Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
31. júl 2009

niekedy, ked to citam, az mam obavy, ci to zvladnem v buducnosti...x;O) aj ked vsetko az na to babo porabjam x;o)

blumka
31. júl 2009

olif, zvladnes neboj..zo zaciatku babo len lezi, kym sa hra a nemrnci da sa vsetko...ked place tak je to horsie ale babo je dolezitejsie ako vsetko ostatne...no a potom ked uz beha, tak sa stiha vsetko bud kym spinka, alebo kazdy den nieco....Ja varim na dva niekedy tri dni dopredu, periem len jedenkrat do tyzdna, mam susicku , takze nezehlim, velke upratovanie raz za tyzden, take tie mensie aj kazdy druhy den, a to mi uz pomaha Terezka...rada vysava, utiera prah..ked varim sedi pri mne a vzdy sa hra s miskami a varechami....Ja som si urcila zasadu, ze ked terezka spi, oddychujem aj ja....a poviem ti, da sa to...vsetko stiham popri nej alebo v podvecer ked uz je s malou tata a ked TETE zalahne tak relaxujem...

olifcek
31. júl 2009

hech...

olifcek
31. júl 2009

ked si predstavimm, ze i do prace chcem chodit a male dat do jasiel...no neviem

blumka
31. júl 2009

olif, od kedy chces dat male do jasli? a preco? kvoli financiam? urcite ostan doma cim dlhsie mozes...isto sa ti od maleho nebude chciet a tie prve roky su pre babo najdolezitejsie...
Ja uvazujem ze dam Terezku o pol roka skor do skolky, ale to len za predpokladu ze bude stale taka aka je teraz, spolocenska a cela diva za detmi. Teraz sa s nou este da ale urcite tak o rok sa uz pri mne bude nudit a bude viac potrebovat detsku spolocnost....Mne uz teraz svokra navrhovala ze ci nechcem ist do roboty ze mi bude doma s malou, no ja si to neviem este predstavit...chvalabohu ze nemusim ako niektore maminy

olifcek
31. júl 2009

no, ja by som chcela byt doma maximalne dva roky...male by so dala do jasli od roka a pol, a keby to bolo v pohode, nebolo chorlave a tak, tak by som sla do prace i skor. ci financie? to sa este uvidi x;o) drahy zarobi slusne, ale ked ja budem mat len RD, a ak ju nedvihnu, tak ma to bude trapit, ze vsetko taha on sam x;o(

blumka
31. júl 2009

ved uvidis olif..moja Terezka ma rok a pol a veruze teraz je to najkrajsie a nevymenila by som to za robotu a ju dala do jasli, ked nemusim..tiez si velakrat pomyslim, ze chudak manzel taha vsetko sam ale na druhej strane vychova malych deti tiez nie je sranda 😉

olifcek
31. júl 2009

blum ako pises, ved uvidim x;o) vsetko bude zalezat aj od dohody s drahym 😉

blumka
31. júl 2009

tak ja padam, uz sa mi perie, riady su poumyvane, bezim do obchodu, spojim to s Terezkinou prechadzkou, potom uvarime polievocku a mozno ked zaspi a ja nezaspim s nou tak vas pridem pozdravit...papa 😀

hajdylca
31. júl 2009

co dneska vsetky spinkate este??

zucana
31. júl 2009

baby my sme sa prave vcera trosku chytili nie chytili ale musela som muzikovi vysvetlit ze u nas je to trochu ine ako tu ze zeny tu idu po 6 mesiaoch do prace ze ja teda idem minimalne po roku a pol...a itak potom uvidim...viac menej by som si chcela hladat inu pracu resp.robit nieco pre seba...uvidime
kde je zusika? vcera mala to NT a chcela som porovnavat rozmery babanka lebo ona je len o 3 dni neskor ako ja 😉

zucana
31. júl 2009

neboj olif vsetko zvladneme ako blumka potom si budeme chodit k nej po radu 😉
nazdar hajdy ja som tu taku hodku potom padam s muzom do obchodu lebo mi chyba velmi vela veci a v pondelok prichadza rodinka zo slovenska 😎

olifcek
31. júl 2009

nem, maame. niekto v praci, niekto doma 😉

olifcek
31. júl 2009

zucana : a to on chcel, aby si sla po pol roku do pracicky? hech....ci?

no, ved az bude babo snad to nejako zvladnem...a polovicka pomoze x;O)

zucana
31. júl 2009

nie to nie...len akoze ze ci sa chcem vratit do roboty alebo co? tak ma to tak podrazdilo ako kazdu tehotnu...jasne ze sa chcem vratit ale nie do hentej roboty a som mu povedala ze min. rok a pol...
akoze on zaraba vpoho a taha tiez vsetko len sa musi zacat uskromnovat 🙂 uz sa nebude minat na seba 😉
no ale ja som tiez usetrila nieco tak v najhorsom budeme zit z toho 😀

zoska
31. júl 2009

ahojte,
no ja mam problem ako to bude s mojou pracou pri babatku, mam taky plan, ze zostatnicujem prvy rok doma by som este chcela robit rigoroznu pracu, by som nevysla z cviku, co sa práva týka...potom sa budem asi nejako sama orientovat v novelách, asi si predplatím nejaky casopis z odboru a budem dufat, ze sa mi podari ist robit niekam koncipentku, ked bude mat male okolo 2r.
Ak vtedy nic nezozeniem tak sa asi s pravom mozem rozlucit, lebo kazdy si na prax vezme radsej niekoho zo skoly a nie dva roky odstátu mamu 😅

Zuci neboj, ked manzel uvidi male, tak ho to prejde a aj on bude chciet aby bolo s tebou dlhsie a nie s cudzimi ludmi...

olifcek
31. júl 2009

zucana : njn, ja usetrene nemam x;o(

zoska: ale ked budes aktivne citat novely, zistia, ze mas prehlad, tak im budes prinosom x;o)

zucana
31. júl 2009

ved hej...len aby svokra nezacala vymyslat...lebo vies ona ma svoje odzite a tu je to takto...ale neboj ja som silna a nastastie mame dobry vztah a ked sa naserem tak pridem za vama aj s muzikem 😉

hajdylca
31. júl 2009

no ja chcem domka ostat aspon 3 roky 🙂)

zucana
31. júl 2009

zosi a hlavne ked budes sexy mamicka 😉

zucana
31. júl 2009

hajdy ty neprovokuj!
alebo zeby sme zamiesili po roku a pol 😀 😝

hajdylca
31. júl 2009

zuci vidis aj to je riesenie 😀

zucana
31. júl 2009

no len to bych asi nezvladla 😅

hajdylca
31. júl 2009

vsak uvidis ako to bude potom... to je podla mna este skoro riesit...

zucana
31. júl 2009

ved jasne...nech sme hlavne zdravi a stastni ....

olifcek
31. júl 2009

hech x;o)

zoska
31. júl 2009

Zuci len pre zaujimavost..ako je v talianskom socialnom systeme stnovena materska a nasledne rodicovska dovolenka...existuje tam nieco take u nas?

zoska
31. júl 2009

Ozaj kočky cez víkend má byť krásne...teším sa...zajtra ideme k starým rodičom na grilovačku a v nedelu oslavujeme 1. výročie svadby 🙂

a cy čo, aké plány na taký horúci víkend? 😉

zoska
31. júl 2009

a vy čo...? oprava preklepu 😀

olifcek
31. júl 2009

fuuuj, horuci vikend? x;o((( asi zalezena doma, a vecer vonku x;o(( mne je zle z horucav i ked niesom tehotna...teraz je mi este horsie x(((

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre