Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
30. apr 2010

ranko... u nas celkom fajn noc... i ked sme samo od pol 6tej hore... ale uz Vilko opat spi... 😎

sely, a tie revy mala nema z koliky? skus, ja som tiez myslela, ze mam prazdne prsia, ale jeho krutilo brusko... 😅 a na 2. den uz bolo s liekmi dobre... ale prikladam poobede o dusu... 😀

olifcek
30. apr 2010

my sme hore od pol siesteeej...myslela som si, ze olivku boli brusko, kopkala nozickami no nakoniec sa ukazalo, ze len to bol truc, lebo chcela prso... ked ho uz mala, papala akoby prvy krat za 24 hodin, hehe....ked papala, vravim jej, oli, a preco si si nepytala papat ako obvykle? ked takto kricis, ja neviem, co si prosiiis...oliv pozrela na mna, usmiala sa a papala dalej, opicka jedna 🙂

blumi dnes myslis, ze mozem olivku obliect takto? ponozky, tenke teplacky, body s dlhym rukavom, a triko k tym teplackam, capica...alebo o cosi hrubsie obliect? este bude i deka, vanicka, kociar....

vyzera to dnes na bezvetrie...

mam davat i capacky? ma to nejaky vyznam?

zoska
30. apr 2010

ahojte 😉
vecer po krmeni si mm zobrl malu na grganie a ona nie a nie zaspat tak sa jej venoval do 22.15 a uspal ju bez placu!
ja som zatial robila poriadok v kuchyni a potom som si dala vanu 😎
v noci sme boli hore o 3tej a o 6tej- to sme uz vstavali, ale teraz mi tu zaspava pri mne na gauci 🙂
a dnes pride mm okolo 12tej z prace asi, tak sa tesiiim 🙂
zajtra je 1.maj a ja som vcera obkavila 3 rozkvitnute ceresne v okoli panelaku, takzeee 😀
dnes ma byt krasny slnecny den, tak si ho uzivajte...kosicanky, zelam vam vydarene stretko 😵

olifcek
30. apr 2010

zosi sama som zvedava, ci stretko dnes nakoniec vyjde x;ODDD

tesims a, ze malicka je poslusnucka x;o) ako ucenie? nejak som ho tam nenasla 😕 😀

mne ide mm zajtra na turu..vstava o 4.00, a o 5.00 mu ide vlak...pride az niekedy vecer, a neviem, ci bude vladat este pod ceresnu ist....natiahnem nejaku v pc a dame pusu pod nim? rata sa to? 😀 😀

blumka
30. apr 2010

olif, ja myslim ze ok 😉 ved mas deku keby nieco a aj tak si myslim ze ju ani nepouzijes 😉 ja capacky davam len kvoli imidzu 😀

zoska
30. apr 2010

olif okolo obeda ma byt az 25-25 stupnov, takze si myslim, ze teplejsie ju neobliekaj...ak si niesi ista tak vezmi este nejaku dečku na prikrytie do rezervy...
mne mala spava super vonku ked je chladno, ale ked su tieto teplá tak je mrzuta a nechce byt v kociari, takze neviem co budeme robit, ked bude cez 30stupnov ☹

ja obleciem dnes- body dlhy rukav, dupacky, mikina, ciapka a vezmem deku 😉

zuciiii,
mozno pojdeme na dovču do talianska, ak hej tak 3.august. tyzden, ale neviem este kde 😝

blumka
30. apr 2010

zoci, ked budu 30 das ju do kociara len v plienke 😉

zoska
30. apr 2010

olif, ucenie sa nekonalo vcera, ale cez vikend idem zabrat...a dnes ked mi mala zaspi po krmeni doobeda, tak idem na to, lebo uz nemam robotu doma, kedze je navarene a upratane 🙂
ja davam tiez capacky len tak, mam take celobalnene, namiesto ponoziek

olif a ceresnovy kompot nemas, zeby ste si postavili n policku akoze ceresna 😀 😀

zoska
30. apr 2010

blumi teraz neviem ci si robis srandu alebo fakt 😀
...rozmyslala som ze v lete tricko tenucke kratasky alebo sukienku...ale len v pienke to ma nenapadlo...ale vlastne ved deticky na dovolenkach v takych teplach nemaju nas sebe nic hmm 🙂
no ale neviem si to predstavit, taka babika rozvalujuca sa len v plienke v koci 😢

zoska
30. apr 2010

ten posledny smajlik som sa sekla...malo to byt 😀
😀 😀

blumka
30. apr 2010

zosi, faaaaakt 😉 ved uvidis sama, este monzo aj v tej plienke jej bude horuco

olifcek
30. apr 2010

blumi, ja olivku mam v deke ako vo fusaku, cize ju ma i pod sebou...nedavat ju uz tak? ale asi ju nezazipsujem, ked bude tak moc teplo....

zosi veru, ani oliv nie je pokojna, ked je jej teplo...

zosi v lete jej oblecies saticky alebo opalovacky 😉 inak, mikina? ja len taku trickovinu, co j k teplackom planujem..ale verim, ze bude stacit....ved fakt horuco ma byt...

zosi len aby sa Ti dalo cez vikendik...mm bude s malou vonku?

zosiiii super napad, kupim ceresnovy kompooooot...x;o))) a skor nez odide si pod nim dame pusinkuuuuu

blumi, zosi, dakujem za odpovede a aj na capacky x;o)))

olifcek
30. apr 2010

blumi Ty sa asi nemas ako dostat na 12tu do mesta, coo?

zoska
30. apr 2010

olif mikina je taka tenucka...kupila som v tescu min. tyzden 😉

jo olif mm pojde s malou vonku a ked bude doma tak budem len krmit a vsetko ostatne zabezpeci on...ak bude mt mala dobru nladu, tak nebude ni plackat, jej sa paci ako s nou mm blbne...no a doniesol mi aj stuple do usi, keby nahodou bolo teba 😅 😀

zoska
30. apr 2010

blumi 😉 vyskusame
minule sme sa s maminou smiali ze musime vymysliet nejake chladiace zariadenie do kocika

olifcek
30. apr 2010

zosi oki teda 😵

juj, drzim palce aby mala Nelinka naladu na tatka...a ako vlastne blbnu? inspiruj 😉

olifcek
30. apr 2010

zosi idete k moru v lete? juuuuj....ja sa bojim ist ku svokrovcom do noveho mesta, ze olivka mala na to bude...ale asi nebude, coo? 😉

matka331
30. apr 2010

olif podla mna ta cesta bude v pohode .....a autom??moja malicka ked niekde cestujeme autom tak spi celyy cas

matka331
30. apr 2010

inac dobree raaano 🙂

olifcek
30. apr 2010

matka asi vlakom...nemame auticko...

zoska
30. apr 2010

olif vcera mm, ze ci by sme nesli s kamosom a jeho pritelkou do talianska, ze on boli min. rok a ze bolo fajnovo, ze tonie je daleko a Nelka bude mat pol roka...cestu asi rozdelime na dva dni, aj ked je to asi len 8 hodin...no uvidime, este to nieje iste...ale ja sa toho nebojim, rada vypadnem 😉

no olif...minule jej spieval hymnu 😀 mala z toho strasnu srandu
alebo ju da na hraciu deku a chyti dve hracky co tam visia a predvadza akoze sa biju tie dve hracky 😅
no a ked pomrnkva tak ju vezme na ruky a robi zrychleny presun po vsetkych miestnostiach v byte, bol jej ukazat aj zachod a vsetko komentuje v basnickach...
akoze napr.:
pozri pozri nelka,
sem budes chodit ked budes velka
chodi sa sem cikat, kakat,
zatial mozes do plienky nakladat 😀

viacej si nepamatam, ale neviem kde na to chodi

olifcek
30. apr 2010

zosi jasneee, len si chod oddychnut x;o) zasluzis si...babo, skola, domacnost...x;o)))

i ja chcem ist, no rada by som bola, keby uz Olivka sama sedela pri cestovani, no neviem, ci i ked uz bude mat 8 mesiacov, ci bude sediet...

juuuuj, super mm, hehe....to by stalo za nahranie x;o))

olifcek
30. apr 2010

davate uz na kociar sietku proti hmyzu? ci mam len repelent kupit? a ak ano, aky je fajn? mate niekto overene?

zoska
30. apr 2010

vidis olif...sietka, vzdy zabudnem kupit ked som v meste...
ked davam na balkon tak by sa uz zisla a zatial nemam...ked som v meste a chodim s nou, tak hadam ustrazim, aby tam nic nevletelo 😕
repelent aj mna zaujima...maminky dajte tipy 😉
olif, ja myslim ze Oliv zacne sedkat skor, sikovnica mala 🙂

a kupili sme kameru nedavno, tak skusim natocit 😉

maculik
30. apr 2010

ahojte,
tak sa hlasim zo Sk, vcera sme dosli dobre, obaja drobci v lietadle spali. Akurat cestou z Viedne do Ba sa Adelka total s prepacenim dosrala kamaratovi v aute (v jeho autosedacke , jej totiz sa konecne prerezavaju tie horne ocne, uz su aj kusok prerezane, no a z toho ma asi hnacky, baby ale to bol taky humus a smrad, ze Martin, ktory ma 2 podobne stare deti, ako my, sa skoro dogrcal, a ja tiez, ked ju Vladko doniesol k nim do kupelky, kde som akurat sprchovala maleho, lebo bol uplne mokry od potu.
Teraz sme u nasich, uz pohoda, Adelka ako doma, tak som rada.
A dnesne rano sa pre zmenu po 2dnoch nekakania uplne dototo Petik, mal to az v ponozke a pod pazuchami 😝 😀

Teraz buva, zaspal dedovi na rukach. Vladko poobede odchadza do Bonnu, rano leti na 10dni do Karibiku na sluzobku, zaaavidim 🙂

lenica81
30. apr 2010

cafte, zosi, mm jaky basnik... 😀

ja davam sietku...

macu, nezavidim tie nehody... 😅

blumka
30. apr 2010

macu, vitaj 😉 😀 a teeda, poriadna nehoda 😅
olif, nemam ako ist do mesta, svokra chodi na rehabilitacie a vracia sa az okolo jednej a aj tak nemozem dnes labzovat, poobede idem na zumbu, takze musim chytro vsetko porobit 😉

olifcek
30. apr 2010

zosi ked ti ehnusne osy tak sialene lietaju....vcera mi jedna okolo kociara lietala, som ju capla a zasplapla, pre istotu..bojim sa, ze nie vzdy sa mi podari taku osu trafit aby odisla od kociarika...

zosi, ked sa mi posadi akor ako v 8 mesiacoch, budem na Teba mysliet x;o) ze si nam to dopriala x;o)

macu vcera vecer som kukala do kalendara, ze mas byt uz na SK, a aj som si vravela, ci maju net, som si nevedela spomenut, co si pisala ;o)) tak vitaj x;o))) a veru, tie nehody 😀 😀

leni dikes x;o)

olifcek
30. apr 2010

blumi ved s nami by si schudla x;o)) na zmrzkeee....

stale cakam, ci to gari nezrusi 😅 😕 😅

garonka
30. apr 2010

olif ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre