Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
4. máj 2010

jeeejda, hviezdaaaaa....

mati podpises mi karticku? 😀

olifcek
4. máj 2010

gari papaaaa

ja si asi pojdem s oliv lahnuuut

olifcek
4. máj 2010

mamina mi priniesla nielen polievku, ale i tarhonu a masko..no nie je skvela? a Oliv sa jej tak tesila, az vyskala od radosti, ehe,,, a usmevy jej rozdavala 😵

blumka
4. máj 2010

gari, si ma nezelaj, taky lejak sa spustil ze az..ty bosorka jedna 😠 😀 😀

zucana
4. máj 2010

jaaj baby pisete tu ake mate zivoty....tak napisem zhruba aj ja ...a dufam,ze to necitaju...segra nema cas....no a potom pojdem s viki do obchodu
mamina sa vydavala v 18tich za mojho otca o 5 rokov starsieho lebo musela...narodila som sa ked mala 19...chcela ist studovat herectvo ale isla na ekonomiu kvoli mne...studovala so mnou a moj otec sa flakal s kamaratmi po baroch a s dievcatami...ked som bola mala braval ma do krciem a po fotbale a aj ked nebyval namol byval stale po vplyvom ale vela zniesol....od mojho narodenia sa s mamou hadal...mama bola stale sama doma so mnou a mna vyuzival a navadzal aby som ju nemala rada ,lebo ked bola nervna z neho a ja som bola zla tak mi sem tam pacla a za to som ju odsudzovala a bola na otcovej strane...nebudem zachadzat do podrobnosti ako som po nociach chodievala hladavat otca po krcmach a volala ho domov....ani ako som mu robila sluzku v robote , potom v bufete co otvoril a ako som mu musela vzdy posluhovat....mame dokonca nakazal aby sla na jeden potrat ale nastastie moja sestricka sa narodila....stale mamu podvadzal....moja sestra mala 15 ked mu nasla v mobile smsku od jednej zeny....a povedala to iba mne....ja som jej povedala nech to mamine nehovori asi to bol len zart a mama mala toho itak dost....a toto by ju asi zruinovalo...vedeli to vsetci ze udrziava pomer s predavackou v nasom obchode ....nikto nam nic nepovedal a ked sa to mama dozvedela tak sa odstahoval lebo cakal s tou druhou dieta....segra si to zobrala na seba ze to bola ta z smsky a vycitala si to a nebudem pisat co si skoro spravila....nikdy mu to neodpustim...odvtedy som ho videla 2krat...prvykrat ked som sa dozvedela, ze ma rakovinu a isla som ho pozriet do nemocnice...vobec sa nezmenil jedine co mi bol schopny povedat, ze som mu nepriniesla vodu....potom som ho videla este raz zo sestrou asi pred 5 rokmi kde mi vykrical ze mi dal prvyrok naskolu a chcel to vratit...
uz ho nechcem v zivote vidiet nemam otca....teraz sa sudi s mamkou o majetok...nechce jej nechat nic....pritom moja mama cely zivot pracovala a vsetko nam davala....este stale sa to riesi...a ani to,ze ma rakovinu ho nedokaze donutit mysliet slachetne aby moja mama mala kde byvat s mojou segrou...
ma novu rodinu novu dceru...o nas so sestrou nestoji o vnucke mozno ani nevie....ja som sa kvoli tomu,ze sa mama rozvadzala a ze co sa stalo vratila s USA....aby neboli so segrou same....pamatam sa ako mi volal este ked som bola na letisku v Detroite mi volala a hnusne veci povedal, ani vratit na SK som sa nechcela....
a ptom mi pisal hnusne psychicky natlakove smsky asi 2 roky....
teraz uz je aspon ako taky klud a som rada,ze ma mamina noveho priatela ktory je velmi dobry a uplne iny ako moj otec....
mamine sa jej zivot odzrkadlil na zdravi takze asi aj u vasich mamin.....
je to hrozne aky je zivot nespravodlivy....preto pre moju dcerku chcem vytvorit krasnu rodinu a zazemie...aj ked poviem vam ze je to tazke....

zucana
4. máj 2010

no tak ani ja nejdem nikam lebo aj tu zacalo liat a mala tu prdi a uz aj nieco slo tak idem prebalit....
tak kosicanky mate co citat 😎

olifcek
4. máj 2010

podla mna aj garon mokneeee, bo brutal lejak, hehe...

idem citat, c zuci pisala 😉

olifcek
4. máj 2010

zuci moj otec si dokonca vymysli scenar hadky a blbe je, ze on aj veri, ze to tak bolo 😒

tolko krat som mamke vravela, nech sa rozvedie....ale...uz si asi zvykla...ked sme boli male, pamatam utoky oca na mamku a zdaleka nielen slovne...ako sme utekali z domu a pod. chjo...cakala spm, ze budu zit normal zivot, ked budu starsi a prd....alkohol je zly pan a radca...mamka nastastie nepije casto a zdaleka nie vela, lebo ako som pisala, staci jej malinko...no vtedy zvykne do oca rypat...a potom je zle nedobre...

zucana
4. máj 2010

a este jedna ceresnicka na torte...ked zistil ze sa mi zacalo darit a kupila som si na uver byt ...nasiel moj inzerat na prenajom a pisal ze ci mu ho neprenajmem zadarmo lebo ze on ma dal vystudovat....(lebo mi zaplatil prvy rok) a ja som si ostatne 4 roky....pritom ma dost...

zucana
4. máj 2010

olif ten alkohol naozaj nezavidim....to je naozaj velky hriech....alkohol a podvadzanie.....

olifcek
4. máj 2010

zuuci kreten

blumka
4. máj 2010

zuci ☹ ☹ ale ty uz si nasla svoje stastie 😵

ja mam taky obycajny zivot, moji rodicia su fajn, su solu 33 rokov, minule ked tu mamina bola tyzden tak sa pri odchode rozplakala ze ona bez ocina nikde nebola za cely ten cas, ze ako bez neho vydrzi 😅 , muza mam uzasneho, brasko je fajn, svokrovci su fajn, svagrovci, teda okrem tej jednej blbej svagriny...jedine vykolajenie z mojho nudneho zivota bolo ked som mesiac pred svadbou zrusila svadbu 😅 😅 este dodnes sa o tom u nas rozprava 😀 😀

zucana
4. máj 2010

blumi a to ako??? 😕

olifcek
4. máj 2010

zuci ja som promocie chcela odignorovat, resp. nechcela som nikoho volat okrem joseho, no presvedcili ma, nech to pre rodicov urobim, ze ci im este ine dieta skolu skonci...jasne, zew nie, tak som ich pozvala...moj otec prisiel viac ako na mol rano o jednej ci druhej v den promocii,...ma skoro slahlo...o 10tej mali byt v meste...mamka vychystala seba a brata a prisli...oca by som uz nechcela...NEBOL BY ESTE TRIEZVY A TIAHLO BY Z NEHO...ON VTEDY aj inak vyzera a ja ho neznesiem v blizkosti, ked ma vypite....

a par dni na to sa dozviem, ze co som ing., ze som neskutocne namyslena...akoze...

a pritom je tak uzasny, ked je triezvy 😢

olifcek
4. máj 2010

blum cooo? 😅

zucana
4. máj 2010

no veru olif ze vdaka nemu som tak kde som 😉
a poslal mi svadobne oznamenie ze dufam,ze budes mat lepsi zivot ako ja 🙄 super potesi pred svadbou

blumka
4. máj 2010

no joooo, ale ne s mojim, to s byvalym...6,5 sme mohli mat 4 rocne vyrocie 😅 😅

olifcek
4. máj 2010

zuci ach jo...nastastie si z usa prisla a stretla mm 😵 😵 😵

olifcek
4. máj 2010

blumi odpadnem 😀

zucana
4. máj 2010

juuj a niekde mam odlozene take listy od neho..pisal ich na ofotne lekarske spravy aby som sa psychicky zrutila jak je na tom zle...a ze zomiera...to vravi uz 8 rokov.....a na sude s tym sa odrapuje....tak ked zomiera tak co chce zobrat este aj byt mojej mamine....kde by byvala s mojou segrou???

zoska
4. máj 2010

baby dakujem este raz za slova na moju adresu 😉
uz je lepsie, trosku oddychujem, segra je s malou vonku 😉

teda mate to tazke poniektore so svokrami ☹ kati akoze sila 😠 a garon no na to sa uz aj tazko hladaju slova...
a je mi luto vasich mamin, ktore si nezusluzia aby zili taky zivot aky m osud nadelil, je to nespravodlive... a smutne
zuci ty si uz aj predtym obcas cosi napisala z rodineho pozadia, ale toto je moc...napriek vsetkemu je z teba skvely, rozumny, inteligentny a laskavy clovek, je to super, ze si neostala zla a zatrpknuta, mali ste to tazke aj s Paulinou aj s maminou...drzim palce nech uz je vam len lepsiea lepsie...

ja sa teda postazujem na svokra... (mm mama zomrela pred 13timi rokmi, ani som ju nepoznala, bola chora...)
svokor videl malu naposledy pred mesiacom, aj to som mu volala ze ideme kocikovat, ci sa nechce prejst...potom mi raz volal, ci nepotrebujem nieco nakupit alebo navrit, ale som nepotrebovala a odvtedy sa neozval, tak mu mm volal v piatok, ci nechce niekedy dojst kocikovat alebo pozriet, ze co sa neozve a on , ze ked sa mala narodila tak mu mm povedal ze nech si nerobi program s malou bez nas, lebo uz rozpraval ako bude chodit s nou, tak ho mm schladil, ze kym je malinka tak je aj pre nas vzacnost ist s kocikom do mesta...
no ale mala ide mat pomaly 3mesiace a on ju videl 3krat!!!
od piatku sa samozrejme neozval...on ma totiz teoriu ze jemu treba telefonovat a asi pre neho je dovod na navstevu iba ked nieco budem potrebovat...ak sa ozve tak asi vypenim, ze ci ani vnucku nepotrebuje vidiet
som z neho sklamana...prisiel do porodnice ju pozriet, doniesol 200ecok pre nu, mne kvety...som myslela ze sa bude zaujimat o nu, ale asi nema zaujem

zucana
4. máj 2010

blum vsak lebo ty si tusakovala ze to nie je ten pravy a dobre si spravila 😉 😎

blumka
4. máj 2010

😀 😀 olif, veru, viaceri vtedy skoro odpadli 😀 😀

blumka
4. máj 2010

jj zuci, s tym byvalym sme boli spolu 7 rokov 😅 s manzelom sme sa po roku vzali a nelutujem 😉 a verim ze nikdy nebudem 😉

olifcek
4. máj 2010

kazda mame svoje, vidim......

😉

olifcek
4. máj 2010

blumi ja som posla ado kelu jeden 5 rocny vztah, dopadla by som aso ako mamina, a s mm sme sa vzali po takmer 2 rokoch a som stastna

zoska
4. máj 2010

hehee blumi odvazna to zena, tak toto je sila 😀

blumka
4. máj 2010

zosi, ale ja nechapem co to do mna vtedy voslo...normalne si vela veci z toho obdobia nepamatam, akokeby som mala zatmenie alebo co, asi keby som bola pri zmysloch to nespravim, ale zasa dobre ze som nebola pri zmysloch, ne? 😀

olifcek
4. máj 2010

blumi ta ne? 🙂

zucana
4. máj 2010

a my sme sa vzali po roku a daco....
zosi a mm ma aj surodencov co maju deti???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre