolo dobre pre nozicky a chrbtik

uzi si vecer v restike 😉 aj tam nakojis ci nebude treba?

zoska
23. apr 2010

neviete ako s tou teplotou? treba odratavat ten 0,5 stupen ci nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre