Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
5. máj 2010

no ked to mas premyslene tak ok..a cena si myslim je fajn 😉

olifcek
5. máj 2010

blumi ze? 😉

blumka
5. máj 2010

garonka sa ma zlakla..sa boji vyprasku za ten vcerajsi lejak 😀 😀

olifcek
5. máj 2010

moje dietatko takho haja....a sem tam potiahne, sem tam podudlikuje len 😵

olifcek
5. máj 2010

fotoo ..rucka cez ocicka asi kvoli svetlu...prehodim cez nu asi triko 🙂

olifcek
5. máj 2010

blum vyzera to tak s gari 😀 😀

zoska
5. máj 2010

olif vy mate v byte teplo? pises ze sa ti mala poti, hmmm
my tu mame taku kosu, ja chodim v hrubych ponozkch a mikine, furt mam studene ruky, mala sa mi vzdy docura ked ju chytim pri prebalovani...
ja neviem ci som taka zmrznuta, ale minule bolo vonku lepsie ako vnutri 😕

blumka
5. máj 2010

fajna je 😵 a moje babetko zviazane v kazajke spi 😀

blumka
5. máj 2010

aj juli dnes bola len v bodynku a ponozkach 😉 my mame 24 vnutri 😉

olifcek
5. máj 2010

zosi my mame ako blum, 24vo vnutri, niekedy az 26....

oliv sa mi normalne zapotila i na tvaricke...snad je vsetko ok a je jej len teplo....teraz, v tejto miestnosti mame 25,8

zosi Ty si ale unavena, mozno i preto Ti je zima..

zoska
5. máj 2010

no tak ja som asi od zmrzlinarov abo co 😕
idem zobrat teplomer dovnutra, ze kolko tu mame stupnov

inak konecne mame prvu spolocnu foto s malou, furt sa zabudneme dat odfotit ked tu dakto je, tak sme sa cez vikend v parku sami 😉
mala nam k tomu vyplazila aj jazyk, potvorka 🙂

olifcek
5. máj 2010

uz ma pustila a je takto 😵 😵

olifcek
5. máj 2010

🙂

olifcek
5. máj 2010

zosi aka je velikaaaa??? 😕

zoska
5. máj 2010

noo tak my tu mame 21 stupnov vnutri...uz sa nekuri a panelak nieje zatepleny, tak asi preto
vonku je teraz 16st. a asi sa chysta prietrz mracien, lebo hrmi jak o zivot a taka ciernava sa dovalila 😕

blumka
5. máj 2010

no ja padam, idem behat 😉

olifcek
5. máj 2010

zosi ani tu sa nekuuri, uz davno nieee.....vonku ale mame 19stupnov, co je merane v tieni a na letisku x;o))polooblacno...byvame na druhom...slnko na tejto trane vychadza ale zapada na opacnej strane, cize v kuchyni mozno i viac je 😅

tiez nemame zatepleny blok...a este stare, rozbite okna...brr...vetranie mame...x;o)))

baby, co kupit skor? bezpecostnew dvere, ci okna zatial do spalne? dvere vychadzaju 1200eur...a okna netusim, ci v tej cene len do spalne, ci i do obyvacky vyjdu...

zoska
5. máj 2010

no jo olif, strasne uz narastla, mamina ju videla po 4 dnoch a povedala ze zasa narastla 😀
uz nosime 68

olifcek
5. máj 2010

blumi ja ked som profi sportovala, beh som nenavidela...pri hre jasne, jak o dusu a vkuse, ale ke dmi zahlasili, ze 20 minutivka, ci, ze 12km, pfuj

olifcek
5. máj 2010

zosi ale aka je krasnucka, juuuuj....

my nosime 62...ale nesmie to byt moc sirokeee...

selyma
5. máj 2010

Ahojte babky. Tak dnesny den je nepekny, aj ked prsat niekedy musi. Bola som na vychadzke len na 1 hodku a uz som doma, ale malinka este buba v obyvacke este vo vanicke z kociara. Chcela som sa najprv napapkat a ona este strale buba. Uz tristvrte hodky. Som jej nechala otvorene okno, nech si mysli, ze je este von. Ale uz by sa mala kazdu chvilu zobudit, ona je ako hodiny

zoska
5. máj 2010

olif asi okna, kym je teplo...nam menili v novembri a skoro sme odmrzli 😠
ved sa nechystate nikam, y si domka stale, takze bytik strazis, dvere pockaju 😉 a mozu sa robit aj neskor v zime
a nam ked davali dvere tak robili aj novu zarubnu a boli sme cez noc bez dveri...len boli oprete o ram....muselo murivo uschnut 😕 😅

zoska
5. máj 2010

sely tak dazd dosiel ku nam asi od vas...
ako si na tom s mlieckom?

olifcek
5. máj 2010
zoska
5. máj 2010

olif dakujeeem odkazem malej ked sa zobudi 😵

olifcek
5. máj 2010

zosi 😉

zoska
5. máj 2010

olif
teraz som si vsimla ze si dala fotku olivky ako spinka,no hotovy anjelik ako tie ručky poskladala 🙂 🙂

olifcek
5. máj 2010

😵 😵

selyma
5. máj 2010

zoska, nejko sa to upravilo. Pijem cajik pre dojciace mamky, beriem homeo ricinu comunicus ci ako sa to pise. Hlavne mala pekne spinka a staci sa mi vytvorit akurat. a vecer je necham na prsu dlhsie, nech si pocucka, aj ked viem, ze uz asi nic nejde. Tak sa ukludni a pomaly zaspava.

olifcek
5. máj 2010

zosi si si vsimla? moj odkaz asi 2 strany dozadu
zoska x;o))
https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-tricka-t...

ale uz nie nove...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre