Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
3. máj 2010

Matesl cauko tak Risko je velky papkac teda.... ked papate kazde dve hodky
Olifcek vy idete dnes na ockovanie? My ideme 13 ja sa bojim, dufam,ze Matko to dobre zvladne....

lenica81
3. máj 2010

ranko baby... ja hlasim brutal noc... maly pekne zaspal o pol 8, hore bol okolo 2hej, a potom kuvikal do 4tej... 🙄
rozmyslam, ze ho budeme asi davat neskor spavat, bo my s mm zalomime cca okolo 9tej-pol 10tej, a to potom je dost brutal sa mu venovat 2 hodky v noci... sme jak matohy...

mne Vilko zacal blbnut na lavom prse, tak som zmenila position a uz je dobre... ale taka krkolomna futbalka... 😀

teraz sa hrajka pod ohradkou... keca s hrackami... a cka... 😅

davam nejake fotos...

matesl
3. máj 2010

laxi tak rezim mame aj my..o 19 kupeme a potom papame spat...ale bud zaspi pri jedle alebo aj doje a o pol noci hlaaad 😅

hajdylca
3. máj 2010

tak som rada, ze nie som sama co ma zrazu nespave babo.... vecer cicik, alebo fit lopta, a cez den jedine vonku- a ti uz tie nie je ruzove bud mu treba strechu spustit, alebi dekou prehodit aby mal tmu.... a keby ste videli co mi na ciciku robi 😢 😕 potaha a pusti, a zase hlada potaha asi 3 krat pusti otoci hlavu na druhu stranu, a zase spat hlada didik... ked mu uz nedam zacne nenormalne mrncat, plakat.....

katina2209
3. máj 2010

tak a my uz sme hore ideme papkat 🙂

alex
3. máj 2010

no u nás je opäť únava a chystá sa spánok. Najhoršie je, že zaspať mu robí problém, tak občas si aj zabliaka 😒

lenica81
3. máj 2010

no tie revy, ked je unaveny a nevie zaspat, to je tragedy... 🙄 a to ho nosim na rukach v druhej izbe, ticho a tma v ramci moznosti... mame len zavesy, takze okolo 7mej je dost vidno... 😒

hajdy, skus inu polohu... mne to pomohlo... 😕

maminnka
3. máj 2010

ja sa dnes trepam sama s dvoma detmi do polikliniky, na kontrolu s Petikom a na previazanie. Ak mu budu chciet robit, rtg, tak neviem, co urobim, kojacie matky tam nesmu... a najvacsi brutal je, ze s nim musim ist autom a on sa do autosedacky teraz nevojde, bude musiet sediet len tak...

hajdylca
3. máj 2010

ach joj mami 😔 drzim palceky...

mne drobec zaspal po 10 min kojenia...

olifcek
3. máj 2010

kati veru, ideme dnes...chjo...moje male usmievave babo...

leni maly jaky rozkosnyyy???a ta s mm a malym, chiii, skveleee'''

hajdy mne ked takto robi mala s prsom, dam ju na akoby druhe, ale ponuknem to iste, len sa natocim a funguje to 😉 mne pri tom nemrnci, ved stale papa, takze hlad nema, ale ked sa hra a saskuje, znamena to, ze nam ide slabsie mliecko...po zmene polohy sa olivke asi lepsie taha 🙂

olifcek
3. máj 2010

mami uff ☹

olifcek
3. máj 2010

ale dobre vediet, ze kojacie maminy nesmu k rtg....vtedy vezmem mm sebou al. niekoho...ja malu s lekarmi samu nenechaaam...staci, ze ma kvoli nim pruh

lenica81
3. máj 2010

mami, ja ked sa chystam s 1, da to zabrat... ☹

lenica81
3. máj 2010

olif diky... 😉

olifcek
3. máj 2010

leni saq....daj paq vediet 🙂

zoska
3. máj 2010

cafte...nasa spala 13hodin 😕 samozrejme ze nie v kuse 😀 kazde tri hodky som bola hore na krmenie a potom zakazdym nosit 25min. na rukach...
aj tak nadranom grcla nosom...
a vcera vecer sa dusila...vybehlo jej mliecko aj nosom a ona sa akurat nadychl tk jej to vbehlo do dych. trubice asi...sme ju s mm ratovali 😢

aj nasa mrnci ked chce spat a neda sa...aj teraz revy boli, tak som ju obliekla supla na balkon a do 30 sekund hodila hlavu nabok a chrní 🙂
takze idem vysterilizovt odsavacku na nos a idem ucit 😝 ble
papa

olifcek
3. máj 2010

zosi az som dych stratila...sprvu....oliv by i cely den hajala...staci, ze budem lezat s nou, chi

zosi, adi, ako po ockovani? reakcie ziadne?

blumka
3. máj 2010

ahojte...my sme vcera vecer mali asi po mesiacu uzasny kolikovy zachvat ☹ dufam, ze to bol posledny vykrik a uz bude len dobre
juli nevedela zaspat, co ju bolelo brusko a ked konecne zaspala tak az zo sna plackala...o pol noci sa zacala mrvit, mm hovori ze je uz asi hladna, ved naposledy jedla o siedmej, ale mne sa nechcelo vstavat tak som ju otocila na brusko a ona zaspala do pol tretej 😅 ...ale potom ju uz mm krmil a o pol siestej bol budicek....asi jej na tom brusku bolo lepsie, mozno jej to pomohla sa vyprdkat, tak preto este zaspala...
my ideme zajtra na poradnu...dufam, ze nebudu chciet ockovat, lebo stadial ujdem

blumka
3. máj 2010

a uz aj juli cumi na telku 😀

olifcek
3. máj 2010

blumi..hech...Ty si sa rozhodla nedat ockovat teda? a snad to fakt bolo u julinky naosledyyyyy

zosi i u Teba sa to verim, coskoro zlepsiii

zoska
3. máj 2010

olif...po ockovani...v pohode, trosku zvysena teplota, ale inak sa spravala mala ako obvykle...nepripisovala som mrnkanie ockovaniu...nechcela som to az prilis sledovat, lebo by som sa dostala do fajnej paranoje 😀

no ale co som si vsimla, aj mm si to vsimol...ze z nej bolo citit take medicinske vypary z pokozky...trvalo to asi 2 dni a potom sa to este raz vratilo...akoby sa telicko nejak vyrovnavalo s tou latkou ockovacou 😕

andy mala to aj Livka?

olifcek
3. máj 2010

blumiiiii toto som chcelaaaaaaaaaaaaaaaa....po kupkani som dala oliv i na brusko, a ona sa divala okolo eba, dokonca i hore hlavku dala, lebo chcela vidiet, co je na skrini, hehe....bola vysmiata, vesela a tak vysoko sa dvihala, ze wow...aaaa, zadocek bol na podlozkeee...dala som jej jednu hracku pred nu, tak uz aj pustila hlavku, dvihla zadocek na pokrcenych kolienkach a ze ide vpred x;oDDD kto vie, ako by to dopadlo, kebyze nie je na podlozke, alena posteli, bez zabran, ktore podlozka maaa.....ziaden plac nebol, ze wow 🙂 zvedavost dnes zvitazila 🙂

alex
3. máj 2010

malý mi spí na rukách, sa ho normálne bojím položiť, aby sa nezobudil 😅

zoska
3. máj 2010

a jo...mala po ockovani hned zaspala v autosedacku a spala asi 1,5hodiny... a v noci tiez celkom dobre spala

olifcek
3. máj 2010

zosi, daki, chjo.....

olifcek
3. máj 2010

ali v tomto mm vyhodu, ze mam lahke babo, ze jo?c;o))

inak lekarka, ze...ved Vasa mala pribrala viac ako ine deticky...ved este nam pol roka a uz ma dvojnasobok vahy bez 100g, chi..akoze wow,no dobre no ;o))

zosi dakujmem krasne za info

garonka
3. máj 2010

ahojteeeeeeeeeee

fíha tu to konečne žije 😀

olif my teraz hajame len teraz sme zaspali na balkone 🙂 tak ho potom vezme vonku tato ja potrebujem konečne požehliť lebo taka kopa je že nemam čo nosiť 😅

my tradične sme spali celkom oki, zobudili sme sa na posteli oblečení o 22:15 tak s revom papali lebo bol neskutočny hladny a o jedenastej sme spali ďalej ale rano o tretej neviem ako sa Tobimu podarilo pokakal sa kdesi na chrbat hore 😅 a jasnačka čľupkal sa v umyvadle tak bol taky prebraty že zalomil o šiestej 🙄

blumi i nas budu určite očkovať a ja by som sa tomu vyhla hrozím sa aby neboli nejake reakcie 😒

zoska
3. máj 2010

olif drzim palce, mne kazali chytit jej rucky a ptitulit sa k nej...plakala velmi, ja skoro tiez, ani som sa nepozerala ked jej to pichali...vsetko co mi povedali pred ockovanm , ze do ktorej nohy co pichli, ktore sa ma chladit a ktore nie...to mi museli zopakovat lebo som bola mimo...
ale da sa to prezit...mla hned ako som ju doobliekala stichla 😉

garonka
3. máj 2010

blumi super telka 😀 pozera detske programy? cartoon network? 😀 😀 😀

olifcek
3. máj 2010

gari ked paradox je, ze ked nedaz zaockovat, tiez hrozia nejake veic, napriklad zapal mozgovych blan a pod. ja som sa tu pytala jednej doktorky, ci ona svoje babo ockovat dava, tak, ze jo, ale ze napriklad voci chripke a pod. uz ani nahodou..

zosi ja budem na to podobne....ach jo x;o(((

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre